Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

uvahy na temu hifi a prachy
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 18:02:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej myslim, pretoze som tam bol a to nielen v destinaciach spristupnenych len pre innostrannych turistov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 18:12:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Hop377 No sbohem. Very Happy
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 19:35:49    Predmet: bookmarkuju Odpovedať s citátom

dddd
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 19:38:01    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapci, afganistan je ok, ale maju tam hifi ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 20:33:02    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
chlapci, afganistan je ok, ale maju tam hifi ?


Zcela určitě, i v chudé zemi jsou bohatí lidé. Mimochodem, mám za kolegu právě afganistánce a je to príma kluk. Když u mne poslouchal hudbu, řekl tuto větu: Chtěl bych to mít také doma, ale musím podporovat rodiče a sestru. Jsme hrdý národ a byla by to pro mne potupa mít něco co nutně nepotřebuji a rodiče a sestru nechat v bídě. A to má doma v Ústí nad Labem manželku na podpoře a kluka chodícího do základní školy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 20:54:06    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenci : Takže přes trošku krkolomnou debatu máš jasnou odpověď pro koho je HIFI : /// Zcela určitě, i v chudé zemi jsou bohatí lidé. /// a debata skončila kde začala Very Happy

A proto se držím jen v bojisku a mezi pracháče se už necpu. Very Happy


aleska http://www.lg-shop.cz/woongjin-looloo-bidet-ba06/ k této desce existuje i dálkové ovládaní za 5 000,-kč ta mp3 jak píšeš vedle by se k tomu šikla . Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 21:32:04    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:

aleska http://www.lg-shop.cz/woongjin-looloo-bidet-ba06/ k této desce existuje i dálkové ovládaní za 5 000,-kč ta mp3 jak píšeš vedle by se k tomu šikla . Very Happy


Díky, toto mi scházelo k neskonalému štěstí. Konečně budu dostatečně IN, budu mít satelitní navigaci, sprchový kout a záchod přehrávající mp3 !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 21:34:20    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.galaxie.name/index.php?clanek=wc-prehravajici-mp3 Rotfl
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So marec 07, 2009 16:54:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Na startu tohoto fóra jsme se v podstatě dohodli, že pro pravou highendovou reprodukci stačí cca 250 až 300 tisíc Kč. Kdo tyto peníze není schopen či ochoten za aparaturu utratit, vždy musí počítat s reprodukčním kompromisem a jediným limitem jsou opravdu finance. Nad touto sumou jsou již ale limity jiného charakteru jako je design jendotlivých komponent, spolubydlící, věrnost značce, snobství, ...
Chápu Ference, kam míří, racionálně to vidím takto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So marec 07, 2009 17:36:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Kubo 4 Můžeš mě říci jakých 250 až 300 českých klacku máš na mysli tehdy kdy je dolar za 15 nebo za 25 . A je to myšleno za nové nebo staré 5 nebo 10 roků. A může to byt i Čína ? Při kladné odpovědi ale hrozí že někteří budou mít poblinkané monitory a dotyčný může být žalován pro újmu na zdraví. Very Happy
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So marec 07, 2009 19:48:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Na startu tohoto fóra jsme se v podstatě dohodli, že pro pravou highendovou reprodukci stačí cca 250 až 300 tisíc Kč. Kdo tyto peníze není schopen či ochoten za aparaturu utratit, vždy musí počítat s reprodukčním kompromisem a jediným limitem jsou opravdu finance.


Napriek tomu ze tych 300k k dispozici na hifi mam, predsa z nich na hifi neminiem ani korunu.. Ja fakt nemam na to dovod, som spokojny s tym co mam
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: So marec 07, 2009 23:25:06    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Napriek tomu ze tych 300k k dispozici na hifi mam, predsa z nich na hifi neminiem ani korunu.. Ja fakt nemam na to dovod, som spokojny s tym co mam


Peniaze neminieš a si spokojný? To ako?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Po marec 16, 2009 15:29:13    Predmet: Odpovedať s citátom

ferencovi

http://blog.ihned.cz/kozela/c1-35693740-krize-a-koruna-aneb-kroutim-hlavou

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JJD
Hifista - pokročilec


Založený: 19 október 2008
Príspevky: 262
Bydlisko: České Budějovice

PríspevokZaslal: Po marec 16, 2009 18:54:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Někdo tu psal o tom DIY. Já nevim, možná jsem moc mladej, nevydělávam, nemam ty statisíce na tu sestavu, takže ano, to je můj velkej limit...
Ale mě by prostě "neuspokojila" ani komponenta za mega tolik jako cokoliv co si postavím doma a povede se to tak, jak jsem si představoval.
I ten blbej počítač, když jsem si pořizoval, tak jsem musel objednat po komponentech a poskládat sám, abych měl alespoň všechny komponenty sladěný tak jak já chci a mohl si to poskládat. Mrknout do katalogu a vybrat podle ceny/vzhledu/parametrů je jednoduchý. Udělat si něco sám už taky každej neumí a o to větší mi pak přinese radost, když to dopadne podle plánů...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po marec 16, 2009 19:00:59    Predmet: Odpovedať s citátom

niekedy je cesta ktora vedie k cielu dolezitejsia ako samotny ciel ..
to plati v mojom pripade pri DIY - stravil som pri tom pekne chvile, sam som nieco dokazal, vyskusal som si to a tie masinky by som nevymenil ani za miliony - nejaka vymena za cokolvek ine - akokolvek drahe a kvalitne mi nic nehovori..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po jún 01, 2009 14:50:43    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
niekedy je cesta ktora vedie k cielu dolezitejsia ako samotny ciel ..


tak toto plati v HiFi asi na 100% hlavne preto ze ziaden ciel neexistuje..pri novej bedni sa menia naroky na vyssie a uz casom prichadzaju ine, lepsie ciele.. aj ludia co maju zostavy z kategorie referencnych ich nemaju konecne (aj ked ich nestriedaju tak casto, ale casom aj tak vymenia za nieco ine "referencnejsie"..). Technologie akymi sa bedne a komponenty tvoria maju svoj neustaly vyvoj, ktory tiez nieje zdaleka u konca.. V Hifi neexistuje realny ciel v tomto case ktory by dokazal uspokojit na 100% bez dalsieho badania a laborovania ci by to neslo lepsie.. realne a cisto pragmaticky je to bez konca aspon v dohladnej dobe. Toz moj poznatok.

HiFi ako cesta je bludny kruh neustalych vymen a skusania bez akehokolvek realneho konca Idea (tato veta sa mi tak paci, ze som sa rozhodol dat si ju ako podpis k profilu..Laughing ) Mam rad ludi co si dolezitost cesty pred cielom uvedomuju a robia to preto lebo ich to bavi..vyzivvaju sa v tom, maju z toho laborovania neskutocnu radost a naplna ich to..su si vedomy ceny aku za to platia.. Lutujem tych, ktory naivne veria ze uz po "x-tom" nasledujucom upgrade to bude ich konecna..nehovoriac o tom, co pre to vo svojom zivote aj s ohladom na svojich blizkych nezmyselne obetuju..


Naposledy upravil agustini dňa St jún 03, 2009 09:15:08, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po jún 01, 2009 20:35:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Našťastie nás holoprdelníkov sa to netýka. 11 rokov som počúval TVM, terajší systém mi po dokončení vydrží do dôchodku. Potom budem vnúčatám rozprávať, že dávno pradávno žil jeden dobrý ujo kazzatel, dobrý ujo PMA a dobrý ujo TomasT.....hmmm, ten by ešte mal Cool "Starký a načo sú ti také veľké škatule keď teraz si to môžeš dať za 5 euro implantovať pod kožu?"

Však sme na bojisku Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Št júl 02, 2009 11:51:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové nevím co řešíte je to jednoduchý v principu je to o nárocích a financích a ochotě je do hifi vrazit... nejlíp je na tom nenáročnej člověk kerej si může dovolit zaplatit cokoliv...a nejhůř je na tom náročnej co nemůže dát ani korunu... všechny ostatní kombinace jsou něco mezi tim... lze vypozorovat i varianty náročných co mohou utrácet a i nenáročných co nemohou... ale ti povětšinou nemaj důvodu to nikde nijak rozebírat protože nemaj problém Very Happy Největší problémy maj ti co chtěj best věci a musí šetřit to bohužel jsou nejtypičtějšími návštěvníky různých fór a řeší jak tuhle smutnou kombinaci rozluštit Smile

Aneb nikdo tady není tak bohatej aby mohl mít nejlepší aparát na světě a zároveň nikdo není tak na tom špatně aby si nemohl pořídit alespoň něco obyčejnýho co mu udělá alespoň malou radost poslechnout si svou oblíbenou muziku co má rád.takhle to vidím já.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist