Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pasul a hromadne mazanie vlastnych prispevkov
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2009 22:01:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Další zbytečné vlákno, se Ti divím Trotone.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St marec 25, 2009 19:03:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Môj názor je ten, že niektorý majú ako "športovú" disciplínu, reagovať na všetko, čo sa kde napíše (nemám na mysli nikoho konkrétneho, aj ja to občas robím), často bez znalosti konkrétheho problému, konkrétneho výrobku, dosť často na základe veď "Jano" to počul, a ten je "odborník", tak to musí byť pravda. Ja nemudrujem, ako má PMA, alebo TomasT niečo "postaviť", môžem sa ale rozhodnúť či na základe príspevkov písaných v jednotlivých diskusiach sa rozhodnem si od nich niečo kúpiť. Ak sa bude vlákno "likvidovať" mazaním jeho častí, môže to negatívne ovplyvniť moje rozhodnutie a môže sa stať, že prídem o dobrý predzosilovač od PMA, alebo slušný prevodník od TomasaT, len preto že niekto vo vlákne vymaže x príspevkov. Ak niekto napíše, že predzosilovač od PMA nie je dobrý a napíše prečo z jeho pohľadu to tak je (ospravedlňujem sa PMA, je to len také moje "mudrovanie nič za tým nie je, mám jeho predzosilovač zakúpený), môžem to brať do úvahy, ale aj nemusím. Ak sa náhodou niekto vyjadruje ku niečomu čo nepočul negatívne a potom zistí, že sa zmýlil nie je predsa problém napísať o svojom omyle pár slov. Nikto nie je tak múdry, aby sa nemohol v budúcnosti poučiť.
Kedysi dávno som na predchodcovi lopúcha zisťoval, prečo skopírované cd a napálené na rôzne média od rôznych výrobcov hrajú každé inak, zožal som vtedy výsmech a kopu komentárov na môj "netopiery" sluch a jediný, kto sa ma vtedy "zastal", bol Kryton, ktorý skonštatoval, že aj on to tak počuje. Dnes sa nikto nepozastavuje nad tým, že sa mu zmenili názory na niektoré veci, lebo je to prírodzený vývoj každého z nás. Ja nebudem sám sebe vyčítať, že pred x rokmi som mal na zosilovače s elektrónkami kladný názor (počul som za "mlada" rádio, kde boli elektrónky a celkom slušné elypťáky ku tomu a veľmi sa mi to páčilo, ale to bola doba, keď sme mali doma B-400 a ku tomu pripojený reprák vymontovaný zo starej telky. Dnes si radšej vypočujem "tranzistory" s "dospelými bedňami", zajtra to bude možno niečo iné, ale to čo som tu napísal predsa nebudem preto mazať. Niečo iné je, ak budem na osobnej úrovni niekoho, pre jeho názor "ponižovať" svojimi príspevkami a urážkami. Tam je možno bod zlomu, ktorý prinúti mňa, alebo dotyčného zvážiť svoje pôsobenie na danom fóre stým, že sa mu alebo ospravedlním a zmažem všetky moje "nehodnotné" príspevky a prestanem prispievať, alebo sa on nahnevá a viac sem prispievať nebude a tak isto zmaže všetky svoje príspevky. Ani jedno "riešenie" spojené z mazaním nie je podľa mňa správne. Ak sa niekto pre mazanie rozhodne, mal by aspoň "moderátora" upozorniť na to, prečo to spravil. Ak som to tu "znečistil" svojim názorom tak sa všetkým ospravedlňujem, ale nezmažem to. Mazanie nechám na Trotona. Mazanie nepovažujem za správne. No
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: St marec 25, 2009 22:07:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa Thumbs up
_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist