Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

BV audio F3B
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: So máj 02, 2009 15:14:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Na výstavách hra skoro všetko zle, v podstate sa prezentujú len výrobky a firmy, nie muzika. Na poslednej výstave HIGH END SLOVAKIA 2008 to bolo strašné, každou návštevou miestnosti sa to len zhoršovalo. Za seba poviem len toľko. Ja som túto výstavu začal návštevou BVa v Trnave. Vtedy s bratom sme tam strávili 2-3 hodinky určite. Popočúvali sme všetko, čo sa len dalo. Samozrejme, že F3B vyhrali na plnej čiare. Výstavu sme zavŕšili v Ketose, tiež OK. Najviac ma sklamali veľké, pompézne Audio Resolution Ellipse (cena za kus 26 000 eur). Za tie peniaze, fakt nič moc, jedine krásny kus nábytku. Hlavne som bol sklamaný z toho, že obsluha povedala, že po akustickej stránke bola tá miestnosť doriešená, z tohto výroku som bol vyvalený. Týmto bedňám sedeli len nahrávky obsluhy. Ten basák skákal, akoby chcel bobozkať strop. V ten deň, ale nielen v ten, vyhrali F3B. Pri počúvaní F3B u p.Buntu v predajni BVa ma vždy zamrazilo, v dobrom slova zmysle. Nádhera (F3B/F3A), ešte raz nádhera (F3B/F3A) a dlho dlho nič. Je to len môj subjektívny názor, a predovšetkým chvála na výrobok jednej firmy zo Slovenska.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: So máj 02, 2009 16:00:09    Predmet: Odpovedať s citátom

... dlho, dlho nič ... berte to tak, že v cenovej kategórii, v danej cene, s danou zárukou, s prístupom predajcu a výrobcu v jednej osobe, a ešte k tomu zo Slovenska, z domoviny. Čo k tomu dodať. Azda už len a len počúvať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 14:58:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Peťo napísal:
Na výstavách hra skoro všetko zle, v podstate sa prezentujú len výrobky a firmy, nie muzika. Na poslednej výstave HIGH END SLOVAKIA 2008 to bolo strašné, každou návštevou miestnosti sa to len zhoršovalo. Za seba poviem len toľko. Ja som túto výstavu začal návštevou BVa v Trnave. Vtedy s bratom sme tam strávili 2-3 hodinky určite. Popočúvali sme všetko, čo sa len dalo. Samozrejme, že F3B vyhrali na plnej čiare. Výstavu sme zavŕšili v Ketose, tiež OK. Najviac ma sklamali veľké, pompézne Audio Resolution Ellipse (cena za kus 26 000 eur). Za tie peniaze, fakt nič moc, jedine krásny kus nábytku. Hlavne som bol sklamaný z toho, že obsluha povedala, že po akustickej stránke bola tá miestnosť doriešená, z tohto výroku som bol vyvalený. Týmto bedňám sedeli len nahrávky obsluhy. Ten basák skákal, akoby chcel bobozkať strop. V ten deň, ale nielen v ten, vyhrali F3B. Pri počúvaní F3B u p.Buntu v predajni BVa ma vždy zamrazilo, v dobrom slova zmysle. Nádhera (F3B/F3A), ešte raz nádhera (F3B/F3A) a dlho dlho nič. Je to len môj subjektívny názor, a predovšetkým chvála na výrobok jednej firmy zo Slovenska.
Chcem reagovať na tvoj príspevok, tiež som bol na výstave HIGH END Slovakia ale aj v Trnave u p. Buntu..(bol som kúpiť zosík Smile) a tak som aj popočúval poloaktiv F3B no bolo to jedným slovom super, výšky úchvatné a tá výkonová rezerva ma dostala...jednoznačne super. A dobrý prístup p. Buntu-(bol som tam v SOBOTU!!!) Ale teraz k výstave: Audio Resolution Ellipse majú jednoznačne dobrý pomer výkon/cena -jednoznačne najlepší zvuk výstavy, ochotný vystavovatel ktorý mi pustil moje oblúbené CD a vôbec mu to neprekážalo a že to hralo sme sa zhodli minimálne 10 ti...za to naopak najväčší prepadák boli Nautilusy s plejádou(mojich oblúbených zosíkov McIntosh) a hlavne neochotný vystavovatel-tento týpek mi už 3 roky po sebe nechcel pustiť moje oblubené CD ževraj až po prezentácii a také keci...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 21:25:18    Predmet: Odpovedať s citátom

To ja-kub: Tiež som bol u BVa v sobotu, do záverečnej. Dobre som spravil. Vtedy, po už niekoľký krát som sa bol pokochať nad kúskami BVa. V podstate som sa naštartoval pred samotnou výstavou. A hlavne bol som sa utvrdiť, že to je to pravé orechové. Vtedy som mal najviac času, keďže manželka so synom ostali doma. Môže len povedať, že v ten deň nehralo pre moje uši nič lepšie ako F3B+ostatok zariadenia. Je to zladená a vyvážená kombinácia. Je pravdou, že keby všetci výrobcovia prezentovali u seba počas výstavy, bolo by to OK, avšak na výstave by nebol nikto. Tak či onak, každý prezentuje ako sa len dá, niekto na výstavách, niekto doma. Na bedne Audio Resolution Ellipse len toľko: obsluha mi tiež pustila moje obľúbené CD, hralo to dobre, avšak nie dobrejšie. Za ten pomer výkon/cena, no neviem. Podotýkam, CD placka bola OK. Každý ma iný rebríček, čo sa týka pomeru výkon/cena, alebo cena/výkon.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JX
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2009
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 11:46:12    Predmet: Odpovedať s citátom

to ze F3B su dobre sme sa zhodli vsetci, mate niekdo aj kriticke pripomienky, co sa vam nepaci??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: Ut máj 05, 2009 18:09:42    Predmet: BV audio F3B Odpovedať s citátom

Nikto sa nemá k činu. Aj majiteľom sa páčia na 100%? Nikto fakt nenájde chybičku. Patria vo svojej kategórii medzi to najlepšie? Musíme to tu trochu rozprúdiť. Zdravá kritika určite neuškodí. To čo nezabije, posilní!
Tiež som ich majiteľom, tak skúsim trochu všeobecne z konfrontovania iných ľudí.
"Nie každému sa páči vzhľad týchto "búd". Nie každému sa páči nedotiahnutie týchto "búd" do super konečného stavu, neviem ako inak by som to nazval. Nie každému sa páči osadenie týchto "búd" danými reproduktormi. Nie každý veri v malosériovú výrobu. Nie každému sa pozdáva cena (pre niekoho primalá - to sa dnes asi nenosí; pre niekoho privysoká - peniaze by zato nevyhodil). Týmto búdam v podstate sedia len "buntostroje", ako som to tu už niekde na fórach vyčítal. Že kombinácia s inými v podstate žiadna."
Na tieto poznámky, by som sám vedel odpovedať, ale nechám priestor iným pre rozprúdenie diskusie. Dúfam, že budete písať s rozumom a nie gaťami.

Ja to beriem z nadhľadu. Ja viem čo mám, čo som chcel, a dlho mať určite budem. Som spokojný!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut máj 05, 2009 18:30:44    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujimalo by ma pan bunta o kolko by sa navysila cena keby sa bedne vyrabali v uplnesuperprofitiptop povrchovej uprave ..

povedzme napriklad taky klavirny lak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Ut máj 05, 2009 18:40:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa by tiež zaujímala iná povrchová úprava, ale nie úplne super top - povedzme tak 10-15% z ceny. Ale viac by som privítal iný dizajn, niečo hlavne vizuálne štíhlejšie. Možno by sa dala vyrobiť "panelák" verzia, ale zase nie SLIM3D. Ale v podstate som rád že BV Audio vyrába také kvalitné výrobky, aspoň viem na čo šetrím. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ut máj 05, 2009 19:01:39    Predmet: Odpovedať s citátom

To že reproduktory hrajú vieme všetci...ale mne sa na nich nepáči: 1. ich vzhľad, netvrdím že povrchová úprava je zlá naopak je dobrá ale osadené meniče vypadajú ako "staré tesly"(to je môj názor) -rozhodne tak nehrajú ako tesly Smile) ale nie to som trochu prehnal,ale mám taký pocit, no proste do obyvačky by som si ich nekúpil ale do posluchovky by som ani neváhal.
2. výkonové zosilnovače sa dajú prevádzkovať len s F3B(opravte ma ak sa mýlim)
a ja už vidím len samé výhody týchto reproduktorov ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut máj 05, 2009 19:14:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc
Ak by to mal byť skutočný klavírny lak (nie imitácia autolakom..) , tak cena boxov by bola minimálne trojnásobná, hrali by rovnako..
ja-kub
"paráda" nebola prioritou, použité sú pre zvuk ( a pritom výhodnú cenu..) PA meniče, tie sa na krásu nehrajú, je to daň za pragmatický prístup.. Dá sa to"maskovať" priezvučným krytom pred reproduktormi. 12" basák do 15cm širokého stĺpika neschovám Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ut máj 05, 2009 19:27:36    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
ferenc
Ak by to mal byť skutočný klavírny lak (nie imitácia autolakom..) , tak cena boxov by bola minimálne trojnásobná, hrali by rovnako..
ja-kub
"paráda" nebola prioritou, použité sú pre zvuk ( a pritom výhodnú cenu..) PA meniče, tie sa na krásu nehrajú, je to daň za pragmatický prístup.. Dá sa to"maskovať" priezvučným krytom pred reproduktormi. 12" basák do 15cm širokého stĺpika neschovám Smile .


V poriadku, mne sa takáto filozofia na druhú stranu páči, ved v tejto cenovej kategórii je to o kompromisoch a vy nerobíte kompromisy vo zvuku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Ut máj 05, 2009 21:36:48    Predmet: Re: BV audio F3B Odpovedať s citátom

Peťo napísal:
Týmto búdam v podstate sedia len "buntostroje", ako som to tu už niekde na fórach vyčítal....

Pokial si spravne pamatam, tak taky DispreII im sedi viac nez dobre a tento nazor sa neobjavil jediny raz (viac info vo vlakne BK 2009).

BV napísal:
12" basák do 15cm širokého stĺpika neschovám

Smile no predpokladam, ze johny nemal na mysli takyto extrem. Tiez by ma vo vybere potesilo nejake obyvackove 3-pasmo s 20cm basakom. Skratka Slim3D je prilis uzky a F3S uz prilis designom neoslovi. Myslim teraz napriklad nieco v tvare a designe napriklad ceskych akustikonov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 05:54:48    Predmet: Odpovedať s citátom

vivi
Je to vec názoru samozrejme,ale 2x18cm menič zahrá na basoch viac ako 1x20cm menič..
A k tým "strojom", zjavne išlo o konce, pretože je v nich zabudovaná aktívna výhybka,a bez nej to nejde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 07:26:43    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
vivi
2x18cm menič zahrá na basoch viac ako 1x20cm menič..


Je to mozne, neslo mi o to otvarat tu polemiku o tom co hra a co nehra (na to nieje toto vlakno), len akysi tip na mozne dalsie bedicky, ktore budu designom "vhodne aj do obyvaciek" a stale sa budu povazovat za stihle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
JX
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2009
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 10:33:00    Predmet: Odpovedať s citátom

to BV
zaujimal by ma Vas nazor na umiestnenie basoveho reproduktoru na boku reprosustavy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5933
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 10:43:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedine pri delení výrazne pod 200Hz (v podstate ako subwoofer), inak sa dá lokalizovať a je to dosť neprirodzené. Pasívne delenie takto nízko sa mi ani trochu nepáči....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 13:57:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze dizajn ktory vela ludom nesedi (priznam sa ze ani mne), neni povrchovou upravou ktora nieje v "klavirnom laku", ale skor samotnym tvarom bedni.. Mne osobne sa charakterom zvuku viac pacil ich predchadzajuci model, aj ked tento je uz na prve pocutie o nieco zvukovo vyspelsi... ale za tu cenu nemam najmensie vyhrady a nechapal by som ak by aj niekto mohol resp. s cim by ich porovnaval? Tie bedne za tie peniaze snad ani nemaju konkurenciu.. a to nemyslim len tuto na Slovensku a v Cechach...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 14:11:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Me se zase ta tvarova pribuznost s Avalonem libi. A vzhledove se mi menice od Focalu v tech bednach libily vice, nez ty soucasne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 17:57:10    Predmet: Odpovedať s citátom

A mne je to jedno Smile Hrá to slušne, v obývačke to mám...žiaden problém.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 17:57:14    Predmet: BV audio F3B Odpovedať s citátom

Foto BV audio F3B v prevedení čerešňa.

http://picasaweb.google.sk/bubo.lesny/BVaudioF3B#[/url]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 18:20:30    Predmet: BV audio F3B Odpovedať s citátom

... po "opici" sa je aspoň o čo oprieť Cheers
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vincent
Hifista


Založený: 10 september 2008
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 18:44:27    Predmet: design Odpovedať s citátom

repro, páni, musí vyzerať ako repro. Ked to má basak na boku tak to je shit!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: St máj 06, 2009 18:51:02    Predmet: BV audio F3B Odpovedať s citátom

... ale za akú cenu ... ... a ako má vlastne repro vyzerať ... ... takto ...
F3B sú tiež repro a vyzerajú a za dobrú cenu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: Št máj 07, 2009 11:47:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozeram ze sa to tu zvrhlo na Damsky magazin, a najvacsi problem je vzhlad Ashamed
Niektori ludia su uz tak oblbnuti susacnou dobou - reklamou, ze je pre nich dolezitejsi vzhlad bedni ako ich podstata teda zvuk, a urobi radsej kompromis a kupia to co akoze vyzera elegantne a draho, ale hra to ako hovno, ale za to ked niekto pride na navstevu mozu ukazat svoje vybliskane sracky. Laughing
Tiez som sa pritom prichytil ked som vyberal na F3B dyhu, kedze bolo na vyber niekolko desiatok farieb, ale kupil by som ich aj keby boli iba v jednej dyhe a vyzerali by ako botnik na topanky Laughing , pretoze ma presvedcili zvukom a nie ako budu vyzerat v obyvacke.
Povrchova uprava je kvalitna, najdu sa samozrejme aj drobne chyby. Ak chce niekto upravu klavirneho laku nech si da vyrobit bednu a BVa ju osadi menicmi aspon zisti kolko sa plati za dizajn a aka cast z ceny je obetovana na ukor zvuku pri beznych ZNACKOVYCH bedniach.

_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matto
Hifista - pokročilec


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 427
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 07, 2009 13:08:21    Predmet: Odpovedať s citátom

vincent
Ked to má basak na boku tak to je shit!
Dojdi si vypocut Audio Physic Caldera a potom tu placaj take hovadiny.

mafo22
ahoj, vidim ze mas konecne dobre bedne, tak gratulujem, niekedy musim prist vypocut F3B Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Polmo
Hifista


Založený: 31 júl 2007
Príspevky: 129
Bydlisko: kusok od Trnavy

PríspevokZaslal: Št máj 07, 2009 13:30:05    Predmet: Odpovedať s citátom

mafo22; jj mas recht...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Št máj 07, 2009 14:59:17    Predmet: Odpovedať s citátom

mafo22 napísal:
Niektori ludia su uz tak oblbnuti susacnou dobou - reklamou, ze je pre nich dolezitejsi vzhlad bedni ako ich podstata teda zvuk

Čo je preboha zlé na tom, keď chce byť človek doma obklopený peknými vecami? Chceš škaredé F3B, OK, kúp si ich. Ja chcem pekné F3B, nechám si ich urobiť v klavírnom laku za päťnásobok ceny. Že som za to mohol kúpiť lepšie hrajúce bedne? No a čo? Bedne sú súčasťou domova. A keď sa mi klavírny lak lepšie hodí k príjemnému huňatému gabbehu a k dlho zháňaným obrazom a mám na to, tak si to kúpim. Nie kvôli ukazovaniu susedom, ale preto, že sa mi to páči. Znova sa pýtam, čo je na tom zlé? Hrať budú predsa rovnako, ako tvoje "škaredé". Že má niekto iné priority ako ty - to je predsa jeho sväté právo.

Toto veľmi módne ukazovanie na iných s dovetkom "lebo podľahli reklame" je na podobných fórach čoraz častejšie, s vševedúcim prikyvovaním obecenstva. Nechápem to.

Ospravedlnenie Peťovi za offtopic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JX
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2009
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Št máj 07, 2009 15:12:43    Predmet: Odpovedať s citátom

osobne si myslim ze F3B su aj po dizajnovej stranke absolutne v pohode, prirodna drevena dyha je vzdy lepsia ako rozne lacne plasty, ktore sa vo velkom pozivaju u komercnych firiem... a zvukovo su uplne inde
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Št máj 07, 2009 15:35:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Vstupim do debaty a ako suhlas s wavrikom doplnim, ze auto si predsa tiez kazdy vybera AJ podla designu, takisto obrazy, sedacku, postel, a cely interier musi byt predsa po funkcnej stranke ako aj po DESIGNOVEJ predsa taky, aby sa cloveku pacil (alebo prinajmensom ho akceptoval). V neposledom rade partnerka sa vam tiez paci, ked ste si ju vybrali, a neznamena to, ze vie len dobre ....t (kazdy si doplni sloveso podla svojho uvazenia Very Happy).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Št máj 07, 2009 15:53:18    Predmet: Odpovedať s citátom

No chlapci moc to prežívate. Hádam sa zhodneme, že každý má NEJAKÉ kritériá na všetko a všetkým vyhovieť bezo zbytku sa nedá.

A mimochodom, partnerku som si vybral podľa povahy a sympatií s heslom že "o 20 rokov budeme všetci aj tak staré fialové korytnačky" Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 2 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist