Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Válečný konflikt na východě
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 63, 64, 65  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št február 09, 2023 15:15:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale tatko, mluv spisovně, do riti Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št február 09, 2023 18:28:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám prečo svoj post upraviť a nie len skrz spisovnosť hoci ostal zdanlivo mimo kontext - keď svoje príspevky upravil niekto iný.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZbynekB
Hifi obsluha


Založený: 16 máj 2009
Príspevky: 32

PríspevokZaslal: Št február 09, 2023 18:44:37    Predmet: ja Odpovedať s citátom

Ano příspěvek jsem upravil aby někoho nepohoršoval a já se nenechal urážet od
nějakého truhlíka z horní dolní
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi marec 03, 2023 07:52:31    Predmet: Odpovedať s citátom

"První jarní den. A ti parchanti v Evropě nezmrzli." Laughing

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/je-na-case-je-poradne-potrestat-rusky-poslanec-dumy-besnil-n/r~d18165ceb90211ed93abac1f6b220ee8/?utm_source=atlasHP&utm_medium=videobox&utm_term=position-0&utm_campaign=Video

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 03, 2023 09:40:05    Predmet: Odpovedať s citátom

"To znamená, že generál Mráz neodvedl svou práci,"

Spalovanim "prebytocneho" plynu minuly rok Mrazovi pracu neulahcili...

citácia:
Meanwhile, there is growing concern over a Russian gas flare, which has been burning close to the Finnish border for two months. Experts say it’s burning an estimated $10 million worth of gas every day, sending the equivalent of 9,000 tons of carbon dioxide into the atmosphere.

Zdroj: https://www.voanews.com/a/russia-shuts-key-pipeline-burns-off-gas-as-west-accuses-putin-of-weaponizing-energy-/6727221.html

A tazko odhadnut, kolko metanu este pri tom uniklo...
citácia:
In addition to the CO2 the flare is releasing into the atmosphere, it is also likely damaging the environment in other ways.

Davis said that the flaring would likely be producing soot which is particularly destructive to the Arctic region. Much of the soot will end up on Arctic ice and absorb more heat from the sun, accelerating the melting of ice.

“Almost certainly, the flare is not operating with 100% efficiency, and so it’s also emitting methane which is 80 times more potent as a greenhouse gas than carbon dioxide,” Davis said.

Zdroj: https://edition.cnn.com/2022/08/26/energy/russia-burning-natural-gas/index.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi marec 03, 2023 10:55:50    Predmet: Odpovedať s citátom

AliExpress prestal predávať drony do Ruska:

https://www.moscowtimes.ru/2023/03/02/aliexpress-perestal-prodavat-droni-vrossiyu-a35674?fbclid=IwAR12isVMTdVLxAIXu_hgkkwslOOwd1LPu5artgLT93cvvE_C0PljqE5iJOQ

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cubic
Hifi obsluha


Založený: 24 marec 2016
Príspevky: 15
Bydlisko: HK

PríspevokZaslal: Ut marec 07, 2023 17:44:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Preco si nestrelit do vlastnej nohy, ked mozes?

https://www.youtube.com/watch?v=fZsFXiHTnOM
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut marec 07, 2023 18:52:48    Predmet: Odpovedať s citátom

cubic - koľko nôh máš dostrieľaných? Všetkých osem?
Pod ruskou bagandžou by si tak akurád držžal pič...-hubu. O čo Ti ide, že sem grcáš sračky?
Páľ s tým do velebnej píííííípči!!!

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Ut marec 07, 2023 20:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

https://hifi.slovanet.sk/bb/search.php?search_author=cubic

Ja sa iba pytam co okrem vyblitkov toto individuum prinieslo pre miestnu "komunitu"?
Naco tu vobec je?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cubic
Hifi obsluha


Založený: 24 marec 2016
Príspevky: 15
Bydlisko: HK

PríspevokZaslal: Ut marec 07, 2023 22:15:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tatko - trafena hus zagagala?

To, ze nase vlady bezhlavo opakuju hluposti, ktore prijimaju USA a EU, je grcanie sraciek?
Vlada vymeni lacny a overeny zdroj plynu za plyn, ktory nie je vyskusany ani nijako overeny. Az novinari musia povedat, po upozorneniach od ludi, ze to moze byt pre odberatelov nebezpecne. Bud to vlada vobec nevedela alebo sa na to vykaslala, vsak mozno sa nic nestane. Neviem, co je horsie.
Aky by to bol problem povedat ludom, rozhodli sme o prechode na iny plyn, ale ma to hacik, je potrebny filter, ktory zamedzi nebezpecenstvu vybuchu plynu alebo uduseniu sa plynom.
My vlada vam to zaplatime, lebo my sme rozhodli o zmene plynu.
O toto mi ide, vsetci prikyvujete, lebo zly Putin.
A pritom nam nase vlady seru na hlavy, im vobec nejde o dobro ludi.


Janik, Ty si genius Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 07, 2023 22:59:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Cubic, a to nevieš ako sa teraz predáva plyn? Spotová cena plynu je pod 43 dolárov za MWh. čo je rozhodne menej ako pýtajú Rusi. Apropo, Rusi majú pri predaji energonosičov v porovnaní z januárom 2022 deficit 12 mld dolárov. Ke´d zoberieš k tomu odhadované mesačné náklady na vedenie vojny cca 12 miliárd dolárov, tak to nebude len taká sranda rozchodiť. to. A ty považuješ za stabilný zdroj energie ten, ktorý ti prestane dodávať plyn pred a počas vykurovacej sezóny a vyšpikuje ceny do nebeských výšin - ďakujem neprosím !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: St marec 08, 2023 07:40:11    Predmet: Odpovedať s citátom

cubic napísal:
Tatko - trafena hus zagagala?

To, ze nase vlady bezhlavo opakuju hluposti, ktore prijimaju USA a EU, je grcanie sraciek?
Vlada vymeni lacny a overeny zdroj plynu za plyn, ktory nie je vyskusany ani nijako overeny. Az novinari musia povedat, po upozorneniach od ludi, ze to moze byt pre odberatelov nebezpecne. Bud to vlada vobec nevedela alebo sa na to vykaslala, vsak mozno sa nic nestane. Neviem, co je horsie.
Aky by to bol problem povedat ludom, rozhodli sme o prechode na iny plyn, ale ma to hacik, je potrebny filter, ktory zamedzi nebezpecenstvu vybuchu plynu alebo uduseniu sa plynom.
My vlada vam to zaplatime, lebo my sme rozhodli o zmene plynu.
O toto mi ide, vsetci prikyvujete, lebo zly Putin.
A pritom nam nase vlady seru na hlavy, im vobec nejde o dobro ludi


Janik, Ty si genius Very Happy


Prepac. Ja som si neuvedomil, ze tebe vlastne ide o blaho naroda ako takeho. A ,ze zmyslom tvojej registracie nie je vobec hejtovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zakk
Hifista


Založený: 06 marec 2009
Príspevky: 226
Bydlisko: praha

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 05:41:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked to tu teraz citam, tak sa mi chce vrhnout, co tu tatko kom píše, vyzera to že je mimo realitu.

Je zaujimave Kolko kokotou tu žije mezi námi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 06:22:44    Predmet: Odpovedať s citátom


_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 07:24:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Najnovšie mám problém ako sa baviť so setrou a jej odnožou famílie. Zdá sa že už sa celkom preklopili na stranu "chcimírovcov". Ono istý proruský sentiment tam bol vždy, ale tak nejak som dúfal že ako inteligentné, vzdelané a scestované bytosti po tom, čo uvidia zločiny tej lúpežníckej hordy sadistických a úchylných mužíkov trochu prehodnotia svoje zmýšlanie. Ale zdá sa že ich dezinfoscéna zomlela dokonale. A to mali neďaleko bydliska za bolševika ruskú posádku a videli čo sú zač a aký bordel po nich ostal. Toto mi naozaj hlava neberie.
Každopádne sa mi darí zatial vyhýbať citlivým témam, len neviem dokedy to pôjde. S našou mamou sa už stihla pochytiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 08:08:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyhýbať sa debatám v ktorých sa nezhodnete pokiaľ je to len trochu možné. Názor nezmenia a zbytočne si pokazíte vzťahy.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 11:18:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky jsem pro mír a s čínským mírovým plánem lze v několika bodech souhlasit.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-konec-sankci-primeri-a-zahajeni-jednani-to-je-cinsky-plan-na-ukonceni-valky-40423844
"Respektování suverenity všech zemí "
to pro mě znamená jediné, že rusáci budou respektovat územní suverenitu Ukrajiny podle mezinárodního práva a okamžitě odsud vypadnou, včetně Krymu !

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 11:54:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Putin o Ukrajine v časovej postupnosti - stojí za pozretie, vypočutie:
https://www.facebook.com/alexander.kaduc/videos/1278893066199974/

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 13:39:48    Predmet: Odpovedať s citátom

To je dobré! Pekné zhrnutie.
Na jednu stranu uznávam že človek môže zmeniť názor na niektoré veci na základe nových poznatkov, ale to nemá nič spoločné s touto ruSSko-dezolé scénou, kde si dokážu odporovať v jednej vete. A vôbec im nevadí že to vidí celý svet.
Najviac ma fascinujú naši náckovia - vedla obrázku Tisa, ktorý bol oficiálne vo vojne so Sovietskym zväzom, má obrázok putlera, ktorý sa netají zámermi obnoviť sovietske impérium. To je schiza ako autobus.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po marec 20, 2023 14:03:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Chybný predpoklad je, že myslia, nie to ešte analyticky uvažujú. Svet nie je čiernobiely ani jednoduchý - to sú tí, ktorý ho tak vnímajú. Niekedy tie reakcie nazývam odrazom od miechy.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut marec 21, 2023 13:45:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Rusáky by chtěl mít za sousedy každý Laughing

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ruskoturecko-istanbul-anexe-navrh-poslanec-semjon-bagdasarov.A230320_130000_zahranicni_remy

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi marec 24, 2023 18:14:40    Predmet: Odpovedať s citátom

"Odmítl i tvrzení, že se Rusko potřebuje bránit hrozbě NATO na Ukrajině.

Prigožin také dal najevo pochybnosti o cíli ruské invaze v podobě „denacifikace“ Ukrajiny, protože neví, jestli vůbec jsou na Ukrajině nějací „nacisté“."

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-prigozin-se-vzeprel-ruske-propagande-na-ukrajine-nejsou-naciste-a-nevalci-se-s-nato-40426802


Nějak se vám ty bajky začínají rozpadat zevnitř, dezoláti Very Happy (Což se dalo dřív nebo později čekat, mimochodem.)

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2023 05:48:09    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Vyhýbať sa debatám v ktorých sa nezhodnete pokiaľ je to len trochu možné. Názor nezmenia a zbytočne si pokazíte vzťahy.


Hlásim že úloha splnená - mali sme na návšteve sestru so švagrom. Čosi sme pojedli, čosi popili a až na 2 - 3 švagrove poznámky prešlo všetko korektne a celkom fajn sme sa zabavili. Very Happy

Zaujal ma ale jeden aspekt a to je to značné protirečenie si tejto skupiny ludí (v našich kruhoch hádzanej do jedného vreca a hanlivo, ale výstižne, označovaných ako dezolé).
V tomto prípade na jednu stranu nadávanie na Fica, Danka a podobné sociálno-národovecké "kleptokratické elity" s ktorými si ako pomerne vysokopostavený človek vo verejnej správe užil svoje a je si jasne vedomý toho že z ich úst iné ako klamstvá a manipulačné sračky nevylezie. Na druhú stranu, čo sa zahraničnej politiky týka, tak papagájuje rovnaké nezmysli ako oni a vôbec mu to nie je čudné. Rolling Eyes
To je podobné ako keď našej fašisticko-národnej úderke visia doma portréty Tisa, ktorý bol prezidentom republiky čo vyhlásila rusákom vojnu a nemajú pritom problém pobehovať s putinom na hrudi a kladivokosákovou vlajkou v rukách.
A takýchto príkladov rozpoltenosti by sa asi našlo ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2023 07:16:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Nič neobvyklé - väčšina ľudí sa poriadne neorientuje a neuvažujú v koplexných súvislostiach (360-stupňový pohľad). Sám som bol taký polku života.
K tomu nekazeniu si vzťahov - ja som si so sestrou pokazil, prežila väčšinu života v Rusku, pustila sa do mňa keďže vidí moje príspevky niekde že vraj nenávidím Rusov a som zblbnutý USA propagandou. Uzemnil som ju námietkou, či jej nie je ľúto štvrť milóna aj ruských mužov, ktorých niekto zabil alebo poslal na smrť. A k propagande som sa opýtal, či niekedy videla podobné "motivačné" video, vytvorené na tom zlom Západe: https://www.youtube.com/watch?v=_ISVnLVH-Xk

Ostalo ticho.
Tým naznačujem, že ľudia veria tomu, v čom každodenne žijú. Málokto hľadá pokial možno nezávislý pohľad. Vo všetkom. Mnohí hľadajú veľkého múdreho silného, ktorý bude rozhodovať za nich a vyrieši ich problémy. Vo všetkom Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2023 09:31:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som mal teraz kvoli novorodencovi navstevu svokrovcov a co ma neprestava fascinovat je ich neustala potreba zacinat temy tykajuce sa ruSSka a obhajovat ich za kazdu cenu. Bavime sa o niecom a zrazu nasilu zacne svokor jebat sracky o ruSSakoch, pritom ani naznakom nebola ziadna zmienka o vojne...

Kedze su to svokrovci, tak sa to snazim vzdy nejako diplomaticky zakecat ale inak mi obcas z toho stupne tlak, ze by som im najradsej povedal nech uz konecne drzia hubu.

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št marec 30, 2023 08:14:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing
Som si práve prečítal:

K Matovicovej 500E za ucast vo volbach, by mal Sulik podat pozmenujuci navrh a to:
500E by sa nevyplatilo volicovi, ale sa poslalo na transparentny ucet, z ktoreho by sa hradilo dalsie vyzbrojovanie Ukrajiny + humanitarna pomoc pre Ukrajinu.
Za to by sa dalo zahlasovat, nie?


To by mohlo krásne znížiť počet dezolé pri urnách a hneď by bola väčšia šanca na nejakú príčetnejšiu vládu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 30, 2023 09:22:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako mu to navrhnúť?

Rusku sa výnimočne darí, ani sankcie mu neškodia, ale pomáhajú.
Len taká maličkosť - centrálna banka Ruskej federácie vykázala rekordnú stratu 722 miliárd rubľov.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št marec 30, 2023 12:54:15    Predmet: Odpovedať s citátom

"Moskva oznámila, že zařadila Maďarsko mezi nepřátelské země"

Chá chá! Laughing
Kde jsou ty časy, kdy jsme tam byli jenom my a Amíci...

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št marec 30, 2023 13:12:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Chudák Orbi - nikto ho už nemá rád.

Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št marec 30, 2023 13:16:40    Predmet: Odpovedať s citátom

To už je osud kolaborantů...
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 63, 64, 65  Ďalšia
Strana 9 z 65

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist