Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Blbové a hifi II
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 09:27:11    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
Jestli je Martin hloupý nebo chytrý celkově jako člověk to nevím, to podle toho co píše já nepoznám.
Ale ekonomický chytrý je, protože jeho miniBBforums mu sype penizky do kapsy.
I negativní reklama je reklama..
Pak je tady ale otázka kdo je vlastně věčí blb? (my jako masa fandu co dělá zářezy na návštěvnosti nebo cenzor).
Question



Mas pravdu. Sype mu to. Smutny je, ze ten pokrytec nekolikrat verejne prohlasil, ze z toho nic nema.

Nechapu Alienovo moralizovani proc se v tom tu porad kazdy patla. Odpoved je vice nez logocka. Vetsine normalnich lidi je boj s nespravedlnosti dan do vinku jiz v kolibce. Uz jsem to tu nekolikrat psal, jsem presvedcen ze drtiva vetsina exilantu by se s radosti ucastnila prime konfrontace s Martinem, pokud by jim tato byla umoznena. Martin se chova presne jako komancove. Spoustu lidi vyhnal do exilu at uz nuceneho ci dobrovolneho. A stejne tak i jako za komancu toto vlakno supluje role Svobodnych Evrop a Hlasu Ameriky. Predstava ze nekdo bude vypuzen a bude mlcet je blahova.
Zarnym pripadem Martinova castrovskeho pristupu je vlakno Sostakovic - predstaveni, podekovani. Jeste vcera nazev vlakna koncil ,, a rozlouceni ". To ze je neco smazano neschvaluji ( nejde - li o vyslovene osobni ci rasisiticke utoky ), ale dokazu se snazit pochopit. To, ze Martin upravuje texty, tzn, ze vypusti a upravi pouze casti, tak ze finalni smysl je rozdilny od umyslu autora, to uz je neco co se neda schvalovat, chapat a ani ignorovat. Protoze vetsina hifi komunity chodi na obe fora, je potreba na takova svinstva upozornovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 11:00:29    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik napísal:
Vetsine normalnich lidi je boj s nespravedlnosti dan do vinku jiz v kolibce.


Milý hlase Ameriky. To mě teda fakt překvapuje, že se tu tak honosně a dlouhodobě nerozebírá třeba situace v Tibetu. Tam je toho nesravedlivého podstatně více. V čem spatřuješ boj proti nespravedlnosti? Že někomu celá léta sprostě nadáváš a zesměšňuješ? Pak tedy bravo !! Myslím, že moralizuješ neméně hodnotně, jako já, takže máš co nejméně mluvit, že já moralizuju. Apropo, jsem se vlastně jen ohradil proti tomu, že jsem byl nazván lhářem. Nic víc. To ostatní jste už tradičně vystupňovali Ti co se jich to týká. Dotknul jsem se nechtěně něčího ega, aniž bych to vůbec zamýšlel. Jinak jsem mohl být doteď jen v těch několika vláknech, které mě tu zajímají i doposud a nikdo z Vás by o mě nevěděl. Fakt už mi dejte pokoj. Já o Vaše soudy nestojím.

P.S. Vstup do komunistického martinova režimu je zcela dobrovolný, stejně jako odchod. S tímhle přirovnáním u mě neobstojíš.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 11:10:05    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
mrazik napísal:
Vetsine normalnich lidi je boj s nespravedlnosti dan do vinku jiz v kolibce.


Milý hlase Ameriky. To mě teda fakt překvapuje, že se tu tak honosně a dlouhodobě nerozebírá třeba situace v Tibetu. Tam je toho nesravedlivého podstatně více. V čem spatřuješ boj proti nespravedlnosti? Že někomu celá léta sprostě nadáváš a zesměšňuješ? Pak tedy bravo !! Myslím, že moralizuješ neméně hodnotně, jako já, takže máš co nejméně mluvit, že já moralizuju. Apropo, jsem se vlastně jen ohradil proti tomu, že jsem byl nazván lhářem. Nic víc. To ostatní jste už tradičně vystupňovali Ti co se jich to týká. Dotknul jsem se nechtěně Vašeho ega, aniž bych to vůbec zamýšlel. Jinak jsem mohl být doteď jen v těch několika vláknech, které mě tu zajímají i doposud a nikdo z Vás by o mě nevěděl. Fakt už mi dejte pokoj. Já o Vaše soudy nestojím.

P.S. Vstup do komunistického martinova režimu je zcela dobrovolný, stejně jako odchod. S tímhle přirovnáním u mě neobstojíš.


Jsi mistr sveta v prekrucovani. Ja bych te lharem nenazyval. Uz jednou jsem Te nazval pokrytcem a za tim si stojim.
Uved jeden jediny priklad kdy jsem nekoho nepravem zesmesnil a sproste mu nadaval. Pokud takovy najdes, verejne se Martinovi i Tobe omluvim. Pokud ne, ocekavam omluvu od Tebe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 11:18:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Vstup do komunistického martinova režimu je zcela dobrovolný, stejně jako odchod
Dnes je tady super zábava Rotfl Rotfl Rotfl
Kam se hrabou komici.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 12:06:36    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ

JIŽ JSEM OSTATNÍ POŽÁDAL,ABY NA TEBE NEREGOVALI,PROTOŽE SE TĚCH TVÝCH UMĚLECKÝCH KECŮ NEZBAVÍME.

Nohsledoval a lezl jsi do prdele Martinovi vždy a všude .Chvíli byl od tebe klid,když i tebe poslal k šípku.Po delší tvé (bohužel ne mnohem delší) odmlce opět exceluješ.

Jsi úplně stejný pokrytec a blb jako Martin.

Omlouvám se všem za tyto slova,ale nepovažuji to za urážku,když pojmenovávám věci pravými jmény.
Kam chlape chodíš se svým rozumem a svými názory pro tu drzost se tady promenovat a hájit Martina a překrucovat věci?
Tvoje jméno mi již delší dobu způsobuje trochu rudo před očima stejně jako komouši,mezi něž tě musím zařadit.Protože takto přesně jednali a mysleli.Vzhledem k tvému věku soudím,že jsi vyrůstal v kované rodině.Jinak to není možný,aby cca 30+ letý kluk měl tyto názory.
Zkus se nad sebou jednou zamyslet,proč sereš tolik lidí kolem sebe a nevyjadřovat se furt k něčemu,co se tě JINAK netýká.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 12:08:04    Predmet: Odpovedať s citátom

40+
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 12:14:19    Predmet: Odpovedať s citátom

40+ ? Jo ták,tak panáček sám navíc aktivní komouš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 12:15:04    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Zarnym pripadem Martinova castrovskeho pristupu je vlakno Sostakovic - predstaveni, podekovani. Jeste vcera nazev vlakna koncil ,, a rozlouceni ".


Teraz ten Sostakovicov prispevok vyznieva iba ako podakovanie osobne Martinovi a za forum. Ani zmienka o rozlucke, ci nebodaj dovodoch (ak to tam bolo), neviem, ci bol upraveny aj text okrem nadpisu.

Je to naozaj huste, to uz je ucelova manipulacia najvyssieho kalibru.

Inak fakt to tu nema vyznam riesit, kazdy si svoj obraz o sebe vytvara sam .... EDIT: Ale zase nemozem povedat, ze by to na druhu stranu nebola niekedy zabava Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 12:33:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton

Je to skutečně upravené nejen v nadpisu,ale celé a díky tomu to vypadá jak popisuješ.Jako srdceryvné poděkování Martinovi Anabolikovi za přijetí,nakrmení a pohlazení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 13:56:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Zaslal: Ne apríl 13, 2008 14:42:30 Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

A nekonecne hordy .............atd (Machalík dospělé hifi)

Toto nemá chybu Dancing happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 16:02:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To s machalíkem je varování, kam až může vést nadměrná konzumace třesobasů Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 16:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten AlienCZ je fakt trdlo:
- navštíví to eMblbem upravené šostakovičovo vlákno, nyní s opačným významem (jak v nadpisu, tak prvním zásadním postuŤ, vpadne tam - mezi ty, co na to ZVĚRSTVO upozorňují - hrdinným výpadem, cituji "Důrazně Vás žádám, jdete všichni do prdele, fakt že jo .... první čtyři posty jsou OK, co se děje potom mi hlava nebere"
- když mu kdosi polopaticky vysvětlí vo co go, že to nejsou první čtyři posty, ale reakce na mazací a otáčecí PRASÁRNU, tak kontruje, cituji: "Já o tom nic nevím a hlavně po tom nepátrám"

Takže neví, nepátrá, ale mudruje a poučuje. To je fakt .o.ot!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:14:30    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Ten AlienCZ je fakt trdlo:
- navštíví to eMblbem upravené šostakovičovo vlákno, nyní s opačným významem (jak v nadpisu, tak prvním zásadním postuŤ, vpadne tam - mezi ty, co na to ZVĚRSTVO upozorňují - hrdinným výpadem, cituji "Důrazně Vás žádám, jdete všichni do prdele, fakt že jo .... první čtyři posty jsou OK, co se děje potom mi hlava nebere"
- když mu kdosi polopaticky vysvětlí vo co go, že to nejsou první čtyři posty, ale reakce na mazací a otáčecí PRASÁRNU, tak kontruje, cituji: "Já o tom nic nevím a hlavně po tom nepátrám"

Takže neví, nepátrá, ale mudruje a poučuje. To je fakt .o.ot!


Pro mě je normální nehodnotit a nevměšovat se do sporů, o kterých nevím, kdo je způsobil a co v nich obsahově bylo. Tobě stačí, když někdo řekne, Vetřelec, druhej dodá "ilegální vetřelec" a ty to hned Podepíšeš. Gratuluji ti. Tak nevím, kdo je tu větší trdlo, já, nebo ty. Nevím, proč bych měl pátrat co se v tom threadu kurnik dělo. Reaguji pouze na to, co tam vidím. A stejně tak je mi absolutně u prdele co tam Martin vyvádí. Pro mě za mě ať to tam vyhodí třeba do luftu. A také nenesu žádnou zodpovědnost za to, že Vám to vadí pořád i po letech. Musí Vás to opravdu neskutečně žrát, že ten Martin ještě pořád funguje, jestli pak máte klidný spaní. V žádném z posledních postů za poslední dva-tři dny co mě hlava nazval lhářem a kvůli čemu jsem zde začal znovu psát, jsem jedinkrát neobhájil nějaké Martinovo smazání, lžete jako když tiskne a přitom mě nazýváte lhářem, fakt prča, stačí, že jsem Alien, tak mám na krku opět zase všechny vaše psychycké problémy. A konkrétně ty merhaute mě laskavě ignoruj i nadále, nemůžu za to, že sis s Machalíkem nepadl do noty, tak se laskavě nevoz po mě, já to taky nedělám. Tvoje mistrovství vytrhávání slov z kontextů je tu již známé a nepřehlédnutelné. V mém případě v tom přímo exceluješ. Chudáci jeden vedle druhého ti, co se Vás to týká. Já nejsem zvyklý papouškovat něčí chujoviny jen proto, že je to na tomhle foru děsně moderní a žádoucí. Tečka.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:21:00    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenek3 napísal:
40+ ? Jo ták,tak panáček sám navíc aktivní komouš.


Samozřejmě, já su komunista, byl sem komunista a komunista aj budu. S tím nic nenaděláš. Dokonce se klidně pochlubím, že mám na rukou nevinou krev několika disidentů. A je ti po tom naprosto kulový.

A že jsem lezl Martinovi do prdele, co k tomu dodat. Nikdy jsem to neměl u nikoho na světě za potřebí, u Martina už vůbec ne. Aby to někdo dělal, musí mít pro to nějaký důvod, můžeš si honem rychle nějaký vymyslet? Protože nikdy nemohl ani náhodou žádný existovat. Asi Ty jsi byl přece u toho, tak to musíš vědět, možná jsi mu při tom stahoval trenky. Spíš je vidět, jak si tu lezete do zadku navzájem, pokud se jedná o Fsport.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Ne apríl 13, 2008 17:32:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:31:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro mě je normální nehodnotit a nevměšovat se do sporů, o kterých nevím, kdo je způsobil a co v nich obsahově bylo

Celý léta nic jinýho neděláš.Zasíráš,nasíráš a ještě lžeš jako když tiskne a máš tu drzost vůbec lízt mezi lidi.Doprdele,nechtěla by ta tvoje ti dát nějakou dlouhodobou práci,aby jsi zase na pár let odtud vypadl,magore?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:34:31    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenek3 napísal:
Pro mě je normální nehodnotit a nevměšovat se do sporů, o kterých nevím, kdo je způsobil a co v nich obsahově bylo

Celý léta nic jinýho neděláš.Zasíráš,nasíráš a ještě lžeš jako když tiskne a máš tu drzost vůbec lízt mezi lidi.Doprdele,nechtěla by ta tvoje ti dát nějakou dlouhodobou práci,aby jsi zase na pár let odtud vypadl,magore?


Pevně věřím, že sekce "blbové a hifi" je k tomuto účelu stvořena, je tu proto, abyste se tu mohli vesele posmívat na adresu Fsportu a také proto, aby Vám dal jednou za rok někdo najevo, že Vám to prostě nežere. A pokud se s tím nedokážeš nějak vnitřně vyrovnat, tak se do toho nezapojuj. Moji rodinu nech laskavě na pokoji, opravdu ztrácíš úroveň dost rychle. Osobně mi sprostě nadáváš a ještě se holedbáš jak nazýváš věci pravými jmény, nejspíš za to dostaneš od zdejšího kolegia i nějakou tu medaili.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Ne apríl 13, 2008 17:39:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:38:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Z téhle diskuze by byl krásný článeček na titulku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:39:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevšiml jsem si,že bych se vysmíval komukoliv.
Pouze mě sereš ty a to tak,že hodně.Potřeboval by jsi tu tvoji dýni trochu Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:45:30    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ Samozřejmě, já su komunista, byl sem komunista a komunista aj budu. S tím nic nenaděláš. Dokonce se klidně pochlubím, že mám na rukou nevinou krev několika disidentů. A je ti po tom naprosto kulový.

Tady končí legrace, ty máš vážně narušený duševní stav. Kouřiš trávu? Piješ? Nech toho přijdou deprese a tvé děti budou siroty.. Rolling Eyes

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:57:08    Predmet: Odpovedať s citátom

HUH

Naposledy upravil Pasul dňa Ne apríl 13, 2008 18:35:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Pevně věřím, že sekce "blbové a hifi" je k tomuto účelu stvořena, je tu proto, abyste se tu mohli vesele posmívat na adresu Fsportu a také proto, aby Vám dal jednou za rok někdo najevo, že Vám to prostě nežere.


Tak už to tady, prosím, nežer...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 17:59:07    Predmet: Odpovedať s citátom

suK napísal:
AlienCZ napísal:
Pevně věřím, že sekce "blbové a hifi" je k tomuto účelu stvořena, je tu proto, abyste se tu mohli vesele posmívat na adresu Fsportu a také proto, aby Vám dal jednou za rok někdo najevo, že Vám to prostě nežere.


Tak už to tady, prosím, nežer...


Nebudu, tedy pokud si zase někdo nevezme moje jméno do huby nadarmo, jinak tomu nebylo ani v tomto případě. p.s. proč edituješ moje posty, když jsi toho takovým odpůrcem?

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 19:10:19    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ
si si istý, že máš pravdu? teda v tom čo obhajuješ? Mr. Green
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 19:27:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Dýně

opravdu ztrácíš úroveň dost rychle

Neztrácím,pouze jsem musel sestoupit na tvoji kréténskou úrověň,aby jsi pochopil, vo co gou.Protože s takovým,jako ty se opravdu nedá hovořit jako s inteligentem.

Ono " na hrubý pytel hrubá záplata" v tvém případě (a nejen v tvém)platí vícenásobně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 20:23:03    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
suK napísal:
AlienCZ napísal:
Pevně věřím, že sekce "blbové a hifi" je k tomuto účelu stvořena, je tu proto, abyste se tu mohli vesele posmívat na adresu Fsportu a také proto, aby Vám dal jednou za rok někdo najevo, že Vám to prostě nežere.


Tak už to tady, prosím, nežer...


Nebudu, tedy pokud si zase někdo nevezme moje jméno do huby nadarmo, jinak tomu nebylo ani v tomto případě. p.s. proč edituješ moje posty, když jsi toho takovým odpůrcem?


Musel jsem dost dlouho přemýšlet, než jsem tvoji otázku v p.s. pochopil. Nechápal jsem, jak bych mohl editovat cizí post. Pak mne napadlo, jestli náhodou nemyslíš to tučné zvýraznění v citaci.

Pokud ano, tak věz, že je to jen a jen z toho důvodu, že je to dobrým zvykem v diskuzních fórech neuvádět celou historii citátů, protože je pak vlákno plné citace/citace/citace a zbytečně nepřehledné (schválně jsem tento příspěvek nechal tak jak byl, abys i ty pochopil, co tím myslím) a ten tučný text jsem zvýraznil z toho důvodu, aby každý (zejména ty) pochopil, na co reaguji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 20:57:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak na to kukam tak alienov fanklub presahuje hranice tohoto fora

Volný prostor pro sdílení radosti napísal:

korys

Lépe bych to nenapsal.

Je to neskutečnej kokot.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Majco
Hifista


Založený: 09 január 2007
Príspevky: 183
Bydlisko: Liptovský Mikuláš <-> Praha

PríspevokZaslal: Ne apríl 13, 2008 21:35:50    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja neviem, podla mna je skutocny ... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 07:26:13    Predmet: Odpovedať s citátom

suK napísal:

Pokud ano, tak věz, že je to jen a jen z toho důvodu, že je to dobrým zvykem v diskuzních fórech neuvádět celou historii citátů, protože je pak vlákno plné citace/citace/citace a zbytečně nepřehledné (schválně jsem tento příspěvek nechal tak jak byl, abys i ty pochopil, co tím myslím) a ten tučný text jsem zvýraznil z toho důvodu, aby každý (zejména ty) pochopil, na co reaguji.


Tak vidíš, prostě důvod se pro každého vždycky najde. Nedělej si iluze, že jsou důvody správné a špatné, když se používají k něčemu, podle vás, velmi špatnému. (editace, mazání). A už vůbec ne, že vaše klika má patent na ty správné a ti ostatní jsou volové.

Nic, ukončíme tuhle dokola létající kometu, viditelně toho nejste sami schopni ani po kolkované žádosti pana xxxxx.3, chovajícího se ke mě jako stepilé čuně. Věřím, že si zasloužím lepší chování od cizího člověka, který o mě neví ani ň.

Takže: Ano, JSEM VINEN, VE VŠECH BODECH VAŠÍ OBŽALOBY. BYE.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Po apríl 14, 2008 09:19:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 07:46:30    Predmet: Odpovedať s citátom

durgo napísal:
AlienCZ
si si istý, že máš pravdu? teda v tom čo obhajuješ? Mr. Green


Ahoj Durgo, Ty mě na rozdíl od jiných znáš osobně, takže víš, jak hloupá jsou zdejší obvinění na moji adresu, víš, že jsem člověk, který by se pro druhého rozdal a který by nikomu nikdy nic nevzal. Přesto tvé otázce dost dobře nerozumím, takže se zeptám: A Ty víš, co já obhajuji?

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 08:12:15    Predmet: Odpovedať s citátom

A je to. Uz nemam pristup do martinlandu. Obdrzel jsem zanovni ban. Pokud by se Martin skutecne dostal do politiky, utecu s celou svou rodinou hluboko do sibirskych lesu. Pri predstave, ze by se dostal do Europarlamentu mi neprijde zadna jina destinace dostatecne vzdalena.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 20 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist