Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pasul a hromadne mazanie vlastnych prispevkov
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 09:48:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ja sa teraz spýtam úplne "mimo". Poradí mi niekto ako sa tu dá zmazať celý príspevok aj s názvom? Ja som totiž len nedávno uvažoval, že požiadam admina o tkúto službu (ten príspevok je už bezpredmetný), pretože ja tam túto možnosť nevidím. Dá sa to, pokiaľ nikto nereaguje na ten môj príspevok. Alebo to bolo myslené tak, že iba "upraví" ten príspevok tak že tam nechá tri hviezdičky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JuanV
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 994
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 09:49:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak at ti to mazani tisici prispevku netrva moc dlouho Smile Ze ti to za to stoji, je to jen prezdivka ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 10:49:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně osobně je Pasulovo blaho u...

Možnost smazat svoje příspěvky nerovná se právo (takové neexistuje, nejsou to díla) na smazání vlastních příspěvků, je jen technická a dohodová věc, nebo-li jestli to systém (sw) dovoluje a dohoda (pravidla) jsou tak nastavena.

Je to sice bouře ve sklenici vody, protože 99% zdejších přispěvatelů netrpí podobným nutkáním jako jmenovaný, a nejde o život, nicméně já jsem pro určitou úpravu pravidel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 11:04:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Pánové starost o moje blaho, mě opravdu dojímá. Ovšem založení tohoto vlákna a jak zde mají všichni potřebu se vyjádřit i s některými myšlenkovými pochody je opravdu neskutečné a neuvěřitelné...

Nemám potřebu tohleto s nikým řešit a nejsem povinnen se komukoli vyzpovídat. Nebo to taky dáte do pravidel??? Nejlepší je jako vždy Merhaut. "Dejte mu BANÁN! Ten parchant nám to tady vše rozesere!" No ani bych se nedivil, kdyby jsem ho dostal. Budu vám opravdu vděčný, když se na mě vyserete a já udělám to samé. Díky

Podla mna je zalozenie tohoto vlakna uplne normalna vec, v porovnani s tou cistkou.
Teraz nejde nejake vlastnictva niecoho, ci technicke obmedzenia.
Ide mi o to, aby sa nerozhasil obsah vacsich tem uplne bezdovodne.

Jednak si mi teoreticky mohol dat vediet vopred, ze sa chystas nieco take robit (mozno bolo aj ine riesenie a opakujem, ze som sa to dozvedel iba nahodou) a pytal som sa ta na to vcera aj v sukromnej sprave, bez odozvy.
Ja som mohol spravit
a) nechat ta domazat, potom ban
b) dat ban, kym nezmazes uplne vsetko (nik nevie co este a preco mazes)
c) ignorovat to docasne a pockat, ako sa to vyvinie
d) dat ban uz davno a tomu ver, ze na to dovody boli viackrat
Zatial som bol na bode c).

Ale ocakaval by som aspon zo slusnosti nejake vysvetlenie do SS.
Darmo sa tu babrem s presuvanim a triedenim bordelu, aby sa zachoval vyznam vlakien, ak ma byt toto povazovane za standardne spravanie, do ktoreho vraj nikoho nic ... Dalsi z prejavov arogancie.
Naozaj nemam chut sa v tom rypat, su aj dolezitejsie veci a kazdy si robi svoj obraz sam, ale to vysvetlenie by som ocenil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 11:20:47    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
merhaut napísal:
Takže doplnit pravidla a přenastavit systém - můj názor.


Pravidla se nemění v poločase. Případná nová prvidla mohou platit pouze pro ty, kteří se budou nově registrovat poté, co pravidla vstoupí v platnost a budou s nimi předem řádně seznámeni. Řešíme tu otázky pajcování desek a duševního vlastnictví. Své příspěvky (ať už dobré, nebo idiotské) považuji rovněž za své vlastnictví a nikdo mi nesmí bránit s nimi svobodně nakládat, pokud jsem na takovou podminku dobrovolně nepřistoupil předem.

Celá řada komunistických zločinů z doby před rokem 1989 nemohla být potrestána jenom proto, že v době spáchání platily zákony, podle kterých se nejednalo o trestný čin. Někomu to může připadat absurdní nebo nespravedlivé, ale jakmile nějaký právní systém připustí retroaktivitu, veškerá spravedlnost se zhroutí jak domeček z karet.

To nejsou nějaké teoretické právnické konstrukce, to patří mezi zcela obecné a základní principy jakékoliv spravedlnosti. A je zcela jedno, jestli se jedná o vztahy v rodině, trestní právo, nebo pravidla internetového klubu.


Pozeras sa na to uplne zle, co ma teda dost prekvapuje.
Zase za takeho "vola" sa nepovazujem, aby hrozilo nieco podobne Smile
Ak aj budu v buducnosti nejake pravidla, nebude to nic zasadne, pojde iba o to, aby si niektori nezamienali demokraciu s anarchiou. Teraz hovorim vseobecne (nejde o toto vlakno), pretoze par takych pripadov tu uz bolo.
Ze by tu niekto nemal volnost , to sa nikto stazovat nemoze ani nahodou a tak to aj ostane.

Nerobme tu z toho pravnicku kauzu, ci inu vedu, ide v podstate o blbost.
Su aj veci ako etika, moralka, slusnost ktore ja osobne a naivne staviam nad pravo Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 12:09:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Co vic k tomu rict ???


http://kids.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/NGKids/Media/Image/kids-playing-on-the-beach-ga.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sounds77
Hifista


Založený: 05 júl 2007
Príspevky: 227

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 13:03:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton. Absolútny súhlas a podpora. Aspoń morálna Wink .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 13:04:30    Predmet: Odpovedať s citátom

standardni reseni byva nechat mazani do prvniho nasledujiciho prispevku v danem vlakne .... nebo casove omezene mazani (15 minut po odeslani prispevku)
...mazat mesic stary prispevek po kterem probehlo 10 stran dalsi diskuse je dle meho spis na psychologa nez na debatu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 13:09:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Nerobme tu z toho pravnicku kauzu, ci inu vedu, ide v podstate o blbost. Su aj veci ako etika, moralka, slusnost ktore ja osobne a naivne staviam nad pravo Smile


Dobrá, tak to zjednodušme. Mám jedinou otázku, na kterou očekávám jednoznačnou a závaznou odpověď.
Pokud se někdy v budoucnu rozhodnu ukončit zde své působení a požádám tě o kompletní smazání všech mých příspěvků a zrušení identity, uděláš to?
Bez ohledu na případné změny pravidel, které by mezitím nastaly.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 13:35:20    Predmet: Odpovedať s citátom

opa>
Pokud jsem chces psat s tim ze to v budoucnu cele smazes tak sem radeji ani nepis. Usetris svuj vlastni cas a navic neposeres diskuzi tem co by si ji potom cetli a chybeli by jim souvislosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 13:37:28    Predmet: Odpovedať s citátom

mě předběh
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johnyj
Hifista


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 13:46:31    Predmet: Odpovedať s citátom

ZdeNek II napísal:
opa>
Pokud jsem chces psat s tim ze to v budoucnu cele smazes tak sem radeji ani nepis. Usetris svuj vlastni cas a navic neposeres diskuzi tem co by si ji potom cetli a chybeli by jim souvislosti.


...je to smutné, k tým čistkám len toľko, možno ako aj typ pre Trotona:

v pravidlách, alebo lepšie povedané odporúčaniach vo fóre, (slovo pravidlo evokuje mantinelovanie Rolling Eyes ) by mohlo byť uvedené napríklad aj nasledovné:

jednoducho quotujte quotujte quotujte v reakciách, aspoň zostanú súvislosti... Excelentne nám to všetkým predvádza Troton a je to potom hneď prehladnejšie, Cool

ZdeNek II> súhlasím s Tebou
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 13:49:32    Predmet: Odpovedať s citátom

ZdeNek II napísal:
opa>
Pokud jsem chces psat s tim ze to v budoucnu cele smazes tak sem radeji ani nepis. Usetris svuj vlastni cas a navic neposeres diskuzi tem co by si ji potom cetli a chybeli by jim souvislosti.


Podepisuju...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 14:02:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji za reakce, celkem se shodujete.
Přesto bych rád znal jednoznačnou odpověď moderátora.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 14:16:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Dovolim si k tomuto tematu napsat par radek, protoze hifi.slovanet.sk je nejlepsi diskusni hifi komunita pro cesky/slovensky mluvici prispevatele:

Chovani pasula v minulosti zcela odpovida jeho soucasnemu hromadnemu mazani svych prispevku - imho, at k tomu ma jakekoliv duvodu. Kdo cetl jeho prispevky a hlavne postoj k jinym hifistum a k hifi konicku vubec, asi vi. Je to pouze muj osobni dojem. Nechci soudit, je to pouze muj dojem.

Takove chovani je znacne detinske. Pokud mam nutkavou potrebu mazat sve (i nekolik let stare) prispevky, tak budto:
- jsem psal bludy a nechci, aby to po me lide cetli
- choval jsem se, jak se slusni lide nechovaji
- jsem se na byvale kamarady tak nastval, ze nechci, aby z moji moudrosti profitovali
- forum kam se prispiva se natolik zvrhlo a jeho zakladatel jenom z prispevku profituje, ze se na tom nechci podilet (bananistan)
- budou asi dalsi duvody, ale rozumny duvod nenachazim.

Kazdy by mel mit samozrejme pravo svuj nazor opravit - napr. do 24h, to si clovek muze uvedomit, ze neco napsal nepresne atd. Ale mazat vsechny sve prispevky???

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 17:04:31    Predmet: Odpovedať s citátom

A má troška do mlýna 101 % souhlas pro názor jenž má opa .

Na druhou stranu chápu Trotona že nechce aby Pašulovčina nakazila další to je snad každému jasné.
Ale všichni nejsou Pašulové.
Vzhledem k tomu že toto forum žije již více jako 2 roky a má xxxx vláken a hodnotných příspěvku o hifi tak bych viděl výmaz dotyčného jako triviální věc v životě fora. Za tři měsíce po jeho příspěvcích už ani pes neštěkne.

Trotone co tě nezabije tak tě posilní.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 18:00:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež sa prikláňam k Mistr OPA, aj keď paradoxne práve pre morálny aspekt veci. Keď niekto dlhý čas ide jedným smerom a neskôr zistí že to nebolo správne či už zo stránky etickej alebo inej, tak písané slovo je to čo ho v tom môže brzdiť tým že vlastne ďalej presadzuje staré a nesprávne názory.
Aj keď to možno nie je Pasulov prípad, tak principiálne je to minimálne na zváženie pri utváraní pravidiel. Ale vysvetlenie Pasula aspon adminovi by možno všetko vyriešilo na úrovni dohody a ľudskosti.

Ale keď to niekto rieši arogantnosťou, tak to asi nebude prípad prehodnotenia doterajších postojov.. Alebo sa na niečo/niekoho naštval, prípadne má všetkého plné zuby.

P.S. Možno by stačilo vymazať/skryť identitu. Príspevky by zostali a prispievateľ "Anonym". Takže identita by bola zjavná len pre "pamätníkov", ktorí to už aj tak čítali. A nám sklerotikom by to bolo už po krátkom čase aj tak jedno. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 18:20:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě pro ty co píšou že člověk by měl možnost mazat své příspěvky v nějaké časově ohraničené době a jen v určitém množství.
Tak Vám přejí abyste nikdy nemuseli mít pocit že by jste nejradši vymazali celý svůj život.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johnyj
Hifista


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 18:46:35    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
Ještě pro ty co píšou že člověk by měl možnost mazat své příspěvky v nějaké časově ohraničené době a jen v určitém množství.
Tak Vám přejí abyste nikdy nemuseli mít pocit že by jste nejradši vymazali celý svůj život.

Thumb up Thumb up Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 20:35:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě něco na vysvětlenou. V tuto chvíli nemám žádný vážný důvod svoje příspěvky mazat.
Ale smazal bych je všechny bez vyjímky v okamžiku, kdyby hrozilo nebezpečí, že tuto možnost ztratím.
A možná bych ani nebyl sám.
Tolik k zavádění nových pravidel.
Už tomu rozumíte lépe?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 20:42:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Přiznám se, že se Robinovi ani moc nedivím, navíc je to jeho věc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 20:45:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Přimlouvám se za anketu, zda-li změnit pravidla směrem k určitému (kupříkladu časovému) omezení možnosti mazat sebe sama. Já jsem pro omezení v míře, která je běžná na většině diskuzních serverů.

Bez problému se podřídím většinovému názoru, nikam utíkat, ani nic mazat nebudu :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 20:54:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Byl jsem nyní v kontaktu s několika lidmi, kteří se ke mně dostali přes slovanet, ale nepřispívají sem. Jejich dojem z fóra a z řady ataků není dobrý, jemně řečeno. Mně to trochu připomíná Lopuch před cca 2 - 3 lety.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 20:58:47    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Ještě něco na vysvětlenou. V tuto chvíli nemám žádný vážný důvod svoje příspěvky mazat.
Ale smazal bych je všechny bez vyjímky v okamžiku, kdyby hrozilo nebezpečí, že tuto možnost ztratím.
A možná bych ani nebyl sám.
Tolik k zavádění nových pravidel.
Už tomu rozumíte lépe?


nerozumim tomu vubec, a vlastne tomu rozumet ani nechci -)))))))))) Myslim ze kdyby Troton ted rekl a uz se nemaze, ze by to nijak forum neomezilo. Sice by prestal psat OPA ktery by se vratil na lopuch, ale to je asi tak vsechno. Navic kdo vi kde to vsecko smrdi, google je hrozna mrdka, najde i to, co vlastne bubec nechces aby nasel -) Fakt nechapu o co ti jde.

Ja si treba vcera chtel koupit plosnak na flaskac, no rekl by to do mne nekdo ??? Ja a ze pry flasky ?? Noa vidis, natolik se mi zalibil, ze jsem malem neodolal, zachranil mne az clen nejpovolanejsi sdelenim ze je to sracka -))) Nebo ze jsou lepsi -))) Asi mi uz fakt hrabe... Mne se totiz elektronky zpravidla vubec nelibi, libil se mi ten plosnak -)))

A nechte uz Pasula na pokoji, nevim co se stalo, vedet to nechci, ale rozhodl se a basta. Treba se vrati.

2PMA: Ono je tady sposta popichovacu a provokateru, to se pak jeden nesmi divit -)))))))))) Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 21:05:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Zvlastne myslienkove pochody.
Vyberat forum podla moznosti mazat ?
Mimochodom som nikde nespomenul, ze by som take nieco rusil.
Tymi pravidlami som mal na mysli nieco uplne ine.

Naozaj vam odporucem precitat pravidla lubovolneho(!) velkeho/maleho zahranicneho/sk/cz aby ste pochopili, co je standard vsade. Precital som asi 15-20 rozlicnych verzii pravidiel. By ste sa asi divili, ze co je tu samozrejmost, inde nie je ani nahodou.

citácia:
Jejich dojem z fóra a z řady ataků není dobrý, jemně řečeno.

To je presna dan za to, ze ludia zneuzivaju volnost. A ze som nedaval bany vtedy, ked by na 90% inych for podla uplne standardnych pravidiel uz davno padli.

Je to presne v duchu podaj ludom prst, odtrhnu ti ruku (az od kolena).
Som z toho fakt ZNECHUTENY.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 21:16:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejvic tu rve ten, ktery pravdepodobne svymi vypady hlavne k Pasulovu mazani prispel. Merhaute, nechtel by ses kompletne smazat a to nejen zde? Nejedno forum a vlakno by tim ozilo a diskuze ziskala na souvislosti.
_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 21:19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Trotone, nebud znechuceny, ta ztrata souvislosti neni tak hrozna a tvuj pristup je velmi pekny.
_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 21:23:05    Predmet: Odpovedať s citátom

manicka napísal:
Trotone, nebud znechuceny, ta ztrata souvislosti neni tak hrozna a tvuj pristup je velmi pekny.
Thumbs up Thumbs up Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 21:31:29    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Byl jsem nyní v kontaktu s několika lidmi, kteří se ke mně dostali přes slovanet, ale nepřispívají sem. Jejich dojem z fóra a z řady ataků není dobrý, jemně řečeno. Mně to trochu připomíná Lopuch před cca 2 - 3 lety.


S tím souhlasím, také se mnou nedávno jeden čtenář Slovanetu mluvil a dokonce některé jinak uznávané přispěvatele označil za "slibotechny" a "dělače ramen" (tím teď nemyslím PMA), ale díky částečné internetové anonymitě je občasné zveličování pochopitelné. Lidé jsou k příspěvkům různě vnímaví a záleží také kam to moderátor nechá zajít.
Mě z toho rozhovoru zaujalo, že spousta lidí je opravdu velmi vnímavých a různé "války" nelibě nesou a i sem klidně přestanou "chodit".

Na Lopuchu před několika lety to bylo imho trochu něco jiného, neboť boj se sváděl o i méněcennost "bastlířů" vůči "renomovaným" firmám a různé podobné odporně diskriminační nátlaky na fundované lidi, zejména ze stran různých překupníků, apod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 21:59:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Manicko - nechtěl, když už mažu, tak ne sebe :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist