Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Blbové a hifi II
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 08:22:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Zařekl jsme se, že už nebudu komentovat dění na bratrském fóru (a tím přenášet tamní problémy sem) ale "případ Šostakovič" už je opravdu silná káva.

Milý členové hifinázorů, soudruzi, bratři, kolegové, přátelé (snad jsem na nikoho nezapomněl). Vemte už konečně na vědomí, že hifinázory jsou Martinův privátní prostor. Vyplývá z toho krom jiného i fakt, že Vaše příspěvky se okamžikem jejich uveřejnění stávají soukromým majetkem majitele fóra a bude s nimi zacházeno (mazáno, přepisováno, atd.) výhradně dle představ pana majitele.

Zájem hifiLidu musí být nadřazen zájmům jednotlivce. Nedivte se proto a nerozčilujte. Nikdo Vás tam nenutil psát. To, že jste fórum považovali za otevřenou veřejnou platformu pro sdílení společného koníčka je jen Váš omyl a chyba. Stejně tak je to jen Vaše volba, zda-li v tom chcete i nadále pokračovat. Pokud ano - nestěžujte si potom prosím. V Pelhřimově jste byli, víte do čeho jdete...


Naposledy upravil Krecek dňa Po apríl 14, 2008 08:45:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 08:25:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
Zařekl jsme se, že už nebudu komentovat dění na bratrském fóru (a tím přenášet tamní problémy sem) ale "případ Šostakovič" už je opravdu silná káva.

Milý členové hifinázorů, soudruzi, bratři, kolegové, přátelé (snad jsem na nikoho nezapomněl). Vemte už konečně na vědomí, že hifinázory jsou Martinův privátní prostor. Vyplývá z toho krom jiného i fakt, že Vaše příspěvky se okamžikem jejich uveřejnění stávají soukromým majetkem majitele fóra a bude s nimi zacházeno (mazáno, přepisováno, atd.) výhradně dle představ pana majitele.

Zájem hifiLidu musí být nadřazen zájmům jednotlivce. Nedivte se proto a nerozčilujte. Nikdo Vás tam nenutil psát. To, že jste fórum považovali za otevřenou veřejnou platformu pro sdílení společného koníčka je jen Váš omyl a chyba. Stejně tak je to jen Vaše volba, zda-li v tom chcete i nadále pokračovat. Pokud ano - nestěžujte si potom prosím. V Humpolci jste byli, víte do čeho jdete...


Ale ja jsem Marinovi zaplatil. Mam i tak drzet hubu a tvarit se jako by nic?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 08:26:06    Predmet: Odpovedať s citátom

co je v Humpolci ?

ja ako slovak viem len ze sa tam odstahoval hlinik ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 08:30:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
co je v Humpolci ?

ja ako slovak viem len ze sa tam odstahoval hlinik ..


To asi měl být Pelhřimov a jeho legendární (a neexistující) krematorium Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 08:37:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Doteraz to v martinistane bola este docela sranda, ale editovanie prispevkov je uz fakt silna kava.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 08:48:48    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik
Question

Merk
Díky, aspoň někdo čte pozorně.
Vidím, že Kubovo 8. patro Vás vyškolilo Very Happy .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:05:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
mrazik
Question

Merk
Díky, aspoň někdo čte pozorně.
Vidím, že Kubovo 8. patro Vás vyškolilo Very Happy .



Pred nejakym casem nekdo na fsportu zalozil vlakno neco jako podekovani Martinovi. Tam se rozbehla diskuze, zda poslat nejaky drobnik, jako vyjadreni diku za snahu a cas ci ne. Nicmene Martin pohotove zverejnil cislo sveho uctu, na ktery jsem v zapeti zaslal svuj financni prispevek, za ktery jsem neslysel ani dekuju.
Stale jsem presvedcen, ze Martin na jednu stranu zacal s necim uzasnym, ale nasledne to zacal ,, svym " pristupem nicit.
Dalsi vec, ktera mi velmi vadi je jeho nedavne prohlaseni, ze z toho nic nema. Vim ze lze. Prachy mu nezavidim. Prici se mi jeho naprosto amoralni chovani. Pro mne osobnme je Martin predstavitelem toho nejhorsiho podleho chovani, ktere jsem za svuj zivot poznal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:14:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemáte oprávnění k přístupu na toto forum.

A to som ani nenadaval. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Je smutné zde začínat takhle,ale hlásím se jako další banánový z Martinlandu.
Martine, pokud tady šmíruješ,dlužíš mi ještě odpověď na můj mail.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:17:48    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik - tak mam taky ban a to jsem psal pouze slusne a fakt jsem se hodne drzel, furt jsem veril, ze mu to muze dojit. Timto tedy s tim forem definitivne koncim. Ten kluk by se fakt mel lecit... Sad

Naposledy upravil WaVe_99 dňa Po apríl 14, 2008 09:23:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:19:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sa rozdava skupinovo Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:20:02    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik
Ten dobrovolník/blb jsem byl já...
Omluvou mi snad může být, že i mnohé (následně pro Německo velice užitečné mozky) v mládí sloužily v Hitlerjugend Ashamed .

Jinak naprostý souhlas s Tebou napsaným. Čert už ale vem ty drobné i Martina. Myslím že Tvůj žlučník si zaslouží slušnější zacházení...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:21:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám pocit, že tímhle si EM-BLB definitivně podřízl větev svého fórka. Dnes odcházejí i jeho nejvěrnější a nejtišší, nezaznamenal jsem ani jeden hlas na obhajobu téhle prasárny, kdy je upraven cizí úvodní diskuzní příspěvek tak, že dostane zcela opačný význam!

Nemá někdo původní text sostakovice? Že by to sem pastnul (kuknu se zpětně, jestli to tu už není, před psaním téhle výzvy jsem se nepodíval). To by stálo za to, dát to vedle sebe a poslat to pár redakcím novin a magazínů, co se zabývají různými fenomény internetu, protože tohle tu ještě podle mne nebylo!

Se zadostiučiněním to vytroubím do světa ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:22:51    Predmet: Odpovedať s citátom

eficak dnes verejne vyjadril nesouhlas s Martinovym postupem ve vlakne Sostakovic ... Beheme nekolika minut byla tato reakce fuc.
Alesi, pokud to nebylo pouhe gesto a svuj nazor dodatecne neprehodnotis, mas muj hluboky respekt. Od Tebe bych tak razantni krok nikdy necekal.
Jak je videt temer v kazdem z nas je troska svedomi a moralky. Pisu temer. Pisu to zamerne. Prave si s Martinem pisem pres maily. Ten clovek uz neni clovek Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:25:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek
Ufff, tys mi dal. Byla to ironie (tam nahore, jak pises, ze je to nase chyba, ze si nechavame menit prispevky). Ale chvili jsem musel badat jaks to vlastne myslel. No nic, v praci mame caj, ktery se jmenuje "Brain Power", jdu si ho udelat pul litr.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:28:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
mrazik
Ten dobrovolník/blb jsem byl já...
Omluvou mi snad může být, že i mnohé (následně pro Německo velice užitečné mozky) v mládí sloužily v Hitlerjugend Ashamed .

Jinak naprostý souhlas s Tebou napsaným. Čert už ale vem ty drobné i Martina. Myslím že Tvůj žlučník si zaslouží slušnější zacházení...


Rozhodne Te namam za blba. Jsem rad, ze si na to nekdo vzpomel. Smutny je, ze to vlakno uz zmizelo. Asi prekazelo na disku.
I ja jsem byl z pocatku s Martinovym pocinem velmi nadsen. Nicmene Martin je Transformer. A velmi zrucny. Stale mne prekvapuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:32:46    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik napísal:
Rozhodne Te namam za blba.

Tak v tomto bodě se neshodneme...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:38:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Prave jsem si s Martinem vymenil par mailu. Chvilku jsem zvazoval jejich zverejneni, ale takovej ubozak nejsem.
Jen ve zkratce a v heslech
- na konkretni dotaz, zadna konkretni odpoved
- i pres velmi citlive vybrany styl jsem byl obvinen, ze jsem v mailech sprosty
- na zaver jsem se dozvedel, ze nema smysl me maily cist a ze si to bude delat po svojom.

Zaverem mi dovolte dve poznamky. Martin ocividne nechape vyznam slova ,, sprosty " z cehoz muze pramenit rada nedorozumeni, ale vzhledem k jeho neochote komunikovat neni mozne tuto situaci vyresit.

Verim tomu, ze zkusenosti ostatnich s korespondenci s Martinem budou velmi obdobne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:42:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin toho očividně nechápe víc ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:43:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Doporučoval bych těm, kteří byli donuceni, anebo sami opustili Chorého hifi.nazory, aby s sebou převedli některá svá tématická vlákna a pokračovali s nimi zde.

Například Renown tam má takových několik o analogu a Edgarech, bylo by škoda, kdyby zmizela někde v propadlišti na fsportu mezi novými tématy typu x-faktor apod.

I některé pilotní články typu nastavení gramofonu, B4 atd. by stály za přesun a vystavení zde.

Případný (podle vůle autorů) odmaz těch přesunutých článků a vláken tam bych s tamějším Chorým řešil až dodatečně, dočasná (než Chorý bude donucen k respektování autorských práv) duplicita nevadí, tam by to bylo stejně umrtvené.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:55:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Mesires
Pipis
eficak
Wave
mrazik
korys
Coques
a predpokladam i samotny Sostakovic

To je seznam dnesnich padlych andelu. Je nekdo dalsi? Bylo by zajimave dat do kupy kompletni seznam odeslych ci odejitych clenu a potom jej porovnat s celkovym seznam clenu fsportu.


Naposledy upravil mrazik dňa Po apríl 14, 2008 10:40:19, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 09:57:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Mrazík, také jsem se snažil s Martinem komunikovat mailem, navrhoval jsem ať veřejně vyzve "utečence" k návratu, samozřejmě s tím, že nebudou žádné bany... Pár odpovědí jsem dostal v tom smyslu, že takhle je to správně a jemu to tak vyhovuje. Takže f-sport opouštím též.
I když z toho tady nemůžu být odvázaný taky, viz vlákno "dospělé repro". Ale nemaže tu nikdo a ukáže se kdo je kdo a s kým se diskutovat dá. Tady je víc odbornější diskuze (někdy) a je to jen naše věc zda diskutovat chci či ne.
Na f-sportu mezitím vstanou noví bojovníci....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 10:07:54    Predmet: Povodny prispevok od sostakovica? Odpovedať s citátom

Ak je to ten prispevok, o ktorom je rec, tak tu je jeho finalna verzia


sostakovic.png
 Description:
 Filesize:  21.28 KB
 Viewed:  260 Time(s)

sostakovic.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 10:10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Mih napísal:
Mrazík, také jsem se snažil s Martinem komunikovat mailem, navrhoval jsem ať veřejně vyzve "utečence" k návratu, samozřejmě s tím, že nebudou žádné bany... Pár odpovědí jsem dostal v tom smyslu, že takhle je to správně a jemu to tak vyhovuje. Takže f-sport opouštím též.
I když z toho tady nemůžu být odvázaný taky, viz vlákno "dospělé repro". Ale nemaže tu nikdo a ukáže se kdo je kdo a s kým se diskutovat dá. Tady je víc odbornější diskuze (někdy) a je to jen naše věc zda diskutovat chci či ne.
Na f-sportu mezitím vstanou noví bojovníci....


Ano, nektera vlakna jsou zde znacne militantni, ale zase se tu clovek nemusi bat vyjadrit. V hospode taky obcas letaji kokoti, ale pivo nam vsem chutna tak co. Presne jaks napsal, kdo chce obrazek si udela a podle nej si vybira temata a diskutujici.
Smutny je, ze i pres intervence mnohych, ten Martin neni schopen ubrat plyn a poucit se.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 10:12:39    Predmet: Odpovedať s citátom

No já jsem odpadnul jako jeden z prvních Laughing
Nemám banána, ale už přez rok tam nepíšu, nemělo to cenu.

Teď jsem se podíval so svýho představení na f-sportu a on to promazal/poupravil.
Cool, a to chce potlesk...

Martin: Mad

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 11:15:14    Predmet: Re: Povodny prispevok od sostakovica? Odpovedať s citátom

vivi napísal:
Ak je to ten prispevok, o ktorom je rec, tak tu je jeho finalna verzia

Je to ono,ale na to se už budu muset mrknout z jiného počítače inkognito.Toto je samozřejmě jen špička ledovce,bylo (a bude v budoucnu,dokud to totálně nezkrachuje) tam těch ,,skrumáží"daleko víc. Myslím si,že nikdo z padlých tam nevystupoval extrémně neslušně.Šlo a jde tam jen o toleranci svobody vyjádření svých myšlenek pro všechny a ne jen pro vyvolené(mající stejný názor jako admin,nebo mu pochlebující štamgasti).Jeho nesmyslné § jsou jen záminka,protože neměří všem stejně a o manipulaci již zde bylo napsáno tuny slov.
Prostě je mi líto nadějného projektu,ze kterého je nakonec HOSPODA NA MÝTINCE a všech nových nevinných nadšenců,kteří se tam,stejně jako já před časem,zastaví a budou si chvíli libovat v ůtulném prostředí,než jim bude velmi nevybíravě naznačeno,že to je JEHO HOSPODA...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 11:23:51    Predmet: Re: Povodny prispevok od sostakovica? Odpovedať s citátom

korys napísal:
Je to ono,ale na to se už budu muset mrknout z jiného počítače inkognito....


A co vlastne banuje Martin? IP adresu, a/alebo tvoj nick?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
pipis
Hifi obsluha


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 12:01:16    Predmet: Odpovedať s citátom

blokuje IP.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 12:03:49    Predmet: Odpovedať s citátom

vsimnite si ze v momente ako som si zacal robit prdel z "priestoru pre sirenie radosti" tak to odtial stiahol - sleduje to tu a dost podrobne ..

tak mu odtialto spolocne zazelajme vela uspechov na jeho vlastnom fore

nech sa dari, nazdravie !!!

Cheers

k blokovaniu IP adresy: ja tam uz rok chodim cez proxy a nemam s tym ziaden problem ..


Naposledy upravil ferenc dňa Po apríl 14, 2008 12:04:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Po apríl 14, 2008 12:04:25    Predmet: Odpovedať s citátom

No já nevím,nejsem expert přes PC,ale jak jsem se přihlásil,tak mi to odepřelo přístup a od té doby i když kliknu na ten odkaz,tak už jen bílá stránka s nápisem: Nemáte povolený přístup... nebo tak něco v tom smyslu. Smile
_________________
USHER V-601,DENON PMA1500AE,Marantz CD-67SE,KimberKablePBJ,2x4PR
Tak oblečtě si dresy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 21 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist