Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END Slovakia 2011, 15.-16.10.2011, Crowne Plaza BA
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 11:36:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Pyramida v Louvru je úžasná věc, ale né pro Francouze. Zasloužila by si občas umejt.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 13:02:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Tuzemským bohatcům chybí tradice. Tedy si jí (většinou) potřebují dodat stylovým interiérem (historizujícím).
To nejsou potenciální zákazníci pro ANTE - Ti Francouzi,(Italové, Angličani....) tuhle potřebu nemají- oni mají tu tradici.

Hrrrrr na ně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 13:46:19    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:
12 Hz ( on to už není tón ) - když jsem pokusně provozoval repro s fr 18Hz - bylo to slyšet, i když v těchhle "hlubinách" v muzice žádný signál nejni Laughing


Ver tomu ze sa objavi aj v takychto frekvenciach akurat sa nevnima potom usami ale telom. A pri takychto bedniach by sa patrilo keby isli pekne od spodu aby sa k nim nemusel dokupovat este nejaky hromotlk Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 13:52:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, trouby z Jericha, v novodobé historii pak konflikt na Ussuri

http://www.military.cz/accessories/Siberia-1969.htm

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 14:11:13    Predmet: Odpovedať s citátom

O infrazvuku vycházely články v Zápisníku 68 plus minus. Jako příklad výskytu 8Hz v Paříži byl uváděn nějaký obří větrák od vzduchotechniky... Byly tam popisovány i pokusy s vojenským využitím jevu, způsobujícího tření vnitřností o sebe...
O Usuri se vykládaly různé bajky, pamatuju si něco o vlaku mrtvých Číňanů bez viditelných zranění, poslaném ze SSSR do Číny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 870
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 19:27:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Že by reprosoustavy Ante vyvolávaly u některých návštěvníků "tření vnitřností o sebe", velkým množstvím nízkých frekvencí ?
To by možná vysvětlovalo tolik negativních reakcí Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 20:25:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Q-bass napísal:"Ver tomu ze sa objavi aj v takychto frekvenciach akurat sa nevnima potom usami ale telom."

Toto je aj môj názor naveľmi nízke frekvencie.


Naposledy upravil vlado222 dňa Št október 20, 2011 20:27:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 20:27:22    Predmet: Odpovedať s citátom

žádný hudební signál na 12Hz samozřejmě neexistuje.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št október 20, 2011 20:43:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Měření samozřejmě existuje, jistě tušíte u koho...vzhledem k tomu, že mlčí, vyjadřuje tím svůj názor na zde vedenou " odbornou diskusi ", která se pomalu dostává do kusejrovský roviny...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 06:01:09    Predmet: Odpovedať s citátom

On se už nezapojuje hodně dlouho, což docela chápu. Nicméně názor typu "měří to dobře (tak to MUSÍ hrát dobře) a není na tom co doladit" se už mnohokrát ukázal jako ne úplně relevantní.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 07:10:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Dolaďovat se dá vše donekonečna, ale otázka smyslu toho všeho zůstává...mají " endlézunng " u Wilsona ? U BW ? U Passe ? U Curla ? Máš ho ty ? Mám ho já ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 07:20:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Nehrajme tady habaďůru, víš přesně, co myslím.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 07:33:35    Predmet: Odpovedať s citátom

To není habaďůra - takhle to autoři považují za správný a je to jejich vůle, ať se to ostatním líbí, nebo nelíbí...a jak je psáno v klasikovi : ...někdy na člověka přijde chvíle, kdy je ke všemu hluchej a slepej...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mp
Hifi obsluha


Založený: 19 október 2011
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 07:48:40    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
To není habaďůra - takhle to autoři považují za správný a je to jejich vůle, ať se to ostatním líbí, nebo nelíbí...a jak je psáno v klasikovi : ...někdy na člověka přijde chvíle, kdy je ke všemu hluchej a slepej...


To je přece v pořádku.Ale pak asi není nutné reagovat agresivně na něčí negativní hodnocení.Je to totiž jeho názor, a jako takový by měl být respektován.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 08:02:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Je mnoho stupňů negace, buhužel ty zdejší byly většinou ty blbý, tendenční, zlý a ještě závistivý...na takový se dá reagovat mlčením, ale já tenhle Kristův přístup nemám v oblibě - jak ty do mě, tak já do tebe, žádný " nastav ještě druhou "...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 09:37:18    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
žádný hudební signál na 12Hz samozřejmě neexistuje.


Samozrejme ze neexistuje, iba ak sa napr. velky tympan v symfonickom orchestri naladi pod subkontra oktavu napr. na ton "E" kedy bude mat 10,25Hz, ale inak samozrejme neexistuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 10:18:30    Predmet: Odpovedať s citátom

blbý, tendenční, zlý a ještě závistivý

Rád bych věděl,co je tendenčního,závistnýho a zlýho na konstatování faktu (čistě subjektivního) posluchačů,že se jim u Ante nelíbil vzhled, zvuk, pouštěná hudba,propagace?

To jako jsou "jen " blbí volové,kteří nemohou mít názor a netleskají jen proto,že se stavby zúčatnili pánové Sýkora,Dudek,Podlaha atd?
To že neumí postavit zesilovač a nevyrábí kanoe pro 3-člennou rodinu neznamená,že neslyší,nemají svůj názor,nerozumí tomu atd.

Prostě se smiřte s tím,že to nevyšlo a nebyla to bomba v tom smyslu,jak jste čekali.

Sám reaguješ popuzeně na jakýkoliv reakce,který ti nejdou pod fousy,ale že ty pliveš na skoro každýho,ti přejde normální jen z pohledu...já jsem Dudek...já můžu?

Zlej seš ty. A můžeš to kamuflovat familierním vole a smilem jak chceš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 11:25:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemusí se ti líbit vzhled, zvuk, pouštěná hudba a ani propagace, to je tvůj problém. Záleží ale na tom, jak to řekneš a jaký máš záměr, když to říkáš.A když už to říkáš, já nemusím stát, jako tvrdý Y a trpně poslouchat tvoje milostivý mínění, protože ty nejsi zákazník, protože si to nikdy nekoupíš, takže jen vedeš kyselý kecy...víš co mi můžeš...
A ještě něco: již pro tuto firmu nepracuju, mohl bych se na to klidně vybodnout, jako bys to možná udělal ty. Ale protože jsem po celou dobu u všeho byl a vím, co úsilí to stálo a jak poctivě je to udělaný ( a to nezdůrazňuju, co to vše stálo peněz ), proto mě podobný kecy diletantů kteří nic netuší, doslova vytáčejí...až uděláš něco podobnýho a je libovolný, co to bude, tak přijď se pochlubit...zatím, jak se zdá, jenom umíš mlátit kolem sebe...


Naposledy upravil kazzatel dňa Pi október 21, 2011 11:38:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 11:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
To není habaďůra - takhle to autoři považují za správný a je to jejich vůle, ať se to ostatním líbí, nebo nelíbí...a jak je psáno v klasikovi : ...někdy na člověka přijde chvíle, kdy je ke všemu hluchej a slepej...


Já tomu rozumím, ale zrovna tak vím, že i to, co se může jevit na první nástřel jako "správný", často vyžaduje korekce (návrhu a často i sebe sama) a dotažení do konce. Pokud se něco dávalo dohromady jen těsně před výstavou (pražskou), tak jsem přesvědčený, že tam prostor pro dotažení je, výsledek na to určitě naznačoval a času bylo dost.

A hledat pořád "záměr" proč někdo něco píše, tomu moc nerozumím. Buď je internetová diskuse otevřený prostor pro vyjádření názoru, nebo se předpokládá "autocenzura", a pak to celé ztrácí smysl. Nakonec i z kritických podnětů by si autoři mohli něco odnést. Pokud jenom nabobsky tvrdí, že je to správně tak a nejinak než to je, tak to o něčem vypovídá.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 11:41:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdá se, žes dobře nezaregistroval tuto větu: ...někdy na člověka přijde chvíle, kdy je ke všemu hluchej a slepej...
Tím nemyslím sebe...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 870
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 12:26:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzatel napsal...Ale protože jsem po celou dobu u všeho byl a vím, co úsilí to stálo a jak poctivě je to udělaný ( a to nezdůrazňuju, co to vše stálo peněz ), proto mě podobný kecy diletantů kteří nic netuší, doslova vytáčejí...
Já myslím, že kritika byla směřovaná především k prezentaci, ne k technice samotné.Takže nechápu vaše hrubé reakce, stejně jako Boxer.
Jestlipak jste taky setřel toho pána z Basysu za nepovedenou prezentaci ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 13:17:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten pán z Basysu je majitelem těch beden, takže JE TO JEHO VĚC, JAK SVÉ VĚCI PREZENTUJE. Mě nepřísluší mu do toho kecat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 870
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 14:51:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Váš úhel pohledu nechápu.Ale chápu, že jste starej, unavenej a nasr_nej tak se do kdekoho navážíte.Ale pán z Basysu (majitel/nemajitel) by si to zasloužil nejvíc.Ale to není odemne rada.Radit bych se vám neodvážil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 15:17:53    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:
... Je vidět, že vzhled Ante navrhoval designér ...


Guitar Drums Guitar (tuš)

_________________
ars longa, vita brevis
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 15:29:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemusí se ti líbit vzhled, zvuk, pouštěná hudba a ani propagace, to je tvůj problém.
ano,je to můj problém a mám právo ho ventilovat. A myslím,že jsem byl slušněj.

Záleží ale na tom, jak to řekneš a jaký máš záměr, když to říkáš.
Záměr byl sdělit na otevřeném fóru slušně svůj názor.Nic víc.

A když už to říkáš, já nemusím stát, jako tvrdý Y a trpně poslouchat tvoje milostivý mínění,
moje milostivý mínění je moje mínění a jak ty u toho stojíš a kterýmu písmenu je to podobný, je jen na tobě.

protože ty nejsi zákazník, protože si to nikdy nekoupíš, takže jen vedeš kyselý kecy...
nejsem zákazník a tím pádem nemám právo na svůj názor? Trochu rudý myšlení,ne?
A nekoupil bych to,i kdybych na to měl.Zvuk,dizajn a ani cena neodpovídá výsledku


víš co mi můžeš...
nápodobně

A ještě něco: již pro tuto firmu nepracuju, mohl bych se na to klidně vybodnout, jako bys to možná udělal ty. Ale protože jsem po celou dobu u všeho byl a vím, co úsilí to stálo a jak poctivě je to udělaný ( a to nezdůrazňuju, co to vše stálo peněz ), proto mě podobný kecy diletantů kteří nic netuší, doslova vytáčejí...
To co tady píšeš,by tě mělo tím spíš srát,že je tvoje (vaše) dítě takto vlastně shazováno.


až uděláš něco podobnýho a je libovolný, co to bude, tak přijď se pochlubit..
Na názor o tom co slyším,vidím nemusím být výrobcem,kupujícím,autorem...nic. Když budu posuzovat chuť jídla,nemusím být ausgrechnet šéfkuchařem. Když ti chválí tvůj guláš nebo lečo na slezině,nevadí ti,že by ho třeba stejně neudělali.Ale běda,kdyby nechutnalo. To bys vyskakoval stejně.

.zatím, jak se zdá, jenom umíš mlátit kolem sebe...
to bych nechal na zvážení osazenstvu

--------------------------------------------

Já opravdu nemůžu za tvoji celoživotní neúspěšnou obchodní činnost,(jak sám prezentuješ) a že jsi z toho nasranej. Ať byly důvody jakýkoliv.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20470

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 15:37:29    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Zdá se, žes dobře nezaregistroval tuto větu: ...někdy na člověka přijde chvíle, kdy je ke všemu hluchej a slepej...
Tím nemyslím sebe...


To mi bylo a je jasný (koho míníš). Taky k tomu směřuje moje poznámka o nutnosti ověřit a dotáhnout do konce věc, která se jeví na první nástřel matematicky a při měření "perfektní".

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Pi október 21, 2011 15:44:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 15:41:30    Predmet: Odpovedať s citátom

mnoho hajendistov sa placa, ze top bedne su iba tie rovne, ale ANTE tak ako hraly v nedelu podvecer, ked som ich pocul, rovne neboli. Myslim tym charku. Hrca na basoch, stredy v pozadi, vysky -tie najvyssie - vytiahnute. Kedze na vyhybke sa to da nastavit, mohlo hodnotenie dopadnut inak. Lenze pan XY je basofil a po kazdej otazke "BUBNUJE?" to len potvrdzoval...
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 16:45:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Boxer: posuzovat můj život může jen Pámbu a pak i mí přátelé, ty ne, takže se na mý pocity vy..., kyselá prdeli...nejsem rád sprostej, i když to tak vypadá, ale ty si nic jinýho nezasloužíš, jak už tě znám z dřívějška...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 16:46:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak nevím... http://www.highendslovakia.sk/stranka/191-Vysledky-navstevnickej-ankety-HIGH-END-Slovakia-2011
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11184
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi október 21, 2011 16:49:54    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Ten pán z Basysu je majitelem těch beden, takže JE TO JEHO VĚC, JAK SVÉ VĚCI PREZENTUJE. Mě nepřísluší mu do toho kecat...


Ten pán z Basysu byl majitelem firmy, která bedny vyvinula, vyrobila a potom zkrachovala. Insolvence znamená, že není firma schopna plnit své závazky a někomu tedy dluží. Pokud by fungovalo právo a spravedlnost, tak by v tuto chvíli bedny byly v držení správce konkurzní podstaty, který by je prodal a uhradil z výtěžku alespoň část dluhů. Nezajímá mě, jakou kličkou se podařilo ulít bedny na Slovensko, není to moje věc a jistě se to děje i v mnoha jiných případech. Ale jenom abychom nazývali věci pravým jménem.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 6 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist