Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nove cz/sk forum www.avsforum.sk / www.avsforum.cz
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 09:32:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie je lepšie počúvať v prvom rade pre radosť to a z toho, čo človeka teší - než si a hlavne iným dokazovať niečo? Smile
Potom sa niekto diví, že sa iný ozve - ak predmet "neskutočného rozdielu" je zjavná oddôvodniteľná kravina?

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 09:57:26    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk, ak som niekde tvrdil, ze nema zmysel nic porovnavat, tak to bolo nedorozumenie, alebo som sa zle vyjadril.

Moj nazor na meranie a porovnavanie by sa dal prirovnat k tomuto praktickemu zjednoduseniu v NASA, kde im pre ich ucely staci mat cislo Pi s presnostou na 15 desatinnych miest.
citácia:
For JPL's highest accuracy calculations, which are for interplanetary navigation, we use 3.141592653589793.

Viac: https://www.jpl.nasa.gov/edu/news/2016/3/16/how-many-decimals-of-%20pi-do-we-really-need/

Zaujimalo by ma, ak by niekto porovnaval dva prevodniky s vybornymi meranimi, z nich jeden na ucho hraje lepsie nez druhy. My sme to s Pavlem skusili, ale pri priamom porovnani s presne nastavenymi hlasitostami sa rozdiely stratili. Z toho ako su oba DACy riesene je pravdepodobnejsia varianta, ze hraju oba podobne dobre, nez ze hraju oba podobne nedobre. Naviac, ak by boli oba nedobre, tak by bolo pravdepodobnejsie, ze bude nedobry kazdy inak a rozdiel pocut bude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 09:57:59    Predmet: Odpovedať s citátom

To už jsem párkrát slyšel. Zato pamatovat si jak přesně soustava zněla před týdnem a udělat naprosto přesné porovnání a prohlásit, že středy jsou tekutější, to mnohým nečiní problém. Přitom blbost až na půdu Very Happy
_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 10:03:48    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba: tvoje nazory beriem za relevantne. Uzavrel som to vsak pre seba s tym, ze na tomto fore sa uz nebudem prezentovat nejak aktivne. Je myslim dost ineho virtualneho priestoru. Mazat sa mi nechce a asi ani nebudem. Ono zas historicky toto forum malo svoj zmysel. Mozno je to tak v poriadku ze tu zostane “aktivna” len urcita skupina clenov. Ja sa necitim byt na na tej strane, co ho merania nezaujimaju, naopak velmi ma zaujimaju, nie vsak len absolutne cisla co najnizssich hodnot, ale mam nazor ze technicke riesenie koreluje s vyslednym zvukom a to ma zajima este viac. Na tomto fore je to povazovane za exaktne nedolozene sarlatanstvo, nepriek tomu ze ja osobne nejak neprezivam kabliky, podlozky a ine udelatka tak ma niekto stale vnima a nalepkuje do tejto skupiny. To ma uz nebavi niekomu stale nejak dokazovata vysvetlova. Tiez ale netvrdim ze tieto “udelatka” nemaju urcite vobec ziadny vplyv, ale myslim si ze by sa malo sustredit viac energie a financii akustike a komponentom

Naposledy upravil blesk666 dňa Pi marec 17, 2023 10:10:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 10:06:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa zvyknú pobaviť aj hlášky o "bezkyslíkatej" medi - veď taká je aj v medenom zvonkovom drôte.
čistota 99,9997 alebo 99,99997? Kto to zmeria? Aký bude reálny rozdiel? Nula hovno nič Smile
Áno - dopočítanie mozgom je beťárstvo - ak by boli dva IDENTICKÉ DAC v dvoch krabičkách, z ktorých jedna je na pohľad podstatne krajšia - "bude hrať lepšie" Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 10:08:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Tatko, ale to s tymi krabickami je dobry dovod, preco si kupovat DACy a dasie komponenty v peknych krabickach, aby to hralo doma subjektivne lepsie ... na toto su vystavy dobre, kde sa da mnoho veci omkrnut a sahnut si na ne.

Problem je, ked su subjektivne ocakavania zo vzhladu vyssie, nez je vysledny dojem zo zvuku, to potom "nehra"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 10:45:32    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
A ako to chces preukazatrlne dokazat ze to pocut je a nie je to len tvoja sluchova halucinacia?

Pokud ten, kdo tvrdí, že dokáže identifikovat rozdíly mezi převodníky, bude schopen toto prokázat ve slepém testu s transparentní metodikou, který realizuje nezávislá osoba, pak bych považoval za prokázané, že rozdíly slyšet lze. Ale tvrzení, že nějaký rozdíl slyšet není, bohužel prokázat nelze, protože se vždycky objeví námitka, že může existuje osoba, která by v daném testu rozdíl správně identifikovala. Jinými slovy, k tomu, aby se zbořil a znevěrohodnil přístup, jehož příkladem jsou testy na ASR, stačí jeden korektně udělaný slepý test. Tradiční verbálně subjektivistický přístup k hifi ale tak snadno znevěrohodnit nelze. Je mi líto, že se slepé testy v hifi odvětví v podstatě nevyužívají, přitom představují poznání, které leží na zemi, jen se pro ně zohnout.

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650


Naposledy upravil TigiGold dňa Pi marec 17, 2023 11:07:27, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 10:51:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Koľko slepých testov si si Ty sám osobne vyskúšal? Ja asi 10 - 15 (AB, aj ABX) a nie je to nič moc, radšej počúvam hudbu.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Pi marec 17, 2023 11:17:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by mal niekto zaujem sa spolupodielat na prevadzke avsforum.sk dajte mi vediet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2023 16:50:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Tenhle příspěvek je pro mě opravdu smutné vyústění vývoje kluka, jehož názorů na Hi-Fi a reprodukci zvuku jsem si dlouho vážil

http://hififorum.sk/phpBB3/viewtopic.php?p=13455#p13455

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2023 18:52:44    Predmet: Odpovedať s citátom

V minulosti som sa mnohých, aj kontroverznejších vyjadrení zastával a chápal som ich. Teraz sa priznám, že aj moje chápanie je už v koncoch Sad

Ale čím ďalej, tým viac dochádzam k poznaniu, že sluch nie je taký jednoduchý zmysel. Možno tak ako pri zraku je mnoho rôznych jemných až viac výrazných porušení farbocitu, existuje aj niečo obdobné pri sluchu, len je omnoho ťažšie to zisťovať a pomenovať.

Takže myslím si, že dvaja rôzni ľudia môžu v dvoch rozdielnych korektných slepých testoch dosiahnuť odlišné výsledky a v jednom môže nejakú zmenu štatisticky významne rozoznať jeden a druhý nie, a v nejakom odlišnom teste to môže byť u nich naopak.

A potom v diskusii na fórach ťažko predpokladať, že to prispeje k lepšiemu vzájomnému chápaniu.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2023 19:08:33    Predmet: Odpovedať s citátom

J@nik napísal:
Ak by mal niekto zaujem sa spolupodielat na prevadzke avsforum.sk dajte mi vediet.


Nemám síce záujem sa spolupodielať na chode fóra, ale chcel som sa tam zaregistrovať, aby som Ťa aspoň trochu podporil a či som na 7 alebo 8 cz/sk fórach je mi v podstate jedno. Ale všimol som si, že náklady na fórum sú vyše 800€ ročne, čo sa mi zdá neúmerne veľa. Sú to síce Tvoje peniaze, ale viem si ich využitie aj lepšie predstaviť. Ale samozrejme je to Tvoja vec.

Vieš aj povedať, prečo tam máš iný nick ako na iných cz/sk audiofórach?

A ak chceš pomôcť rozbehnutiu fóra, skús tam založiť niekoľko tematicky zaujímavých vlákien, možno by to mohlo pomôcť.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2023 19:52:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Cena je vysoka lebo vyuziva XenForo Cloud, co ma okrem vysokej ceny hlavnu vyhodu, ze vobec nemusi riesit technicku stranku:
- https://xenforo.com/purchase/

Zda sa ze by to slo i lacnejsie, napr.
- https://hostiso.com/xenforo-hosting/

Akurat neviem ako tam maju poriesene licencie, pretoze to XenForo nie je program zdarma a je si ho treba kupit:
- https://xenforo.com/purchase/self-hosted
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: St marec 29, 2023 08:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte ano nick mam mando ale myslim ze to je jednoduche associovat k "janikovi" kedze tam mam predstavenie a hlavne moje bedne su celkom zname.

ano je to xenforo cloud. je to rychle, je to moderne, nemusim sa starat o hosting, domenu som kupil cez websupport a hlavne co je na xenforo super tak perfektna technicka kontrola. mesacne naklady su 70e.

ak mate niekto zaujem sa spolupodielat nie je problem dam vam moderatora. samozrejme po case by sme sa stretli niekde (kludne aj na zoome) a prediskutovali nejake zmeny a ako by to mohlo fungovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 29, 2023 15:09:07    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
Koľko slepých testov si si Ty sám osobne vyskúšal? Ja asi 10 - 15 (AB, aj ABX) a nie je to nič moc, radšej počúvam hudbu.

Slepý test, který by splňoval výše nastíněná kritéria korektnosti, jsem zatím neabsolvoval. Doposud jsem to nepotřeboval. Pokud bych ale působil jako redaktor či influencer v oblasti hifi, nebo bych měl nutkání na internetu někoho přesvědčovat o zvuku komponent, povyšovat svoje subjektivní pocity na obecná fakta, popř. bych uvažoval o koupi drahého komponentu (např. zmiňovaný Chord Dave), považoval bych provedení takového testu za téměř nezbytné.

mrba napísal:
Takže myslím si, že dvaja rôzni ľudia môžu v dvoch rozdielnych korektných slepých testoch dosiahnuť odlišné výsledky a v jednom môže nejakú zmenu štatisticky významne rozoznať jeden a druhý nie, a v nejakom odlišnom teste to môže byť u nich naopak.

Ano, souhlasím. To, že někdo v korektním testu nic nepozná, ještě neznamená, že slyšitelný rozdíl není. Ale úplně by mi stačil jeden jediný případ, kdy by ten, kdo se na základě poslechových zkušeností považuje za odborníka a je zvyklý ostatní poučovat o zvukových charakteristikách např. převodníků, dokázal tyto komponenty odlišit v korektně realizovaném slepém testu. Takový výsledek pro mě bude argumentem majícím váhu, který vyvrátí stále častěji se objevující tvrzení o nerozlišitelnosti DAC s výbornými naměřenými parametry.

Jinak to, že diskuse postupně přešla z úvah o novém fóru k tématu hranic rozpoznatelnosti komponent, mi nepřipadá nepřirozené. Spory o hodnocení komponent a jejich zvuku bývají jednou z hlavních příčin závažných neshod v hifi komunitě, které vedou ke štěpení diskusního prostoru.

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: St marec 29, 2023 15:53:40    Predmet: Odpovedať s citátom

J@nik napísal:
ahojte ano nick mam mando ale myslim ze to je jednoduche associovat k "janikovi" kedze tam mam predstavenie a hlavne moje bedne su celkom zname.

Ktore bedne? Wink Tie tvoje prve su stale v mojom vlastnictve.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: St marec 29, 2023 16:08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:
J@nik napísal:
ahojte ano nick mam mando ale myslim ze to je jednoduche associovat k "janikovi" kedze tam mam predstavenie a hlavne moje bedne su celkom zname.

Ktore bedne? Wink Tie tvoje prve su stale v mojom vlastnictve.

ahoj Smile sth12
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Št marec 30, 2023 06:35:24    Predmet: Odpovedať s citátom

J@nik napísal:
janik1971 napísal:
J@nik napísal:
ahojte ano nick mam mando ale myslim ze to je jednoduche associovat k "janikovi" kedze tam mam predstavenie a hlavne moje bedne su celkom zname.

Ktore bedne? Wink Tie tvoje prve su stale v mojom vlastnictve.

ahoj Smile sth12

Viem, videl som. Ja len ,ze aj tie tvoje prve od Aleša neskoncili na smetisku dejin. A stale je dobre o ne postarane a stale robia radost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Št marec 30, 2023 08:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Super. Velmi rad spominam na to obdobie. Ved mam aj ich fotku na avsforum.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zakk
Hifista


Založený: 06 marec 2009
Príspevky: 226
Bydlisko: praha

PríspevokZaslal: Ut júl 25, 2023 19:21:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Napríklad tam bude väčšia sloboda slova, chýbajú odborníci, niektorí sa hrajú na niečo čo nie sú vrátane buranu z iných fór
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 25, 2023 19:26:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Zda sa, ze avsforum je uz vypnute.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 10:34:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem se pro změnu "vypnul" na fóru audioweb.

http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=5846&p=26

Za chvíli budu mít doživotní BAN všude a budu si moc užívat bezstarostného stáří Laughing

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zakk
Hifista


Založený: 06 marec 2009
Príspevky: 226
Bydlisko: praha

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 10:46:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Mi to príde, že to bude správny buran ten majiteľ tých stránok z audiowebu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 11:06:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Není, jen mi přijde příliš ovliněný většinou, především čtenáři aeronetu.
Teď už to tolik není, pastování odkazů na aeronet se vytratilo, názory a macerace jejich "pravdami" zůstala.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 11:19:40    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard,
na audiowebe to máš "definitívu", trvalý ban? A dawsoo len 3T? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 11:23:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Chodit na audioweb interagovat s tvorem dawsoo vyžaduje značnou dávku sebemrskačství Laughing
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 11:33:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Dawsoo žádnej BAN nemá, 3T má Benazi, že řekl slovo cenzura, to je jako v Rusku slovo válka Very Happy
http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=404439#p404439
sebemrskačství s dawsoo a odpovědi admina jsou tam též
http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=5846&p=24

Jejich pravdy: žádná epidemie Covidu nebyla a Covid vakcíny jsou megapodvod a zdraví poškozující látky.

Za dobu epidemie se nakazilo v česku přes 4 mil. lidí, zemřelo přes 40 tis. smrtnost kolem 1%
30 tis v první vlně bez vakcinace, 10 tis v druhé vlně s částečnou vakcinací.

Po očkování bylo nahlášeno cca 4 tis. podezření na nežádoucí účinky, WHO jich cca 1/4 označila jako závažně důvodných k vakcinaci, Proočkováno byla cca 10 mil dávek, nežádoucí účinky mělo cca 0,01% vakcinací.

Údaje jsou z veřejných zdrojů, na které byly odkazy v dezinterpretacích, na které dodával odkazy dawsoo.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !


Naposledy upravil danhard dňa St júl 26, 2023 11:57:52, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 11:51:22    Predmet: Odpovedať s citátom

No nechtěl bych být majitel hospody, kterýmu se tam začnou slejzat takový individua - co pak s tím? Laughing
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 11:54:17    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=404461#p404461
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zakk
Hifista


Založený: 06 marec 2009
Príspevky: 226
Bydlisko: praha

PríspevokZaslal: St júl 26, 2023 12:16:54    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
No nechtěl bych být majitel hospody, kterýmu se tam začnou slejzat takový individua - co pak s tím? Laughing



To je čo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Ďalšia
Strana 5 z 13

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist