Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Blbové a hifi II
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:16:52    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
myslim ze uz som na to Aliena upozornoval a ziadal ho nech to urobi ...
zatial sa k tomu neodhodlal Smile
za mna by som poprosil o zahladenie vsetkych stop ktore som tam kedy urobil..


Tak víš co? Vrať se znovu k té Tvé údajné žádosti a přečti si to znovu. Velice důrazně jsem na to odpověděl, o nic jsi osobně nežádal, poukazoval jsi pouze na to, že by know-how některých users nemělo na miniBB zůstávat, jenže v zápětí se zase jiný USER vyslovil s přesně opačným názorem. Tak jsem Vás požádal, ať se laskavě dohodnete, co vlastně chcete, jeden HOT a druhý ČEHÝ. Do dnes žádná odpověď. Neber tedy jméno boží za_darmo Sad

P.S. Zahlazování stop je trnem v oku polovině internetové komunity mezi Berlínem a Moskvou. Pokud to někdo chce konkrétně za sebe, napíše to veřejně, aby se nedalo zase za týden někde krákat o tom, že někomu něco zmizlo. Navíc je to pracné, takže za jeden smazaný post beru 5Kč Smile Jinak nic nebude a to jen do té doby, co budu Modrátor a to nevím jak dlouho ještě Martin unese, tak si pohněte. Arrow

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Št január 18, 2007 12:21:34, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:19:05    Predmet: Odpovedať s citátom

v poriadku, zdvorile ta tymto prosim o odstranenie mojich prispevkov z vasho fora. dovodom je nezlucitelnost praktik, ktore sa tam deju, s mojimi predstavami o slobodnej diskusii.

vdaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:19:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Alien = jméno boží. Shocked
Na darmo. Nebo za darmo?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:20:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta popsaná situace, kdy samozvaný mudropoučovatel o morálce AlienCZ nereaguje na legitimní požadavek autorů textů na jejich vymazání u napoleonka, odhaluje jeho pravou povahu lépe, než milion jeho kydo příspěvků ... je to posera, pozér, samožer, nic víc ...

Jinak, natvrdo řečeno, autor zveřejněného díla - a některé předmětné odborné texty mají nepochybně charakter autorského díla - má ze zákona plnou kontrolu nad jeho osudem a užíváním ... jinými slovy, odmítnutí vymazání, požadovaného autorem textu je protiprávní ... to jen tak, aby si třebas AlienCZ uvědomil čemu, komu slouží, namísto přilblých jakožehumorů ...


Naposledy upravil merhaut dňa Št január 18, 2007 12:23:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
Alien = jméno boží. Shocked
Na darmo. Nebo za darmo?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Zadarmo, opraveno Smile Smile Smile Smile

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:24:36    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Ta popsaná situace, kdy samozvaný mudropoučovatel o morálce AlienCZ nereaguje na legitimní požadavek autorů textů na jejich vymazání u napoleonka, odhaluje jeho pravou povahu lépe, než milion jeho kydo příspěvků ... je to posera, pozér, samožer, nic víc ...

Není co dodat, slepota a nezájem o fakta bude nejspíš tvůj osobní koníček. Ani se nepodíváš-nezjistíš, jestli mě o to doopravdy někdo vůbec žádal a hned flákneš debilovinu hodnou jen mrzkého mozku, a je mi zcela jedno, jestli ve tři ráno nakreslíš obvod koncáku z paměti, nebo ne !!!! Jsi tak zaujatý, že kdyby tu jakýkoliv hovado řeklo jakýkoliv nesmysl, tak se pod to okamžitě podepíšeš, stačí jen, že je to na moji adresu. Ani jeden z výše uvedených mě o nic podobného nežádal. Žádali mě o to jiní, a všem jsem vyhověl, např. Efičák, myslím i Hlava, další si teď nevzpomenu.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Št január 18, 2007 12:28:52, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:28:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže je obviňuješ ze lži. Hmmm ... uvidíme, co na to osočení napíšou ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:29:22    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Takže je obviňuješ ze lži. Hmmm ... uvidíme, co na to osočení napíšou ...


Ferenc už couvnul ........ co Ty na to ...?? A ta kravina s autorskými právy ..... to je teda NĚCO!!! Dej to k soudu a stáhnu z tebe i trenky Smile Smile Smile

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:34:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa napísal:
Žádal jsem AlienCZta o totéž a nebylo mi vyhověno. Taky by mi velice vyhovovalo, kdybych tam neměl historii. Není mi to příjemné.


Můžeš mi prosímtě oživit kdy a kde jsi mě o to údajně žádal a jak jsem se k tomu údajně vyjádřil? (... a nezavař u toho goolge) Tohle si totiž vůbec nepamatuji!! Velmi dobře si ale pamatuji, jak jsi mi posílal mejlem příspěvky, abych je tam Tvým jménem vložil, nějak si to celé protiřečí, nechceš tam svoji historii, ale příspěvky jsi mi posílal, proč tedy? Abych měl po večerech co dělat? Nejdřív vkládat a potom zase mazat?

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Št január 18, 2007 12:39:47, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fernetti
Hifi obsluha


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 36
Bydlisko: jižní morava

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:35:00    Predmet: Odpovedať s citátom

jsem toho názoru, že u těch, kteří dostali ban, je vymazání jejich příspěvků naprosto samozřejmé.
_________________
NAD T-524 / Pro-Ject 1 Xpression III+Ortofon 2M blue+Pro-ject Photo box II / Popcorn Hour C-200 ---> Sony F707ES ---> B&W DM603 S3
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:38:43    Predmet: Odpovedať s citátom

fernetti napísal:
jsem toho názoru, že u těch, kteří dostali ban, je vymazání jejich příspěvků naprosto samozřejmé.


To není na mě, abych to posoudil a rozhodl o tom. Co si kdo myslí je irelevantní. Dost dobře si dovedu představit, kdybych automaticky mazal vše od každého zabanovaného, jak to bude druhý den v Mladý Frontě na první stránce, jako světová křivda č.1. O takovou věc musí každý normálně projevit zájem a to důrazně, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. (třeba takovej Machalík by mě zabil, kdybych mu šáhl na jeho posty).

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 12:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ: hochu, na rozdíl od tebe chodím po soudech (§ 152 trz) 10 let, autorský zákon jsem si za tu dobu takříkajíc v potřebném rozsahu, byť laicky, osvojil ... a představ si, stále ty soudy pravomocně vyhrávám, přestože jsem podle IfpiČR, Intergram, OSA největší pirát v ČR a přestože se na mně vystřídalo několik tzv. renomovaných pražských právních kanceláří a podávají se další a další žaloby, trestněprávní i občanskoprávní ... takže ty bys byl pro mně soupeř ani ne na půlzávitovou rozcvičku Smile

Kontrolní otázka, spešl pro tebe, znalče: jak se liší užití hudebního díla pro osobní potřebu od užití díla podle autorského zákona? Smile))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fernetti
Hifi obsluha


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 36
Bydlisko: jižní morava

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:09:43    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
fernetti napísal:
jsem toho názoru, že u těch, kteří dostali ban, je vymazání jejich příspěvků naprosto samozřejmé.


To není na mě, abych to posoudil a rozhodl o tom. Co si kdo myslí je irelevantní. Dost dobře si dovedu představit, kdybych automaticky mazal vše od každého zabanovaného, jak to bude druhý den v Mladý Frontě na první stránce, jako světová křivda č.1. O takovou věc musí každý normálně projevit zájem a to důrazně, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. (třeba takovej Machalík by mě zabil, kdybych mu šáhl na jeho posty).


a souhlasíš se mnou, že tento stav (ponechání příspěvků na fóru těch, kteří dostali zákaz vstupu) je normální a férový?
přiznávám, že tě touto otázkou tlačím do kouta, ale snažím se ti takto jen vysvětlit, že zkrátka nemůžeš sedět na dvou židlích: na jedné straně spolumoderuješ fórum, tzn. spolupracuješ (nebo bys alespoň mohl a měl...) s vrchním mazačem a na druhé straně se snažíš vycházet s lidmi, postiženými jeho zákazy. přiznám se, že tento tvůj paranoidní přístup nejen že nepomůže nikomu, ale naopak uškodí nejvíce tobě. nechci tě k ničemu přemlouvat, ale vážně si myslím, že by ses měl veřejně postavit buď na jednou či druhou stranu a následně podle toho jednat.

_________________
NAD T-524 / Pro-Ject 1 Xpression III+Ortofon 2M blue+Pro-ject Photo box II / Popcorn Hour C-200 ---> Sony F707ES ---> B&W DM603 S3
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:22:37    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
AlienCZ: hochu, na rozdíl od tebe chodím po soudech (§ 152 trz) 10 let, autorský zákon jsem si za tu dobu takříkajíc v potřebném rozsahu, byť laicky, osvojil ... a představ si, stále ty soudy pravomocně vyhrávám, přestože jsem podle IfpiČR, Intergram, OSA největší pirát v ČR a přestože se na mně vystřídalo několik tzv. renomovaných pražských právních kanceláří a podávají se další a další žaloby, trestněprávní i občanskoprávní ... takže ty bys byl pro mně soupeř ani ne na půlzávitovou rozcvičku Smile


Fajn, jdeme do toho!! Chci vědět, jak obhájíš někde u soudu, že nějaký post na nějakém volném diskusním foru má charakter autorského díla, ty chytráku. Autorské dílo, musí být totiž definováno a musí být takto označeno!!! Každej soudce si zaklepe na čelo vypoklonkuje Tě ze dveří Smile

Pro Troton: pozor kamaráde, podle Merhauta, otřelého "právníka" jsou všechny posty na tomto foru autorsky chráněná dílka, jsi, jako provozovatel a zřizovatel fora, v pěkným průseru Smile Smile Smile

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:36:07    Predmet: Odpovedať s citátom

fernetti napísal:
AlienCZ napísal:
fernetti napísal:
jsem toho názoru, že u těch, kteří dostali ban, je vymazání jejich příspěvků naprosto samozřejmé.


To není na mě, abych to posoudil a rozhodl o tom. Co si kdo myslí je irelevantní. Dost dobře si dovedu představit, kdybych automaticky mazal vše od každého zabanovaného, jak to bude druhý den v Mladý Frontě na první stránce, jako světová křivda č.1. O takovou věc musí každý normálně projevit zájem a to důrazně, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. (třeba takovej Machalík by mě zabil, kdybych mu šáhl na jeho posty).


a souhlasíš se mnou, že tento stav (ponechání příspěvků na fóru těch, kteří dostali zákaz vstupu) je normální a férový?
přiznávám, že tě touto otázkou tlačím do kouta, ale snažím se ti takto jen vysvětlit, že zkrátka nemůžeš sedět na dvou židlích: na jedné straně spolumoderuješ fórum, tzn. spolupracuješ (nebo bys alespoň mohl a měl...) s vrchním mazačem a na druhé straně se snažíš vycházet s lidmi, postiženými jeho zákazy. přiznám se, že tento tvůj paranoidní přístup nejen že nepomůže nikomu, ale naopak uškodí nejvíce tobě. nechci tě k ničemu přemlouvat, ale vážně si myslím, že by ses měl veřejně postavit buď na jednou či druhou stranu a následně podle toho jednat.


To není na mě, abych to posoudil a rozhodl o tom. Co si kdo myslí je irelevantní. Dost dobře si dovedu představit, kdybych automaticky mazal vše od každého zabanovaného, jak to bude druhý den v Mladý Frontě na první stránce, jako světová křivda č.1. O takovou věc musí každý normálně projevit zájem a to důrazně, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Své posty vložil každý sám za sebe a plně za ně zodpovídá.

Hrách došel .....

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:41:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty trdlo, co je a není autorské dílo řeší obecně (!) autorský zákon, teprve v případě sporu soud určuje co je a co ne ...

Kým podle tebe musí být autorské dílo definováno a kým musí být takto označeno? Kým? Ministerstvem kultury? Pánembohem? Čekám ...

Jsi holt ještě hloupější, než jsem předpokládal ... jo a odpověz kontrolní otázku, pak se teprve můžeme jakžtakž bavit na téma autorský zákon, co ano a co ne ...

Tvoje výrony autorským dílem rozhodně být nemůžou, takže Troton může být v klidu Smile

P.S. Když někdo namaluje obraz, nebo složí skladbu, tak dokud ten obraz nebo skladbu někdo nedefinuje a neoznačí jako autorské dílo, tak to podle tebe vlastně autorské dílo nebude, že? Už chápeš, takhle po lopatě, cos to vyplodit za blud?


Naposledy upravil merhaut dňa Št január 18, 2007 13:47:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:46:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím se Aliena zastat, tlačíte jej všemožně do kouta ale ruku na srdce, co může na fóru hifi názory udělat je velmi omezené. Snažil se Martina zatáhnout všemožně do diskuze a zůstalo to bez reakce, zkrátka s ním nic nehne. Merhaut : co chceš dokázat nechápu, na forum jsi psal dobrovolně, těžko by si se u soudu oháněl Autorským právem a měl úspěch, tomu nevěříš ani Ty, nic ve zlém.... Opravdu trošku nadhledu a respektování názorů toho druhého nám chybí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:47:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen teda takový upřesnění pro Aliena, protože zjevně úplně nepochopil jemné nuance slušného chování v internetové diskusi: Machalík by tě samozřejmě nezabil, kdybys mu smazal jeho posty, maximálně by si něco pomyslel, ale spíš by mu to bylo jedno. Nicméně je smutný, že necítíš onen drobný rozdíl mezi smazáním cizího postu a svévolnou editací cizího postu, což je přesně to, cos prováděl, a jo, za tohle už by tě Machalík vyhodil z internetu aspoň na měsíc. Přijde mi zvláštní, že si tyhle samozřejmosti lidi neuvědomují.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:53:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Nicméně je smutný, že necítíš onen drobný rozdíl mezi smazáním cizího postu a svévolnou editací cizího postu, což je přesně to, cos prováděl, a jo, za tohle už by tě Machalík vyhodil z internetu aspoň na měsíc. Přijde mi zvláštní, že si tyhle samozřejmosti lidi neuvědomují.


Ale cítím, Ty to víš, protože jsem se Ti za to nedorozumění náležitě omluvil a vysvětlil ho. Uznal jsem také bez okolků že máš úplnou pravdu.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:55:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Některé příspěvky zde i na hifi.nazory mají charakter autorského díla, se všemi důsledky,

Že to AlienCZ ve své jednoduchosti nechápe, za to já nemůžu ... samozřejmě, kdo by s tím chodil k soudu, že ... ale z principu je to nepřipuštění autorů k jejich textům porušením autorského zákona ... a kdyby se ale situace vyhrotila, tak by nepochybně bylo soudem vydáno předbežné soudní rozhodnutí a nebylo by to poprvé ad diskuze někde na netu, viz kauza Foglar na www Reflexu a správce serveru by musel ty texty odstranit.

Já věřím, že na jasnou žádost, třebas coffeeho, se napoleonek chytí za nos a vymaže označené texty ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 13:57:58    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Ty trdlo, co je a není autorské dílo řeší obecně (!) autorský zákon, teprve v případě sporu soud určuje co je a co ne ...

Kým podle tebe musí být autorské dílo definováno a kým musí být takto označeno? Kým? Ministerstvem kultury? Pánembohem? Čekám ...

Jsi holt ještě hloupější, než jsem předpokládal ... jo a odpověz kontrolní otázku, pak se teprve můžeme jakžtakž bavit na téma autorský zákon, co ano a co ne ...

Tvoje výrony autorským dílem rozhodně být nemůžou, takže Troton může být v klidu Smile

P.S. Když někdo namaluje obraz, nebo složí skladbu, tak dokud ten obraz nebo skladbu někdo nedefinuje a neoznačí jako autorské dílo, tak to podle tebe vlastně autorské dílo nebude, že? Už chápeš, takhle po lopatě, cos to vyplodit za blud?


Neodbočuj od svých prvotních tvrzení a pojď se soudit o porušování autorských práv tím, že na miniBB jsou něčí posty. Na tvoje konrolní otázky z vysoka kašlu, nejsem ve škole, jako hlupák se v tomto konkrétním případě projevuješ sám. Už jen čekám, kdo mě nařkne, že si Tě nevážím a urážím tě, protože jsi v audiotechnice kapacita a teď nejspíš i v právní problematice autorských práv.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:00:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Merhaut: Jistě to předběžné opatření by asi vyšlo ale dál je to na vodě. Chodím k soudu často, vím o čem mluvím. Soud by ustanovil znalce aby určil co je autorské dílo a co ne, zkrátka doufám, že to opravdu bereš hypoteticky. Osobně si myslím, že úspěch by mohli mít ti autoři článků v záhlaví např. Kuba o sluchátkach a pod. Ostatní plave na vodě...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:01:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Do háje, tohle NESNÁŠÍM. Pořád něco dokazovat, hledat v historii, přesvědčovat někoho, že to co říkám tak skutečně myslím. Když to říkám, tak je to pravda. A hotovo. A když mi nevěříš, tak to napiš.

Ale pro tentokrát:
____________________________________________________________________
Já jsem AlienCZovi napsal:

Ahoj po delší době,
mám k Tobě prosbu.
Vzhledem k Martinově odpovědi na Tvou žádost o přehodnocenímého banu Tě žádám, abys smazal všechny příspěvky na
vašem fóru. Je očividné, že o ně není zájem.
Taky v případě, že by na ně někdo reagoval, nemohu odpovědět.
Což by mohlo být vykládáno jako neslušnost, až přezíravost.
Doufám, že Ti nepřidělávám moc práce.
Zdraví
Michal

A ty (AlienCZ) jsi mi na to odpověděl:

Ahoj, no s tím mazáním každopádně přiděláváš, máš potuchy co to obnáší tě
vyhledat v celém foru? Já bych to nechal tak, v tom chaosu, který tam
je, je vše již řádně ztraceno Smile Kde se teď pohybuješ ... na netu ??

Martin dnes pěkně nadzvihl Hlavu, dokonce došlo i na nějaké to DELETE,
Hlava mu šáhnul na Xavy (resp. napsal, že 185 II, který Hlava měl,
nic-moc a to byl fofr Smile

Nědělej si s tím Hlavu (hlavu) a měj se.

______________________________________________________________________
Takže asi tak. To je naposled, co tady musím dokazovat nějaké své tvrzení.

Taky bych rád svou žádost o vymazání všech MÝCH příspěvků zopakoval.

Hasňa


Naposledy upravil Hasňa dňa Št január 18, 2007 14:06:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:05:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Přečti si co jsem napsal znova a ještě 100x ... zkráceně, véélkou lopatou: u některých vybraných textů zde nebo na hifi.nazory, které mají charakter díla, by jejich autoři u soudu s požadavkem jejich vymazání uspěli ...

P.S.: Kým podle tebe musí být autorské dílo definováno a kým musí být takto označeno? Čekám ... jako autor výroku "Autorské dílo, musí být totiž definováno a musí být takto označeno!!! " jistě znáš odpověď Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:08:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa napísal:
Do háje, tohle NESNÁŠÍM. Pořád něco dokazovat, hledat v historii, přesvědčovat někoho, že to co říkám tak skutečně myslím. Když to říkám, tak je to pravda. A hotovo. A když mi nevěříš, tak to napiš.

Ale pro tentokrát:
_____________________________________________________________________
Já jsem napsal:

Ahoj po delší době,
mám k Tobě prosbu.
Vzhledem k Martinově odpovědi na Tvou žádost o přehodnocenímého banu Tě žádám, abys smazal všechny příspěvky na
vašem fóru. Je očividné, že o ně není zájem.
Taky v případě, že by na ně někdo reagoval, nemohu odpovědět.
Což by mohlo být vykládáno jako neslušnost, až přezíravost.
Doufám, že Ti nepřidělávám moc práce.
Zdraví
Michal

A ty jsi mi na to odpověděl:

Ahoj, no s tím mazáním každopádně přiděláváš, máš potuchy co to obnáší tě
vyhledat v celém foru? Já bych to nechal tak, v tom chaosu, který tam
je, je vše již řádně ztraceno Smile Kde se teď pohybuješ ... na netu ??

Martin dnes pěkně nadzvihl Hlavu, dokonce došlo i na nějaké to DELETE,
Hlava mu šáhnul na Xavy (resp. napsal, že 185 II, který Hlava měl,
nic-moc a to byl fofr Smile

Nědělej si s tím Hlavu (hlavu) a měj se.

______________________________________________________________________
Takže asi tak. To je naposled, co tady musím dokazovat nějaké své tvrzení.

Taky bych rád svou žádost o vymazání všech MÝCH příspěvků zopakoval.

Hasňa


Sem si to myslel, máš tam taky moji oponující odpověď a žádný další závěr z toho už nebyl. Proto jsem nakonec k žádnému konečnému vymazání nepřistoupil. Taky jsi mohl doložit datum kdy jsi mi to psal. Aby tedy bylo i nadále jasno, požádej o to Martina, já na to nemám čas. Čímž beru zpět své tvrzení, žes mě o to nepožádal, asi to bude dýl, vykouřilo se mi to z hlavy, jelikož jsme to nedořešili. Promiň

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Št január 18, 2007 14:28:33, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:10:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Mih: "Soud by ustanovil znalce" - jakého znalce, v jakém oboru proboha, znalci na právní otázky z principu neexistují, víš to? A znáš vůbec § podle kterého fungují znalci? Když teda chodíš k těm soudům ...

Takhle "znalecky" kdybych se obhajoval, tak doteď bručím ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:17:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Uznávám, že mi do toho nic není, ani mě smazání příspěvků nepálí (i když něco svého sem občas přenesu), ale

citácia:
Ahoj, no s tím mazáním každopádně přiděláváš, máš potuchy co to obnáší tě vyhledat v celém foru?


Hledání přeci umožňuje zadat přímo jméno autora příspěvku Smile

Uff, to bylo off (topic).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:17:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže to shrňme:
1. Hasňa jasně dokázal, že požadavek na vymazání byl vznesen
2. další jej deklarovali, nebo vznesou také ...
3. já se taky připojuji, chci abych byl kompletně odmazán z hifi.nazory

Takže, kdo se bude chtít připojit k žádosti o vymazání svých příspěvků na hifi.nazory, ať se během pár dnů ozve sem - co komu stojí za to, ať to mezitím pastne tady, založí vlákna apod. - a já pak požadavek šoupnu - coby náš společný - přímo napoleonkovi ...

A uvidíme, co tam zbude ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:20:04    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Takže to shrňme:
1. Hasňa jasně dokázal, že požadavek na vymazání byl vznesen
2. další jej deklarovali, nebo vznesou také ...
3. já se taky připojuji, chci abych byl kompletně odmazán z hifi.nazory

Takže, kdo se bude chtít připojit k žádosti o vymazání svých příspěvků na hifi.nazory, ať se během pár dnů ozve sem - co komu stojí za to, ať to mezitím pastne tady, založí vlákna apod. - a já pak požadavek šoupnu - coby náš společný - přímo napoleonkovi ...

A uvidíme, co tam zbude ...


No, konečně řešení s nějakým cílem. To je vždycky takovejch keců, že by se jeden nejraději oběsil. Embarassed

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 14:20:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Víceméně ze solidarity se k merhautovu návrhu připojím. Nejsem z těch, po kterých tam zbylo moc, tak to bude mít admin snadné. Navíc jsem velkou část svýc příspěvků smazal sám, když jsem tam toho měl poprvé dost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 3 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist