Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ktore SuperLux sluchadla maju najlepsi zvuk

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Nadzi
Nádejný hifista


Založený: 15 február 2015
Príspevky: 96

PríspevokZaslal: Pi august 14, 2020 16:29:39    Predmet: Ktore SuperLux sluchadla maju najlepsi zvuk Odpovedať s citátom

Zdravim
Hladam cenovo dostupne hifi sluchadla od SuperLux k hernej konzole inak poveedane take ktore maju dobry zvuk a netreba ich pripojit k zosilovaci.

Zvuk superlux sa mi paci ale tych modelov je asi 20 a vyskusat kazde je nemozne.

Chcem aby ten zvuk bol energicky so silnymi basmi ale nie zastreny.

je mi jedno ci budu otvorene zatvorene .

Mam sluchadla HD 681EVO a tam je neutralny zvuk a chybaju im basy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alijen
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 15 december 2022
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Št december 15, 2022 10:07:48    Predmet: thank Odpovedať s citátom

An interesting idea, I'm looking forward to the product color blind test for kids
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po december 26, 2022 20:52:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,
prosím mate aktuálnejší tip na slúchadlá pre syna, chcel by resp. ma okolo 100€, v podstate len na doma, nemusia byt herne, aj keď na hry so samostatným separé mikrofónom ich bude najčastejšie používať, no začína počúvať aj muziku a chcel by aspoň trochu hifi kvalitu.

Časom však som tu našiel chválené Superlux HD672 pritom cenovo úplne na dne. Neviem či si ešte držia a zaslúžia taký obdiv, resp. či už nie sú niečím iným prekonané.

Doteraz syn používal HyperX Cloud 1, ale už sa mu rozpadla koženka a majú už úctyhodných tuším 4 roky.

Druhý starší syn mi zodral resp. derie ešte Sennheiser HD650 a ten si šetrí na úplne inú kategóriu, Sony Noise Cancelling WH-1000XM5.

Ďakujem pekne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi december 30, 2022 12:39:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Superlux HD672, vyměnit náušníky za chlupaté a přes měniče dát třívrstvý papírový kapesník- zvuk fantastický.
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
lada5
Hifi obsluha


Založený: 26 marec 2020
Príspevky: 10
Bydlisko: Benešov

PríspevokZaslal: Pi december 30, 2022 17:26:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak. :)Dal jsem náušníky z Beyerů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po január 16, 2023 01:22:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem za tip. Synovi som kúpil Superlux HD672. Ak sa mu nebudú páčiť, alebo bude chcieť integrovaný mikrofón, tak jemu alebo mne zostanú na hudbu.
No má odo mňa 200 stovky aj na doloženie k niečomu lepšiemu ak by chcel. Mne sa na hudbu pozdávajú aj tie HD672, aj keď som ich mal len chvíľu z mobilu, ktorý na moje prekvapenie dosť aj šumel. Vraj aj výstup z PC synovi dosť šumí. Nemám veľa skúseností s 32ohm slúchadlami, či by to vyriešil slúchadlový zosilňovač alebo aspoň zvuková karta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So január 21, 2023 16:16:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Prosím vás o tip náhradných náušnikov trebárs aj iného výrobcu, len mi ide o väčši priestor hĺbku výšku náušníkov, lebo s pôvodnými plytkými silikónovými náušnikmi sa synovi ale aj mne dotýka ucho slúchadla, čo je po čase otravné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sszorin
Hifi obsluha


Založený: 12 november 2019
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: Ut marec 21, 2023 18:21:25    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:
Prosím vás o tip náhradných náušnikov trebárs aj iného výrobcu, len mi ide o väčši priestor hĺbku výšku náušníkov, lebo s pôvodnými plytkými silikónovými náušnikmi sa synovi ale aj mne dotýka ucho slúchadla, čo je po čase otravné.


A - Náušníky z DT990
B - Kúpte si iné slúchadlá a problém bude vyriešený.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne apríl 16, 2023 14:58:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem pekne za oba tipy Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist