Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

co takhle audio-technica ATH-ESW10JPN ?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ut november 11, 2008 01:40:42    Predmet: co takhle audio-technica ATH-ESW10JPN ? Odpovedať s citátom

Vylepšená a údajně limitovaná verze, teď už bývalé vlajkové lodi v portable portfoliu firmy, ATH-ESW9.Určeno pro japonský trh, ale dá se...





Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 11:31:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikdo nemá ani ty devítky, že by se podělil o dojmy?Oni jsou sice někde vedený jako portable, ale na zahr.fórech se líbí.
ceny z audiocube:
ATH-ESW9 300,-USD
ATH-ESW10JPN 580,-USD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Št február 05, 2009 15:41:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Audio-Technica ATH-ESW10JPN
Zajímavá sluchátka jak zvukově tak i vzhledem. Velikostí patří mezi přenosná sluchátka ale zvukem už konkurují i domácím modelům. Konstrukce sluchátek se stará více o to aby se zvuk nešířil do okolí než o izolaci ruchů směrem k posluchači. Celkové zpracování je na velice dobré úrovni , váha je zanedbatelná. Největší výhodou těchto sluchátek je zkutečnost že výrobce vsadil na kvalitu basů a nikoliv na kvantitu. Sluchátka díky tomu neztratila rychlost ani údernost na basech vyšších, také díky tomu se basy nesnaží přebíjet vokály. I když basů je méně než bych považoval za ideální tak jsou zastoupené v dostatečném množství na to aby posluchači nechyběli. Nemohou se sice rovnat nejlepším přenosným sluchátkům na světě (ULTRASONE edition 9) ale také stojí cca 3x méně. Představují výborný poměr mezi kvalitou a přijatelnou cenou. I přes jejich vyšší cenu je tedy považuji za výborné řešení tam kde je posluchač odkázán na přenosné zvukové zdroje nebo na domácí poslech kdy bude sluchátka krmit přímo ze zvukové karty v PC.
-------
V neděli objednány a zaplaceny u http://www.pricejapan.com a ve čtvrtek už byli doma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 05, 2009 16:44:53    Predmet: Odpovedať s citátom



Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So marec 14, 2009 14:46:56    Predmet: Odpovedať s citátom

ESW9
hrajou fajn i s mptrojkou. Nejvíc jsem se obával pohodlý, ale i po delší době v pohodě. Na druhou stranu já nemám velký uši takže to bude individuální.

Popis:
Uzavřená sluchátka v realu spíše polozavřená, ale okolní ruchy potlačují je to užitečné, telefon nebo křiky stále slyšíte což je dobře. Mají pěkný vzhled, dřevo je barvy podobné višni. Most je měkký a celý kožený. K provedení nemám co vytknout jsou řešené skvěle a na hlavě sedí bezvadně. Má verze je překablovaná.

Zvuk:
Hutnější projev s více basy. Nemohl bych je nazvat temnýmy, pouze v porovnání co jsem slyšel trochu jsou. Poslouchal jsem všechno možné, pop, soundtracky, českou hudbu apodobně mě moc bavily, příjemně se poslouchají.
Pro hudbu kterou mám rád jako starší rock, power metal, balady, country exelují Grada, devítky mají také velmi dobrou dynamiku, ale jsou pomalejší a lehce patlají, celkově ale velmi dobré záleží také na písničce samozřejmě.
Co se mi na nich líbí je hladkost, znělost hlasů, příjemný prostor, rozmanitost, důraz na basech, prostě hezky se to poslouchá. Co mi vadí je trochu basovější přednes na můj vkus, žádný bum bum to ale taky neni! Jsou to první uzavřená sluchátka s kterými mám tu čest, což cítit je, rozhodně ale zajímavá zkušenost.
Na přenosném přehravači to také není vůbec špatné, sice je tam určitý rozdíl v prostoru, přesnosti, ale stále paráda čistý nešumí, lepší zvuk z mp3 jsem ještě neslyšel!

Závěr:
Pokud hledáte kvalitní univerzální sluchátka do kanceláře, na cesty, i na doma, rozhodně stojí za zvážení, jsou to jedny z top přenosných sluchátek na trhu s ESW10 po velmi drahých Ultrasone edition 8/9.
Velmi slušný zvuk a hlavně baví poslouchat.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist