Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Beyerdynamic T1
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po december 07, 2009 18:01:54    Predmet: recenzia Odpovedať s citátom

Skvele, ďalšie recenzia na T1. Táto práca sa mi páči. Je oveľa lepšia, lebo prináša cenné informácie a pohľady.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Po december 07, 2009 20:00:40    Predmet: Prodejni cena T1 známa Odpovedať s citátom

Na Headphones.cz je známa prodejní cena (i když nejsou dostupná)
26.990,- Kč
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Po december 07, 2009 20:14:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Cena se mě nějak nezdá. Myslím si, že oficiální cena HD800 byla 1000 EUR a cena t1 je 890 EUR. A přitom v tomto obchodě jsou t1 drahší. Nutí to zase podívat se jinde. Ale třeba se pletu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ut december 08, 2009 14:12:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Monstertest trojice sluchadiel, na konci s bohatou fotodokumentaciou a prehladnou hodnotiacou tabulkou.

http://www.macrewind.de/Ausgabe200.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut december 08, 2009 19:27:43    Predmet: Skvely subor Odpovedať s citátom

Áno, aj mne sa javí cena o čosi viac než HD 800 na headphones.cz za podivnú. Zatiaľ ich na sklade sotva majú, do Vianoc príde len pár kúskov, ale podľa mňa keď bude seriózne rozbehnutý predaj, tak bude cena podstatne nižšia, niekde okolo 22k-23k.

Hopp – skvelá práca, ten súbor je fantastický. Ak máš čas, tak napíš zo súboru preložené hlavné myšlienky, hlavné postrehy ohľadom jednotlivých sluchátok.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Peťo
Hifista


Založený: 30 apríl 2009
Príspevky: 193
Bydlisko: Senec

PríspevokZaslal: Ut december 08, 2009 21:48:28    Predmet: Sieveking Sound Omega Kopfhörerständer Odpovedať s citátom

Čo hovoríte na tento stojan, ktorý je v tomto teste http://www.macrewind.de/Ausgabe200.pdf, ktorý uviedol Hopp (na 25 str.)?
http://www.sieveking-sound.de/equipment/detail/id/16
Je nádherný (podľa mňa), konečne majú slúchadlá to, čo si právom na svoje pohodlie (okrem uší) zaslúžia. Jednoduchý a pritom skvelý nápad. Thumbs up

_________________
Uč sa, aby si neumrel sprostý!
BVa PA300SE x 2+P1SE+F3B, BVa Headamp+Denon AH-D2000, NTB-M2TECH hiface-H/K HD-990, Oppo DV-983H, BVa/Proel/Neutrik cables, odd. trafo a la Bubuxin, Plazma Samsung PS50A756
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut december 08, 2009 23:46:45    Predmet: STAX stojany Odpovedať s citátom

To je stojan k elektrostatom STAX. Naozaj je pravda, že ľuďom sa zapáčili a tak sa predávajú aj pre klasické sluchátka, proste dobrá vec. Pravda je, že sú aj iné a lacnejšie ponuky.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St december 09, 2009 11:41:59    Predmet: Testovanie Odpovedať s citátom

Milí priatelia hifisti. Mám pre Vás skvelú správu. Domov do Humenného mi prišiel skvost audio techniky, teda Beyerdynamic T1. Som síce teraz v Brne, no po novom roku ich beriem do Brna. Pre serióznych hifistov, pre nadšencov hudby, rád urobíme skvelé testovanie HD 800 vs T1 a pod. Takže Kuba4, som zaiste ochotný a pripravený spolupracovať. Iste tvoje porovnanie bude cenné a podnetné pre hifistov.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St december 09, 2009 12:23:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Teeeeeda. Super. Akorát nechápu, proč by to měla být pro všechny skvělá zpráva, že vám domů přišly nějaké sluchátka. Rolling Eyes Necháte je kolovat po všech hifistech v ČR a SR??? Uf. Ale nemusím chápat všechno že ano. Pane Záhoranský. Opravdu jsem proti jakémukoli banovaní a vyhánění. A nerad bych, aby se to stelo třeba i vám. Ale evidentně si o to koledujete.

Mimochodem. Prosím vás, aby jste zase netapetoval komplet celý internet vašimi okamžitými jednoznačnými závěry. Budu vám moooc vděčný. Stačí normální (Zcela určitě velice dlouhá) ale JEDNA! recenze a dojmy z poslechu. Každý kdo chce, si cestu najde. Že ano.... DĚKUJI
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St december 09, 2009 14:18:30    Predmet: fórum Odpovedať s citátom

Pasul – pozri, ja spolupracujem na projektoch, kvalitných projektoch a tak výrobci radi pošlú to, čo najlepšie ukáže ich kredit, kvalitu, renomé a schopnosti. A po firme Sennheiser s HD 800 prišla ďalšia firma, Beyerdynamic s T1. Mňa ten balík nenahneval, ja som rád. Ak príde niečo od Denonu, AKG, Audio Technica ... ja budem len rád a rád sa s ostatnými podelím, nechám vypočuť, urobiť testy, recenzie a pod. Veď pozri ako Kuba4 je v tom skvelý. Akú skvelú robotu odvádza. To je zmysel veci. Ukázať a normálne sa porozprávať o audio technike. Ak zoženieš niečo ty, daj vedieť. Ja rád si vypočujem, urobím svoj názor.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St december 09, 2009 15:57:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ano. Věřím, že mnoho lidí ti to přeje. Mít tuto možnost, tak kdo by to nevyužil. A zcela určitě někteří závidí. Někteří třeba jen nevěřícně kroutí hlavou při tvém jednoznačném hodnocení kdekoli a při jakékoli příležitosti. A myslím si, že většina dost pochybuje o tvé medvědí službě pro výrobce těchto sluchátek. Podle mě to nadělá víc škody než užitku.

Ovšem tvé oznámení o dodání t1 mě připadá, jako hloupoučká radost 15letého hošíka.

Když už jsi se tedy tak nabízel, tak zcela určitě bych byl rád, kdyby jsi zapůjčil ty t1 kolegovi Kuba4. To je ta jediná možnost, jak případným zájemcům dopomoci k výběru. Ale spíš k nasměrování. Vyjdou z toho závěry, co budou mnohem věrohodnější a přijatelnější pro zdejší komunitu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št december 10, 2009 19:57:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím přesně, jak reagovat. Wink Rád si T1 poslechnu, nejlépe v domácím prostředí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nema.dj
Hifista


Založený: 24 máj 2009
Príspevky: 192

PríspevokZaslal: Št december 10, 2009 21:11:06    Predmet: Odpovedať s citátom

noo....nechcm byt sybila, ale teraz sa prejavia nedostatky HD800 nakolko prisiel dalsi model zdarma a ktovie co chce za to BD Very Happy ...predpokladam najblizsich 20 prispevkov od mgr bude o ospevovani T1
_________________
ked čítam niektorých príspevky, tak som len obycajny poslucháč ..... či?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Št december 10, 2009 21:32:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Doufám, že kolega Mgr. se alespoň trochu bude snažit držet mojí prosby a netlačit jak hovnivál tu svoji kuličku před sebou proti větru. Ale všichni zase pochopte, že zadarmo není nic na světě. Takže něco to prostě bude stát. A bohužel to asi odnesou všechny diskuze na celém čaském internetu. I špatná reklama je reklama a kde jinde je větší koncentrace potencionálních kupců? Toto zase chápu.

Však už se o HD800 někdo někde chvástal, že se dobře prodávají. Akorát si nevzpomínám, kde to bylo.

Kuba4 - Jestli tyto klapky budou opravdu dobré, tak si je určitě nenechám ujít.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 09:52:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkom zaujimavy rozhovor s Guentherom Weidemannom z Beyerdynamicu:
http://www.monoandstereo.com/2009/12/interview-with-gunter-weidemann-of.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 12:50:47    Predmet: Ginter Odpovedať s citátom

Skvelá práca. Gintera tiež poznám z Beyeru a tiež sme sa na tému kábel bavili. Je to notoricky známa vec, ktorú tu vo fórach píšem nepretržite. Problém je, že keď tu napíšete niečo poriadné, tak sa nájde nejaký blbec, ktorý tu začne písať hlúposti a odputávať pozornosť od veci.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 13:23:02    Predmet: Odpovedať s citátom

A co je v tom clanku nove, co by sa tu xkrat nespominalo a nebolo P.R. ? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tidus
Hifista


Založený: 15 apríl 2009
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 13:58:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
A co je v tom clanku nove, co by sa tu xkrat nespominalo a nebolo P.R. ? Smile


ze to nebolo z jeho klavesnice napisane...Smile)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 16:14:17    Predmet: upratovanie doma Odpovedať s citátom

Je to obvyklé interview z niekým z centrály aké sa robia neustále. Nič viac. Mňa tam zaujala ta info o kábloch a o tom prečo treba zosíky. Tu sa tak veľa špekuluje nad káblami, ako sú „zbytočne“ drahé a tu je to opäť vysvetlené.

PS: Jeden hifista z tohto fóra ich možno, možno, bude mať za polovičnú cenu. Mne sa nepodarilo dotknúť peňaženky či karty a tak mi prišli rovno poštou ako aj iné audio hračky.

PPS: Doma som trochu upratoval a na políčku (super) high end sluchátok už nie je kde položiť T1. Tak som „prebytočné“ high endy zabalil a zaslal ako dar do Kresťanskej organizácie pre nevidiacich v Thajsku, kde iste urobia veľkú radosť. Takže hifisti, ak máte nejaké voľné sluchátka, s ktorými nevie čo robiť, nemusia byť rovno high endu, stačia aj konzumnej triedy, zašlite ich ako ja slepcom do Thajska, veľmi sa potešia ... , oni naozaj si ich nemôžu dovoliť.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 16:25:40    Predmet: Odpovedať s citátom

A proč až do Thajska? Já věřím, že by to určitě ocenila i spousta zrakově postižených Čechů, nebo se mýlím?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 18:32:59    Predmet: Odpovedať s citátom

..suhlasim s Jersey Thumbs up

to: zahoransky

preco zrovna do Thajska? Chystas sa tam buduci rok na dovolenku, alebo co? Tomuto fakt nerozumiem. Ked uz mas rad Thajsko co keby si tie HiFi predal, alebo ponukol do charitativnej tomboly a za vytazok tym chudakom v Thajsku by si kupil nieco pod zub, alebo ich potrebam nieco primeranejsie? Vela rodin tam predava vlastne deti na detsku prostituciu aby sa najedli a ty tam posielas HighEnd sluchatka.. Vies kolko rodin chudakov by sa tam mohlo najest za meter podla teba uz adekvatneho kabla k HD800..?

Off topic !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Octagon
Hifi obsluha


Založený: 14 október 2009
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 20:39:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Čítam,čítam aj ja poškuľujem po T1 a zrazu takáto blbosť. Je vôbec možné, aby z odbornej debaty vzišla takáto hovadina o Thajsku? Keď už niečo, tak máme rovnako postihnutých ľudí na Slovensku aj v Čechách!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 21:10:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, Čechů a samozřejmě Slováků, to mi trochu vypadlo, i když ti by měli být vlastně primární.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jozy
Nádejný hifista


Založený: 17 september 2008
Príspevky: 53
Bydlisko: Humenne

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 21:52:24    Predmet: Odpovedať s citátom

zahoransky: ak mas este nejake nadbytocne high end sluchatka usetri na postovnom a daruj mi ich. Odber osobka - priveziem sa do HE a aj sa sam odveziem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 22:20:19    Predmet: Odpovedať s citátom

zahoransky: Jeden kluk z mého ročníku (shodou okolností na MU) má těžké zrakové postižení. Všude chodí se psem, při práci s notebookem používá speciální program, který mu předčítá a sluchátka. Má Koss UR20. Pokud máš nějaká sluchátka navíc, rád zprostředkuju předání.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi december 11, 2009 23:14:49    Predmet: zrakáči a high endy Odpovedať s citátom

Posielam nejaké to info od výrobcu kde sú pekné obrázky.

http://www.beyerdynamic.de/en/home/press/press-releases/presse-pool/press-release/article/beyerdynamic-shows-some-muscle-premium-t-1-headphones-generate-significantly-more-sound-pressure-th.html

Tu je „nejaké“ zrovnanie s HD 800. Ak ich budem mať doma, potom začne zrovnávačka ako hrom.

http://www.gizmag.com/sennheiser-hd-800-vs-beyerdynamic-t1-headphones/12866/


Jersey, agustini, jozy, Octagon – Vieš, ono je to trochu inak. Slepci v Thajsku sú síce chudobní, nemôžu si dovoliť, ale je tam niečo, čo som tu nevidel. Oni sa chcú mať lepšie a v rámci svojich možností sa najviac usilujú, vrátane organizácii. U nás je to hrôza. UNSS, škoda slov, lebo začnem hrešiť. Keď vidím ich projekty a snahu sa mať lepšie, tak to má zmysel podporiť. Keď vidím kde idú prachy z tej akcie Biela pastelka, no kazím si len večer. Problém zrakáčov nie je to, že nie sú prachy pre nás, ale ako sa s nimi kradne, plytvá, rozhadzuje na naprosté hlúposti. Problém nie sú zrakáči ale naše organizácie. Takže tak.

Čo sa týka našich zrakáčov, poznám zopár, čo si kúpili z peňazí daňového poplatníka kľudne aj taký skvost ako Sennheiser HD 800. U nás je to možnosť ak vieš ako v tom chodiť. Ja som ohľaduplný, mne ich zasielajú rovno výrobcovia a tak šetrím peniazmi Vás všetkých (ak nepozerám na invalidný dôchodok). Ale vážne, povedz mu, nech skočí na úrad, podá žiadosť, kúpi so zľavou od distribútora a bude mať kvalitné sluchátka.

High end kúsky som preniesol do Brna, do práce. Človek musí z niečoho žiť, štipko nestojí za veľa.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
warezo
Hifista


Založený: 14 júl 2009
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: So december 12, 2009 09:29:31    Predmet: Odpovedať s citátom

To sú iba kecy a predstavy vo Vašej hlave. Predpokladal ste, že si tým zvýšite nejak kredit, alebo čo? Vaše imaginárne high-end slúchadla sú im aj tak k hovnu. Viac osohu by ste spravil, ak by ste ich predal, za peniaze nakupil pol vagóna ryže a ten im zaslal. Alebo nejakú pomôcku, ktorá im pri tom ich zrakovom postihnutí pomôže. Alebo nakúpil lacnejšie a tak potešil viaceré nevidiace thajky. Tak spustite skype a napíšte Guentherovi do centrály, nech Vám do Humenného zašle nové, aby ste tú svoju chybu mohol napraviť.

p.s. som zo Sniny..20km... pozvete ma niekedy na test slúchadiel? mám v pláne kúpiť niečo nové a dobré...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So december 12, 2009 10:41:43    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Mňa tam zaujala ta info o kábloch a o tom prečo treba zosíky. Tu sa tak veľa špekuluje nad káblami, ako sú „zbytočne“ drahé a tu je to opäť vysvetlené.

Tak zopakujem
- zosilnovac treba zodpovedajuco kvalitny vzdy, bez ohladu na sluchatka.
- tienenie kable + symetrika pomozu vsade, resp. v idealnom prostredi prinajhorsom neuskodia. Zvysok je PR (A1, atd...) a samorejme nezabudajme, kto ten rozhovor poskytol (aj ked je to este relativne nenasilne).

A moj subjektivny nazor je, ale to sa uz dostavame inde, ze kabelazou sa riesia prusery na inych miestach a usetrene peniaze z intergalatickych, cesnakom pomazanych, voodoo posvatenych kablov (ak sa miesto nich pouziju bezne medziplanetarne, nie tkanicky) sa ovela efektivnejsie prejavia pri investicii do ineho miesta retazca.
Nic viac, nic menej.

citácia:
Mne sa nepodarilo dotknúť peňaženky či karty a tak mi prišli rovno poštou ako aj iné audio hračky

Tak tomuto nerozumiem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So december 12, 2009 13:08:58    Predmet: T1 v USA, sluchátka pre Thajcov Odpovedať s citátom

Vu som čítal, že sa dajú T1 kúpiť za 995 dolárov.

http://www.ttvj.com/index.php?main_page=product_info&manufacturers_id=35&products_id=1484

Niesom si istý, lebo v www.headphone.com, čo som sa pýtal, tak vraj cena bude okolo 1300 dolárov. Ak by bola možnosť kúpiť priamo zo štátov za tých 995 dolárov, tak to by bolo okolo 17,500 KČ resp. 650 eur, čo je lepšie ako 890 eur.


Áno, trochu som zmotal predošlé dve topiky. V Thajsku naozaj som videl, že tí na severe sú veľmi chudobní, sloomy, problém čo do úst. V Banghoku je to lepšie, je to veľké prístavné mesto, turistické centrum a tak tam je v ekonomike viac prachov. U nás máme euro, ale naše organizácie ako ÚNSS sú strašné. Skúste si zistiť kde idú prachy z tej Bielej pastelky, na aké projekty dostali prachy. „Skvostné“ slová na aké kurzy, ale pritom keď by ste šli do detailov, tak by to bolo úplne inak.

S Kresťanskou organizáciou pre nevidiacich (CFBT) spolupracujem už asi 5 rokov a zalsla som im už asi 20 slepeckých zásielok (ktoré sú zadarmo do 7kg). O nich sa môžete dočítať tu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Foundation_for_the_Blind_in_Thailand
http://www.cfbt.or.th/index.php?cmd=home (v Thajčine)

Adresa:
Dear dr. Prayat Punong-Ong
The Christian Foundation
for the Blind in Thailand (CFBT)

214 Moo 10 Pracharag Road
Tambon Banped Amphur Muang
Khon Kaen 40000
Thailand


Zaslal som im asi 20 bielych palíc, vybavil som cez výrobcov asi 10 sluchátok. Zo svojej poličky som im zaslal AKG K 701, neoslovili ma, Beyery DT 440 edícia 2007 a špunty headset MMX 100. Na špunty nie som. Poslal som im kedysi nejaké kossy a nejakú low end čínu, čo som kdesi dostal. Podobne som vybavil hladinky vody, a všeličo iné.

Hifisti, ak máte nejaké sluchátka, čo naozaj nepoužívate, kdesi sa váľajú, spia ... zašlite ako slepeckú zásielku do Thajska. Fantastický Vianočný darček. Možno do Vianoc aj dôjde. Keď pošlete v pondelok, chybu nespravíte. Veľmi sa potešia. Urobíte skvelú vec pre ľudstvo.

Tidus – nevrav že ani jedny špunty nejde zaslať do toho Thajska. Pozri koľko som zaslal ja ... Smile

PS: Výrobcovia mi poskytli fľaše Becherovky, pravej slovenskej borovičky, slivovice, tatranský čaj, tak som im aj to zaslal, nech ochutnajú naše drinky. Ich Thajská whisky je fantastická. Vravím si, že pri zraze hifistov môžeme jednu vyprázdniť.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: So december 12, 2009 13:34:23    Predmet: Re: T1 v USA, sluchátka pre Thajcov Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Hifisti, ak máte nejaké sluchátka, čo naozaj nepoužívate, kdesi sa váľajú, spia ... zašlite ako slepeckú zásielku do Thajska. Fantastický Vianočný darček. Možno do Vianoc aj dôjde. Keď pošlete v pondelok, chybu nespravíte. Veľmi sa potešia. Urobíte skvelú vec pre ľudstvo.

Pořád nějak nechápu to Thajsko. Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 2 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist