Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Člen Maxxes
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:13:59    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Vadný výrobek či službu musíte reklamovat tam, kde jste je zakoupili. Tzv. eurozáruka neexistuje. Například zboží, které koupíte v TESCO v Londýně, nelze reklamovat v TESCO v Praze, fotoaparát dané značky zakoupený ve Vídni nelze běžně reklamovat v autorizovaném servisu dané značky v Praze. Nedodržíte-li tuto zásadu, můžete přijít o cenu opravy a možnost reklamovat případné další vady. Existují však výjimky, kdy některé autorizované servisy v ČR (např. u aut) nabízejí bezplatné opravy výrobků zakoupených v zahraničí během dvou let od zakoupení. Pak je ale spolupráce prodávajícího a servisu podložena smlouvou a kupující musí seznam těchto servisů obdržet při nákupu.

zdroj: http://www.finexpert.cz/Rubriky/Reklamace-zbozi-v-EU/sc-17-sr-1-a-22812/default.aspx
Pokud to zde už bylo, tak se omlouvám, nechce se mi to celé číst, neb jsem zakoupil -za velmi dobrou cenu- parfémovaný toaletní papír, tak jdu zkontrolovat zda je na něj v rámci EU záruka proti protržení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:17:19    Predmet: Odpovedať s citátom

U hodinek nejenom "eurozaruka" ale i "worldzaruka" funguje bez problemu.
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem se přestal bavit, protože konečně padla zásadní věta: "Spotřebitele zajímá pouze CENA." A já dodávám: "V Československu." Strašné, cesta do pekel, racionalita na pár okamžiků, 5 let dopředu se již nikdo nedívá. Žijeme minulostí, pár šťasných "bořičů" současností, budoucností málokdo. A je to škoda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:22:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Třeba se to za další 2 generace trochu zkultivuje. Nebo to možná zůstane Východní Evropa - věčný primitivismus.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:27:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém je jen jeden... z Hifi a highendu se pořád dělá něco extra, jsou to stejný sračky jako výpočetní technika a ostatní elektronika s rozdílem že pro běžnej život to vesměs jsou věci uplně k prdu = pro život nepotřebný hračky ...proto mi stejně jako třeba Tomášovi_T neleze do palice proč to nemůže fungovat tak jako třeba tam... PC,bílý zboží a spotřebka... bohužel prodejci si asi zvykli v 90. letech na žně a lidi už nejsou tak uplně blbý jak v dobách kdy tu nebylo nic .... pokud to kameníky sere tak ať účtujou vstupný...o tom žádná, pokud někdo hledá a chce investovat myslím že rád za jejich poradenskou činnost zaplatí... celá tahle debata je uplně o hovně ....pokud někdo zprostředkovává dovoz zvenku za provizi ... myslím že nikoho neohrožuje... je jen na zákazníkovi zda to riskne s problémy s reklamací nebo raději 1/3 ceny ušetří ... protože milí pánové třeba se poserte ale "ON JE TEN CO TO PLATÍ!!! " ... je jasně vidět rozdíly mezi zákazníkem a prodejcem protože každej chce přesnej opak Very Happy ... doposud byl zákazník v čr a sr odkázán prakticky na tuzemský dovozcea ti si na to zvykli že prodejce byl pán a zákazník musel šustit bankovkama aby se s ním vůbec bavil... ... dnes díky bezcelní EU zaplaťpánbůh již ne ... prodejci by měli asi trošku změnit strategii, protože lepší a jako dřív už to nikdy nebude Smile ... Já osobně když vidim jak se to pytlíkuje tak bych si tady ani raději snad nic nekoupil....(stačily mi zkušenosti mého kamaráda kterej chtěl utratit nějakou solidní částku a co se dělo pak Very Happy) ale zároveň dodávám že bych ani nechtěl bejt na tý druhý straně...protože je třeba zaplatit spoustu provozních věcí... jojooo nelehká je to doba nepřející čemukoliv co lze omezit a stojí to peníze...


Jinak nesouhlasim s odvoláváním se na doby minulé: protože tohle je kapitalismus a každej má možnost volby jakým způsobem a od koho výrobek nakoupit. Pokud by rozdíly v cenách nebyly natolik výrazný myslim si že by se to nikomu vozit "na šedo" nevyplatilo.Je to halt daň za podnikání na malým trhu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:35:09    Predmet: Odpovedať s citátom

dawsoo
Plný súhas, je to zákazníkovi, ako sa rozhodne. Ale keď chce riskovať, tak nemôže žiadať, aby mu v prípade že to nedopdne dobre stratu nahradil niekto tretí, v tomto prípade AD v inej krajine( alebo v prípade nebankoviek štát ,ako u nás-Mali nás upozorniť!- a noviny boli plné výstrah. A platiť by to mali tí, čo použili hlavu nielen ako držiak čiapky).


Naposledy upravil BV dňa Ut august 11, 2009 19:36:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:36:33    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
dawsoo
Plný súhas, je to zákazníkovi, ako sa rozhodne. Ale keď chce riskovať, tak nemôže žiadať, aby mu v prípade že to nedopdne dobre stratu nahradil niekto tretí, v tomto prípade AD v inej krajine( alebo v prípade nebankoviek štát ,ako u nás-Mali nás upozorniť!- a noviny boli plné výstrah).


O tom to je... jen mi prostě přišlo trošku přehnaný jaký kvůli tomu zde vypukly vášně... Vždy je to něco za něco.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:38:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Malý trh? Co Holandsko, Belgie, Rakousko a x dalších? Nene, to není jen malým trhem.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 19:40:47    Predmet: Odpovedať s citátom

dawsoo
Nie je to prehnané, pretože ten dovozca od začiatku tvrdí kupujúcemu niečo, čo nie je pravda, žiadne info o riziku. Je to podvod. Kľudne by ho každý mohol dať na súd a žiadať nazad peniaze..., keby mal nejaký doklad alebo svedkov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 20:05:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Dawsoo Ve tvém příspěvku vše přesně vystiženo .

Za sebe jen dodám , Co bude za 5 let nevědí ani na UV KSČM . Very Happy

Za 2 generace tady bude úplně jiná Evropa pokud to půjde směrem tak jak to zatím jde. Odhad je že za 30 let bude každý 5 Evropan muslim.

A asi poslední v tomhle vláknu Za sebe jsem hodně rád kde žiji i přesto že drtivá většina lidi v okolí má rozdílné názory než mám já, a zároveň děkují osudu za mé sousedy na východě i na severu.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 20:09:08    Predmet: Odpovedať s citátom

BVA:
V tom případě je to jen mezi tím dovozcem a jeho zákazníkem...resp na tom kdo mu vystavil tu fakturu ... nevidím jedinný problém... ano spálí se vybral si sám... a nebo taky ne ... protože každý normálně uvažující člověk, když kupuje nový výrobek kdekoliv v originálním balení má nárok na záruku od výrobce ... a výrobce je ten který určuje podmínky pro zastoupení a výhradní dovozce, zda je záruka poskytována jen v místě nákupu nebo celosvětově (jak např psal Tomáš_T s notebookama) ... uvedu příklad... KOSS porta Pro 2000 měl jsem dvoje... jedny koupené tady a jedny v SRN... u obou mi odešel hlavový most po čase a u obou jsem neměl díky podmínkám výrobce problém za 150 kaček nechat opravit tady... Takhle já chápu Worldwide support... pokud to má HK jinak nezbývá než říci že HK si nekoupím Very Happy Druhá varianta příklad: chci zesík Cairn z francie mě vyjde na polovic... já si řeknu ano beru.. když se posere opravim si ho sám a neřeším... no probléma... vždy je to jen o tom stát nohama na zemi a vědět co se mi vyplatí a co ne.To že je někdo naivní a naletí někomu s vidinou úspory ... ok je to jeho volba... ale dost mě nebavily zbytečný řeči o zlodějích apod. ... to že má pár lidí tady nějakej kamennej kšeft s hifi a sere je že si tam jdou jen lidi vybrat a pak koupit jinde levnějc,to tady přeci nikoho nezajímá.Problém není nikdy v zákaznících ale v poměru cena vs přidaná hodnota (rozšířená záruka,technická podpora aspod) to dělá vždy atraktivitu jakékoliv nabídky.Pokud zákazník jde jinam zanmená to jen to že trh to prostě vidí jinak.Nic víc a nic míň. Toť můj pohled nemusí semnou třeba nikdo souhlasit stejně jak já nemusim s jinými názory. To je ale vše co se proti tomu dá dělat. Very Happy


PMA:
Pavle nesouhlasim... Všechny tebou jmenované země jsou oproti naší CZ-SK rozpůlený minizemičce velký trhy s diametrálně odlišnou kupní silou a jejich kamenné obchody nabízejí ceny podobné jako ve zbytku Evropy.Např v NL kupuju repráky a vyjdou mě vždy o dost lépe než v DE a o CZ a SK.nemluvě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 20:11:57    Predmet: Odpovedať s citátom

No právě! Proč zdejší nešvary omlouvat malým trhem, není to tím.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 20:25:06    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
No právě! Proč zdejší nešvary omlouvat malým trhem, není to tím.


Už si rozumíme... tam totiž je to o tom že se tam šedej dovoz nikomu nevyplatí vůbec dělat Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut august 11, 2009 23:39:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, tam fungují pravidla...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: St august 12, 2009 08:01:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Len OT k tomu okuknutiu v kamennom obchode a nákupe na nete. Ak si kúpim na nete tovar, ktorý mi nevyhovuje, tak mám právo ho bez dôvodu nepoškodený vrátiť. Takže sa zaobídeme aj bez kamenných obchodov v tomto ohľade. Druhá vec je, že pokiaľ kamenný obchod poskytuje perfektnú podporu pre zákazníka, nakúpim tam, aj keď je to drahšie, lebo sa mi jednoducho vyplatí podporiť toho predajcu, z ktorého mám profit aj inak ako je získanie tovaru. Napr. veci pre silnoprúd nakupujem stále v jednej predajni, ktorá nie je najlacnejšia, ale vždy mi presne poradia čo a ako...

A napr. pri spomenutej výpočtovej technike - neviem o kamennom obchode, ktorý by zároveň nemal aj eshop. Prečo to nemôžu mať aj hifisti?

Merhaut ano, fungujú tam pravidlá, tam by si obchodníci nikdy nedovolili správať sa k zákazníkom tak, ako tu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: St august 12, 2009 09:24:57    Predmet: Odpovedať s citátom

majú asi iných zákazníkov Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St august 12, 2009 16:41:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Někdo tady srovnával se stejnou činností ostravský hifi-bazar.

Já jen,že narozdíl od zde propíraného,má vše:

Údaje o plátci DPH
DIČ: CZ6706050736 Fyzická osoba
Jméno: Ing. Libor Jeřábek
Adresa místa podnikání: Dr. Šavrdy 3015/16
OSTRAVA-JIH, BĚLSKÝ LES
700 30 OSTRAVA 30

Finanční úřad Ostrava II, Horní 63, OSTRAVA-JIH, tel.: 596 705 111, fax: 596 705 364
Záznam zobrazuje informace evidované finančním úřadem ke dni 11.08.2009

Údaje o registraci k DPH
Datum účinnosti registrace: Datum zrušení registrace:
01.08.1998
V rámci této registrace bylo plátci přiděleno DIČ :
389-6706050736 do 30.04.2004
CZ6706050736
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: St august 12, 2009 19:34:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Začínám mít pocit že někteří členové tohoto fora by chtěli viděli pana Melichárka na hranici aby byl podán důkaz o tom jak umí zatočit se zlořády takovéhoto ražení .
On totiž tento arcilotr si dovolil dat pár inzerátu že prodá nějaký HiFi krámy o (par kaček nebo euro) levněji.
Než někdo kdo si děla nárok na to že jen on a jedině on na toto má právo v daném regionu
Na jeho nabídku jsem se nekoukal ale myslím že je to čerstvá věc maximálně par týdnu stará .
Nikdo tady vlastně pořadně neví co má pan Melichárek v úmyslu zda si dělá jen průzkum trhu a při této příležitostí prodá 2 nebo 3 kusy a pokryje tak náklady co má na telefon eventuelně ztracený čas.
A věřím tomu že těch pár Euro co by teoreticky na tom mohl trhnout by mu i fin. úřad na Slovensku odpustil když by měl logické vysvětlení svého konání například několika násobně nevhodný dar chybná koupě atd.
A jaká bude další cesta v tomto konání, zda se na toto vykašle nebo bude oficiálně v oboru podnikat,
tak o tom nemá tady šajnu dle mého asi nikdo kromě samotného pana Melichárka.
Také je tady vidět to jak ti co mají plnou hubu kecu o tom jak někde jinde to je super a jak tady jsou lide minimálně podvodnici, darebáci, blbci atd . A jak oni to mají těžké co všechno musejí dělat a poctivě dělají.
Z jejích příspěvku mám pocit že nikdy nešli na červenou a to ani v 23 00 hod kdy hustě pršelo a na vzdálenost 500m v obou směrech nebylo ani kolo.

Tak bych chtěl všem těmto lidičkám rádoby „světového západního“ postoje říci že právě , osočování, podezírání, vševědoucnost jak se věci mají je atributem komunistu viz jejich soudci rychlokvašky (včera soustružník dnes zosobnění hluboké moudrosti a spravedlnost znající všechny právní nuance ) + lidové soudy atd.

Jo a není v těch ustanoveních o EU hlavně to že se má rozšiřovat VOLNÝ pohyb osob zboží a služeb. Pozor na to chlapi toto neplatí jen jedním směrem.
A jaké zákony se budou prosazovat po schválení Lisabonské smlouvy dnes nevíme. A možná ti co dnes remcají zítra budou remcat ještě více a snažit se budoucí zákony obejit jak jen to bude možné.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 09:28:42    Predmet: Odpovedať s citátom

danek 15
Vylamuješ otvorené dvere. Prečítaj si prvé štyri príspevky tohto vlákna, v čom je problém, a čo p. Melichárek sľubuje (záruka) a čo hovorí výrobca (dodávateľ). A odvtedy je krik, že AD si neplní povinnosti...
Argumentácia "komunizmom" je fakt mimo, práve to čo obhajuješ je pozostatok tej doby (všetko patrí všetkým a nikto nezodpovedá za nič, alebo niekto to urobí namiesto mňa...), máte na to pekný výraz , "vychcanost"....
Toto
citácia:
logické vysvětlení svého konání například několika násobně nevhodný dar chybná koupě atd.
je mimoriadne divná logika, v súvislosti s týmto.
citácia:
V prípade záujmu od Vás potrebujem záväznú objednávku, aby nenastala skutočnosť, že mi tovar zostane na sklade.

Obhajuješ práva, ale k tým patria aj povinnosti, inak obhajuješ anarchiu..
Celé je to tak trochu čínsky prístup, ich zásada je "správne je to, čo je výhodné pre mňa"..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sostakovic
Nádejný hifista


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 78
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 10:16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Obchodníci, podnikatelé, spalte živnostenské listy, vymažte své společnosti z obchodního rejstříku, odhlašte se z finančáku, neodevzdávejte přiznání DPH.
Máme přeci:
danek15 napísal:
VOLNÝ pohyb osob zboží a služeb.


Obhajovat nedovolené podnikání volným pohybem zboží. Nevím, nevím...

Pro případnou argumentaci, že nepodniká a to zboží mu zbylo třeba po tetičce, či dostal k narozeninám více kusů a chce to jako soukromá osoba prodat, doporučuju prostudovat právní rámec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 10:31:27    Predmet: Odpovedať s citátom

sostakovic napísal:
Obchodníci, podnikatelé, spalte živnostenské listy, vymažte své společnosti z obchodního rejstříku, odhlašte se z finančáku, neodevzdávejte přiznání DPH.
Máme přeci:
danek15 napísal:
VOLNÝ pohyb osob zboží a služeb.


Obhajovat nedovolené podnikání volným pohybem zboží. Nevím, nevím...

Pro případnou argumentaci, že nepodniká a to zboží mu zbylo třeba po tetičce, či dostal k narozeninám více kusů a chce to jako soukromá osoba prodat, doporučuju prostudovat právní rámec.


Teda vam to lezi v zaludku... Poucte mne s tim pravnim ramcem, prosim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 10:51:02    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Teda vam to lezi v zaludku... Poucte mne s tim pravnim ramcem, prosim.

Dvadsať rokov po by to už mohlo byť jasnéVery Happy .Od začiatku tejto debaty leží v žalúdku niektorým hlavne AD pre SR a ČR
citácia:
Nasrat. Ihned odebrat licence, vyhradni zastoupeni, vycislit skody a predat pravnikum za poskozeni dobreho jmen znacky a zajistit nove zastoupeni znacky na trhu.
pre "neplnenie " svojich záväzkov, ktoré ako sa ukázalo sú len vycucané z prsta a neexistujú. Mimochodom ten kritizivaný AD je dosť seriózny, pretože upozornil ľudí, že tvrdenie o záruke nie je pravda. A oprávnené záruky rieši plne v svojej réžii, aj s odvozom a dovozom priamo od konečného zákazníka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sostakovic
Nádejný hifista


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 78
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 11:12:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro TomášeT: nic mi v žaludku neleží, ten překupník mě vůbec nezajímá. Zaráží mě jen obhajoba protiprávního jednání volným pohybem zboží.

Ohledně právního rámce: sedíte snad u internetu.
Obchodní zákoník, Živnostenský zákon + pochopitelně další související normy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 12:02:35    Predmet: Odpovedať s citátom

protipravne tady jednaji vsichni, neznam ani jedinneho cloveka co by nemel nelegalni wav nebo mp3... Ke konci z toho vypadlo ze HK zadnou evropskou zaruku neposkytuje, dle www co sem dal BV. Co je na webu, to mne nezajima. Dulezite je, co maji na zarucnim liste. Pokud European warranty, jsme opet na zacatku. Uvadeji evropskou zaruku a nerespektuji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 12:22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

okurková sezóna vrcholí

http://www.agris.cz/potravinarstvi/detail.php?id=133163&iSub=583&PHPSESSID=94

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 12:44:51    Predmet: Odpovedať s citátom

TTzOp, co to zase planceš? Jaké nelegální wavy a mp3?! Já mám všechny wavy a mp3 legální, tak jako všichni, co je shromažďují a poslouchají pro svou osobní potřebu...

Drž se pájky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 12:49:27    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
protipravne tady jednaji vsichni, neznam ani jedinneho cloveka co by nemel nelegalni wav nebo mp3...

Stahování audiovizuálních děl je pro osobní potřebu v českém právním prostředí zcela legální. Samozřejmě, pokud není stahováno např. přes P2P, kde současně dochází k poskytování - tedy činnosti, která porušuje autorská práva.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 13:48:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže rapidshare jo, ale torrenty ne Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 14:21:55    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
okurková sezóna vrcholí

http://www.agris.cz/potravinarstvi/detail.php?id=133163&iSub=583&PHPSESSID=94

Ale to je nefér, to je okurková sezóna z roku 2004! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fugo
Hifista


Založený: 12 november 2007
Príspevky: 218
Bydlisko: Křenovice

PríspevokZaslal: Št august 13, 2009 14:26:34    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Na můj poukaz, že to je přeci určitě kradený, jsem byl jedním z kupců odbyt ponaučením, že kdyby to nekoupil on, koupil by to někdo jiný, a že s tím udělá radost přítelkyni. Tak jsem mu polopaticky vysvětlil, že je svou podstatou šťastný člověk, kdykoliv ho někdo okrade, představí si tu radost nového majitele... čuměl jak puk. Nechápal. On prý nikoho neokradl.


citácia:
Jaké nelegální wavy a mp3?! Já mám všechny wavy a mp3 legální, tak jako všichni, co je shromažďují a poslouchají pro svou osobní potřebu...


Není v tom trochu analogie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 5 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist