Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Tipy na první sestavu? Do 140tisíc
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 13:38:20    Predmet: Odpovedať s citátom

V tom případě nabízím můj osobní příjezd s bednami a sestavou železa, která podle mě v dané cenové relaci udělá největší parádu. Dále kromě toho, že to všechno přivezu, vyskládám a zapojím, tak také správně umístím repro do poslechovky a případně pomůžu i přestěhovat nábytek do vhodnějšího uspořádání pro hifi, pokud to bude možné. Dvě-tři hodiny tomu na místě klidně dám, případně podle potřeby.

VMA-I EVO dýha wenge 55 000 Kč
reprokabely 2x4 mm2 2x3 m 300 Kč
koncový zesilovač CustomWorks HYPA 17 29 900 Kč
signálové kabely 1 m 599 Kč
předzesilovač CustomWorks HYPA 1 17 900 Kč
signálové kabely 0,25 m 449 Kč
DA převodník CustomWorks DAC 1 USB 22 900 Kč
Slušný USB kabel je součástí balení, všechny napájecí kabely a dálkové ovládání je součástí balení

celkem 127 048 Kč

V případě použítí reprobeden VMA-I SL je sestava o 15000 Kč levnější.

K sestavě je potřeba akorát nějaký PC, notebook nebo tablet či mobil, do kterého se zapojí USB. Program pro přehrávání - Foobar - je zdarma.

Doprava do Prahy zdarma.

Bude mít vystaráno na 20 let.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11542
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 13:57:34    Predmet: Odpovedať s citátom

To je servis! :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1412

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 14:31:41    Predmet: Odpovedať s citátom

To tedy je. Knopi se zdá být snadným cílem.Wink Ale pozor, zdání někdy klame..Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 870
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 14:49:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Perfektní nabídka od Checka !

Pokud má Knopi dost peněz a odvahy do toho jít, tak vzhledem ke kvalitě nabízenýho, se všechno ostatní komerční hifi (včetně DIY) stane zbytečností.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 15:09:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Všechno ne Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11542
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 15:33:37    Predmet: Odpovedať s citátom

mimochodom, knopi "Zaslal: Ne jún 28, 2015 17:02:30" a potom to tu dlho lezadlo ladom... mozno uz nieco ma :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tantito
Hifista - pokročilec


Založený: 24 február 2013
Príspevky: 335
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 19:00:27    Predmet: Odpovedať s citátom

A teraz len tak orientacne a informativne.Aka by bola cena komercnej zostavy v porovnatelnej zvukovej kvalite? Smile
_________________
Technics SL1200GR/Project Tube Box DS2/Topping D90/Denafrips Athena/Hypex Nilai 500/Mabat Little Sandhorn
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11542
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 19:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak skusmo len repro v porovnateľnom objeme a veľkosti repro, a bez akéhokoľvek predpokladu, že to bude hrať lepšie než EVO.

B&W CM10 S2 ... 104 tis. Kč
BV Audio F3ROY ... ~49 tis. Kč (1800 EUR)
Dali Helicon 400 mk2 ... 150 tis. Kč
Dynaudio Focus 380 ... 180 tis. Kč
Focal Electra 1028 Be ... 157 tis. Kč
Jamo C 109 ... 80 tis Kč
Quadral Wotan VIII ... 77 tis. Kč
Revel Performa F208 ... 151 tis. Kč
VINCENT LS 310 ... 90 tis. Kč
T+A TCD 110 S ... 122 tis. Kč
Xavian Xn 360 ... 220 tis. Kč

A o mnohých vôbec nepochybujem, že sa to ani nepriblíži.


Naposledy upravil miero dňa St júl 22, 2015 13:04:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1412

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 21:21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

BVaudio F3ROY bych tedy jako komerci zrovna neoznačoval. A modelu VMA-I EVO se více než vyrovnají, řekl bych.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2343
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 21:36:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím jestli více než vyrovnají, ale z výše uvedených, bych je bral jako jedinou, skutečnou konkurenci. Docela rád bych je někdy slyšel vedle sebe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11542
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2015 22:53:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Pridal by som k nim ešte do trojky na porovnanie, i ťažkú váhu, Aragorny od VB.

Obrázok napríklad tuto: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=6415
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 870
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut júl 21, 2015 07:57:15    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
mimochodom, knopi "Zaslal: Ne jún 28, 2015 17:02:30" a potom to tu dlho lezadlo ladom... mozno uz nieco ma Smile


Pravděpodobně tak po měsíci (nebo delší době) zareaguje, že děkuje za nabídnutý řešení a za půl roku třeba ještě napíše, že teď má bohužel priority jinde.

Ale jinak je to opravdu slušnej kluk.Prostě se bojí, že to finální rozhodnutí uspěchá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2343
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut júl 21, 2015 08:01:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono by toho na porovnání bylo víc. Problém je s dostupností.
Jediný VMA a BVa, se dají koupit jako nové, se zárukou.
Pokud by si chtěl bedny sám postavit, nebo nechat postavit, tak je toho samozřejmě na výběr víc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut júl 21, 2015 08:09:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl --> A aky je rozdiel medzi tym, ze kupi prakticky naslepo VMA / BVa, alebo si postavi cosi, co nikdy nikde predtym nepocul a pravdepodobnost, ze to napriamo porovna s konkurenciou je tiez miziva? Projektov na realizaciu je kopec. Sikovnych ludi, ktori to postavia na zakazku je tiez dostatok. Lenze kupujes macku vo vreci. S tym treba pocitat. Ja by som smelo do vyberu zaradil aj bedne od fifiho, ale ked niekto nie je schopny spravit si "prieskum" v Prahe, nevidim vobec zmysel pisat mu, nech si pride cosi vypocut do Nitry Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1412

PríspevokZaslal: Ut júl 21, 2015 11:18:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar : Souhlas, až na ten dostatek šikovných lidí ochotných stavět na zakázku. Mé zkušenosti v tomto směru jsou přesně opačné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 853

PríspevokZaslal: Ut júl 21, 2015 17:36:45    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Odar : Souhlas, až na ten dostatek šikovných lidí ochotných stavět na zakázku. Mé zkušenosti v tomto směru jsou přesně opačné.


"Šikovných lidí" dostatek je - bohužel, většinou jen do té doby, než jim sděliš, co přesně chceš a v jaké kvalitě Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Ut júl 21, 2015 18:31:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ipyks: jeste dodej "A za jakou cenu".
_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 09:20:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Porovnání VMA-I EVO, BV F3ROY, Aragornů se rád zúčastním a bedny přivezu. Ale už není tak úplně jednoduché, kde by se něco takového mělo uspořádat. Můžeme u mě a nebo se můžeme dohodnout na Českou Třebovou.

miero: Kdybys chtěl nějaké porovnání realizovat s tvým párem beden, tak klidně - rád se přijdu podívat.
Jestli umíš koupit F3ROY za 48000 Kč, tak mi dej prosím vědět, jakou máš banku, že má tak výhodné kurzy €/CZK. Mě by F3ROY vyšly podle aktuálního kurzu na 49739 Kč javor, dub a nebo 50 873 Kč orech, čerešňa, dopravu nepočítám.

F3ROY a Aragorny jsou bedny, které, když se mě někdo zeptá, tak mu je pochválím, ale samozřejmě mám svoje horké želízko v ohni VMA-I EVO. Srovnání se vůbec nebojím.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11542
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 13:03:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne to kurzom 27.25 (centralchange.cz) vychadza na 49 tisic - opravil som to i v tom prehlade hore.

Skusim vyzistit dostupnost Aragornov na takyto test. Hodili by sa nejake F3ROY pobliz Prahy - o ziadnych zatial neviem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 13:44:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkus to zjistit u pana Sýkory. On má myslím ale speciální verzi Aragornů o něco nižší a možná i s o něco menším objemem pro basák a taky nevím, jestli bude mít chuť takové porovnání dělat. Odvoz mu případně zajistím sám. Majitelů Aragornů po Praze myslím pár je, ovšem pochybuji, že by měli něco chuť takového řešit.

Ohledně směnárny, tak tebou odkazovaná http://centralchange.cz/ je valutová směnárna za hotové bankovky. To může být cesta pro někoho, kdo pojede za panem Buntou do BVaudio a hned koupí. Já jsem počítal kurz € deviza nákup u mojí Fio banky, která za platbu v Eur do zahraničí účtuje 25Kč a ne 220Kč jako všechny ostatní banky. Kurz má také srovnatelný jako ostatní banky. Bankovní poplatek jsem do ceny nedával. Díky za info, až pojedu někam na dovolenou, tak je možná navštívím.

BVaudio bedny po Praze vím akorát zde: http://www.nirvanahifi.cz/bvaudio-reprobedny-f3se/

Případně kdybys věděl o majitelích Aragornů nebo BVaudio reprobeden v severních čechách nebo okolí Litoměřic, tak za dva měsíce bude špičková akusticky upravená poslechovka, železo i VMA-I EVO připraveny. Modří vědí Smile

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 14:20:00    Predmet: Odpovedať s citátom

check napísal:
Já jsem počítal kurz € deviza nákup u mojí Fio banky, která za platbu v Eur do zahraničí účtuje 25Kč a ne 220Kč jako všechny ostatní banky.
Pri 50tich litroch je to uz snad suma-fuk Cool

Aragorny sa daju este niekde realne kupit nove? Google mi nepomohol Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 15:23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
check napísal:
Já jsem počítal kurz € deviza nákup u mojí Fio banky, která za platbu v Eur do zahraničí účtuje 25Kč a ne 220Kč jako všechny ostatní banky.
Pri 50tich litroch je to uz snad suma-fuk Cool


Až zaplatíš na poplatcích 10 000 Kč / 4 roky České spořitelně, tak také budeš jako já utíkat do banky rušit účet a pak si domluvit podpis 2 str A4 smlouvy s Fio.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 15:44:33    Predmet: Odpovedať s citátom

U tech Aragornu bude myslim problem s dostupnosti toho Morel stredaku.
_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 16:27:39    Predmet: Čo nakúpiť Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil palipol dňa St júl 22, 2015 16:39:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 16:30:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Coques napísal:


1...."Magnepany asi nebudú to pravé na pobehovanie po baráku. Vlastne všetkému s páskom by som sa vyhol"...

2...."na také to bežné nekritické počúvanie by som zobral JBL250, ktoré majú veľmi vyvážený zvuk"...


Ad 1.)
Ani jedny z tých Maggies, čo knopi uviedol v bode 4 nemajú "pásik",ak teda nemáš na mysli všetky lineárne vyžarujúce meniče, čo jednotlivé pásma u týchto reprosústav sú. Osobne by som do portfólia kandidátov vydarený model MG 1.7 určite zahrnul. Smerové sú všetky dipóly, ako ostatne mnoho iných, "nedipólových" riešení. Magnepan ako väčšina dipólov „normálnej“ veľkosti má nižšiu účinnosť a potrebujú koncový stupeň schopný dodať vysoké prúdy v špičkách. MG 1.7 sú, čo sa týka impedančnej krivky bezproblémové ak je koniec (cca 150W) do 4 Ω stabilný. Krivka do 4 kHz (kde leží 95% hudobnej energie) je príkladne vyrovnaná (okolo 4 Ω) a postupne klesá až na 1,8 Ω pri 20 kHz.
Principiálne je to stále elektrodynamický menič.

3,5x6m je už slušne veľká miestnosť, 1.7čky potrebujú cca 50m3 objemu, čo by mohlo stačiť.

Ad 2.)
Veľmi vyvážený zvuk sa hodí skôr na kritické počúvanie...Či?Rolling Eyes

Inak bez domáceho vypočutia definitívneho reťazca by som do žiadnej kúpy nešiel a cesty Mohameda k hore stoja a peniaze - preto sa mi z tohto pohľadu javí najlepšia ponuka od Checka, kedy hora príde k Mohamedovi... Wink


Naposledy upravil palipol dňa St júl 22, 2015 17:30:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St júl 22, 2015 17:12:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Krátce k tomu zvažovanému porovnání VMA/BVa (Aragorny jsem slyšel, ale neporovnával nepřímo).

Není to tak dávno, co jsme s kolegy (Karel2, AlesK) dělali přímé poslechové porovnání VMA-1 (předchůdce VMA-EVO) a jejich DIY beden, které hodně vycházejí právě z koncepce BVA F3.

Ten test bude určitě hodně zajímavý, ale nečekejte, že tam budou nějaké zásadní rozdíly ve smyslu lepší/horší. Tady je to opravdu jen o charakteru zvuku a o tom, co kdo preferuje, co poslouchá a v jakém konkrétním prostoru.

Viz: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=15180&postdays=0&postorder=asc&start=0
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 24, 2015 19:40:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuju za příspěvky pár dní jsem sem nekoukal. Teda Šeďoure ty si mě normálně slušnym způsobem pomluvil Laughing v té době jsem neměl zájem kupovat bedny, ale máš naprostou pravdu raději mít nic nebudu pokud si tím nejsem jistý bohužel takový jsem a nadšený z toho taky nejsem a jako lajk ani nemůžu vědět co chci. A je těžký si vybrat jelikož nelze poslechnout na jednom místě vše co jsem vyjmenoval což je zásadní, návštěva nemusí taky tolik napovědět, ale lepší něco než nic. A pro mě nemusí znamenat kvalitnější lepší.

V diskuzi se řešily i kabely ty mam vybrané Kabelguru.

Ohledně DACu na jednu stranu souhlasim se Sekalem a na druhou stranu ne. Myslím, že kvalitu nahrávek člověk začně řešit až bude sestava. Na sluchátkách pro mě byla kvalita 44.1 Flac dostatečná a rozdíl byl zřejmý oproti 320kpbs. A co se týče Orion Lite vždy když jsem na to něco napojil tak charakter podpis byl zřejmý pro mě z dlouhodobého hlediska zásadní a i když to nebylo jistě dokonalé viz fóra recenze atd. já to nemohl poznat.

Pak dále nabídku poslechu sestavy Checka rád využiju děkuju, ale u něj. A Šeďoure pokud budeš mít čas v srpnu rád přijedu pokud budu stále vítaný.

Mě osobně se F3Roy i designově moc líbí ty bych si rád taky poslechnul.

A jinak co si myslíte o 2 bodě řešení dospělých aktivů ve spojení s kvalitním převodníkem?
Nevim proč mě se vždycky líbí exotika co není tak známá.

Magnepany mě zaujaly, že by tam mohla být malá podobnost zvukového základu se sluchátky Audeze jako vzdáleně podobné technologii. Pokud ano tak by se my mohly moc líbit.
Děkuji palipol za info ohledně Magnepanů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Pi júl 24, 2015 22:13:10    Predmet: Odpovedať s citátom

knopi napísal:
A jinak co si myslíte o 2 bodě řešení dospělých aktivů ve spojení s kvalitním převodníkem?
Nevim proč mě se vždycky líbí exotika co není tak známá.
Myslím, že nějaké ty Genelecy by mohla bejt u našince vcelku frajeřinka Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Pi júl 24, 2015 22:29:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Genelec (IMO vynikajuce), Adam-audio . . . je toho plna prdel, co by sa dalo kupit. Len bez vypocutia je to mlatenie slamy. Jedine to kupit cez net a vyuzit dobu na vratenie bez udania dovodu.

EDIT:
Este ma napadlo ist sa mrknut na RIHA http://www.audio-visual.cz/produkty-riha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11542
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So júl 25, 2015 22:27:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako nevyhoda RIHA sa mi zda prilis siroky sortiment, napr. reprosustav - odhadom je to 80 roznych modelov, ktore sa mi nechce verit, ze vsetky postavili a otestovali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist