Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

uvahy na temu hifi a prachy
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St marec 04, 2009 21:26:40    Predmet: uvahy na temu hifi a prachy Odpovedať s citátom

1. casto (a stale castejsie) mam pocit ze tu na fore ide viac o prachy ako o hifi samotne... som sam ?
2. su financie vasim jedinym limitom ?
3. nejako nam tu forum zaplavuje ponuka secondhandu, ceny brutalne padaju a zaujemcov nikde .. zeby kriza ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St marec 04, 2009 21:30:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevyhrocoval bych to Wink

Osobně mi jde o hledání co nejlepšího zvuku, a když dám komponent do soutěže s něčím za 250.000,- CZK, tak se neptám, co kolik stálo, ale co hraje líp, co se víc líbí. Neříkám, že musím srovnávat jen ve srovnatelné cenové kategorii - v podstatě mě cena srovnávaného komponentu vůbec nezajímá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: St marec 04, 2009 21:43:21    Predmet: Odpovedať s citátom

No jo,ale když jsou kvalitativně hodně blízko a jeden z nich je přitom 2x(3-4-5x) levnější /dražší,tak je cena hodně zajímavý činitel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 08:58:04    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenci můj názor za sebe jako spotřebitele
1. Vzhledem k tomu že mezi námi chlapy a například tetřevy není až takový rozdíl tak o peníze šlo jde a půjde vždycky.
2. U tebe nejsou finance jediný limit ? V případě že ne tak by mě zajímalo co je u tebe limit ?
3. dle mého ceny u sekoše nijak zvláště´neklesají (pohled možného kupce) .U někoho krize u někoho malý výběr u někoho čekání ještě na lepší cenu.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 09:24:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Češi a vraj aj Slováci Very Happy , byli imho vždy relativně pracovití a pokud tedy bylo možné si něco vyrobit diy tak to udělali. Najde se část populace, která toto odsoudí slovem bastl, ale ne vždy to tak je, v drtivé většině to má parametry nad srovnatelným značkovým tovarem a mnohy i daleko výš.
Pro většinu z nás je komerční skupina výrobků z běžných hifiobchodů nepřijatelná a začínají se pak rozevírat cenové nůžky, někdy až velmi. Diskuze je potom nemožná, neboť jak pak se mohu vyjádřovat k zesilovači za bratru čtvt mega, když si nemohu (nechci) pořizovat podobný ?
Zbývají guru, kteří mnohdy dovedou najít jiné řešení, mají nápady a naštěstí jich je v Čechách na Moravě ve Slezku i na Slovensku dostatek.
Současná recese dané téma bude imho vyostřovat a obavy z budoucnosti jsou patrné i v rubrikách prodej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 11:57:14    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
2. U tebe nejsou finance jediný limit ? V případě že ne tak by mě zajímalo co je u tebe limit ?


limitom je moja osobna spokojnost .. mam co som mat chcel a staci mi - je to moja konecna .. co na to hovoria ostatni mi je zo srdca ukradnute
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 12:19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenci díky za odpověď .
Jestli tvá osobní spokojenost zůstává stejná i při podstatném navýšení příjmu financi, tak klobouk dolů před tebou. Takového člověka jsem ještě nepotkal.
Jestliže jsi nezažil ve svém životě podstatné navýšení svých příjmu tak nemůžeš naprosto určitě tvrdit kde leží práh tvé spokojenosti.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 13:24:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Každý má nejaký finančný limit. Ale ide niekedy aj o niečo iné - reálny môj limit je cca do 1 000 000,- SKK do zostavy. Napriek tomu toľko do toho nikdy nedám, hifi je len môj koníček, nie "nutkavá porucha" Smile Stačí mi slušný zvuk a zvyšné peniaze použijem niekde inde, alebo ich nechám tak.
Reprodukcia je reprodukcia, konečná sú muzikanti u nás v dedine na námestí. To ako si nerobím srandu, chodievajú ku nám jazzisti, cez leto hrávajú na terase, taký zvuk neposkytne žiadna zostava, reál je reál.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 13:36:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimaku můj limit provedených souloži za jednu noc je 10 x pak by mě to už nebavilo, ale nikdy jsem se k tomuto číslu ani zdaleka nepřiblížil. Very Happy
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 13:40:16    Predmet: Odpovedať s citátom

To si dobrý, na to nemám Smile
Proste ten môj limit je to, čo kľudne môžem utratiť za hifi aby to "nebolelo" inde v rozpočte, čiže sú to reálne možnosti. Ale hudba je relax, to je všetko, zostava za milión stále nebudú tí hudobníci na námestí...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 13:48:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně na živo myslím tím hlavně akustické nástroje bez různých zesilovačů atd . a reprodukce je sto a jedno
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 13:59:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno, ono stačí keď príde aj dychovka, taký zvuk kopáku na veľkom bubne a napr. trebárs aj zvuk trúbky, alebo činelu to jednoducho hneď počuť že je to naživo, je a aj bude to iné ako pri reprodukcii.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 14:08:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Každý má nejaký finančný limit.


Ano, kazdy ma nejaky financny limit, ja som sa ale pytal ci mas v hifi iba limit financny - teda nie "kolko" ale "co" je tvoj limit ..

moj nazor je ze prave spravanie typu "kupim, predam, kupim, predam atd..", neustala honba za niecim lepsim a chamtivost su hlavnou pricinou upadku ktorym prechadzame - spokojnost s tym co mame sa ako keby uplne vytratila,- dolezite je iba napredovat a rast - a to pravidelne a co najrychlejsie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 14:33:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak, Františku...A teď si představ, kdyby sis mohl koupit šulína - soused má většího, tak si jdu koupit ještě většího....stačí vidět hifistův postkoitální výraz, když poprvý poslouchá něco, co si teď pořídilll...a ty orgasmy, když šoupne pak obrázek na net....o hifi vůbec nejde.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 14:34:51    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc :

v zásade som odpovedal, že nie, LEN finančný limit nemám. Ten iný limit je to, či je pre mňa zvuk prijateľný. Ak áno, neriešim ´dalej. nekompromisné riešenie skrátka nie je, aspoň nie v mojich podmienkach. Takže ak som spokojný, ďalej nejdem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 14:40:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Do prdele nevím kde všude je vidět úpadek, ale když si přečtu například dnešní zprávu http://ekonomika.ihned.cz/c1-35270360-spatna-zprava-pro-slovensko-ekonomika-spadla-na-2-5-procenta tak tam vidím že je tam napsáno RŮST ekonomiky Slovenska je ve čtvrtém Q roku 2008 2.5 procenta co by za toto dalo bývalé ČSSR. To že nejde navyšovat každý rok ekonomiku o 6% a více procent je snad každému jasné. Takže jaký úpadek .Ale bohužel 100 x opakována lež se stává pravdou.


Bylo by dobré kdyby novináři striktně rozlišovali slova jako pokles růstu, stagnace a úpadek . A ne si svou kariéru budovali na co nejvíce bombastickém nadpisu.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 14:54:06    Predmet: Odpovedať s citátom

hej, to bol 4Q 2008
ved pockaj na ten brutalny minus v 1Q 2009
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 15:09:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenci nevím ale připadá mě to jako by ses těšil že konečně bude hůř a na tvá slova dojde.
Já tvrdím že takové ekonomické zakopnuti v USA a jeho přeneseni do zbytku světa naopak pomůže státům takovým v jakých my žijeme a to v kratším než středně dlouhém .
Je spíše zajímavé jak stále obrovský vliv na celosvětovou ekonomiku má situace v USA.

Jen tak mimo co je u tebe brutální minus ?

http://ekonomika.ihned.cz/c1-35277330-pracovni-trh-na-slovensku-nabira-dech-nezamestnanost-klesla-na-8-7

další dobrá zpráva, kde vidiš nějaké apokalypsy ?

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 15:42:14    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
.....Já tvrdím že takové ekonomické zakopnuti v USA a jeho přeneseni do zbytku světa naopak pomůže státům takovým v jakých my žijeme a to v kratším než středně dlouhém .
Je spíše zajímavé jak stále obrovský vliv na celosvětovou ekonomiku má situace v USA....


A já si myslím, že toto "ekonomické zakopnutí v USA" bylo naprosto cílené a záměrné. USA nemělo kde válčit (není nepřítel) a potřebovalo vyřešit problémy. Tah přímo geniální, všechny státy se řítí do krize, hodnota dolaru stoupá, ostatní měny víceméně padají. Po každé krizi (válce) následuje rozvoj... Tak to bylo a bude. Nemusíme nutně válčit, stačí když vyvoláme krizi. A jsem dokonce přesvědčen, že to je řízeno globálně a předem perfektně připravené.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 15:44:53    Predmet: Odpovedať s citátom

aleska napísal:
A já si myslím, že toto "ekonomické zakopnutí v USA" bylo naprosto cílené a záměrné. USA nemělo kde válčit (není nepřítel) a potřebovalo vyřešit problémy. Tah přímo geniální, všechny státy se řítí do krize, hodnota dolaru stoupá, ostatní měny víceméně padají. Po každé krizi (válce) následuje rozvoj... Tak to bylo a bude. Nemusíme nutně válčit, stačí když vyvoláme krizi. A jsem dokonce přesvědčen, že to je řízeno globálně a předem perfektně připravené.


a fantomas hra v tom aku rolu ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 16:09:08    Predmet: Odpovedať s citátom

aleska : Vzhledem k tomu že USA nebyli schopny ani za 2 WW utajit vývoj A bomby a to pro to dělali možné i nemožné o tehdejší loajalitě drtivé většiny obyvatelstva snad není potřeba pochybovat (takové nebyla nikdy před tím ani potom) . Tak si nedovedu ani ve fantastickém snu představit jak v USA tvoří něco tajně v současné době při složení obyvatel USA co zasáhne zbytek světa . Takže nějaký komplot je vlastně vyloučen

Ono ani ti Američané nejsou bez chyb a omylu . Jsou to prostě lidé, nejsou to nadlidé. Za bohy bych je nepovažoval.

ferenc : Fantomas je poradce Sarkozyho to nevíš. Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 16:13:44    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
......

moj nazor je ze prave spravanie typu "kupim, predam, kupim, predam atd..", neustala honba za niecim lepsim a chamtivost su hlavnou pricinou upadku ktorym prechadzame - spokojnost s tym co mame sa ako keby uplne vytratila,- dolezite je iba napredovat a rast- a to pravidelne a co najrychlejsie


Nějak mi uniká logika spojení toho souvětí, tu chamtivost chápu, ale snaha dosáhnout něčeho lepšího a nespokojenost se stavem věci je základem pro
citácia:
dolezite je iba napredovat a rast- a to pravidelne a co najrychlejsie
, nebo snad ne ?

PS: Fantomas s krizí nemá nic společného, to byl jen obyčejný břídil...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 16:20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

aleska ještě k tomu válčení myslím že Američané finančně hodně doplácejí na boje které vedou v Iráku a v Afganistanu.
Americky voják je hodně náročný a bojiště jsou daleko od hranic USA. U CCCP válka v Afganistanu byla jeden z hřebíku do rakve jejich ekonomiky a to tam byli záklaďáci a měli to za rohem.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 17:09:45    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
aleska ještě k tomu válčení myslím že Američané finančně hodně doplácejí na boje které vedou v Iráku a v Afganistanu.
Americky voják je hodně náročný a bojiště jsou daleko od hranic USA. U CCCP válka v Afganistanu byla jeden z hřebíku do rakve jejich ekonomiky a to tam byli záklaďáci a měli to za rohem.


Věřím, že jsi o tom přesvědčen, oni skutečně finančně doplácejí, ale také hodně vydělávají. Výroba zbrojního průmyslu a všeobecně výroba pro armádu a následně spotřeba vyrobeného byla a bude hnacím motorem mnoha společností. Aby se mohlo válčit, musí být zbraně na obou stranách a obchodníci dodávají na obě strany - jde jen a jen o peníze. To je obchod bez morálky, prodává se tomu, kdo zaplatí... Bez dodávek spotřebované munice, nafty a jiného spotřebního materiálu se válka zastaví sama od sebe (prostě není čím válčit). Obyčejný voják má sice v tornistře maršálskou hůl, ale pouze jednu sumku nábojů a ty vystřílí za pár minut... Pak musí dostat nové a za to někdo někomu zaplatí a zbrojní průmysl a ekonomika se točí dál...
A já ve svém příspěvku nemluvím o obyčejných vojácích, stejně tak o obyčejných obyvatelích jakékoliv země světa, ti nerozhodují. Bohužel musím ference trochu zklamat, nerozhodují ani politici v čele převážné většiny států, na tož amatéři na naší národní úrovni. Rozhodují ti, jejichž jména se nikdy nedozvíš, šedé eminence stojící v pozadí dnešní globální ekonomiky (a politiky).... Bohužel, fantomas to není.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 17:27:23    Predmet: Odpovedať s citátom

To Aleska: aku eknomiku v CCCP, polozila vojna v Afganistane? To myslis tu biednu co mali uz od Uljanova? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 17:43:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Hop377 napísal:
To Aleska: aku eknomiku v CCCP, polozila vojna v Afganistane? To myslis tu biednu co mali uz od Uljanova? Very Happy


Tuhle myšlenku napsal danek15 , všimni si je to jeho citace. Ekonomiku v CCCP nemusel nikdo rozkládat, ta byla v .... již předtím. Kdyby byla silná (a stejně tak i naše v té době společná) tak je zde východní blok dodnes a nejsme v EU na na Slovensku není € (skoro závidím). Mimochodem to přidružení do EU není to krásný příklad globalizace ekonomiky a politiky ?
Nebo je zde na fóru někdo, kdo je přesvědčen že Česko v současné době řídí chod EU a "že jsme jim to osladili" ? Spíše jsme si uřízli ostudu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 17:45:58    Predmet: Odpovedať s citátom

TO Aleska prepac. Malo to byt na Daneka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 17:46:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Američany jsem myslel rozpočet USA .
Daně ze zisku zbrojařských a dalších firem nejsou schopny nahradit nutné výdaje pro boje v uvedených státech. (za prodej vybavení jen pro tyto boje).. To že zbrojení je důležitou složkou ve státním rozpočtu USA je bezpochyby . Hlavni zisk je ovšem v prodeji zbraní jiným státům než pro vlastní vojsko. To že zbraně se prodávají tomu kdo zaplatí věděl i soudruh Husák když prodával Československé zbraně Afgánským bojovníkům proti vojskům CCCP . Na tvrdou měnu velmi dobře slyšel.
Debata o tom kdo vede jaký stát a jaký vliv mají Ilumináti atd je celkem zbytečná . Jelikož vlivy různých zájmových skupin si každý vysvětluje jinak. A vzhledem k demokracií má na to právo. A víra ve větší , menší nebo žádný vliv na rozhodování politiku je jen na uvážení každého jednotlivce.

PS :Jen takový malý dotaz o amatérech na naši národní úrovni které skutky máš na mysli jestli můžeš napiš dva .

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 17:47:29    Predmet: Odpovedať s citátom

TO Aleska prepac. Malo to byt na Daneka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 17:58:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Hop377 Byl to jeden z hřebíku ne že jen toto položilo ekonomiku CCCP. Myslíš že ač pragmatický Gorbi by byl schopen přitáhnout zpátky domu vojska z Afganistanu přes odpor politbyra nebýt už tehdy CCCP ekonomicky v prdeli . Bylo to v době kdy vojska CCCP našla na Afgánské bojovníky účinnou metodu likvidace, při eliminaci svých ztrát.
Jinak ty jsi vážně myslíš že CCCP nemělo žádnou ekonomiku.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist