Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Bartoli
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 11, 2016 13:29:59    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Bartoli napísal:
a vubec na zkresleni zesilovace na basech sere bily tesak
Zřejmě proto sis koupil BVaudio PA300SSE a Classé teď prodáváš, že Loulo..


Joshua : http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=212895#p212895 ; http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=214321#p214321


To byla vymena transakce za levinsona Laughing
Navic se mi libi mit doma v zaloze 6 kanal na DSP aktivni 3p. kalotove bedny do budoucna, rad si hraju.

Mam Classe 2 kousky, jeden prodavam a jeden 6x150W si asi necham.

Classe hraje velmi pekne, ciste, ale je to tady OT.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St máj 11, 2016 13:40:45    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Bartoli napísal:
a vubec na zkresleni zesilovace na basech sere bily tesak
Zřejmě proto sis koupil BVaudio PA300SSE a Classé teď prodáváš, že Loulo..


Joshua : http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=212895#p212895 ; http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=214321#p214321


Diky. Super diskuze. Nejaký dawsoo to tam napsal výstižně Smile

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1412

PríspevokZaslal: St máj 11, 2016 13:41:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli : A propos, nedávno jsi tady avizoval, že uděláš subj. srovnání BVaudio vs Classé. Jakpak to dopadlo ? To by mohlo přesněji napovědět, na co sere bílý tesák a na co ne..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 11, 2016 13:44:11    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
LJM napísal:
S tím se dá souhlasit.

Hele, může mi nějaký inženýr anebo hifi cyborg populárně vysvětlit v čem je horší zesilovač s DF 50 od zesilovače s DF 500?


Nevím, jestli spadám do Tebou definované kategorie, ale DF 50 nebo DF 500 je úplně jedno, za předpokladu, že se nemění další parametry. Potíž, hlavní potíž, je v tom, že se změnou jednoho parametru se skoro vždy změní i další parametry, a můžeš se pak (nesmyslně) soustředit na nedůležitý parametr. DF je hlavně marketinový údaj. 50 je víc než dostačující hodnota.


Takhle jak to pisete je to jen dalsi trapny uhybny manevr....na konci vasi argumentace pak vyhreznou jen vase imprese a nicim nepodlozene hifi pocity.

Od Vas je to "zasvecene" spojovani mericich parametru zesilovace se zvukem z basaku o to usmevnejsi ze nechapete ani ten trivialni fakt ze dominantne se na vasich impresich z basu od zesilovacu podileji basaky beden + cimra ve ktery jste ty zesilovace poslouchal.

Laughing

Ja se fakt usmivam kdyz si pripustim ze tem svym blabolum co tady pisete o vnimani zvuku v modalnim pasmu pod 200Hz verite Laughing

Samozrejme slepe poslechove testy jste nedelal, hlasitost jste nemel srovnanou, jen jste jako hifitrdlo prepojoval nekolik minut ruzne zesilovace na nejake mrdka bedny a pak jste z tohoto hifihrajkani "vedecky" usuzoval ze kdyz zesilovac meri takhle tak jsou basy takove nebo makove.

A ted tady tyhlety vase nepodlozene hlouposti pisete za aplausu hifiidiotu Laughing

Jen znovu pripominam ze se bavime o porovnavani zvuku tranzistorovych zesilovacu na basech v modalnim pasmu na bednach v maly cimre kde typycky tranzistorovy zesilovac zkresluje 0,0nic versus jiny tranzistorsilic 0,0nic, v pasmu kde je lidske ucho necitlive-nerozlisuje, kde maji basaky velke vychylky a zkresleni atd. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 11, 2016 13:46:00    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Bartoli : A propos, nedávno jsi tady avizoval, že uděláš subj. srovnání BVaudio vs Classé. Jakpak to dopadlo ? To by mohlo přesněji napovědět, na co sere bílý tesák a na co ne..


Cekam na zhotovitele kabelu, ale rozdil u zvuku necekam, bylo by to v rozporu s teorii slyset rozdil Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bertram
Nádejný hifista


Založený: 17 január 2016
Príspevky: 59
Bydlisko: Slovensko

PríspevokZaslal: St máj 11, 2016 19:30:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to naozaj zábava pozorovať , ako s kinderhifistu , ktorý donedávna bol
modelár a príležitostný poslucháč sa behom roka stal ortodoxný hifi guru a
všeznalec celým spektrom hifi problematiky.
Ono , ako píše Syčak , dovzdelal sa a nabral hodne múdra . pre neho a pre
rovnakú krvnú skupinu.
Opičí a diletanský hormón šťastia , je mu podobný. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St máj 11, 2016 22:06:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli měl být dávno adminem zabanován. Nevidím sebemenší důvod tolerovat jeho neustálé sprosté výpady a nadávky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 05:21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Na druhu stranu - ktore forum sa moze pochvalit, ze ma clena takeho imbecila? Mozno by sme ho mali nosit na rukach Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 08:28:56    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Bartoli měl být dávno adminem zabanován. Nevidím sebemenší důvod tolerovat jeho neustálé sprosté výpady a nadávky.


A takhle si hifista predstavuje argumenty v diskusi porovnavani 2 supernizkozkreslujicich tranzistor zesilovacu s THD+N = 0,0nic kdy Macura s bohorovnosti ktera mu tady prochazi bez mrknuti oka napise ze jeden ma prifoukly basy a mazly zvuk a druhej hraje ciste a pritom oba maji srovnatelne mereni a to cely na basech v modalnim pasmu na bednach v maly cimre na basacich se zkreslenim o rad vetsim nez produkuje zesilovac a to cely v cimre kde basy jsou vzdy hory doly +-10db a kde ma posun bedny o 10cm smerem do rohu asi tak 10x vetsi vyznam na zvuk - meritelne i poslechove - nez vymena zesilovace Laughing

Ono je to cele absurdni zejmena kdyz jde o basy. Kdyby se Macura pustil na jeho oblibeny pocitovy tenky led a zacal by spekulovat ze slysi na stredech a vyskach rozdil mezi treba solution s THD 0,00nic versus Classe 0,0nic tak by se to nedalo tak lehce demaskovat jako kravina...a zustalo by to jako Macurova spekulace a pocit, imprese.

Ale zrovna na tech basech je ta schopnost lidskeho ucha opravdu neco slyset a rozlisit mizerna a vliv basaku a cimry je extremne velky.

Taky proto tady pisu ze Macura pise pitomosti o mereni zesilovacu a o korelaci poslechoveho vysledku na basech.

Jedina vec co by mohl specialne na basech mozna za urcitych okolnosti slyset a rozlisit by byla brutalni limitace zesilovace, ale o tom nebyla rec, diskuse byla o provozu v mezich normalu.

Jinak by me specialne u Macury zajimalo na jakych jebkach bednach porovnaval ty DPA a Classe, monobloky, nedivil bych se ze to byly nejake mrdky s 180mm basaky kdy na trochu vyssim SPL uz ty basaky litaji +-5mm a basy pak pripominaji nejvic to povestne zblunk do vody pada zaba Laughing Wink

Nebo ze by to byly wilsony maxx, i kdyz teda na nesmyslnosti Macurovych spekulaci by to nemenilo nic Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 09:49:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Blablabla. To už je do nebe volající. Kdyby jen tady,ale v každém vlákně.

Furt dokola jako flašinet. Papouškuje víc jak papoušek. Není zde nikdo, kdo mu tu hubu zavře?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 09:52:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ignoruj to, nestojí to za to.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 09:58:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ignorovat by se to dalo, kdyby to bylo jen v těch třech vláknech. Ale slovy Smutného muže, bojím se otevřít konzervu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 10:00:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten člověk si léčí svoje mindráky tím, že napadá ostatní. Tu toho, tu onoho. Všimni si, že nenapadá názory, ale lidi. To už tak někdy bývá Smile .
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 10:51:50    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
ad Bartoli: Evidentně nic nechápeš, protože se vůbec nebavíme o amplitudách v modálním pásmu - ty se samozřejmě nezmění s profilem zkreslení pod 1%. Ale mění se subjektivní pocit, tj. subjektivní vnímání dojmu z basů. Třeba to jednou pochopíš, až absolvuješ další 12-ti letý cyklus. Počkám si na to.


No to je ono, chce to 12 lety cyklus a cekat na Godota Laughing

Macura si to poslechl na oko 2 zesilovace, nesrovnal hlasitost a prepojoval kably dlouhy minuty, pak se znalosti mereni to zbiasoval aby nebyl za tetreva musel si lepe merici zesilovac (lepsi o fous daleko pod hladinou rozliseni ucha/ vyzdvihnout vyse a ma potvrzenou korelaci mereni versus zvuk na basech u zesilovacu se zkreslenim nula nula nic.

Ono to neni tak tezke domyslet si jak ta Macurova neseriozni a nepodlozena smesice spekulaci o mereni vs korelace poslechovy dojem u zesilovacu vznikla.

Uplne to vidim jak si tam hrajka Macura a dalsi 2-3 hifisti a prepojuji ty silice a pak se jeden na druhyho tupe divaji a jeden vyklada tenhle silic ma prifouknuty bas a tenhle zase ufouknuty vejsky a tenhle ma mazly zvuk a na 100% jeste pred poslechem studovali mereni tech silicu aby ty pocity meli dopredu podlozene merenim:lol:

Neco jako ty onanie nad zvukem A extrema, je to fakt jen bias ze A je super Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bertram
Nádejný hifista


Založený: 17 január 2016
Príspevky: 59
Bydlisko: Slovensko

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 11:28:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Impossible Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 853

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 11:58:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Když bude toho trolla neustále někdo vyživovat, tak určitě Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12818

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 11:59:46    Predmet: Odpovedať s citátom

V čem nemá pravdu? Stále čekám na nějaké argumenty, a stále nic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1251
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 12:21:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Napr.:

mrba napísal:
Bartoli napísal:
...
Samozrejme ze pod cca 200Hz = v modalnim pasmu nic jako basove pasti nefunguje.
...


Nemáš pravdu. Keby si si aspoň pozrel tie linky čo som tu predtým dal Sad

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 12:30:54    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
Napr.:

mrba napísal:
Bartoli napísal:
...
Samozrejme ze pod cca 200Hz = v modalnim pasmu nic jako basove pasti nefunguje.
...


Nemáš pravdu. Keby si si aspoň pozrel tie linky čo som tu predtým dal Sad


Mozna by v modalnim pasmu na mrvu fungovala past na mysi, cvakla by ho hifistu do ucha vzdy kdyz by napsal nejakou hloupost.

Cvakla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1251
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 12:32:33    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: A človeka, ktorý dokáže vytvoriť takúto odpoveď sa zastávaš?
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12818

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 12:49:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ono to opravdu pořádně nefunguje. Tvrdit, že to funguje, není argument. Až ukážeš modální doznívání s a bez "pasti", pak se můžem o něčem bavit.

Nikoho se nezastávám. Jen stále čekám na argumenty. Jakékoliv, o čemkoliv. Žádné nejsou. Jen volání po banu a idiotská vlákna, jako tohle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 12:59:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímalo by mě kolik je Bartolimu let a jakou dělá práci. Nic za tím nehledám, jen mě to zajímá. Bartoli?

Nyní můj pohled na věc:
Osobně jsem víc než alergický na kokoty z diskuzních fór, kterých je všude povážlivě vysoká saturace (ale jen zdánlivě, protože jsou nejvíc slyšet). Je to dáno tím, že si je v běžném životě nikdo ani nevšímne. Ale... co se týče Bartoliho, nemyslím si, že je víc vadný než je v odborných komunitách obvyklé. Neznám ho sice nijak valně, protože během asi dvou hodin co jsem přišel to této hifižumpy (ale s kvalitními informacemi zalitými hovnama, které musím odházet), jsem už měl tady na krku pár imbecilů a už jsem musel číst jejich vývody včetně jeho a pěkně si navzájem notovali. Což o to, pro takové já mám uděláno, ale u Bartoliho si myslím, že je pouze nevychovaný a hodně to hraje aby byl jakože přesvědčený hustěkrutopřísnej tvrďák. Anebo je prostě jen málo diplomatický a mylně se domnívá, že je nějak zajímavý. Každopádně se dá v jeho názorech i něco vyčíst. Stačí odfiltrovat jeho pozérskou povahu Smile Osobně jsem v některých věcech víc radikální a s některými lidmi bych se sral mnohem méně než on.
Nikoho tímto neobhajuji ani nazatracuji! Jen mám rád když se uznají některé názory a fakta i někomu kdo nemá nejlepší status mezi lidmi.

Mám osobně vyzkoušeno, že když se snížím na úroveň diskutujících blbů, což se mi tady pár krát už stalo (z důvodu aby bylo jasné kdo založil vlákno a usměrnit hovada aby se v něm nechovala jako doma), tak výsledek je ten, že to zvenčí vypadá, že spolu diskutují dva kokoti (ten co začal a já) a nejde mezi nimi nalézt rozdíl. :- ))) Proto je nanejvýš dobré některé osoby i jejich reakce definitivně ignorovat i kdyby to byl třeba kámoš nebo rodina.
Se stoprocentní jistototu se totiž nikdy nejedná o lidi, kteří by mi dali kšeft anebo mě snad nějak posunuli dál, velebili anebo chválili, takže jsou mi k hovnu od zhora až dolů. To pak může jít diplomacie stranou. A pokud by mě snad nějak pomlouvali tak to padne na úrodnou půdu opět jenom nějakým pochybným týpkům, které k životu nepotřebuji o nic víc. Soudný a moudrý člověk si totiž nejdříve osobně ověří jestli je to kydání pravdivé.

Takže máme asi jen dvě možnosti jak se chovat k někomu kdo se chová jako kokot (i když jím třeba ve skutečnosti ani není) – dát mu to pořádně sežrat a tím pádem se ale muset nutně zachovat jako ještě větší kokot, anebo ho jednoduše totálně ignorovat ať se děje co se děje. Bez reakce nebude živná půda a dotyčný časem odpadne. Jenomže to je taky skoro nemožné, protože vždy se najde oponent anebo spřízněnec, který bude reagovat a přilejvat. To je princip diskuzních fór :- ))) A proto osobně preferuji první možnost a pokud nepomůže tak se raději zvednout a nechat si zajít chuť na nějakou intertnetovou diskuzi. To dělám nejraději, protože ve 100% případů mi internetová diskuze vůbec nic nepřinesla, leda tak zvýšený adrenalin, negativní pocit a chuť dát někomu po hubě. A na to se můžu z principu vysrat (většinou je dotyčný stejně daleko a po cestě bych vychladl :- ))) ). Pokud mě totiž bude někdo potřebovat, ozve se zákonitě sám! V opačném případě je jakákoli komunikace jen ztráta času a narvů Smile

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1251
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:02:35    Predmet: Odpovedať s citátom

2MaBat: To si naozaj myslíš, že merania, ktoré u svojich produktov uvádza http://www.gikacoustics.com/ sú nepravdivé?

Mne to za tú námahu, aby som Ti niečo dokazoval určite nestojí.

Ale ver či never, než som investoval do ich nákupu mal som ich zapožičané a aj som meral a aj počúval. Keby som mal viac miesta a prostriedkov a mal ich 4x viac bolo by to vidieť aj na mojom meraní, takto to na mojom meraní bolo len 1-3dB, ale sluchovo to prínos bol a v kombinácii so submi a eqalizáciou som s posluchom už dosť spokojný.
Ale tiež kvôli tomu nebudem realizovať slepý test.

Myslím, že tu na fóre v tejto oblasti čo to publikovali napr. aj check a bubuxin.

Aj ich podozrievaš z toho, že si vymýšľajú?

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št máj 12, 2016 13:08:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12818

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:04:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Já se ale nechci dokola hádat o hovně, jen stále čekám na skutečné argumenty. A je vidět, že se nedočkám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1251
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:10:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Čiže ani merania napr. týchto výrobkov pre Teba nie sú argument?

Príp. definuj, čo je pre Teba argument?

Chcel si vedieť, v čom nemá napr. Bartoli pravdu. Ja som Ti uviedol jeho vetu, ktorá je nepravdivá:

"Samozrejme ze pod cca 200Hz = v modalnim pasmu nic jako basove pasti nefunguje. "

Ak si myslíš, že je pravdivá, tak to napíš a nemusíme sa viac baviť.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št máj 12, 2016 13:16:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12818

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:12:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde tam je měření toho, o čem jsem mluvil? Když napíšu tohle -
citácia:
Až ukážeš modální doznívání s a bez "pasti", pak se můžem o něčem bavit.

myslím tím skutečně tohle. Ne odkaz na nějaký e-shop.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:16:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Reálné argumenty? Výpočty panelů jsou známé. Pod 200Hz se dostaneš.


absorb1.PNG
 Description:
 Filesize:  116.15 KB
 Viewed:  52 Time(s)

absorb1.PNG



absorb2.PNG
 Description:
 Filesize:  88.65 KB
 Viewed:  64 Time(s)

absorb2.PNG



_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12818

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:16:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Kristepane.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bertram
Nádejný hifista


Založený: 17 január 2016
Príspevky: 59
Bydlisko: Slovensko

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:18:22    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
V čem nemá pravdu? Stále čekám na nějaké argumenty, a stále nic.


Aké argumenty , pluvance od Bartoliho na všetko a na každého sú argument? Ak niekto tým istým spôsobom reaguje , staviaš sa do pozície ochrancu za každú cenu.
A ty chceš argumenty? Aký spôsob komunikácie ste zvolili , tak taký sa Vám vracia, až na niekolko oddaných.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12818

PríspevokZaslal: Št máj 12, 2016 13:21:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevidím, že by tu Bartoli volal po zakázání kohokoliv Smile Ono to taky o něčem svědčí.

Ono je to totiž tak, že jednou šahneš hifistovi na něco, co je mu nejdražší (nedejbože napíšeš, že píše hovadiny), a už se ho nezbavíš... Viz nějaký bertrám.


Naposledy upravil MaBat dňa Št máj 12, 2016 13:22:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 5 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist