Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Denafrips Athena
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 10:24:41    Predmet: Odpovedať s citátom

2 roberto
citácia:
Cougha bych se úplně blbě zeptal, jestli měl perfektně srovnané hlasitosti. Dnes jsem dělal test při nesrovnání hlasitosti o 0.7dB a mohl bych psát litanie o tom, jak se lišil prostor, basy, barva zvuku a nevím co. Pak jsem hlasitosti srovnal pod 0.1dB a nepoznal jsem nic...

http://hififorum.sk/phpBB3/viewtopic.php?p=5200#p5200
" Je to pořád dokola..Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 10:27:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Znovu a naposledy pro pány BV a jemu podobné - postižením měřením a demagogickými bláboly o tom - jak dobří jsou technici...je to tu znovu a stále od začátku fóra , respektive od doby kdy se všechny ty hifi hračky začaly technicky bádat a zkoumat. Je to prostě nesmysl -jedniný faktor při poslůechu hudby je faktor líbí / nelíbí....hraje/nehraje a nezáleží jakým způsobem tomu bylo docíleno.
Tady je to úplně opačně - každej chytrák co si říká technik a co má do p..dele díru se okamžitě a velmi "sofistikovaně " vyjadřuje k tomu či onomu problému - opravdu směšné....běžte raději poslouchat , aby byl od vás klid. Ve světě za éru poslouchání hudby bylo zkonstruováno desetitisíce různých hifi zařízení od stovek firem. A kromě digitální techniky , která je na vzestupu až nyní- vše ostatní bylo už dávno vymyšleno....

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 10:28:53    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:
Je to pořád dokola..



Je to pořád dokola, protože se k měření vyjadřují lidé, kteří mu nerozumí (což znamená, že neznají jeho rozsah a neumějí interpretovat naměřená data, jelikož nevědí, co reprezentují)a současně kteří nejsou schopni své poslechové dojmy prokázat v korektně připraveném dvojitém slepém testu. Jelikož se tato situace nikdy nezmění, budou ty debaty donekonečna, v závislosti na tom, že to někdo nedokáže ignorovat a cítí potřebu se vyjádřit.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 10:31:45    Predmet: Odpovedať s citátom

A pro BV a ostatní- úspěšnost jejich produktů hovoří i o jejich kvalitě , je směšné jak se tu prezentuje rádoby úspěšný výrobce a prodejce hifi komponentů ke každému konkurenčnímu výrobku , jak si tu ohřívá tu svoji malou slovenskou polívčičku svýma dementníma kecama.
Kdyby byl tak úspěšný a dobrý - poučil by se od ostatních a ne tu tvrdohlavě sázel pořád ty stejné rozumy.

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 10:36:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Už by si mali v Bohniciach opraviť plot a bránu.. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 10:39:24    Predmet: Odpovedať s citátom

To PMA - nedementuji tu měření - musí být a je to v souladu , zvukový projev zesilovače je ale stále ten nejdůležitější faktor .Bohužel způsoby vyjadřování a vůbec působení BV na tomto fóru - to je kapitola sama pro sebe , už mi leze krkem dlouho a jeho způsoby - v celé historii fóra pro mne jsou naprosto nepřijatelné , je to typické sociopatické chování , kdy on musí zásadně zasahovat a vyjadřovat se ke všemu co tu kdo napíše a vyloženě a s chutí provokovat lidi.
Prostě mi už s takovým dementem došla trpělivost. To je vše

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 11:11:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen pro připomenutí, jak vše začalo:
blesk666 napísal:
Alebo inak, Pani konstrukteri. Okrem pre vas asi predimenzovanej casti co sa tyka filtracnych kapacit, co hovorite na konstrukcne riesenie (vstup symetricky dikretny line amp, plne symetricky releovy atenuator, plne symetricky diskretny vystupny buffer, zdrojova cast separatna sub krabica v spodnej casti sasi...) plus na pohlad “fotogenicke” prevedenie jak topologicky, tak prevedenim.
BV napísal:
Je to pekné, aj technicky aj prevedením, verím že "na ucho" to bude dobré...
Povšimněte si, jak BV hned od počátku předmětný komponent dehonestuje. Hrozné, že.. Tato a podobná vyjádření musí zákonitě všechny potenciální zájemce od případné koupě přístroje odradit. BV by se měl stydět..Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 11:30:02    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal
To je problém, keď niekto nevie alebo nechce čítať, prípadne nerozumie obsahu písaného textu. Ale pritom má "slovný prújem". Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 12:19:01    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: myslim ze to sekal myslel prave opacne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 12:35:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že sme sa pochopili. Je to reakcia na " pacienta" .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 297

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 12:38:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Boj za zlaté uši, které když se zhasne, najednou nic neslyší a přesvědčování ostříleného konstruktéra zesilovačů o tom, co jak je a není, pokračuje. Jeden se může potrhat Laughing
_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 12:38:56    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
2 roberto
citácia:
Cougha bych se úplně blbě zeptal, jestli měl perfektně srovnané hlasitosti. Dnes jsem dělal test při nesrovnání hlasitosti o 0.7dB a mohl bych psát litanie o tom, jak se lišil prostor, basy, barva zvuku a nevím co. Pak jsem hlasitosti srovnal pod 0.1dB a nepoznal jsem nic...

http://hififorum.sk/phpBB3/viewtopic.php?p=5200#p5200
" Je to pořád dokola..Wink

BV: skuste vynechat tento sposob komunikacie. Spochybnenie oponenta aj bez dokazu ze oponent nema pravdu (nevieme ci nemal zrovnane hlasitosti ale predpokladame a keby aj to nebola pravda, najskor sa to nedozvieme kedze Cough uz sem neprispieva, prave pre neslusnu a nefeeovu komunikaciu jednej ci druhej strany.
Takto prispevky je ferovejsie nechat odozniet bez povsimnutia. Toto forum citaju aj ludia ktorych je feeove ai nechat si urobit nazor vlastny. (zas ta vasa jesitnost a “navozenstvo” spocivajuce v tom ze nech je kohokolvek nazor co je viac ci menej iny, tak ho treba okamzite ked nie vyvratit, tak aspon spochybnit).

PMA: a vy si mozte s BV podat ruky. Ked sa vam to hodi davate dokazy o tom ako vysledky merani pod napr 1% skreslenia nikto nepozna a nemoznonpodla nic urcit ktory pristroj bude poskuchovo lepsi a ked sa to v tomto kontexte hodi inak, tak uz zrazu je to inak. Este raz zdoraznujem, ja osobne nespochzbnujem a respektujem vasu odbornost v obore. Ale neferova komunikacia (a niekedy zial aj hlupost a neslusost), je to co tu uz roky sposobuje znehodnotenie akejkolvek temy. (este raz opakujem, nepotrebujem ziadne poplacavanie po pleci - ze “super si kupil kamo”, to by som siel pisat na ine forum, uz som “dost velky” (stary))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 12:59:28    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666
Reagovať na tvrdenia je presne rovnako férové/neférové alebo slušné/ neslušné ako písať nejaké tvrdenia bez jediného ( subjektívne nezvislého) dôkazu a vydávať ich za objektívny fakt. To je horšie spochybnenie oponenta.
Nikdy som nekomentoval a nespochybňoval niečo ako " toto sa mi páči viac". Ale rezolútne tvrdenie" Toto je lepšie, pretože sa mi to viac páči" komentovať budem v prípade, že objektívne fakty hovoria niečo úplne iné. Je to technika, nie čierna mágia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 14:53:54    Predmet: Odpovedať s citátom

BV:
prva cast: nesuhlasim
druha cast: Nikde aom nenapisal ze moje hodnotenie musi byt objektivne platne a niekto iny to nemoze mat inak. Alebo mam snad na konci kazdej vety, kde vyslovujem nazor, napisat ze je moj a ostatni to mozu mat inak, a este idealne doplnit, ze to moze byt aj uplne mylny nazor, ale je proste moj? pozn: do prveho prispevku, kde sa vyjadrujem k hodnoteniu a komparacii Denafrips Athena s niecim inym, som doplnil do zatvorky (podla mojho nazoru).
Myslim si ze chapem aj zavery objektivizovanych testov, ktory ste napr. robili u vas v BV Audio na troch rozdielnych moduloch osadenych v BV PRE1, a skupinou tusim cca 10ludi. Teda ze poradie moze vyjst kazdemu z testerov inak, co by dokazovalo sice ze sa neda spolahlivo urcit pre skupinu ludi vitaz na ktorom by sa zhodli, ale to ze odlistit sa vacsinou daju vcelku spolahlivo navzajom z toho vyslo tiez (minimalne pre styroch z akterov testu). Napriek velmi podobnej sade merani
Ja som nikdy netvrdil ze za dovodmi rozdielov v reprodukcii vidim ciernu magiu.


Naposledy upravil blesk666 dňa Ut február 02, 2021 17:39:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 15:38:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém je poslech očima.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 16:58:53    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: ako technik ak nemate nieco vecnejsie k teme, nemyslim ze ma zmysel sa opakovat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 17:17:39    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
blesk666
Reagovať na tvrdenia je presne rovnako férové/neférové alebo slušné/ neslušné ako písať nejaké tvrdenia bez jediného ( subjektívne nezvislého) dôkazu a vydávať ich za objektívny fakt. To je horšie spochybnenie oponenta.
Nikdy som nekomentoval a nespochybňoval niečo ako " toto sa mi páči viac". Ale rezolútne tvrdenie" Toto je lepšie, pretože sa mi to viac páči" komentovať budem v prípade, že objektívne fakty hovoria niečo úplne iné. Je to technika, nie čierna mágia.


BV

Veríte napríklad v BOHA či nejaku podobnu vyššiu duševnu hodnotu čo nedokážeme zmerať a pochopiť?

A môžeme vobec niečo také vo velkom "nekonečnom vesmíre " existovať ked my tu na zemi "mravce sme". Naša priemerná životnosť sa pohybuje tak cca 70-80 rokov" života 1.ného človeka" a čo to je voči veku vesmíru a "nekonečného všehomíra" , to veru tu čo žijeme nesiahame ani o nejaké to promile z promile z toho času.

A napriklad len tá zemegula kde zatial žijeme " všetkým ludom" ešte tak 600 rokov dozadu bola všeobecne braná ako doska či placatá či na Slonoch položená atd.

A možno tu bolo na zemi pred nami xxx generacii "ludí " a veme že nič nevieme.
Ved aj rozne teorie a hypotézy vedecké o živote a vesmíre aj o fyzike a celkovo o časticiach sa doplnaju a menia rok čo rok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 18:00:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Och, to su zas kydy...
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2908
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 18:19:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne tak. Neskutočné.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 18:32:36    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
PMA: ako technik ak nemate nieco vecnejsie k teme, nemyslim ze ma zmysel sa opakovat


No právě že to nemá smysl, to jsem už před nějakou dobou pochopil. A co k tomu máte Vy, milý pane? Že by mi něco uniklo? Něco, co by se neopakovalo?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 18:50:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemá veru lebo Vy sa klaniate modle čo sa nazýva merací pristroj a jeho grafom. Cool

Wink

Technik nech si rieši svoje technické veci a poslucháč nech počuva.

Posluchač povačšine nevnucuje svoj názor technikom ked sa tomu nerozumie ale je to práve naopak technik mudruje do toho posluchačom.
Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2908
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 18:57:43    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry - Teba baví robiť zo seba hlupáka, však?
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 19:07:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Zase sa pozeraš do zrkadla a o sebe píšeš. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 19:20:45    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
blesk666 napísal:
PMA: ako technik ak nemate nieco vecnejsie k teme, nemyslim ze ma zmysel sa opakovat


No právě že to nemá smysl, to jsem už před nějakou dobou pochopil. A co k tomu máte Vy, milý pane? Že by mi něco uniklo? Něco, co by se neopakovalo?


ano, forum preslo takou katarziou, ze az na par privrzencov temy reprosustav so zvukovodmi tu nezostalo NIC. Zbytok zachvatili spamboti. Ale to neznamena ze budete temu tapetovat. Dalsie dve fora nema zmysel moc riesit a to ostatne co vzniklo, tak tam tato tema je tiez. Na zahranicnych forach este tiez tento pristroj nebol prakticky vobec relevantne rozoberany (myslim diskusia a meranie k nemu). Ale tak ci tak velmi si nemyslim ze by bol zaujem diskutovat aj o zapojeni vstupneho line ampu a vystupneho bufferu. Osobne si myslim ze by bola len snaha to spochybnit, zhodit to, alebo rovno vyhlasit za blbost. Pritom ludia ako Nelson Pass alebo Rod Elliiott sa zaoberaju aj roznymi technologickymi rieseniami, ci uz z hladiska pouzitych suciastok alebo topologie a ich vplyvu na zvukove vysledky. Samozrejme ja sa do tejto pozicie nepasujem, kedze konstrukter nie som.


Naposledy upravil blesk666 dňa Ut február 02, 2021 20:49:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 19:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Nelson Pass alebo Rod Elliiott sa zaoberaju aj roznymi technologickymi rieseniami ci uz z hladiska pouzitych suciastok alebo topologie a ich vplyv na zvukove vysledky

Problém je v tom, že o tom hovoria, ale neexistujú žiadne objektívne fakty, ktoré by zverejnili a ktoré by potvrdili všetko to, čo hlásajú. Zato existuje dosť faktov ktoré potvrdzujú, že napr. niektoré prístroje od N. Passa sú objektívne ( z hľadiska reprodukcie, nie "vylepšenia" zvuku) výrazne horšie ako iné, konštruované na základe " konzervatívnejšieho" prístupu. Pritom subjektívne sú často adorované. Tak niečo asi nesedí. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 20:59:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Zrejme na to aby to bolo na dostatocne relevantnej urovni, by to chcelo studiu, resp. vyslovene komplexny vyskum na urovni rozsahu prace Floyda Tooleho pre koncern Harman v oblasti reprosustav, kde je ten rozdiel, ze si ho na to Harman kontrahoval. Vo volnom case a zdarma sa do toho zle pusta, hlavne ak to ma byt potom len “pro bono” ci za (ne)vdacnost hifistickej obce
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2021 21:31:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Nelson je velmi inteligentní a to, co dělá, je čistě pro obchodní účely. O nedostatcích ví. Rod je fajn chlap a je čistě technicky orientovaný. Ani jeden by nešel na žabomyší války. S Rodem jsem si psal shodou okolností před týdnem. Nesmí se to Hi-Fi brát moc vážně, je to konec konců jen fashion business, jak říká pro změnu Scott Wurcer. Jen to někteří nechápou.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: St október 05, 2022 10:21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Kratko ozivim temu. Moj znamy si na moje doporucenie kupil Denafrips Athena (repro ma STH12). Budem ho citovat co mi napisal po par dnoch pocuvania unho doma.
“ tak Athena uz je zapojena od soboty v aparate. A uz chapem co si pisal v diskusii na slovanete ze si si sadol na prdel z toho co priniesla do zvuku. Som na tom velmi podobne, akoze cakal som trosku zmenu. Ale co spravila v mojom aparate..nechapem ze sa to da takto vyrobit a este za taketo eurace
Taka prirodzenost, spickova analogia a pritom rychlost, detail, expresivnost. Teraz mam taky prehlad v muzike ako nikdy, nemam slov…”
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 505
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Pi december 09, 2022 15:51:29    Predmet: Odpovedať s citátom

To: Blesk Dnes máš aj kamarát na zvuk tohto predku rovnaký názor? Viem, že si ho chcel dať zmerať svojho času k BV. Toto neprebehlo? Celkom by ma zaujímali merania oproti PRE1...
_________________
Ubuntu 22.04->JRiver MC27 (64bit)->USB Diy ->Topping E50-> BVAudio PRE1 -> BVAudio PA300SSE -> BVAudio PA300SE ->BVAudio F3B
3kW oddeľovák á la BUBUXIN
Sony CDP-XA30ES mod. by Casea, Pro-Ject Xtension 9 Evolution
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
tantito
Hifista - pokročilec


Založený: 24 február 2013
Príspevky: 335
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po december 12, 2022 10:19:48    Predmet: Ath Odpovedať s citátom

Ahoj Jakub, nadsenie trva stale, samozrejme clovek si zvykne na vsetko casom.
Porovnaval som ju u seba doma len s Hypou 1 full a zvukovo mi Athena velmi sedi.
Tak isto aj spracovanie na vysokej urovni. Uz len neaky adekvatny koncak k mojej uplnej spokojnosti kedze Hypa 10 ma vystupnu imedanciu 10kOhm a citlivost 1V.
Athena je bez zisku, cize treba trosku tocit volume, ale dasa hrat s LSH uz dost hlasno. Skor taky moj rozmar Smile

_________________
Technics SL1200GR/Project Tube Box DS2/Topping D90/Denafrips Athena/Hypex Nilai 500/Mabat Little Sandhorn
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 5 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist