Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

DIY lampový předzesilovač
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
enregistree
Hifista


Založený: 02 december 2009
Príspevky: 241
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 14:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tech 2k – 5k hodin = 90 az 210 dni pri provozu 24 hodin denne – to mi neprijde dlouha zivotnost, ten udaj je, s uctou k PMA, podhodnoceny, vypada to na diverzni aktivitu ze strany solid-state tabora (smile). Zivotnost predzes. lamp je zpravidla nekolik let, pokud nejsou zapojene blizko svych maxim. hodnot. Zivotnost se dale zvysi, kdyz se nechaji lampy pustene a vypinaji jenom, pokud dalsi poslechova seance je planovana za vic nez, rekneme, dva dny. Rec je o malych elektronkach, ne o vykonovych.

Ve starych manualech a datasheetech byly ty tisice hodin uvadene a jedna se o zarucenou ziivotnost, tzn minimalni. Vi nekdo, pri jakych podminkach (nekdo psal pri 70 % anode dissipation, ale nevim, jestli to nebyla jen domenka)?

_________________
L_u_k_a_s
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 16:30:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Záměrně jsem životnost psal na dolní hraně, nestojím o nějaké úvahy, že chci něco "protlačovat". Jednoznačné údaje opravdu neexistují.

Byl tu dotaz na zátěž, optimální zátěž je 4,7k - 6,8k, v závislosti na Mu konkrétní lampy. Při menší, ale i větší zatěžovací impedanci roste zkreslení. Je to zatím ověřené na staré "omečované" ECC82 a na nových ECC82 od JJ electronic.

Přidávám nové měření IMD 13+14kHz, pro rozkmit 3,52Vpp.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 16:44:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Na přiložené fotce je vidět momentální stav dokončeného bastlu.

Z časových i cenových důvodů je to zatím postavené na desce od Johna Broskieho, která je natolik univerzální, že se na ní dala udělat potřebná modifikace. Obě zapojení, jak toto, tak SRPP+ od J.B., vycházejí ze 2 starých prošlých amerických patentů, ale zapojení nejsou totožná.

Pokud se rozhodnu tím dál zabývat, tak navrhnu nový PCB.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
alfa
Nádejný hifista


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 83
Bydlisko: Milovice nad Labem

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 21:08:05    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:

Pokud se rozhodnu tím dál zabývat, tak navrhnu nový PCB.


Jestli to dává zvukově něco zajímavého, tak to určitě stojí zato
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 22:50:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě se to moc líbí. A ty kondenzátory. Velký prostor pro ladění. To se musí líbit všem, ne? Vždyť nedávno to byla hlavní náplň činnosti. Přehazování OZ apod. Jen díky jednomu člověku mají lampy u nás tak špatné jméno. A veze se to už pěkně dlouho. Bohužel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 23:21:48    Predmet: Odpovedať s citátom

S flaškama jsem si hodně hrál v letech 1990-1999 lze je zapojit i jinak,než jen SA SK SG či kaskodu,jinak celoflaškovej OTL předek (pokud je udělanej pořádně) nebo třeba i vstupní diferák pro klasickej konec ve výsledku hraje naprosto parádně... jen je tam problém že je třeba údržby a občas ho donastavit (pokud nejde o selfbias zapojení) a další mínus je že vždy jsou nutné kvůli předpětí G a vysokému napětí na výstupech (všechna zapojení) v cestě signálu nutné kondíky a to takové že velmi kvalitní a velké a drahé Smile Lze s flaškama udělat i klasickej operák ale tam je zas potřeba asi 3-5 nezávislých napájecích zdrojů... Literatury mam habaděj,nejzajímavější jsou asi SS zesilovače a aplikační poznámky k falškám. Doma mam ještě asi cca 30 flašek TESLA,RFT,Tungsram,Siemens, od ECC803S přes pentody EF86 až Po E88CC,lterý jsou nejvhodnější díky strmosti a postačujícímu nižšímu napětí a nízké Ri , aneb co jsem řekl už kdysi na lopuchu, kdo neměl aspoň jednou v sestavě klasickou celolampu je prd hifista Very Happy.. že zrovna PMA bude dělat flaškovej předek jsem teda fakt nečekal ale dobrý držím palec. 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Pi marec 18, 2011 23:50:47    Predmet: Odpovedať s citátom

2 enregistree - Nelze zobecnit, vždycky platí něco pro konkrétní lampu konkrétního výrobce. Některé byly speciálně vyvinuté pro dlouhou životnost a ještě se dalo pracovním režimem ta doba výrazně zvýšit. Taky je otázka toho, co můžeme nazvat "konec života" - míním takové zhoršení některých vlastností, že už elka nevyhovuje.

BTW, mám tady 2 elektronky 6072, jedna má najeto asi 27-35 tisíc provozních hodin, druhá kolem 3000 h, obě dosud vyhovují (danému přístroji).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Honza63
Hifista


Založený: 02 september 2007
Príspevky: 174
Bydlisko: Blansko

PríspevokZaslal: So marec 19, 2011 16:10:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně se také líbí, že PMA otevřel skříňku s elektronkami a fandím mu. Možná bych doufal, vzhledem k Pavlově invenci a fantazii, že dalším krokem bude něco hybridního s Fety na konci a stejnosměrně vázáno. Podle mě je to ještě pole pro pokusy a HiFi kvalitu a je toho tam na zkoušení dost.
_________________
JTC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 07:55:42    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Lze s flaškama udělat i klasickej operák


Ono to ale nedává moc smysl. Nemá příliš význam přenášet topologii z polovodičů do lamp a naopak. To byl stav tranzistorových zesilovačů šedesátých let 20. století, kdy se "opisovalo" z lamp, než se vytvořily originální a optimalizované topologie pro tranzistory. Stejně tak nemá cenu se pokoušet o opak, dnes, v době, kdy znalost elektronkových topologií je více-méně zapomenuta.

------------

Mám za sebou první poslechové testy, a je to víc než zajímavé a velmi, velmi nadějné Smile . Zvuk je úplně jiný, než s tranzistory. Ani JFETy nejsou podobné.

Byla tu obava o rozdíl zisků v kanálech, výsledek je takový že levý i pravý kanál při měření čtou 7,76V výstup / 1,01V vstup, bez dodatečného nastavování a se shodnými hodnotami odporů v obou kanálech.

Zkreslení se dá dostat pod 0,01% optimalizací zatěžovacího odporu, nicméně na charakter zvuku to prakticky nemá vliv. Zvuk zůstává i při minimalizaci zkreslení výrazně odlišný od tranzistorů. Teorie o charakteru zvuku určeném pouze harmonickým zkreslením nefunguje. Dispre I (starý typ) má zkreslení značně vyšší než tyto lampy, ale rozdíl ve zvuku je typu polovodič/elektronka.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 08:41:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohleto ale nebude bráno jako dostatečný důkaz. Odpor k lampám je hluboko zakořeněný.

Doufám, že se to dotáhne do konce a bude nějaká možnost koupě DPS. Určitě bych si toto chtěl vyzkoušet.

Zajímala by mě ještě jedna věc. Porovnání zapojení například proti Audio Research Ref.5. Velice kladně hodnocený přístroj s astronomickou cenou.

Foto zde:

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 08:52:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Porovnání s AR bude jistě pro PMA velice " povzbudivý ", Pašule...bude to něco jako v Páralovejch Milencích a vrazích : ...šukáš JAKO mladá...Hraje to SKORO JAKO AR...ale je to JEN česká levnota, blééé... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 10:31:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Tohleto ale nebude bráno jako dostatečný důkaz. Odpor k lampám je hluboko zakořeněný.


To mi ale je docela srdečně jedno, jak je asi mnohým jasné Smile

Nejsem stoupencem zažitých šablon a zjednodušujících vysvětlení (příklady - dej do série za výstup odpor a přidej na vstup diodový limitér a tranzistor bude hrát jako lampa - je to do nebe volající hloupost). Též nejsem ani v nejmenším zastáncem myšlenky stavět "operační zesilovač" z lamp. Takové nápady svědčí jen o nepochopení rozdílů mezi zesilovacími prvky a zejména jsou cestou k zavlečení vrozených zvukových neduhů některých trenzistorových topologií do lamp. Ano, jsou uznávanou šablonou (mezi určitou komunitou), ale to je mi jedno Smile .

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 11:00:27    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA - Chápu to. Jen jsem konstatoval jak to je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tony
Hifista


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 117
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 11:29:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul - 12.000$ je astronomická cena? Rolling Eyes
Veď sa nebavíš o hnojačke Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5938
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 12:18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky se divím, že by zrovna Pašul neměl blbejch 12 kolíků na pořádnej předzesilovač ? Very Happy
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 12:25:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Začínáme mít problémy se "zažitými" představami. Lampy přece zkreslují, nebo ne? Tak se podívejme, jak zkreslují na 13+14kHz, 1.42Vp-p a zátěži 6k8. Je to pochopitelně otázka topologie, jedna trioda s anodovým odporem to neumí:
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 13:07:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebude to nakonec jako s tím obsahem železa ve špenátu ? Že to jednou někdo blbě opsal a pak už se to jen opakovalo Laughing

Ještě bych se zeptal, jak je možné, že je to slyšet když to nejde naměřit ? Jaká je rozlišovací schopnost sluchu ?

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 13:27:03    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard, Tony - Teda vy dva mě dáváte po ušiskách. Ashamed Ale tady to nepatří. Můžem to klidně probrat třeba ve vlákně o AR.

Já jsem moc rád, že PMA tady píše svoje poznatky a bourá nevyvratitelnými důkazy ty nesmyslné, hluboko usazené pravdy ve většině ČR/SR hifistického osazenstva.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 14:28:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Jardo, možná proto, že THD nenese veškerou informaci o zvuku...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 15:03:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě bych se zeptal, jak je možné, že je to slyšet když to nejde naměřit ? Jaká je rozlišovací schopnost sluchu ?


BV ti odpoví,ten ví.

Případně ještě BF.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iguardo
Nádejný hifista


Založený: 22 január 2011
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 16:05:22    Predmet: Odpovedať s citátom

A možno ešte aj B.S. alias V.B.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 17:09:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:
Jardo, možná proto, že THD nenese veškerou informaci o zvuku...


já vím, proto se ptám v čem to je.

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2638
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 19:08:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Příznivců lamp, kteří kašlou na THD, je spousta.. A to i u koncových zesilovačů kde je zkreslení ve srovnání s předzesilovači o dost horší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11184
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 21, 2011 19:24:58    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
...Byl tu dotaz na zátěž, optimální zátěž je 4,7k - 6,8k, v závislosti na Mu konkrétní lampy. Při menší, ale i větší zatěžovací impedanci roste zkreslení....

Pavle, když odhodíme nějaké předsudky, tohle by byla dobrá možnost plynulou změnou zatěžovacího odporu zkoumat hranici, od které se dá zkreslení (tohoto typu - flaškové) zaznamenat sluchem.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut marec 22, 2011 07:01:55    Predmet: Odpovedať s citátom

2 boxer
Myslíš, že to nejde zmerať? Ale ide, napr tu máš BAT VK75 v plnej kráse..A THD skutočne nenesie informáciu o zvuku, tú nesie signál. THD nesie informáciu (jednu z mnohých) o jeho deformácii. Ak sa zmení/nezmení signál, zmení/nezmení sa zvuk. Jedno bez druhého je snake oil. Nakoniec, o čom hovorí toto,
http://www.diyaudio.com/forums/analog-line-level/146693-john-curls-blowtorch-preamplifier-part-ii-827.html#post2415329
Platí len niekedy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aaa
Nádejný hifista


Založený: 02 marec 2010
Príspevky: 81

PríspevokZaslal: St marec 23, 2011 20:48:45    Predmet: Odpovedať s citátom

BAT komponenty jsou mi přímo odpudivé a pár jsem jich hrát slyšel. Zvuk stojí opravdu za hovno. Takže ty měřené hodnoty by tomu zvuku zhruba odpovídaly.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Pi marec 25, 2011 18:12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Pasul napísal:
Tohleto ale nebude bráno jako dostatečný důkaz. Odpor k lampám je hluboko zakořeněný.


To mi ale je docela srdečně jedno, jak je asi mnohým jasné Smile

Nejsem stoupencem zažitých šablon a zjednodušujících vysvětlení (příklady - dej do série za výstup odpor a přidej na vstup diodový limitér a tranzistor bude hrát jako lampa - je to do nebe volající hloupost). Též nejsem ani v nejmenším zastáncem myšlenky stavět "operační zesilovač" z lamp. Takové nápady svědčí jen o nepochopení rozdílů mezi zesilovacími prvky a zejména jsou cestou k zavlečení vrozených zvukových neduhů některých trenzistorových topologií do lamp. Ano, jsou uznávanou šablonou (mezi určitou komunitou), ale to je mi jedno Smile .


PMA:
Promiň Pavle,To že nejsi fandou zapojení s Oz se o tobě od prvního DISPRE I. ač tomu bylo předtím zcela naopak se obecně ví,ale i dispre všechny tvý další publikovaný pokusy jsou stále topo ala OZ s diferákem na vstupu ,takže tu nevidím žádnej rozpor Very Happy A ano lampy se chovaj jinak stačí se podívat na jejich VA charakteristiky, asi to bude i trošku tím že elektróny lítaj namísto uvnitř nelineárního polovodiče ve vakuu,a co z toho vše plyne není třeba kolem toho opět zbytečně mlžit ... to jsou jasný věci nad kterejma se nikdo kdo trošku něco tuší jak se věci mají vůbec nepozastavuje.

Jen mi příjde maličko úsměvný objevovat to a prezentovat v hifi kruzích po všem co tu za celeou dobu x krát proběhlo až v roce 2011. To je věc obecně známá, že flašky maj něco do sebe (já jsem na ně nikdy např. neplival) a ano hrajou jinak, a vcelku slušně i v zapojeních ala PASS = tj Single ended nebo kaskody,viz tvůj pokus a i třeba ta "šunka AR" kde tranzistory podobně zapojené podávají daleko horší výsledky, je jasný že měřený parametry v tak jednoduchý topo nemohou bejt díky nemožnosti uzavřít silnější byť lokální ZV při rozumným výsledným Gainu a výst odporu nikdy odpovídající. Existuje více šikovných možností, ale vždy za cenu komplikací s napájením,výrobou, proto jsem naťukl topo ala OZ = že to lze i bez kondenzátorů v cestě mezi každým jednotlivým zesil stupněm ...


to mý nakopnutí směrem k OZ topo bylo myšleno trošku jinak ty to víš moc dobře, jen se ti asi nehodí do krámu co jsem napsal, žádná věda v tom není ...OZ topo není zcela špatně, špatně bývá většinou jen špatný celkový návrh a implementace takové topologie... vymyšleno bylo min okolo lamp dávno vše do roku cca 1965 úkolem je jen najít vhodný a šikovný řešení pro vhodnou aplikaci při zachování rozumné použitelnosti i laikem (nic nenastavovat jen občas vyměnit lampy) pokud mluvíme o nějakém serioznějším vývoji a ne o hrátkách na bastl stole.

Přeju hodně štěstí cesta to je zajímavá... ne nadarmo se říká celosvětově popisu určitých zvukových vlastností např. "hladkost lamp" u těch nejlépe ušima hodnocených zařízení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
alfa
Nádejný hifista


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 83
Bydlisko: Milovice nad Labem

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2011 20:01:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Bude v prodeji PCB?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Guru
Hifista


Založený: 22 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: B.B.

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2011 20:47:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež ma zaujíma, či bude PCB. A ešte aj či to bude komplexne doriešený projekt, t.j. hlavne ako bude doriešená zdrojová časť či ochrany. Aby sa nemuselo riešiť poradie zapínania jednotlivých komponentov napríklad. Proste aby to bol taký ucelený projekt.
_________________
Kutil domáci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2011 21:17:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Citace vedle z "profi fóra":

citácia:
Ad zájem: děkuji děkuji, uvidíme, zájemci už stojí v řadě Wink . Mířilo by to s největší pravděpodobností do vyšší cenové hladiny, čemuž by odpovídaly použité komponenty (krokový mechanický řadič pro regulaci hlasitosti, kvalitní mechanický přepínač vstupů).


Obávám se, že to nebude projekt pro všechny. Ale jen odhaduji. Třeba se to změní.


Naposledy upravil Pasul dňa St apríl 06, 2011 09:18:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 4 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist