Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Poradte pri kupe regalov 500-1000e
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St apríl 25, 2012 15:12:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked ti stacia tie druhe chod do tesca pockaj kym sa sbskar pojde vycurat a mas to zadara:D A inak neviem jedine stojany co som mal boli z DTD DIY ktore ma taktiez nic nestali(okrem asi hodiny roboty) ale rezonovali a vyzerali hrozne...
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St apríl 25, 2012 20:00:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady je nabídka na nějaké stojany:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=14384
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Ut máj 01, 2012 19:01:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch, dakujem za upozornenie, takze stojany budem mat pravdepodobne od kolegu, za par euro Smile, btw. moje bednicky od Checka uz by mali byt vo vyrobe, nakoniec je tam dyha Makore, tak som zvedavy, akonahle budu doma tak pofotim a uploadnem fotky a samozrejme zhodnotim zvuk. Smile
_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut máj 01, 2012 20:56:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Koupit bedny bez poslechu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut máj 01, 2012 20:59:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez sa mu cudujem:D ale check by nemusel sklamat...
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: St máj 02, 2012 07:40:10    Predmet: Odpovedať s citátom

@Kuba4 a @Cambion
no asi takto, je to bez posluchu to ano, ale recenzie boli pozitivne, az velmi pozitivne a neverim tomu ze kupim lepsiu komercnu bednu za 500e, preto som sa rozhodol ako som sa rozhodol, bavil som sa o tom aj priamo s Checkom a som spokojny s tym co mi povedal, takze uvidim az ked si vypocujem...

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St máj 02, 2012 09:12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja ho celko chapem - merat cestu do CR kvoli bednickam za 500 EUR sa asi moc neoplati. Ak niekedy pojde vyssie, to bude uz asi situacia ina.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: St máj 02, 2012 09:49:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar,

presne tak, ja si myslim ze budem spokojny a ked pojdem vyssie(casom) resp. ked bude viac penazi tak potom sa mozem rozhodovat o posluchu a pripadnom vyjazde do CR.

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Po máj 07, 2012 13:40:12    Predmet: Odpovedať s citátom

tak som si bol vypocut dalsie bednicky a to Focal 807V s komponentami Marantz, hralo to slusne, ak budu checkove VMA2 2p aspon takto dobre, tak budem spokojny Smile
_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Št máj 31, 2012 08:29:41    Predmet: Odpovedať s citátom

taak uz sa mi to blizi, Check ma informoval ze do konca buduceho tyzdna by mohli byt VMA 2 2p. u mna, nech to uz je tu Wink
_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Pi jún 08, 2012 15:56:07    Predmet: Odpovedať s citátom

takze bednicky su na ceste taka mala ochutnavka ako to vyzera ked sa to robi profesionalne Smile


makore3.jpg
 Description:
moje nove bednicky
 Filesize:  155.15 KB
 Viewed:  664 Time(s)

makore3.jpg



_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Ut jún 19, 2012 10:09:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze bednicky su doma Wink.


Hodnotenie zvuku: ako uz viaceri spominali, u VMA dost zalezi, cim to krmite, teda aka je kvalita nahravok. MP3 kvality 128kbps sa nedaju pocuvat,192 az 320 je povedzme ako tak, niektore 320kbps su uplne v poriadku, ale potom ked tam date FLAC ktory ide okolo 1000kbps tak ta dynamika,detaily,presnost su uplne ine
specialne dobre su hlasy, pri spevackach ako Patricia Barber alebo Norah Jones,alebo Celine Dion je to absolutorium, samozrejem s ohladom na cenu bedniciek. Pustil som si aj nejaky DVD koncert, konkretne Metallica a Beyonce a David Gilmour, teda pomerne rozdielna muzika, a paci sa mi celkovy prednes, teda vyborna priestorovost, spevak stoji ako by pred vami,dobre sa to pocuva. Presnost stredneho pasma je vyborna, skusal som aj pustat nejaky filmy, povedzme Fast Five alebo Avatar, dynamika je skvela, efekty a presnost je vyborna, casom mozno pridam kvalitny subwoofer, ale inak som VELMI spokojny. Ak ma niekto nejake otazky, rad zodpoviem. brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut jún 19, 2012 11:23:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaké bedny si za ten poslední měsíc slyšel když píšeš o absolutoriu v této cenové relaci?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Ut jún 19, 2012 12:19:07    Predmet: Odpovedať s citátom

@Kuba4,

myslel som to tak, ze je to absolutorium pre mna, vzhladom na moju zostavu a kolko penazi ma to stalo.Za posledny mesiac som pocul Kef Q300, Focal 807V, starsie Chario Hyper, potom Aurum Cantus regalovky, a nejake Jamo 606 resp, Yamahu stlpovu, nepamatam si oznacenie. Preto ked si porovnam pomer cena a vykon celkovo pri mojej zostave, tak som spokojny. Len tie Aurum Cantus regalovky stali tolko co cela moja zostava a este zhruba 500 euro k tomu.

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Št júl 26, 2012 16:01:49    Predmet: Odpovedať s citátom

zdravim vsetkych,

rozhodol som sa trosku upgradovat zostavu a pravdepodobne pribudne DAC magic + ak ho zozeniem za nejaku rozumnu cenu. Na druhej strane trosku vo mne hloda cervik, pretoze:

Cital som na head-fi.org taku jednu temu, kde chlapik porovnal DAC za zhruba 800USD voci telefonu Samsung Galaxy S, ktory pouziva Wolfson DAC, a vraj velmi slusny, ten isty telefon mam aj ja len v Google baleni, ti ktori poznaju Samsung tak vedia ze Galaxy S aj Nexus S pouzivaju Voodoo Sound driver,ktory sa chysta aj pre Samsung S III, v S II sa nepouziva. Chlapik zistil taku vec, ze aj ked urobil blind test, tak nepocul ZIADNy rozdiel medzi DAcom za 800USD a telefonom za cca 200 USD, co je prinajmensom zaujimave, otazka je ako nas teda vyrobcovia DAcov oblbuju? Skusim porovnat aj ja, ak bude dac magic k dispozicii, ci to je len psychoakustika, alebo je to fakt tak ako manik pise.

Takze momentalne porovnam muziku ktoru pustam cez obycajny cinch do zosilovaca na Tape resp.Aux a pocuvam, aky je rozdiel ked to pustam z Macbooku Air, takisto cez cinch, resp. cez Minidisk, a mam z toho hlavu jak balon. Subjektivne to hra slusne aj cez telefon, aj z Macbooku, hlavne ak z toho pustam FLAcy. S minidiskom to uz je zaujimavejsie, pretoze mam Sony MZ-RH1, co je najvyssi model minidisku co Sony robil.Prehrava to HI-MD disky a samozrejme MP3 aj ATRAC vsetky formaty. Snazim sa to nejak porovnavat, az budu nejaky vysledky aj s DAc magicom, dam vediet.

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Ut október 02, 2012 12:56:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Nazdar vsetci,

kedze som bol pracovne vytazeny a na posluch nebol extra cas, cakam na dlhe zimne vecery a snad potom budem pocuvat viac. Ohladne kupy DAcu som trosku zastagnoval, stale sa rozhodujem o nejakej malej krabicke. Momentalne vysiel Style audio Carat-Peridot2 tak som zvedavy na nejake recenzie, je toho na nete stale malo. Momentalne som v stadiu ze som poskladal nove HTPC (doska intel dh61ag, intel g630t,4gb ram,ssd 60gb, hdd 500gb) double boot Win7 a linux ubuntu 12.04 + XMBC) a uvidim ako to prepojim so stavajucou zostavou v podpise. Teoreticky uvazujem o dokupeni solidneho subwooferu, pretoze mi zacinuju chybat poriadne basy Smile . Tesim sa na burzu na High-ende 2012 v BA a urcite nakupim aspon nejake nosice.

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Po január 07, 2013 16:28:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Nazdar chlapi,

tak som mal moznost pocut trosku iny zosilovac oproti mojmu starsiemu kusku co mam v podpise, a to Pioneer C 90 a M90 a aj ked su to starsie kusky, tak hraju skvele, zvuk je proste teply a pioneerovsky Smile, do mojej audio zbierky pribudli na Vianoce dva kusky a to Denon D 2000 a Sansa clip+ 4gb verzia + 64gb sdxc. Hra to skvele, sluchatka som kupil uz pouzite, ale v absolutne perfektnom stave, mozem doporucit, ak ich zozeniete ako ja za solidnu cenu, berte ich. Mozno spravim mensiu recenziu.

PF'13 vsetkym clenom fora

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 07, 2013 18:04:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pockaj to tie velke denony ti hraju z clipu ? Shocked
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Ut január 08, 2013 14:08:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj cambion,

ano tie velke Denony hraju z clipu, ale a s tymto krasavcom : http://www.raysamuelsaudio.com/products/p-51, zatial ho mam len zapozicany od kolegu, ale asi pribudne domov Smile.

Samostatne ich pouzivam pri cestach vlakom s prilozenymi sansa sluchatkami, resp. Senny PX 100.

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Št jún 27, 2013 08:53:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak po dlhsom case nastava obmena v mojom zvukovom retazci, Pioneer sa poruca do sveta Smile a prichadza iny integrac a to: Audiolab 8200a, co je jeden slusny zosilovac za rozumne peniaze, produkt roka 2011 podla HI-Fi v UK a inych krajin v kategorii do 1000 libier. Pride mi domov v podstate dnes, takze som zvedavy co vymackne z VMAcok. Budem updatovat Smile

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Št jún 27, 2013 16:09:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Update :

Po zapojeni do mojej zostavy v podpise som chvilku pocuval vacsinou FLAC muziku, i nejake kvalitne MP3, a co mozem povedat oproti mojmu staruckemu Pioneeru je: Je to sice tazke hodnotit po takejto chvilke, cca 3-4 hodiny posluchu, ale zosilovac je rozohraty..ma cca 2 roky, ale vo vynikajucom stave, co povedat. Vsetko funguje ako ma, zvuk je taky lahky, s nadhladom, i ked ma len 2x60w do 8 ohm nechyba mi nejaka sila oproti Pioneeru, ten zvuk je pekne muzikalny, vysky su slusne, pekny basovy zaklad, a dobre stredy, musim mu dat samozrejme trosku cas, aby som sa s nim trosku viac zoznamil, ale myslim ze to bol zmysluplny upgrade. Na co sa este chystam je novy signalovy kabel, pravdepodobne od kabelguru.cz, a takisto sietovy kabel.
Tak toto je zatial vsetko, keby sa niekto nieco chcel opytat tak sa pytajte Smile.

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11537
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 27, 2013 16:51:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno by bolo fajn foto ako to máš rozostavené v miestnosti pri posluchu. A ako si spokojný s akustikou - ozvena, dunenie a tak...

Clipu ešte nevŕzgajú tlačidlá? :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Pi jún 28, 2013 07:46:00    Predmet: Odpovedať s citátom

@miero:

Noo akustiku v miestnosti mam divoku, je to klasicka obyvacka cca 5x4,5m.. repro mam zatial postavene na skrinkach, polovicka nechce povolit stojany Smile, budem to riesit postavenim na zulovu dosky a hroty, predtym som to mal v tzv. kamrliku..kde to ale malo dost zly zvuk, tak som sa rozhodol pre kompromisne riesenie, na stenach budu tzv.akusticke obrazy, aby som trochu vylepsil akustiku. Pri zvysenej hlasitosti nad 50% to duni, to je bohuzial problem, obyvacka je klasicky zastavana nabytkom,takze obyvackova stena, stol z masivu,sedacka..pod tym koberece s cca 2cm vlasom, nic extra.WAF faktor nedovoli viac, som rad ze vobec mozem mat bednicky v obyvacke, no co budem dalej vysvetlovat Smile. Sansa clip vrzga celkom statocne, ale potvora mala hra dobre.

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11537
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 28, 2013 08:47:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak nemôže byť stojan, tak by možno prešla vysoká úzka skrinka v podobných rozmeroch pod nimi...

Prípadne to daj najprv na kartónové škatule - to sa ukáže, že to môže byť aj horšie - a možno ti potom prejdú aj stojany ;-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1502

PríspevokZaslal: Pi jún 28, 2013 10:14:30    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm dunenia sa pri vacsej hlasitosti nezbavis ak to nedas na stojany.
Skus najst nejake esteticke riesenie aj so stojanmi, pripadne fixna pevna konzola na stenu (ale fakt masivna a akusticky "mrtva") a uvidis ze to je ten najlepsi upgrade. Lepsi a a vyraznejsi ako vymena zosilovaca. Zvuk s av celom spektre precisti a spevni, spresni priestorove zobrazenie, basy budu konkretnejsie, hlbsie...
Pozicaj si nejake domov a priatelke predved rozdiel a utlc ju to je to minimum, alebo proste kup stlpy:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11537
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 28, 2013 10:31:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Akurat, ze mas zda sa bassreflex vzadu, tak na tej stene tam budes potrebovat par cm odstup. A namiesto stojanov mozes skusit docasne vyuzit stolicky - niecim i trebars zatazene ... ci sa to zlepsi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Po júl 01, 2013 09:54:12    Predmet: Odpovedať s citátom

@miero,blesk666:

tie skrinky su z masivu, takze nic nevibruje, je to miestnostou, je proste omietnuta tak hrubou omietkou, a momentalne su steny prazdne, takze asi to robi aj to dunenie. Ten napad so stolickami som vyskusal,stolicku som zatazil takym kovovym platom...cca 15kg a na to postavil bednu, pocutelne zlepsenie som nepocul, takze nie som si uplne isty ci stojan pomoze, pozeral som stojany ako Norstone Stylum 2-3, alebo Standaudio Classic, takze este uvidim co urobim s tou akustikou, je mi jasne, ze by to chcelo akusticke upravy miestnosti od nejakeho profika.

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1502

PríspevokZaslal: St júl 03, 2013 12:17:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Masiv ti nepomoze, musel by mst hrubku steny tak 4 a viac cm aby bol ako tak neprifarbujuci, problem su tiez dutiny v tom nabytku. Skus si pozicat nejake stojany (optimalne vysypane pieskom) a som prrsvedceny ze rozdiel pocut budes. Stolicka to neriesi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Št júl 04, 2013 12:13:39    Predmet: Odpovedať s citátom

@blesk666: je to dost mozne ze ten masiv neepomoze..je to cca 3-4cm, dutiny tam sice su..ale ta skrinka je plna dokumentov,atd..proste dva plne supliky v kazdej skrinke..idealne ale asi bude pozicat si stojany a potom uvidim co to spravi. Ale samozrejme dakujem za radu.

brokee

_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11537
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 04, 2013 13:55:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Skus este dat na chvilu repro do stredu miestnosti. Ci pripadne i upchat niecim bassreflex...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Ďalšia
Strana 2 z 15

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist