Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Začínáme s hifi - zapojení reproduktorů
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Dokumentácia - How to ...
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po február 19, 2007 17:07:59    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Počet zmatených doposud nepřesáhl počet oněch údajně neexistujících zesíků ..... proč já se tady vždycky nechám do něčeho zavléct. Protože jsem debyl, kterej pořád leze do stejný řeky.


Nemyslím si, že to má smysl, ale pro pořádek: jak zjišťuješ počet zmatených? Rolling Eyes

Jinak nesouhlasím s tím, že pořád lezeš do stejný řeky. Problém je totiž v tom, že jsi z ní pořád nevylezl. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po február 19, 2007 17:42:25    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Ach jo, tolik zbytečné práce se po mě chce. Tak např. pro zesík s jedním párem reprosvorek: (viz obrázek mono-wire) je naprosto matoucí schéma Bi-amp Horizontal. kdo tomu nerozumí, bude totálně v prdeli, hodí zesák z okna a raději půjde na pivo. Kromě čtyř a vícekanálových koncáků (a že jich je na trhu požehnaně že), se tento způsob zapojování stále více používá u AV receiverů, které stále více tuto možnost umožňují, využití jiných konců pro bi-amp. Taktéž je to jedna krabice s označením svorek A a B. Nebo ..... a to už si vážně doplń sám. Jen naprostej idiot může donekonečna dělat, že tomu nerozumí, nebo pořád dokola tvrdit, že někoho matu. Počet zmatených doposud nepřesáhl počet oněch údajně neexistujících zesíků ..... proč já se tady vždycky nechám do něčeho zavléct. Protože jsem debyl, kterej pořád leze do stejný řeky.

Mistr manipulátor v akci. Pokud vím, celou dobu tě všichni upozorňují na obrázek č. 2, že je matoucí. Ale ty do toho zase vtáhneš i další jiné. Komedie Very Happy

Celou dobu jde o obrázek, kde je jeden zesilovač a "biamp" je proveden napojením na svorky A a B. Drtivá většina lidí je názoru, že je to blbost, protože s 99% zesilovačů to takhle nebude fungovat proč? Protože mají terminály A a B spojené, proklemované, neboli je v nich jen jeden stereozesilovač, ne dva. Já osobně neznám žádný, který by pro tvůj obrázek vyhovoval.

Ale koukám, že už jsi zase nevydržel kritiku, a celé jsi to smazal. Bravo, horká hlavo. Měl jsi pravdu, ještě jsi nevychadl ... Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Po február 19, 2007 18:04:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava

Že se na to nevysereš. Rolling Eyes
Už jste toho popsali tam i tady fůry a 0 od 0 pojde.Pak to tady dopadne jako na Lopuchu či f-s.
Pojď se raději bavit,jak ti hraje Krell a jestli jsi ho poslední dobou srovnával s něčím jiným? Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po február 19, 2007 18:05:04    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut
Jsi nespravedlivý Smile . Kolega má preventivní omluvu trvale obsaženou ve svém podpisu. Ví proč. Vzácná sebereflexe.

Murphyho zákon :
Vytrvalost, s jakou trváme na svým omylech, je přímo úměrná zřejmosti našich omylů.

ALL :
Nechce se někomu odborně erudovanému vytvořit nápovědu pro začátečníky na toto a podobná témata? Ať je plodem debaty i něco konstruktivního. Dotyčnému altruistovi složím básničku ala "Ciba". S věnováním. Pokud by to nestačilo, přidám láhev domácí slivovice. K předání na HIFI Praha 2007. Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Po február 19, 2007 18:27:48    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="Merk"]
AlienCZ napísal:

Nemyslím si, že to má smysl, ale pro pořádek: jak zjišťuješ počet zmatených? Rolling Eyes


Já jo? No ty jsi skvělej Smile Kdo tu pořád mele, že někoho matu? Tak už mi nějakýho zmatenýho konečně předhoďte ..... zatím nejvíc zmatení jsou tu podle svých slov Ti, co tomu rozumí nejvíce, což je opravdu paradox. Já mám počet zmatených jasnej, NULA.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Po február 19, 2007 18:41:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

Celou dobu jde o obrázek, kde je jeden zesilovač a "biamp" je proveden napojením na svorky A a B. Drtivá většina lidí je názoru, že je to blbost, protože s 99% zesilovačů to takhle nebude fungovat proč? Protože mají terminály A a B spojené, proklemované, neboli je v nich jen jeden stereozesilovač, ne dva. Já osobně neznám žádný, který by pro tvůj obrázek vyhovoval.


Prosímtě jaké manipulace, odpovídám na konkrétní post, se podívej komu ty moudrá Hlavo. Ty jsi vážně dobrej, normálně psát neumíš? Každý post od tebe musí začínat "manipulátor v akci" a podobně ...?? Co kdyby ses raději kouknul kolem sebe a pohledal zesíky, ke kerým ono schémátko patří? papouškovat po jiných, že neexistují, to zvládne fakt každej.

Já s kritikou problémy nemám, tohle co tu někteří předvádějí, má ale do kritiky hooodně daleko. Jediný, kdo konstruktivně kritizuje, je Merhaut, debil se fakt nepíše s tvrdým Y, škoda že nezvládne víc, než OFFTOPIC. Zatím mohu klidně předložit desítku komponent alá jedna krabice, kdy uvedené zapojení sedí jako prdel na hrnec. Ale to Vy dobře víte. Čtyřkanálové koncáky, všechny známé multikanálové koncáky a většina dnešních moderních AVR 7.1 a bude jich čím dál víc. Ano, je pravda, že jsou také přístroje, které mají svorky ze zadu stejně označené, ale bi-ampu nedocílíme, proto doplňuji popisem, protože nemohu nařídit výrobcům, aby to nevyráběli. Ono je také potřeba si přečíst návod a podívat se, co mám za komponent, jestli oddělené koncáky, nebo ne. K tomu stačí krátké doporučení, které pochopí i úplný trdlo.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Po február 19, 2007 18:46:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Admin Troton

Když vidím tu "hifiškolku" u Křečka,chtěl bych vzhledem k mým dřívějším a asi ne posledním prehmatům dát k mému nicku hifijesle a dudlíka.Děkuji. Headbang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne júl 15, 2007 16:05:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Zase hledaje něco jiného, narazil jsem při tom na jeden článek ze Stereo&Video 4/2002, kde jsou mj. vidět názorné obrázky jak zapojit biamp ...



Tak už to snad bude jasné každému.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Dokumentácia - How to ... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist