Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nove cz/sk forum www.avsforum.sk / www.avsforum.cz
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 15, 2023 20:01:33    Predmet: Odpovedať s citátom

To ze nieco tvrdi dawsoo, ktory ma podla Mechanika desiatky rokov skusenosti s audio, este neznamena ze je to vseobecne aplikovatelne. Podobne ked BV napise ze novy Topping je lepsi nez DacMagic.

Tie rozdiely medzi dobrym a vynikajucim mozu byt, resp. urcite budu, pre mnohych nerozlisitelne.

Napr. niekto “neznesie” ak basaku trci do priestoru gumovy zaves. Popripade, ze nie je basak zapusteny do ozvucnice, ale trci tam 3mm. Mne to nevadi, mam to tak :))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St marec 15, 2023 20:09:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Veď pohoda - jedna vec je, čo hraje a znie príjemne, druhá čo prenáša a reprodukuje čím presnejšie.
Príklad - od 5-6 ročného decka som na elektrónkovom gramorádii, neskôr som počúval na rôznych Tesla veciach a rôznych Tesla reprosústavách dobovú prevažne čekosolvenskú hudbu + folkovú, trampskú atd.
Časom som sa dostal postupne ku kvalitnejšiemu reťazcu. Pred rokom-dvoma som si nasimuloval 31-prvkový ekvalizér spôsobom o niečo prvý bežec do mínusu, druhý do plusu, tretí do mínusu - bol som neskutočne prekvapený, že počujem ten starý známy "príjemný" zvuk Smile Teda z technického hľadiska zlý, z pocitového pekný.
Čo je pre koho dobré, závisí výlučne na jeho preferenciách. Ovšem presviedčanie laikov, že kábel (alebo iný pre výsledok až tak nepodstatný komponent) za x stovák/tisíc zlepší diametrálne zvuk je balamutenie neznalých. A o tom má byť odborné fórum - upozorniť na bludy.
Že sa to niekomu nepáči? Jeho problém.

Miero k Tvojmu postu - súhlas, platí to, čo mám napísané pod čiarou Smile Ak chce niekto platiť za pocity, jeho právo.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St marec 15, 2023 20:25:01    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
To ze nieco tvrdi dawsoo, ktory ma podla Mechanika desiatky rokov skusenosti s audio, este neznamena ze je to vseobecne aplikovatelne. Podobne ked BV napise ze novy Topping je lepsi nez DacMagic.



"Desiatky rokov skúseností" tu máme leckdo, a víc než dawsoo, ale to není žádný argument. Historky jsou fajn k pivu, vínu nebo táboráku, ale s fakty nemají nic společného.

BV sice tvrdil, že DB hrál líp než DM, ale regulérní slepý test nikdy nedělal, je to jen pár měsíců, kdy jsem se ho na to ptal znovu.

Mně taky Topping D10s, když jsem ho koupil, přišel zvukově lepší, než DM+, a popsal bych snadno rozdíly, ale na sighted tests už nedám ani zlámanou grešli, takže jsem si udělal slepý test s vyrovnanými hlasitostmi a výsledek byl opět nula, jako DAC1 x DM+.

Vtip je v tom, že malý rozdíl v hlasitosti kolem 0,5dB nevnímáme jako změnu hlasitosti, ale jako zlepšení dynamiky a rozlišení. Nejsem už ochoten se účastnit žádného sighted testu, kde se přehazují komponenty a nedbá se na podmínky testu. Toho bylo mezi lety cca 2000 - 2015 opravdu víc než dost, stačilo.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 15, 2023 20:36:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak nejde dat hlasitost rovnako, tak by som daval novemu/neznamemu komponentu hlasitost schvalne nizsiu … ak je tak dobry, tak by mal hrat lepsie i v menej vyhodnych podmienkach.

Co ale nezabrani, aby ludia z predpojatosti davali lepsie hodnotenie tomu novemu, o ktorom by vedeli ze hraje menej nahlas :/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St marec 15, 2023 23:37:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak, hlasitost je velmi důležitá.
Se srovnanou hlasitostí nerozeznáte sinus 8kHz od obdélníku 8kHz (samozřejmě s omezenou šířkou pásma obdélníku dolní propustí na 30kHz, aby SR nedělalo bordel v zesilovači).
Nebo rovnou na sluchátka z generátoru. Zvukovka se 48kHz vzorkováním 8kHz obdélník nevyrobí Very Happy

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 06:37:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen aby to nezačali se zvukovkou na Fs 48kHz zkoušet, mizerná zvukovka by z “obdélníku” 8kHz mohla vyrobit pěkný paskvil, když H3 padne přesně do Fs/2. Ty krámy se v okolí Fs/2 chovají nevyzpytatelně Laughing . Nedá se odhadnout, jaký bordel vyrobí v přenášeném pásmu.

Na ASR takhle borec hledal “chybějící harmonickou” signálu 22+33+44 kHz, představoval si že uslyší 11kHz. Což se mu povedlo, protože ten trouba sečetl ty tři sinusovky ve velké amplitudě a výsledek samozřejmě tvrdě limitoval v digitální doméně a vytvořil spoustu bordelu už někde od 3kHz. Nikdy nevíš, co hifista vymyslí.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 09:07:02    Predmet: Odpovedať s citátom

"nerozeznáte sinus 8kHz od obdélníku 8kHz" - prdel, skutočne nerozoznám Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 09:20:53    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Na ASR takhle borec hledal “chybějící harmonickou” signálu 22+33+44 kHz, představoval si že uslyší 11kHz. Což se mu povedlo, protože ten trouba sečetl ty tři sinusovky ve velké amplitudě a výsledek samozřejmě tvrdě limitoval v digitální doméně a vytvořil spoustu bordelu už někde od 3kHz. Nikdy nevíš, co hifista vymyslí.

Bol som zvedavy...



x.png
 Description:
 Filesize:  69.69 KB
 Viewed:  19 Time(s)

x.png



y.png
 Description:
 Filesize:  23.5 KB
 Viewed:  16 Time(s)

y.png




Naposledy upravil miero dňa Št marec 16, 2023 09:34:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 09:32:11    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
"nerozeznáte sinus 8kHz od obdélníku 8kHz" - prdel, skutočne nerozoznám :)



sq.png
 Description:
 Filesize:  24.18 KB
 Viewed:  23 Time(s)

sq.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 10:15:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý spôsob testnúť si hornú hranicu sluchu (pre mňa), lebo ak idem od 20 kHz dolu - ostane mi aj dlhšie potom pískať na frekvencii, ktorú v skutočnosti fyzicky nepočujem.

Tou treťou harmonickou zisťujem, že keďže mám limit pod 12 kHz (a nevsugerovávam si ilúzie) - ani na(d) 4 kHz nerozoznám sinus od square...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 10:26:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tatko, stava sa. Az si budes chciet "uzit" vyssie frekvencie, mozes si stale pustit hudbu 2x alebo i 3x pomalsie a budes pocut o co (ne)prichadzas ... :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 11:55:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy
Zaujímavé ovšem je, že "inde" som na testovacích vzorkách z integrovaného zvuku na Superluxoch rozoznal originál od rekonvertu a zdá sa aj na rozdiel od ľudí s mnohonásobne drahším vybavením, hoci tie výšky nepočujem a oni áno (vraj...). Domnievam sa, že "dofarbujú" aj zvuk nižších frekvencií aj keď teraz možno trepem.
Na okraj - niekto ekvalizuje, aby napríklad počul viac výšok. Ja sedliackym rozuzmom tvrdím, že ak by som tie tóny počúval naživo - tiež by som niektoré počul tichšie, než "sú" tak nebudem klamať sám seba pomocou EQ. Smile

Mal som a stratil som video, v ktorom podľa indikovania mobilom a apkou na snímanie frekvencie zvuku bol naozaj čistý tón a ten bolo počuť (počul som) až po 20 kHz. Neide mi to do hlavy...aká finta v tom bola. Na osciloskope Audacity (cooleditu) som to tiež kontroloval.

Viem, že na nekvalitom čomsi čistý tón generuje bordel - mal som tak prvé PC pred 20 rokmi, v ktorom stúpajúci tón vytváral parazitné, tak jeden tón stúpal a zároveň s ním iný (iné) klesal(i).

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 12:28:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Horní mez slyšitelných kmitočtů konkrétního posluchače nijak moc nerozhoduje o tom, jaké “pozná” rozdíly na hudebním signálu. Je to spíš o cviku i o tom, co je komu dáno. Každopádně, na DBT testy se dá v určité míře vycvičit a stejně tak se dá do jisté míry zbavit cognitive bias, i když ne úplně. Dá se vycvičit na to, aby si člověk předem nevsugeroval, že třeba R2R nebo S-D nebo minimum phase x linear phase je lepší. Pak člověk přijme výsledky s pokorou.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 12:30:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekna diskusia. Len neviem preco v tejto teme Very Happy.

Skoda, ze o nove forum nie je zaujem. Nie je zaujem ani o zdielanie nejakych pripomienok na prisposobenie aby to vyhovovalo viac. Nulovy zaujem.

Mal som moznost sa stretnut s bleskom na kave minuly tyzden a trocha mi to otvorilo oci.

Zrejme som prilis naivny alebo idealista. Ludia nechcu zmenu a nemaju uz zaujem o diskusne fora. Chcu zit v tom svojom bahne lebo im to tak vyhovuje a tyka sa to aj tychto cesko-slovensky for, ktore nie su moderovane. Kazda bezna tema skonci fiaskom alebo uplne umrie zadavatelom. Cest vynimkam najdu sa temy kde sa ludia nepohadaju ale tie temy su tak nudne. Ludia sa boja zdielat viac lebo co napise ten druhy. Toto by mali moderovat vlastnici fora. Aby kazdy respektoval slobodu toho druheho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 13:24:25    Predmet: Odpovedať s citátom

V tejto teme, pretoze v tejto teme sa aktualne pise, a je jednoduchsie pridat nieco sem, nez hladat nieco podobne inde, pripadne zakladat novu temu.

Ked uz zakladat nieco nove, tak za mna skor nieco, kde temy su len doplnok nad zivou diskusiou. Napriklad, ak by nejake prispevky zaujali, oznacili by sa nejakym "tagom", resp. vytvorila by sa im vyfiltrovana tema ... pre neskorsie citanie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 14:05:15    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
V tejto teme, pretoze v tejto teme sa aktualne pise, a je jednoduchsie pridat nieco sem, nez hladat nieco podobne inde, pripadne zakladat novu temu.

Ked uz zakladat nieco nove, tak za mna skor nieco, kde temy su len doplnok nad zivou diskusiou. Napriklad, ak by nejake prispevky zaujali, oznacili by sa nejakym "tagom", resp. vytvorila by sa im vyfiltrovana tema ... pre neskorsie citanie.


neviem sice co ma spolocne so zalozenim noveho fora tema porovnavania nejakych zariadeni ale ok. beriem to ako tvoj pohlad.

co sa tyka ziva diskusia. ziva diskusia je fajn pokial ma nejaku temu. pokial sa nedrzi temy tak sa z toho stane gulas, ktory je potom na tri veci. moj skromny nazor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 15:14:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Pri všetkej úcte k snahe a nadšeniu si myslím, že počet príspevkov v tom zakladanom fóre je odpoveďou na jeho potrebnosť.
Čo tak spojiť sa so zakladateľom tohoto fóra a ponúknuť moderovanie?
Dnes sa tu zas zaregistroval nejaký pravdepodobný spamer...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 16:04:27    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Pri všetkej úcte k snahe a nadšeniu si myslím, že počet príspevkov v tom zakladanom fóre je odpoveďou na jeho potrebnosť.
Čo tak spojiť sa so zakladateľom tohoto fóra a ponúknuť moderovanie?
Dnes sa tu zas zaregistroval nejaký pravdepodobný spamer...


Myslím, ze viacerí sa usilovali pomoct fóru kontaktovaním majitela o prístup ale žiadna odpoveď.

Aký je problém s novým fórom? Čoho sa to tak bojíte? Zneužitia vašej virtuálnej neosobnej identity alebo čoho? Nerozumiem skutočne. Nemám problém sa stretnúť s hocikým a vysvetliť osobne. Nie som nejakí neznámi človek v tejto komunite. Pracujem poctivo. Všetko o mne sa dá jednoducho nájsť na linkedine kde mam svoj pracovný profil. Takže stále nerozumiem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 17:31:53    Predmet: Odpovedať s citátom

"Nerozumiem skutočne" - presne. Niekomu sa proste neche, povie si, že je fór dostatok. Celkovo sa zrejme zmenšuje počet ľudí, čo chodia aj na jestvujúce. Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 19:56:52    Predmet: Odpovedať s citátom

J@nik, pozvi si tam konkretnych ludi, ktorych tam chces mat a pis si tam s nimi. Podobnu vec urobil cough, ked zakladal hififorum. Jemu sa tusim podarilo ziskat na zaciatku asi 50 ludi, ktori boli sklamani zo situacie tuto.

Ja zostavam, kym to tu Troton nezavrie, alebo sa to v spame neutopi uplne :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 20:09:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Np 👍
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 16, 2023 20:13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak mozem poradit, tak si u seba zaloz vlakno k tvojim repro so STH12. Mas ich este, ze? :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 02:31:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Můj pohled na věc je ten, že porovnávat D/A převodníky sluchem je nesmysl a ztráta času, pokud nejde o vyložený šrot nebo nějaký "historický poklad".

Jediné, co v této oblasti může mít význam, je pomocí záměrné degradace signálu zkusit odhadnout, kde začíná šance sluchem zachytit nějakou změnu. Samozřejmě pouze jako slepý test.

Pokud jde o měřené parametry, doporučuju podívat se na toto vlákno:
http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=24626

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 07:08:01    Predmet: Odpovedať s citátom

opa, vlakno pekne, akurat s nasim testom by som to nijak nespajal.

Oba DACy z testu, CA DacMagic i CW DAC1 su kompletne skatule i s napajanim, kompetentne navrhnute, podobne merajuce, s obvodom na resamplovanie SPDIF vstupu a CW DAC1 naviac i galvanickou izolaciou I2S vstupu DACu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 07:51:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som k tomu pridal aj zosilnovace a teda vlastne ani uz nie je o com a moze sa forum zakonzervovat. Zaver z tohto celeho je ze je jedno aky DAC a podla mna aj aky zosilnovac, ktory nie je pokazeny lebo vsetko hra rovnako. Netreba uz teda ani bastlit ani nic vyvyjat ani merat a uz vobec porovnavat posluchom. Myslim ze je zbytocne akekolvek forum vcitane tohto, vsak neni o com nie?

Naposledy upravil blesk666 dňa Pi marec 17, 2023 08:35:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 08:15:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Stále tu ešte máme reprosústavy, akustiku miestnosti, DRC, ... aj s o niečo vyšším vplyvom na počuté.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 08:36:33    Predmet: Odpovedať s citátom

A ako to chces preukazatrlne dokazat ze to pocut je?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 08:37:09    Predmet: Odpovedať s citátom

A ako to chces preukazatrlne dokazat ze to pocut je a nie je to len tvoja sluchova halucinacia?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 08:52:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepotrebujem to dokazovať, je to pre moju potrebu. A kto si to chce vyskúšať, porovná si to sám u seba. A ak chce, podelí sa s poznatkami na fóre s ostatnými, ak nechce, nechá si to žiaľ pre seba.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1241
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 08:55:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale pre mňa sú prínosné aj Tvoje poznatky s ktorými sa podelíš, aj keď ich iný kritizujú. To že aj ja mám občas pochybnosti, či to môže byť počuť, nie je podstatné. Ale bez Tvojich príspevkov, ako aj bogiho, coughových, krytonových, či iných by boli fóra nudnejšie.

A len dúfam, že Ťa kritika nedovedie k tomu, k čomu už mnohých iných, že všetky svoje príspevky vybodkuješ.

Akceptujem aj výhrady, ktoré sú k slepým testom. Niekoľkokrát som si ich vyskúšal, ale je to zbytočne náročné aj na psychiku a nebaví ma to, tak to už nerobím. Tým, že mám 2 cesty, tak si občas skúsim prehodiť na hodinu, občas krátke úseky, občas po dni, občas po týždni a nechám len na celkový dojem. Ale je to len pre mňa a len ja si viem vyhodnotiť výsledok.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Ďalšia
Strana 4 z 13

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist