Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

MAGICO S7 a plkanie o inom
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 14:09:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky nějak nechápu tu zaslepenost vůči DSP/aktivu, asi většina highend hifistů není schopná složitější analýzy a spojení jednoho zesilovače a dvou beden je pro ně nepřekonatelné dogma, a nebo by pak nefungoval obchodní model měnění kvalitních komponent za hifi trabanty Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 14:34:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Taky nějak nechápu tu zaslepenost vůči DSP/aktivu, asi většina highend hifistů není schopná složitější analýzy a spojení jednoho zesilovače a dvou beden je pro ně nepřekonatelné dogma, a nebo by pak nefungoval obchodní model měnění kvalitních komponent za hifi trabanty Smile


Tak to ja hifisty chapu....

Uprimne kdyby mi MaBat nedodal na emulacni testovaci pokusy DSP vyhybku + 12 kanalovy zesilovac tak bych to nerealizoval ani u B2.

Pote co mi to nainstalovali - po nekolikahodinove praci 2 zdatnych "techniku" jsem si to trochu na zivo osahal a pak uz jsem strach z DSP prekonal.

Ale masove komercni reseni musi byt plug and play, jinak to komercne nefunguje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 15:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg + Bartoli
Všichni hifisti nejsou neschopní technici. Důvody odporu k DSP mohou být i čistě zvukové. Vy dva ale zřejmě stěží pochopíte a přijmete fakt, že DSP může zcela slyšitelně i v negativním smyslu ovlivňovat výsledný zvuk. (Nemluvím o aktivu/pasivu, ale obecně o DSP.)

Jinak Bartoli má pravdu v tom, že plug and play je z komerčního hlediska obrovská výhoda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 16:07:43    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
... Vy dva ale zřejmě stěží pochopíte a přijmete fakt, že DSP může zcela slyšitelně i v negativním smyslu ovlivňovat výsledný zvuk. (Nemluvím o aktivu/pasivu, ale obecně o DSP.)

Stěží pochopí a přijmou vysvětlování věcí, se kterými mají oba vlastní zkušenosti, od někoho, kdo s tím žádné zkušenosti nemá a o DSP výhybkách čte maximálně na forech. To opravdu stěží.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 16:12:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
... Ale i ty G1 jsou furt jen pasivni maly 4p. bedny.

A ono to taky dal a lip hnat nema moc cenu. Trh to nechce, na DSP aktiv hifisti nehrajou, velky bedny se moc neprodavaji atd...

Laurence Dickie na videu co tu uz bylo postnute mluvil o vizi udelat G0, to asi bude nejaky poradne veliky 5p. kalotovy maximum dobry bedny v DSP aktivu....ale sam tam naznacoval ze trh na to neni zvedavy....asi to zustane jen v jeho hlave a nebo to casem udelaji jen aby si s tim pohral bez komercniho uspechu...

Pokud si pamatuju, tak Dickie tam říkal, že zkoušeli DSP aktiv oproti pasivu (emulací stejných přenosů) a rozdíl byl poslechově nevýznamný (pokud vůbec, to už si doslovně nepamatuju). Vzhledem k tomu, že i mnohapásmové pasivní výhybky umí dobře, tipoval bych, že u nich zůstane. Ne všechny konstrukce nutně nějak výrazně těží z přechodu na aktiv. Osobně jsou mi pasivní bedny taky pořád sympatičtější svojí výslednou jednoduchostí, ale jsou prostě situace, kdy to po aktivu (dnes už prakticky jen jako DSP) zoufale volá, nebo to jinak ani pořádně nejde. To jsou typicky situace, kdy chceš dělat něco "jinak" - DSP ti v tom dává naprostou svobodu. Ryze technické výhody jsou neoddiskutovatelné.

Že je DSP nějak špatný, je asi taková pranostika, jako že basák je 30+, apod.
Já vim, když těch 20 kHz je tak děsně zubatejch...

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 17:25:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro MaBata, který nepozorně čte:
Výslovně jsem uvedl, že nemluvím o DSP aktivu, ale o DSP obecně.
Netvrdím, že aktiv bude horší než pasiv. I DSP aktiv může být lepší než pasivní řešení.

Napsal jsem informaci, za kterou si stojím a která vychází z vlastní poslechové zkušenosti i ze zkušeností jiných. Digitál je pořád sviňa. Rozhodně jsem ale nezobecňoval v tom smyslu, že DSP nebude mít přínos.

Aby někdo mohl pochopit, jak může čarování v digitální doméně kazit zvuk, musí mít zkušenost s výborně hrajícími pasivními řešeními a pak srovnávat. Člověk, který je přesvědčen, že DACy od 200 USD hrají plus mínus stejně a jejich vliv na výsledný zvuk je marginální, tohle asi nikdy nepochopí. Vlastní zkušenosti jsou nepřenositelné.

Tímto za sebe raději končím diskusi na toto téma, zřejmě by to nikam nevedlo. Nechci se hádat ani nikoho přesvědčovat. (Navíc jsem byl požádán v poště, abych raději nereagoval Smile )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
catmann
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2014
Príspevky: 259
Bydlisko: východ SK

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 18:33:39    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:

Tímto za sebe raději končím diskusi na toto téma, zřejmě by to nikam nevedlo. Nechci se hádat ani nikoho přesvědčovat. (Navíc jsem byl požádán v poště, abych raději nereagoval Smile )


Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 18:52:26    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Pro MaBata, který nepozorně čte:
Výslovně jsem uvedl, že nemluvím o DSP aktivu, ale o DSP obecně.
Netvrdím, že aktiv bude horší než pasiv. I DSP aktiv může být lepší než pasivní řešení.

Napsal jsem informaci, za kterou si stojím a která vychází z vlastní poslechové zkušenosti i ze zkušeností jiných. Digitál je pořád sviňa. Rozhodně jsem ale nezobecňoval v tom smyslu, že DSP nebude mít přínos.

Aby někdo mohl pochopit, jak může čarování v digitální doméně kazit zvuk, musí mít zkušenost s výborně hrajícími pasivními řešeními a pak srovnávat. Člověk, který je přesvědčen, že DACy od 200 USD hrají plus mínus stejně a jejich vliv na výsledný zvuk je marginální, tohle asi nikdy nepochopí. Vlastní zkušenosti jsou nepřenositelné.

Tímto za sebe raději končím diskusi na toto téma, zřejmě by to nikam nevedlo. Nechci se hádat ani nikoho přesvědčovat. (Navíc jsem byl požádán v poště, abych raději nereagoval Smile )


FYI mel jsem doma pujceny tyden i DAC EMM Labs DAC2, bratru hracka za cca 200 000CZK.

Fakt je to o hovnu tyhle digitalni poklady.

Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11551
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 19:15:04    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK: chapem tomu spravne, ze sa ti nepaci akakolvek digitalna uprava, t.j. ani keby na vystupe DSP bol na kazdy par kanalov nejaky high-end DAC a zosilnovac?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 19:31:00    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Pro MaBata, který nepozorně čte:
Výslovně jsem uvedl, že nemluvím o DSP aktivu, ale o DSP obecně.

Jsem si toho plně vědom, a to, co jsem napsal, s tím není v žádném rozporu. Šlo o vztah prosté konjunkce. Ty, jako velký lidový logik, bys toto mohl pobrat. Aspoň jsem v to doufal.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 22:31:22    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Bartoli napísal:
... Ale i ty G1 jsou furt jen pasivni maly 4p. bedny.

A ono to taky dal a lip hnat nema moc cenu. Trh to nechce, na DSP aktiv hifisti nehrajou, velky bedny se moc neprodavaji atd...

Laurence Dickie na videu co tu uz bylo postnute mluvil o vizi udelat G0, to asi bude nejaky poradne veliky 5p. kalotovy maximum dobry bedny v DSP aktivu....ale sam tam naznacoval ze trh na to neni zvedavy....asi to zustane jen v jeho hlave a nebo to casem udelaji jen aby si s tim pohral bez komercniho uspechu...

Pokud si pamatuju, tak Dickie tam říkal, že zkoušeli DSP aktiv oproti pasivu (emulací stejných přenosů) a rozdíl byl poslechově nevýznamný (pokud vůbec, to už si doslovně nepamatuju). Vzhledem k tomu, že i mnohapásmové pasivní výhybky umí dobře, tipoval bych, že u nich zůstane. Ne všechny konstrukce nutně nějak výrazně těží z přechodu na aktiv. Osobně jsou mi pasivní bedny taky pořád sympatičtější svojí výslednou jednoduchostí, ale jsou prostě situace, kdy to po aktivu (dnes už prakticky jen jako DSP) zoufale volá, nebo to jinak ani pořádně nejde. To jsou typicky situace, kdy chceš dělat něco "jinak" - DSP ti v tom dává naprostou svobodu. Ryze technické výhody jsou neoddiskutovatelné.

Že je DSP nějak špatný, je asi taková pranostika, jako že basák je 30+, apod.
Já vim, když těch 20 kHz je tak děsně zubatejch...


No, plocha(velikost) basaku nehraje zadnou roli? Nemyslim, o kolik to umi jit niz, to me celkem nezajima...

_________________
Omlouvám se, jsem hifitele Smile

Když se na světe objeví opravdový génius, pozná se podle toho znamení,že se všichni hlupci proti němu spolčí. JONATHAN SWIFT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: St júl 20, 2016 22:32:17    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Výslovně jsem uvedl, že nemluvím o DSP aktivu, ale o DSP obecně.

Tak ještě jednou pro MaKa, který nepozorně čte:
MaBat napísal:
MaK napísal:
... Vy dva ale zřejmě stěží pochopíte a přijmete fakt, že DSP může zcela slyšitelně i v negativním smyslu ovlivňovat výsledný zvuk. (Nemluvím o aktivu/pasivu, ale obecně o DSP.)

Stěží pochopí a přijmou vysvětlování věcí, se kterými mají oba vlastní zkušenosti, od někoho, kdo s tím žádné zkušenosti nemá a o DSP výhybkách čte maximálně na forech. To opravdu stěží.


A nebo nás, laiky, tedy pouč, o tom zlém DSP, co se tam všechno může pokazit...a když se nepoučíme, tak se alespoň pobavíme (jako obvykle) Smile Např. bys mi mohl poradit, jak v pasivu zpozdím o 30cm woofer, který mi září zezadu do zdi, ušetřil bys mi dva kanály LMek Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 05:43:20    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
Ctyrpasmo za rozumny prachy v peknym provedeni to je Smile Ale nema to zadny basaky Smile Basak ma 30+ Smile

WaVe_99 napísal:
...
No, plocha(velikost) basaku nehraje zadnou roli? Nemyslim, o kolik to umi jit niz, to me celkem nezajima...

Trochu ode zdi ke zdi. Jade 7 má dva 20 cm basáky, což může být tak o 15% menší plocha, než jeden 30 cm. Jestli myslíš, že těch 15% nějak schází k tomu, aby se o tom dalo napsat, že to má basák, vymlouvat ti to nehodlám. Nebo jestli jsi to myslel tak, že by to muselo mít aspoň dva dvanáctipalce, tak to už vůbec ne.

Tři ty basáky by tam byly ještě lepší, ale někde se zastavit musíš - na objemu, na ceně. Dva osmipalce se jeví ještě jako rozumná volba pro takovou bednu.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 09:19:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavne jde v komerci o prodej a zisk, velke bedny s velkyma basakama hifisti nekupuji tak proc by to delali....

V tomto kontextu je to co tam maji male 4p. Jade7, nebo i ty superdrahe revely tak akorat.

Je to takovy zlaty kompromis.

Ono se to nezda ale fakt jsou hifisti hlupaci, pamatujete treba na ty fotky s drahyma revelama? Magor to tam ma v malym kamrliku natlaceny ke zdi a uplne to akustikou cimry zabil.....a to jsou maly bedny za 3/4 mega. Co by delal s velkyma bednama Laughing

Mimochodem ty maly JADE7 jsou cenovy zazrak!
Kdyz vemu jen material na ty bedny tak bych to doma tezko DIY zbouchal za 50 000 a tady to maj hifisti na podnosu hotove, pekny lak a dyha za 80 000CZK....jiste to bouchaji v Cine, jinak by to takhle low cost nemohli prodavat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11551
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 09:32:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, dalsi "hifista": http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/wharfedale/32119-wharfedale-jade-7-reprosoustavy/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 09:35:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Dlužno dodat, že za osmdesát je základní dýha - černý dub, třešeň. Klavírní lak je za pětadevadesát, "burgundy burr" za stodeset Smile

Ale vypadá to i hezky udělaný -

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 10:04:19    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
MaK: chapem tomu spravne, ze sa ti nepaci akakolvek digitalna uprava, t.j. ani keby na vystupe DSP bol na kazdy par kanalov nejaky high-end DAC a zosilnovac?

Nechápeš to správně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11551
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 10:23:36    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, ale vyznelo to tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3898
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 10:32:49    Predmet: wharfedale jade Odpovedať s citátom

Podľa merania je ten výškač alebo jeho umiestnenie hnusné, hoci to nad 10kHz asi nebude to najpodstatnejšie.
http://www.stereophile.com/content/wharfedale-jade-7-loudspeaker-measurements#8LJi5zXASzwQhvmc.97
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 10:42:35    Predmet: Re: wharfedale jade Odpovedať s citátom

jmd napísal:
Podľa merania je ten výškač alebo jeho umiestnenie hnusné, hoci to nad 10kHz asi nebude to najpodstatnejšie.
http://www.stereophile.com/content/wharfedale-jade-7-loudspeaker-measurements#8LJi5zXASzwQhvmc.97


Kdyz se ti nelibi kvalitni hladke solidne zvladnute 4p male lacine bedny Jade 7 tak si kup nejake hrbate, blbe zvladnute drahe bedny ty joudo:

http://www.stereophile.com/content/bampw-800-diamond-loudspeaker-measurements#dDsAwojvVtxRBBHP.97
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3898
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:08:57    Predmet: Re: wharfedale jade Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
jmd napísal:
Podľa merania je ten výškač alebo jeho umiestnenie hnusné, hoci to nad 10kHz asi nebude to najpodstatnejšie.
http://www.stereophile.com/content/wharfedale-jade-7-loudspeaker-measurements#8LJi5zXASzwQhvmc.97


Kdyz se ti nelibi kvalitni hladke solidne zvladnute 4p male lacine bedny Jade 7 tak si kup nejake hrbate, blbe zvladnute drahe bedny ty joudo:

http://www.stereophile.com/content/bampw-800-diamond-loudspeaker-measurements#dDsAwojvVtxRBBHP.97


Tvoje abnormálne správanie ma už neprekvapuje. Pravdepodobne si ma pletieš s tvojím ošetrovateľom.
Akurát len neviem čo znamená joudo, ale asi nič príjemné alebo zaujímavé na diskusiu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:12:10    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Bartoli, dalsi "hifista": http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/wharfedale/32119-wharfedale-jade-7-reprosoustavy/


Asi to nebude taký zázrak keď ich predáva.
Počul ich niekto na vlastné uši? Keď ich tak doporučujete? Dobré meranie nemusí byť všetko.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11551
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:19:31    Predmet: Odpovedať s citátom

A mas priklad repro s dobrym meranim, ale zlym zvukom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11551
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

A predaval ich mozno preto, ze si kupil nejaky lampovy zosilnovac...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:22:55    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:
miero napísal:
Bartoli, dalsi "hifista": http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/wharfedale/32119-wharfedale-jade-7-reprosoustavy/

Asi to nebude taký zázrak keď ich predáva.


"Důvod prodeje potřebuji k nové stereo soustavě 8 ohm. reprosoustavy, Jade 7 mají 6 ohm. A nebo vyměním za podobné z 8 ohm." Very Happy

Prostě potřebuje nějaký bedny z 8 ohm...

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:51:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Čítať viem. 8 Ohm nemusí byť tá pravá príčina.
Koľko búdiek uvádza 8 Ohm a má naozaj 8ohm? Väčšina padá na 3,2 alebo 4ohm, máloktoré nejdú pod 6ohm.
MaBat aj si ich počúl? Alebo graf je to tvoje jediné zlaté teľa ktorému sa klaniaš?

Inak vyzerajú dobre. Nemať búdky tak by som o nich uvažoval -> http://www.tophudba.sk/wharfedale-jade-7-1605


Naposledy upravil vlado222 dňa Št júl 21, 2016 11:57:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:56:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohajeho.

Ale je kouzelný, jak hifista hned začne špekulovat, jaká je asi ta pravá příčina prodeje. Co k tomu napíše přímo prodávající, je v podstatě irelevantní - asi síla zvyku.
Děláte to takhle všichni, když prodáváte nějaký hifi harampádí?

"Ty bedny jsou takovej šit, tak na co bych to svedl - potřebuji jinou impedanci Idea " Laughing

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes


Naposledy upravil MaBat dňa Št júl 21, 2016 11:59:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 11:59:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Počul si ich?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12859

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 12:02:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ne, a podívej se laskavě, padla tu poptávka po doporučení beden, které dobře měří a reprezentují přijatelný poměr cena/výkon. V reakci na to jsem dal tip na tyto. Stačí? Opravdu umíš číst?
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št júl 21, 2016 12:06:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok. Tak to je jiná. Beriem späť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 4 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist