Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ZKUŠENOST S OBJEDNÁVKAMI ZBOŽÍ U KAS AUDIO TOMÁŠ KALINA

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: So november 19, 2022 20:17:30    Predmet: ZKUŠENOST S OBJEDNÁVKAMI ZBOŽÍ U KAS AUDIO TOMÁŠ KALINA Odpovedať s citátom

Zdravím všechny zůčastněné a vypisuji zde anketu a zároveň upozornění - kdo má nějakou zkušenost s objednávkou u Kas Audio Tomáš Kalina od roku 2022.ptáte se proč ? Pravděpodobně jsem se stal jednou z mnoha obětí tohoto podvodníka a znám a jsem v kontaktu minimálně s jednu osobou ,která je ve stejné situaci.

Scénář je stále stejný , toužíte po novém hifi z nabídky této firmy , zavoláte na uvedený kontakt a vlídný hlas protějšku telefonního rozhovoru vás přesvědčí , že jste na té nejlepší a nejspolehlivější adrese pro splnění vašich přání.

Scénář je stále stejný :
Podvodný prodejce pro vás vytvoří objednávku ,stanoví výši zálohy , pošle emailem na vaši adresu a vy zaplatíte .
A pak čekáte. Nejdříve uplynou dlouhé týdny do stavené lhůty dodání zboží - to se zdá být ještě vše v pohodě...přeci neí ještě pozdě ...?
Potom se ale čas začne prodlužovat a termín dodání je již dávno prošlý , znervózníte , voláte , píšete sms , píšete meily....a pan Kalina ?
Ten je v pohodě. Občas vám vezme hovor , občas napíše , ale pokaždé slyšíte jen další výmluvy a lži a nakonec komunikace utichne - je prostě bez odezvy. A tak podniknete kroky k odhalení skutečnosti.

Objednal jsem gramofon od VPI , zaplatil zálohu a čekal. Po uběhnutí času dodání a cca dvouapůl měsících marné komunikace jsem napsal přímo výrobci VPI Industries do USA a ten mi odpověděl - od roku 2021 nemáme žádné objednávky a ani komunikaci s firmou KAS Audio Tomáš Kalina a zhrozily se nad jeho jednáním , že tím poškozuje dobré jméno společnosti VPI a požádali mě o nějaké průkaznosti. Samozřejmě jsem jim poslal jednak svoji objednávku a doklad o zaplacení zálohy
Přitom výše uvedený pan Kalina mne několikrát telefonicky a pomocí sms přesvědčoval o tom , že objednané zboží je již na cestě a pak ještě bude nějaká doba k jeho proclení.
Bez jakýchkoliv předsudků můžu veřejně prohlásit že výše uvedený pan Kalina je čistokrevný lhář a podvodník - mám k tomu totiž důkazy a sám jsem obětí jeho podvodného podnikání.
Původně jsem pamu Kalinovi dal do 22.11.2022 čas pro sjednání nápravy , ale stále víc mi dochází že je to marné a že se jedná o krystalický podvod.
Prosím admina o uvedení mého příspěvku tak , aby ho mohlo přečíst co nejvíce lidí , aby nedošlo k dalším obětem tohoto podvodníka a grázla. A pokud náhodou čekáte jako já na objednané zboží , hlaste se mi .

Děkuji za pozornost

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: So november 19, 2022 21:19:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to podvodník , zloděj a lhář . Pokud bych toto neměl písemně zdokladované , netroufl bych si to veřejně napsat.
pro vás je to tady jen jako varování aby jste nenaletěli podobně jako já a minimálně ještě jeden kolega hifista se kterým jsem v kontaktu.
Bohužel v minulosti jsem od něj nakupoval - keš , a věci skladem. Bohužel teď je situace jiná a důvěra byla pošlapána. Podle mého názoru má finanční problémy a z nových záloh pokrývá předešlé objednávky , ale to je system pyramida nebo letadlo a prostě to jednou dojde a obvzláště v této ekonomicky poněkud napojaté době.

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist