Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Beyerdynamic DT 880 Edice 2005
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Po november 10, 2008 17:34:02    Predmet: Odpovedať s citátom

xxx

Naposledy upravil Pasul dňa Ne marec 22, 2009 18:16:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Po november 10, 2008 17:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Hovoříme o rychlosti zvuku - jednotlivých tónů ve smyslu, že měnič (membrána) je přesně ovládán, nepociťujete zkreslení (unylost, pomalost) dané setrvačností, které může být způsobeno nedostatečným motorem (magnet, cívka), těžkou membránou, tuhým závěsem, nejčastěji kombinací všech těchto faktorů.

Zvuk, který není zpomalován má jiskru, drajv, šťávu, rozproudí krev... Nelze to takhle popisovat. Je to jako včerejší mazlení s Monikou... to se musí zažít Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po november 10, 2008 18:39:20    Predmet: Odpovedať s citátom

citanie "ako to hralo" je neskutocna zabava ..

btw. ja mam 595 a 701 - je to fakt kvalitka, beriem ..
ale obcas si aj doma vezmem obycajne porty pro a pocuvam na nich - su male, prakticke a velmi dobre hraju - hlavne cez zosak maju taky poriadny "naspeedovany" zvuk ...

toz tak - srat na kategorie a ligy, ked nas to bavi je dobre ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Ut november 11, 2008 11:35:48    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz>
Nejsem si tak jistý tím tvým vysvětlením rychlosti, pokud by to bylo jen o kontrole membrány tak jak to že vcelku rychlé K701 mají velmi špatný důraz na basech a pomalé HD650 mají důraz velmi dobrý? Naopak důraz na basech i přes obrovské množství basů mají výborný jak HP-DX1000 tak edition9 a třeba Sony MDR-SA5000 mají důraz také dobrý i když basů moc nemají. Třeba DT880(600Ω) nemají s rychlostí problém ale také jim na basech chybí důraz, není o sice tak kritické jako u K701 ale u tvrdší muziky to je na škodu.
Pasul>
Opravdu se nechci hádat ale testování které jsem zatím provedl nijak nepodporuje tvůj názor, ano zvuk z lepších(a dražších) aparátů byl až na jeden případ o něco lepší ale zásadní rozdíl jsem neslyšel. Pravda 8000€ žádný zdroj nestál a tedy ti nechávám výhodu pochybností do doby než si nějaký takový přístroj poslechnu. Zatím jsem zjistil to že do cca 4000 až 5000€ žádný zásadní rozdíl nebyl. Zatím si myslím že DAC v ceně do 1000€ krmený i z počítače klidně vyklepne CD přehrávače do cca 4000€.
ferenc>
"toz tak - srat na kategorie a ligy, ked nas to bavi je dobre .." pravda ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ut november 11, 2008 14:26:02    Predmet: Odpovedať s citátom

K-701 mají basů akorát, rychlých, přesných, důrazných (akorát).

HD 650 mají basů nadbytek a patlají. Patlají nejen v basech, ale i na středech a výškách. Uznali to samotní jejich majitelé, kteří si je ke mě dovezli na porovnání. Pokaždé to dopadlo stejně, žádné 50/50. Není o čem diskutovat.

Výše uvedený rozdíl je jasně patrný i na nejlevnějších Meridianech 507 + 551 + Cardas Crosslink, nahrávky Blackmore´s Night - Under A Violet Moon (Platinum 1999 USA), Dire Straits - Brothers In Arms (Mercury 2005 EU), Mike Oldfield - Tubular Bells II (Warner Music 2003 Germany) a řada dalších... samozřejmě originální a kvalitně nahrané tituly, žádné rychlopálenky nebo MP3.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Ut november 11, 2008 15:35:26    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz>
K701 - basy jsou prostě mrtvé, tady není co řešit.
HD650 - basů je moc a jsou pomalé, přesto mají důraz a tvrdší muzika na nich zní lépe. Středy nepatlají ovšem při porovnání se sluchátky které basy obětovaly nezní tak čistě. Výšky také nemají upatlané protože oni je mají jednoduše tak potlačené že už není co patlat. Díky tomu ovšem na pokažených nahrávkách netahají za uši. Je to sice z bláta do louže ale lepší něco než nic.

Therion Theli - celkem slušně nahrané a i po obsahové stránce kvalitní album. V plné nahotě ukáže neschopnost K701 zahrát tvrdší muziku, navíc u tvrdší muziky je problém v tom že mnohé alba které jsou obsahově kvalitní nejsou i kvalitně nahrané a v takovém případě jsou K701 naprosto ztracené.

Pokud opravdu trváš na zvukovém projevu K701 tak si poslechni Sony MDR-SA5000.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ut november 11, 2008 16:23:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Therion - Theli (Nuclear Blast 1996, USA) mám... právě jsem si pustil na K-702 a marně hledám tu mrtvolu Laughing Zdravím!

PS: chcete-li se dobrat k pravdě vyzkoušejte třeba Meridian G 08.2 (krásné hluboké basy, lepší než u Lindemann) ... nebo Lindemann 822 (oproti Meridian lepší v rozlišení a znělosti středů) ... nebo Audionet Art G2 (zvukově někde uprostřed, blíže k Lindemann) ... ochotný prodejce jistě oproti záloze zapůjčí... ale pozor, nepropojovat žádnými RG62! ... zkuste vyšší řady Cardas nebo Nordost a uslyšíte ten rozdíl...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 09:51:49    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz>
Meridian G 08.2 -> Popravdě G08 jsem slyšel a nijak mě nezaujal, k tvrdší muzice mi moc nesedl. Nevím co je to ta .2, pokud označení verzí tak to netuším jaká verze byla ta co jsem poslouchal. Lindemann 822 ani Audionet Art G2 jsem ještě neslyšel.


Když nemáš s čím porovnat tak i K701/2 mohou zaujmou, ovšem stačí přidat na porovnávání lepší model a hned je jasné že tu je něco značně vyzrálé přímo vyhnívající Smile . Aby nedošlo k omylu tak já netvrdím že K701 jsou špatná sluchátka, jsou naopak velmi dobrá ale nejsou dokonalá jak se mnozí lidí snaží tvrdit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 10:00:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to vlákno o 880tkách. Ale podle mého soudu jsou AKG701 lepší sluchátka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 10:42:30    Predmet: Odpovedať s citátom

xxx

Naposledy upravil Pasul dňa Ne marec 22, 2009 18:16:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 12:15:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul>
Sice jsem neslyšel plno přehrávačů, konečně musím někdy i pracovat, ale mám jednu výhodu a to že ty co jsem slyšel byly na stejných sluchátkách a tedy nebyl problém s různou akustikou, bednami a podobně. Vše mělo stejné podmínky a to je obrovské plus. Pokud tedy můžeš dát tip na to co si poslechnout v cenové hladině 8000€ tak budu rád, osobně bych raději preferoval DAC než CD přehrávač protože počet alb stále narůstá a hledat placku před poslechem v stojanu(poličkách) se mi moc nechce. Samozřejmě tip musí být na něco co se dá poslechnout u nás, určitě chápeš že pro poslech komponentu se mě třeba do Německa chtít jezdit nebude, tedy pokud to opravdu nebude tzv. finální poslech před nákupem. Pokud tedy tip bude tak prosím jako PM ať nezasíráme vlákno o DT880.
Kuba4>
Jak moc jsou podle tebe K701 lepší než DT880? Jsou lepší o dost, nepatrně nebo jsou kvalitou nastejno ale preferuješ projev K701?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 12:58:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle mne zkušené ucho hned rozpozná, že středy DT880 neumí tak jako 701čky. Malý lavor frekvenční charakteristiky ale špatné nahrávky subjektivně vylepší. Moje volba 595tky a DT880tky splňují zásadní požadavek na poslech většinových problémových nahrávek, doplňují se. Pravdiost 701ček je sice jasná, jsou, nejen z mého pohledu, z výše uvedených sluchátek nejblíž realitě, ale nebudu ustupovat hudbě. Jsem 100% přesvědčen o tom, že mnoho nahrávek jejich autoři či producenti mysleli úplně jinak než je přehrají 701čky. Proto je zatím nechci, jsem ale schopen uznat jejich vyšší zvukovou kvalitu.

Z technoktraty se jistě nedohodnu, já chci hudbu takovou jaká je v reálu, ne takovou jaká je v nahrávce. Chápu, že je to nemožné, protože nahrávky jsou zmršené každá jinak a jednoduše se nedají vylepšit, chápu taky že se to nedá změřit a honím se za nemožným. Na druhou stranu nemůže být ten kompromis nejen při výběru sluchátek velký, proto třeba nemám DT860 nebo HD515. Tak to vidím já.

Fantastická cenová nabídka 880tek taky hrála velkou roli, 3,8 je 3,8.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 13:01:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozdíl mezi Meridian G 08 a G 08.2 je poměrně dramatický. G 08.2 má hlubší, důraznější a pevnější basový základ, drajv a lepší prostorovost. Na rockovou muziku a metal je u mě G 08.2 nejžhavější kandidát. Audionet Art G2 a Lindemann 822 mají oba čistší reprodukci středů, jsou určitě neutrálnější a pravdivější, ale je nutno napsat, že cena oproti Meridian je o desítky tisíc vyšší. Lindemann umí SACD.

Špičkové zdroje signálu patří do vlákna o špičkových sluchátkách Very Happy Jedno bez druhého, jako tělo bez duše...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2009 18:14:41    Predmet: Ak ste zrakovo postihnuti ... Odpovedať s citátom

Certifikáto pro ZTP/P

Společnost Horák Electronic s.r.o. jako výhradní zastoupení společnosti Beyerdynamic pro Českou republiku pro kategorii consumer products, poskytuje osobám s těžkým postižením zraku a nevidomým (časově neomezenou) slevu ve výši 25 procent na všechny výrobky společnosti Beyerdynamic při prodeji v provozovně společnosti Horák Electronic s.r.o. (případně i při objednání na dobírku). Táto sleva bude poskytováno po předložení, případně zasláni ofocené kopie ZTP/P průkazu nebo posudku Obecního úřadu místa trvalého bydliště, nebo jiném prokázaní, že sleva je určena pro občana s těžkým postižením.

V Jablonci n. N. dne 19.3.2009,
Jindřich Horák, jednatel

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hives
Hifi obsluha


Založený: 06 apríl 2008
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Po marec 23, 2009 20:39:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Je to vlákno o 880tkách. Ale podle mého soudu jsou AKG701 lepší sluchátka.


Tak si rikam, kdybys mel mit jen jedina sluchatka do cca deseti tisic korun a jedine kriterium pro vyber (vsechny by ti na hlave sedely a ignoroval bys u nekterych modelu odpojitelne kabely) by byla tvoje radost z poslechu hudby pres ne, do jakych bys sel?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hives
Hifi obsluha


Založený: 06 apríl 2008
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: So august 28, 2010 11:02:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Chtěl bych koupit DT880 po poslechu 250 Ohm verze. Vrtá mi ale v hlavě červík, jak jsou na tom zvukově 32 a 600 Ohm verze? Měl někdo možnost porovnat je?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So august 28, 2010 20:48:18    Predmet: 32 vs. 600 ohmovky Odpovedať s citátom

Ja som mal DT 990tky 32 ohmove a 600 ohmove takže tam ti môžem povedať rozdiel. 32ky hrajú oveľa hlasnejšie bez zosíka než 600vky. Na iPode, mobile hrajú 32ohmovky ďaleko lepšie ako 600vky, tie hrajú strašne. Ale keď zapojíš kvalitný zosík, tak situácia je úplne iná. Ďaleko radšej som mal 600vky. Sú detailnejšie, transparentnejšie, hrajú čistejšie, vyrovnanejšie. Tak isto silne sa prejaví prínos zosilovača na basoch a výškach. Takže ak chceš sluchátka pripojiť k portable zariadeniam tak 32 ohmovky sú skvelá vec. Ak máš dobrý zosík tak jednoznačne 600 ohmovky. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hives
Hifi obsluha


Založený: 06 apríl 2008
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: So august 28, 2010 23:08:02    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, takže pokud mám v plánu i nákup zesilovače, tak pak otázka zní, jestli 250 nebo 600 Ohm verzi? Neboli jak dobrý (drahý) bych musel mít zesilovač, aby utáhl 600 Ohm verzi a jak moc bych si pomohl oproti 250 Ohm verzi? Jinak dík za zkušenost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So august 28, 2010 23:22:34    Predmet: info Odpovedať s citátom

Hives – to je na dlhšie. Prečítaj si na head-fi ako kúpiť sluchátka a tam sa všetko dozvieš. Otázka znie, či chceš niečo portable (prenosné) alebo desktop. Ak kúpiš Casea Lyru mk2 s DACčkom adaptovanú na Beyery tak veľmi dlho, tak 10 rokov, nemusíš riešiť veci. Je to kvalitný zosík a tak isto skvelé dac, takže stačí ti zapojiť sluchátka a už to hraje od zdroja až do konca. Caseau vyrába p. Vrána z Moravy (Nový Jičín) takže podporíš našu ekonomiku. Tak isto záleží ešte na jednej veci. Aký máš zdroj zvuku. Ak je to nejaká šupácka zvukovka, tak to za veľa nestojí.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hives
Hifi obsluha


Založený: 06 apríl 2008
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: So august 28, 2010 23:43:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohl bys mi prosím napsat přesný odkaz, kde by měl ten návod na head-fi být? Nedaří se mi ho najít.
Jinak vím jistě, že chci v tuhle chvíli sluchátka a zesilovač pro desktop. Jen nevím, jestli se vyplatí připlatit za 600 Ohm verzi a jestli bych k ní zaplatil zesilovač. V poslechovce měli akorát 250 Ohm verzi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne august 29, 2010 08:35:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Nešpekuluj, kup 250ohmovou verzi a třeba Pro-Ject Head BoxII. K PC dobrá kombinace.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po august 30, 2010 09:50:03    Predmet: Info Odpovedať s citátom

Pro-Ject Head BoxII je to minimálne základné riešenie. Nie je to žiadne „extra“ riešenie, na Bechmarka alebo Lýru to fakt nemá ani po spotky. Ale keď chceš za málo peňazí slušnú muziku, tak aj to je riešenie. Stojí to čosi okolo 200 eur. Ovšem treba pouvažovať v dlhodobejšom horizonte. Ak kúpiš tieto sluchátka na najbližšie dve tri roky a nebudeš prikupovať, potom aj toto riešenie je skvelé. Ak však budeš chcieť niečo lepšie, ďalšie sluchátka a budeš chcieť lepšiu kvalitu zvuku, potom treba kupovať zosík strategickejšie. Ak sa chceš sústrediť na Beyery potom Casea optimalizovaná na Beyery je fantastické riešenie. Aj pri setupe na Beyery HD 800 hrajú skvele. V prospech Lýry hovorí to, že je to pravý high end zosík s kvalitným DAC, Česká precízna výroba, má silný pomer výkonu k cene (v high ende ťažko niečo lepšie zoženieš za tie prachy), ovšem, tá cena je okolo 800 eur. Ovšem je to veľmi kvalitný zosík a kvalitné DAC, takže tento základ ti vydrží 5-10 rokov. Pokiaľ vyložene nebudeš chcieť ísť do super high endu, symetrické zapojenie a pod. Tesla rada u Beyerov hraje s Lýrou so setupom na Beyery skvele. Bol som napočúvať a veľmi dobré riešenie. Takže ono treba dobrú dlhodobejšiu stratégiu a prezieravosť. Kuba4 ti vraví skvelé riešenie na teraz, ovšem musíš si zodpovedať na zopár dôležitých otázok.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po august 30, 2010 11:07:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Důležitá korekce - PJ HeadBox II stojí čosi okolo 100Euro!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po august 30, 2010 21:27:22    Predmet: aha Odpovedať s citátom

Aha, ty myslíš tú lacnejšiu verziu. Tá stojí okolo 100 eur to je pravda. Ja som myslel na ten drahší model čo stojí 200 eur. S ohľadom na premiumy šiel by som do tej drahšej verzii. Je to však stále na strategické rozhodnutie do budúcna.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po august 30, 2010 21:29:18    Predmet: aha Odpovedať s citátom

Aha, ty myslíš tú lacnejšiu verziu. Tá stojí okolo 100 eur to je pravda. Ja som myslel na ten drahší model čo stojí 200 eur. S ohľadom na premiumy šiel by som do tej drahšej verzii. Je to však stále na strategické rozhodnutie do budúcna.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hives
Hifi obsluha


Založený: 06 apríl 2008
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Ut august 31, 2010 22:33:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem to nakonec zbytečně dál nekomplikoval a koupil kompromisní 250 Ohm verzi sluchátek. Teď je rozehrávám a pak se uvidí se zesíkem... Nemám s nima ale moc zkušeností. Z poslechovky mám zatím jediný svůj etalon Beyerdynamic A1. Ale nevím, třeba i levnější udělá podobný výsledek. Uvidím. V nejhorším budu muset shánět ve slevách A1 Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hrabeX33
Hifista


Založený: 21 november 2006
Príspevky: 129
Bydlisko: Zlin

PríspevokZaslal: St september 01, 2010 14:38:15    Predmet: Odpovedať s citátom

pár dní jsem tato sluchátka nechal jet v kuse na plné kule, trochu to pomohlo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut január 04, 2011 19:16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Můžete poradit obchod kde mají DT880 250ohmů za rozumnou cenu ? Raději CZ.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St január 05, 2011 15:35:28    Predmet: Odpovedať s citátom

V CZ nevím, ale třeba Amazon je má za cca 4500Kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: St január 05, 2011 15:44:38    Predmet: Odpovedať s citátom

To je koncová cena co zaplatím ? Žádná doprava clo a podobné ?
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist