Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Člen Maxxes
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:15:35    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
TomasT

Pane Bunta, pri vsi ucte, kupte si nove auto,
No a to jsou ty hrušky a třešně či co.

Pan Bunta si nebude kupovat auto od chlapíka jakéhosi,ale od normálního prodejce,který mu k tomu dodá veškerou potřebnou "patrituru".

Kdežto zde zmiňovaný chlapík NENÍ normální prodejce,nýbrž se tak tváří.Jeho partitura nebude mít správné noty.


Ale pan Bunta je chytry chlapik, takze si zajede do Nemecka a koupi si treba Toyotu od nemeckeho duchodce, ktery po pul roce zjistil, ze uz tak dobre nevidi a rozhodne se ji prodat. No a pan Bunta bude pak nadale vyuzivat vsech zarucnich vyhod presto, ze to auto nekoupil od AD.

_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:18:54    Predmet: Odpovedať s citátom

To je fakt těžký. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:20:50    Predmet: Odpovedať s citátom

... a marný
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:27:50    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
Please note, for warranty service you'll need your original bill of sale from an authorized dealer, as proof of purchase.

Zo stránky HK


Toto ten clovek uvadel, ze soucasti je doklad o koupi a vyplneny a potvrzeny zarucni list.

Ad hrusky a tresne, ono si to auto muze koupit i v zahranici, jako to delali nekteri češi kdy prijeli na slovensko a poridili tam novy vuz, zaplatili a prihlasili v CZ. Proc to delali??? Byly u vas o nekolik desitek tisic levnejsi, za stjenou vybavu. Myslel jsem to jako prirovnani. A v cesku kterykoliv autorizovany servis odstrani bez reci pripadnou zavadu a vyfakturuje automobilce.


Myslim ze kdo chce, pochopi, kdo nechce, nepresvedci ho nic. Nekolikrat jsem resil ze mi neco koupi muj znamy, dal jsem mu finance a on mne to dovezl. Ztracim tim snad pravo na zarucni opravu ??? Protoze jsem to nekoupil od AD, ale od Franty co bydli pres ulici? Jisteze ne, veskere prava na reklamaci prechazeji na mne, protoze ja mam zbozi a ja mam i doklad o jeho nabyti se vsema formalitama ktere tam maji byt a zbozi jsem nabyl legalni cestou, cili zaplatil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:36:44    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Predpokladam, ze ke zbozi dodava zarucni list potvrzeny AD od ktereho nakoupil, coz je jediny doklad potrebny k uplatneni mezinarodni zaruky.

Potrebuje doklad o kúpe od AD (Please note, for warranty service you'll need your original bill of sale from an authorized dealer, as proof of purchase), nie záručný list.
Ak som "chytrý chlapík", tak neverím (pretože nie som naivný..), že taký doklad má (asi nijaký..), pretože inak by mu to ten AD v inom štáte nepredal za takú cenu, aby to so ziskom mohol predať ďalej za cenu, ktorú ponúka. Určite to kúpil bez dokladu , bez záruky, bez nároku na čokoľvek, pretože inak by si tieto možné náklady ten AD zakalkuloval do ceny ako riziko. Je to len zúfalá snaha toho AD , ktorý to predal "načierrno" ,prežiť za každú cenu.Ten výrobok určite oficiálne je niekde v sklade a časom sa odpíše ako nepredaný , prípadne poškodený, alebo niekde bude "požiar"....Ak by zákazník s takýmto výrobkom oznámil výrobcovi výrobné číslo, prípadne by mu výrobok poslal, tak ten AD príde o zastúpenie, takto to funguje v normálnej spoločnosti..
A to, že zákazník to má poslať napr. do Talianska na opravu, je drzosť, nie pomoc. AD na Slovensku po oznámení výrobného čísla zabezpečí aj bezplatnú dopravu kuriérom do servisu a nazad v záruke, ak to je výrobok ktorý na Slovensko doviezol...A ten AD pre Slovensko je len jeden, je na stránke HK.
A k tomu autu s hypotetickou porucho vo Francúzsku, práve preto je nutné kúpiť u AD, ktorý takéto možnosti a výhody garantuje, ale sú aj v cene. Rozhodnúť sa musí každý sám. Neverte, že niečo je zadarmo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:44:46    Predmet: Odpovedať s citátom

ToamasT
citácia:
Toto ten clovek uvadel, ze soucasti je doklad o koupi a vyplneny a potvrzeny zarucni list.

Aký doklad, on len písal, že vystaví faktúru.. Ak predáva oficiálne, v hotovosti, tak musí dať na Slovensku doklad z registračnej pokladnice, to je zákon, (aj na jablká v tržnici), musí byť živnostník alebo právnická osoba s IČOM... Ten človek nikde nefiguruje, v žiadnom registri, tak aký "doklad" vystaví?. Od posledného AD určite nič nemá, to by bola cena inakšia!
Určite to tu číta, nech sa vyjadrí, prípadne si skúste niečo výhodne" objednať a žiadajte záruky vašich práv v písomnej forme na papieri ako zmluvu o kúpe. Uvidíte, čo sa stane Confused
Dodatok
Som z Trnavy , rovnako ako "predajca", HD 970 som kupoval pre seba aj pre iných zákazníkov, za cenu dosť vyššiu ako on ponúka, pretože nebudem niesť riziko za iného..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:51:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ale ved je uplne jasne ze to nepredava legalne ...

... podobne ako 99% tovaru tuto na fore, ze ano ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:54:59    Predmet: Odpovedať s citátom

V tom pripade je na svete plno grazlu, kteri chteji prodat a pak zakladaji fiktivni ohynky aby zahladili stopy. Takovy market jako je ebay by meli zlikvidovat, protoze na nem koupim velmi mnoho polozek levneji. Z kamenneho obchodu ktery ma tisice uskutecnenych nakupu. O CD nosicich nemluve, asi jsou to vse piratske kopie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 18:57:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Nicmene ja zil v domeni ze je to s dokladem od AD u ktereho to nakoupil. Mozna napise, ja ho neznam ani od nej nic nemam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 19:03:08    Predmet: Odpovedať s citátom

HK970 ebay 13000 uskutecnenych obchodu, 99,5% spokojenost:

http://cgi.ebay.de/Harman-Kardon-HD-970-CD-Player-silber-Vorgaenger-HD-980_W0QQitemZ360178517534QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Computer_Audio_Hi_Fi_CD_Player?hash=item53dc50061e&_trksid=p3286.c0.m14

HK970 CZ: HD 970 9 900 Kč 400 € prvni odkaz co vyhodil google, muze byt neaktualni treba...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 19:09:59    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT
Budeme hovoriť o výhodných nákupoch napr. súčiastok cez Ebay? Very Happy Very Happy Mám 100ks takých výhodných "originál" STM stabilizátorov 7812/TO220.. 30% z nich naštartuje na 2-3 pokus, niektoré sa neunúvajú ani náhodou. Predám sa 0,15Euro kus...O výkonových tranzistoroch ani nehovorím!
A ten prvý odkaz-3 kusy k dispozícii, zjavne "sezónny" výpredaj staršieho modelu aj pod cenu. A nemusia to byť len "ohýnky", boli bohužiaľ aj povodne..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 19:20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne -)))) Ano, i to je mozne ze je to vyprodej rezavych kusu, neorietuju se v tom, myslel jsem ze je to posledni model co jste uvedl. Ovsem stojim si za tim, ze pokud si ten rezavy kousek koupim a on se mi do roku podela, mel by mi ho servis v CZ bez reci opravit a ne mne vykazat do nepatricnych mist. A "vyhodne" soucastky z ebay, to je kapitola sama pro sebe a povazuju to za vetsi problem. Jen pro male odlehceni a toto je tady uz fakt silne OT, ale sem tam je treba ubrat plyn. Philips vyrabel soucastku, pomerne specializovany integrovany obvod a zhruba pred 5 rokama ukoncil vyrobu, oficialni stanovisko nadnarodniho distributora. Cinani ty obvody maji, v tisicovem mnozstvi, pritom kdekoliv jinde jsou nesehnatelne. A budto original Philips, nebo i s jinym, "nahradnim" logem -)))) To je byznys, ne tady nejaky klucina co nakoupi par prehravacu aby mel nejake drobne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 19:26:21    Predmet: Odpovedať s citátom

A stejně je nejlepší unobtainium Very Happy
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 19:29:08    Predmet: Odpovedať s citátom

jo -) Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 20:21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Opětovně probírané téma nějaký pan MM nebo AB na jménu vůbec nezáleží nabídne že doveze nějaké „krámy“ od nějakého cizího prodejce a tyto tady prodá. Prodá je za menší peníz než je u nás běžné a hned je tady povyku jako kdyby do země opět vtrhla vojska Wehrmachtu nebo CA .
Dovedu si představit že se najde človíček jenž bude ovládat jazyk bude dostatečně kreativní bude mít při své práci dostatek času (myslím že na hlavní uživení by to asi nebylo) tento človíček se domluví u nějakého prodejce, v zahraničí
(který prodává nějaké HiFi krámy podstatně levněji než naši prodejci) že mu bude dělat „obchodního zástupce – cesťáka a takový člověk nebude vůbec potřebovat žádný ŽL a podobný nesmysl. Určitě jsou v zemích EU také formy zaměstnáni do 150 hod ročně atd.


Tak jako dnes si lidé nechají v kamenném obchodě důkladně poučit o zboží a pak ho na netu koupi nebo ho koupi i mimo hranice svého státu je dnes přece běžné . Toto se už dávno u většiny lidí nepovažuje za něco co je nemorální.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 20:47:43    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15
Skús byť takto kreatívny napr. v Rakúsku alebo Nemecku,bez ŽL a podobných "blbostí", a nebudeš sa stačiť diviť..Povyk je preto, že tvrdí, že normálne platí záruka a všetky výhody, čo je blbosť.
Ale najlepšie bude, keď takto kúpený tovar niekto v Nemecku prinesie do najbližšej autorizovanej opravovne a bude sa dožadovať záručného servisu!O toto tu ide. Ak si ochotný niesť takéto riziko, kupuj "výhodne". .
Z moje branže profi techniky, vieš aký povyk nastal od predajcov v Nemecku, keď "kreatívci" začali do Nemecka voziť tovar od nás a predávať za nižšiu cenu? Výrobca (dodávateľ) nadiktoval fixné minimálne ceny(ktoré kontroluje) a "zdroj" prišiel o dodávky od tohto výrobcu. AD okrem iného (obvykle, hlavne ak je jediný)znamená aj výhradnosť, že v jeho regióne nikto iný nesmie oficiálne dovážať značku,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 21:04:29    Predmet: Odpovedať s citátom

BV .
Za prve ČR ani Slovensko není Německo ani Rakousko takže toto přirovnávat je zbytečné
Za druhé nevím co je na tom tak kreativní nepředstavitelného že někdo bude zaměstnán (na částečný úvazek) u nějaké zahraniční firmy jak jsem nastínil. Myslíš že výrobce bude nějak řešit to že velký poleze malému do regionu . Tím že potrestá velkého (několika násobně lepšího prodejce) a dá malému prodejci za pravdu. 
Za třetí to že je něco na papírku napsáno třeba zeleně na červeným neznamená že je to dodržováno nebo že někdo jiný nemá na daný text jiný názor.
Za čtvrté co vím tak žádné zastoupení není na vždy . A jestli má zástupce zájem mít ho obnovené tak mu většinou nic jiného nezbývá než tančit třeba kazačok jelikož VETŠÍ bere.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 21:12:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Za páté blábolíš o čem nemáš šajn...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maxxes
Hifi obsluha


Založený: 22 september 2007
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 21:21:50    Predmet: Odpovedať s citátom

BV
citácia:
Od posledného AD určite nič nemá, to by bola cena inakšia!


TomasT
citácia:
Nicmene ja zil v domeni ze je to s dokladem od AD u ktereho to nakoupil.


Ku každému výrobku dodávam originálny doklad o kúpe od autorizovaného zahraničného predajcu Harman/Kardon.

Edit:
S týmto dokladom Vám 100%-ne uznajú zaručnú reklamáciu v autorizovanom servisnom stredisku Harman/Kardon, JBL vo Viedni !

Ak by sa čokoľvek zmenilo, mám v zálohe ďaľšie 2 alternatívy.


Naposledy upravil Maxxes dňa Po august 24, 2009 16:48:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 21:33:13    Predmet: Odpovedať s citátom

A je to...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po august 10, 2009 22:06:46    Predmet: Odpovedať s citátom

IČ? DIČ? AD?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 04:24:45    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidite jak pekne a rychle jsme to vyresili.
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 05:43:40    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
BV .
Za prve ČR ani Slovensko není Německo ani Rakousko takže toto


Jo to EU a platí tu stejná pravidla!

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 05:59:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Bavím se už třetí den. Jen dál, pánové. Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 06:03:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ktera malokdo dodrzuje. Nebo snad mate pocit ze ty tisice prekupniku, kteri nakupuji na americkem eBayi a pak prodavaji na nemeckem nebo u nas na Aukru si takto prilepsuji na zaklade ZL a plati dane? Nezajima to ani kompetentni urady, tak proc bych se nad tim mel pozastavovat ja?
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 06:05:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Bavím se už třetí den. Jen dál, pánové. Confused


Zabava je a priori to proc navstevuji fora vsech moznych zamereni.

_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 06:10:18    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ku každému výrobku dodávam originálny doklad o kúpe od autorizovaného zahraničného predajcu Harman/Kardon.

Takže je to "obchodné zastúpenie " na Slovensku? Údaje ako IČO, DIČ? Registrácia v obchodnom alebo živnostenskom registri? V prvom príspevku bolo "vystavím fakúru" , teraz je to inak. Dane platí kto? Odvody ? Príjem sa vyskytuje v daňovom priznaní zahraničného AD?Vy ste jeho zamestnanec, alebo máte uzavretú dohodu?? Prečo potom AD na Slovensku nechce poskytnúť servis, ak je všetko v poriadku? Nemajú právnika??
donuts
citácia:
tak proc bych se nad tim mel pozastavovat ja?

Nepozastavíš sa ani ak takýto výrobok môžeš po závade hodiť do popolnice alebo poslať na servis napr. do USA?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 06:48:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Donuts napísal:
Ktera malokdo dodrzuje.


To je problém celé společnosti a všeobecné tolerance k protiprávnímu jednání.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 08:14:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedávno jeden takový překupníček donesl do fitka pár špičkových mobilů, nových, v krabičkách, za pár drobných, musely být kradený. Takzvaná záruka spočívala v tom, že kdyby něco, mají mu zavolat, vymění, dohodnou se. Sám jsem byl v šoku, kolik "slušných" lidí se na to vrhlo. Do minuty prodal všech cca. 10ks.

Na můj poukaz, že to je přeci určitě kradený, jsem byl jedním z kupců odbyt ponaučením, že kdyby to nekoupil on, koupil by to někdo jiný, a že s tím udělá radost přítelkyni. Tak jsem mu polopaticky vysvětlil, že je svou podstatou šťastný člověk, kdykoliv ho někdo okrade, představí si tu radost nového majitele... čuměl jak puk. Nechápal. On prý nikoho neokradl.

Nedivím se nápisům v češtině v německých a rakouských obchodech, nedivím se obranným návodům turistům. Západní civilizaci jsme většinově nedorostli.

Nedivím se zjištěním z téhle debaty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 08:29:58    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaute, to neni fer toto tvoje ublizovane vykrikovani, jestli mas dukaz ze to nekde slohnul, tak podej trestni oznameni. Pokud nemas, nedavej sem takoveto veci.

Je to vylozene sproste nazyvat ho zlodejem kdyz ti evidentne dosly argumenty.

Ty se nedivis, ale mnozi te nechapou. A nejen zde v teto debate.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 3 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist