Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Signálové přepínače
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 21:40:41    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
BV napísal:
citácia:
Real men don´t use opamps

Very Happy

Thumbs up Rotfl

Jak kdy! Laughing
Ale samozřejmě. A netýká se to jenom operačních zesilovačů. Vždyť je to jenom hra. Ale běda tomu, kdo na to skočí a začne jí brát vážně. Hypnotized ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20487

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 21:46:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Není to pravda. To, co jsem napsal, se týkalo levné aplikace.

Zcela upřímně, podle toho, co jsem měl možnost zkoušet a ověřovat, lze diskrétně vytvořit zvukově vynikající, high-endové zařízení. Tím je DII.

S OZ lze vytvořit velmi slušné zařízení za rozumnou cenu. Neexistuje prostor pro optimalizaci, vše je dáno OZ. Neměl jsem to štěstí se potkat s takovým prvkem, který by splnil mé požadavky. Podle FB od čtenářů/zákazníků by jím mohlo být combo AD823+AD815 od Walta Junga, ale vlastní zkušenost s tím nemám.

Tvé poznámky bohužel nemohu brát vážně, jelikož jakákoliv realizačně-poslechová zkušenost Ti absentuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St november 12, 2008 22:48:22    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Tvé poznámky bohužel nemohu brát vážně, jelikož jakákoliv realizačně-poslechová zkušenost Ti absentuje.

Nemáš tak docela pravdu. Od té doby, co mám nový telefon který umí přehrávat MP3, poslouchám muziky poměrně dost. Ale nic není dokonalé. Odpadl problém s rušením ze sítě, zato se nepříznivě projevuje akustické rušivé pole, v metru je opravdu velký hluk. Možná by pomohla uzavřená sluchátka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: So december 27, 2008 13:54:05    Predmet: Problém se zemí Odpovedať s citátom

Zdravíčko pánové,
měl bych takový menší problém. Navrhl jsem si desku na přepínač vstupů(schéma podle Petrkp). Při připojeném vstupu kdy nemám žádný aktivní je slabounce slyšet hudba která do toho leze. Je mi jasné že se to nese po zemi. Mám rozlitou zem zvrchu i zdola, izolačn mezery 0.38mm.Potřeboval bych prosím poradit co jsem udělal špatně a čemu se případně vyhnout. Děkuji
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Po december 29, 2008 17:47:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Budu DPS předělávat, pokud by mi prosím někdo byl ochoten napsat, kterých zásad se mám držet byl bych opravdu moc rád. Četl jsem si článek PMA "na minimalizaci VF rušivých slože" a další verze tedy bude mít rozlitou zem jen zvrchu, dál doplnim blokovací kondy ke každému OZ.
Děkuju
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2643
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po január 05, 2009 13:15:02    Predmet: Odpovedať s citátom

kdybys k tomu dal schéma bylo by to jednodušší...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tycho
Hifi obsluha


Založený: 17 marec 2009
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut marec 17, 2009 15:20:08    Predmet: A spojka? Odpovedať s citátom

Zdravím, hledal jsem, kde koupím BT-31 a narazil na správné místo. Nerozumím sice většině z toho, o čem je tu řeč, ale kabely budu raději přepínat ručně.
Řekněte mi ale, když nemám přístup k vstupům na přístroji a vyvedu si tedy od nich kabel a na propojení použiju cinch spojku - dá se i na té spojce něco zkazit? Mám doma jakousi zlacenou, co stála 15 Kč; nebo je třeba ke kvalitním kabelům sehnat lepší nebo je to celé se spojkou hloupost?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist