Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Krautwire,prvděpodobně nejlepší kabely na světě.
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št november 26, 2009 03:20:19    Predmet: Kábel Odpovedať s citátom

Tiež som si vravel, čo za bláznov, čo kupujú s vodičom zlata, a je im jedno čo to stoí. Franta povedal, arabskí šejkovia. Im je jedno, hlavne nech tam je zlato. Hoci kompozit striebra a zlata je lepší vodivý materiál, im je to jedno, väčšina z nich nie sú audiofily, ale hluchí ako peň, ale zato, chcú mať všetko zo zlata ... Smile Krauty som na výstave počul v akcii a fakt som bol očarený. VZ
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
carolina
Hifi obsluha


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 19:29:43    Predmet: krautwire Odpovedať s citátom

Za 1 - Kabel je samostatny komponent. Nech si pisu "borci" co chcu vsetky ich reakcie typu kup si radsej lepsie bedne , zosik ...na tuto problematiku svedcia len o ich diletatnstve a absolutnej neskusenosti s posluchom dobre vyladenej zostavy.
2 - S kablom Krautwire Model 2 SE som kedysi dlhu dobu nazival. Kabel som v tej dobe samozrejme kupil po velmi dlhom testovani a porovnavani s NEMALOU KONKURENCIOU cca v roku 1996.
Kabel v tych casoch pouzivali pri testoch aj mnohy redaktory caspoisu HIFI a STEREO a VIDEO co hovori jasne o to ze na znacke KRAUTWIRE nieco bolo aj je a ja osobne som presvedceny ze mnohe produkty tejto znacky ako napr. model Guru ... predstavuju vo svojej cenovej kategorii vdaka svojim zvukovym vlastnostiam to lepsie co sada na nasom trhu zakupit.
3- samozrejme pokial mas zaujem o akykolvek kabel k svojej zostave tak je nevyhnutne si kabel nejakou formou domov zapozicat a spravit porovnanie s konkurenciou a to opakovane a pokial sa da nie v jeden den. tzn.-ak sa ti kabel bude pacit resp. budes presvedceny ze to pocujes tak isto ako pred 2-4 dnami tak je to bez debaty... . A nezabudni ze aj drahsi kabel moze v aparature obcas"zahrat" doslova katastrofalne.
Mas svoje usi a urcite aj svoju predstavu o reprodukcii tak si vyberaj sam a na vlastnej zostave.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 19:41:21    Predmet: Re: krautwire Odpovedať s citátom

carolina napísal:
Kabel v tych casoch pouzivali pri testoch aj mnohy redaktory caspoisu HIFI a STEREO a VIDEO ...


Mas absolutnu pravdu, kable Krautwire su fakt genialne. Nedavno sa o tom presvedcil jeden z redaktorov S&V pan Zajic. Ten prepojil podla clanku na goliasi (http://www.golias.cz/index.php?modul=audio&sub=clanky&page=clanek&id=1686) zosilnovac na obrazku a hralo to udajne paradne.



Povedal by som "chcelo by to lepsi zosak" ale ked vravis ze o tom hovno viem ... Asi mal vziat od Krauta este nieco drahsie ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20505

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 19:57:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Stínění dřevem a uvnitř placaté nestíněné vodiče jako PNLY - skutečně revoluční koncepce.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
carolina
Hifi obsluha


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:00:21    Predmet: Krautwire Odpovedať s citátom

Zda sa ze je tu niekto nedotklivy..........?ze kolega ferenc

Mimochodom pocul si hrat uvedeny sl. zosilnovac PH1? Je pravdou ze nie je nic lahsie ako nieco len tak kritizovat. Ak si s tymto pristrojom doposial neprisiel do styku tak ti mozel potvrdit ze tento pristroj hra naozal dobre a v podstate kazdemu moze byt fuk co je dnu napchate pokial to znie, alebo patris medzi borcov co za chvilu dokazut "prerobit a vylepsit" cokolvek? Dufajme ze to tak ne je...... .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11190
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:17:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ferenc: úžasné! Kéž by bylo možné stejně názorně odhalit i jiné podobné podvody. Odkud je ten obrázek ? Podařilo se identifikovat použitý aktivní obvod (zesilovač) ?

Co na to pan Zajíc ? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
warezo
Hifista


Založený: 14 júl 2009
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

JR4556
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Ferenc: úžasné! Kéž by bylo možné stejně názorně odhalit i jiné podobné podvody. Odkud je ten obrázek ? Podařilo se identifikovat použitý aktivní obvod (zesilovač) ?

Co na to pan Zajíc ? Laughing

To je stary znamy Grado headamp.
Zavidim ludom, ktory pri tomto nemaju pocit, ze ich "znackovy" vyrobca "ojetrtkabatil" ....
Je to tu sice OT, ale http://www.gradolabs.com/product_pages/phono_amp.htm . Uzasny marketing ...
P.S. PH-1 je phono, na obrazku je iny (RA-1?).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:45:03    Predmet: Odpovedať s citátom

stary dobry zosak grado.. ten sa tu preberal snad stokrat ..
chcel som len polemizovat nazornym prikladom s argumentami uzivatela carolina - v tom priklade je jasne vidiet kto je borec a diletant ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:51:18    Predmet: Re: Krautwire Odpovedať s citátom

carolina napísal:
Ak si s tymto pristrojom doposial neprisiel do styku tak ti mozel potvrdit ze tento pristroj hra naozal dobre a v podstate kazdemu moze byt fuk co je dnu napchate pokial to znie


Proti gustu kazdeho zo sudruhov audiofilov nemam co namietat. Ak sa ti pacilo to Grado, tuto na ebayi je jeho vylepsena verzia. S Krautwire guru to bude hrat urcite jedna basen Wink

http://cgi.ebay.com/Cmoy-Hi-Voltage-Headphone-amplifier-RA1-JRC4556-Altoids_W0QQitemZ190361056674QQcmdZViewItemQQptZAU_Electronics_Audio_Amplifiers?hash=item2c526735a2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:52:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento sluchátkový zesilovač se řešil hodně dávno tomu na diyaudio. Opravdu je to velký průser. Tento přístroj jsem bohužel neslyšel. Ale kdo se trochu vyzná, tak musí uznat, že je to velká havárie. Nevím kolik stojí. Ale myslím že někde k 15 000Kč to bylo. Součástky jsou tam tak za 300Kč a nejdrahší bude ta krabička.

Podle mě to vrhá opravdu špatný stín na celou firmu Grado. Jak potom mohou něco prodat s takovým přístupem ke svým výrobkům.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
carolina
Hifi obsluha


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 20:55:22    Predmet: krautwire Odpovedať s citátom

Tak naozaj precitliveny a ako sa zda tak aj vseznaly kolega FERENC. Vsetci recenzenti na svete co tento pristroj testovali su asi hluchy ...... . Zasa si dokazal len nieco skritizovat, ale ponukol si teda nejake riesenie? Urcite poznas kopec lepsich a hlavne minimalne 20-kilovych sluchatkovych zosilnovacov....... . Urcite si si nejaky doma len tak z nudy zbuchal a samozrejme od tej chvile vsetko ostatne nestoji za nic. Pochopitelne.[/code]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 21:03:29    Predmet: Re: krautwire Odpovedať s citátom

carolina napísal:
Tak naozaj precitliveny a ako sa zda tak aj vseznaly kolega FERENC. Vsetci recenzenti na svete co tento pristroj testovali su asi hluchy ...... . Zasa si dokazal len nieco skrytizovat, ale ponukol si teda nejake riesenie? Urcite poznas kopec lepsich a hlavne minimalne 20-kilovych sluchatkovych zosilnovacov....... . Urcite si si nejaky doma len tak z nudy zbuchal a samozrejme od tej chvile vsetko ostatne nestoji za nic. Pochopitelne.[/code]


Fuha, za posledne tri roky som ich zbuchal tak zo desat Wink Hento Grado ti spravim na prototypovej doske za 20 minut aj s hladanim odporov v sufliku...
Ked chces poriadny sluchatkac, kukni sa na BV audio, na dispre od PMA, na qrv-07 od sjostroma, casea atd atd, nie na tieto sracky .. magister ma urcite doplni Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 21:21:44    Predmet: Odpovedať s citátom

carolina ty asi technik nebudes, co ? Magistra do toho radsi nezatahujte, jinak to bude hned zavsivene necitelnym hnojem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
carolina
Hifi obsluha


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 21:24:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Vporiadku tak nejaky sprav, nijaku inu reakciu som ani necakal. A mimochodom pokial chc. es porovnavat s GRADO BV Headamp a to si vyrobky p. Buntu velmi vazim a Headamp mam slusne napocuvany doma kedze som ho mal dlhodobo zapozicany na Grado 325 , AKG K701,Sennheiser HD 65Oa grado RA1 si nenecham moznost si vypocut u kolegu vzdy pri navsteve tak si myslim ze mozem o zvuku tohto pristroja - pristrojov na rozdiel od "BORCA" polemizovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
carolina
Hifi obsluha


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 21:27:15    Predmet: Krautwire Odpovedať s citátom

Ano technik nie som a na to obrazku urcite nie je originalna krabica preampu GRADO.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 21:33:03    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.ecp.cc/ra1.html

A takto vyzera kopa hoven v podani Johna Grada:


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 21:58:12    Predmet: Re: Krautwire Odpovedať s citátom

carolina napísal:
Ano technik nie som a na to obrazku urcite nie je originalna krabica preampu GRADO.

Nech uz to Ferenc napisal akokolvek (a dalo sa pri tom aj pobavit Smile ), su to fakty, s tym sa musis zmierit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Foxy
Hifista


Založený: 16 január 2008
Príspevky: 169

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 22:08:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ted sem se docela i pobavil komentářem pana Žaloudka(dovozce a prodejce) ke zminovanému testu D.Zajíce.Tady je menší výnatek:

Zmiňovaný fakt, že výrobce nedodává k zesilovači RA1 propojovací (signálový) kabel, ač je to, jak autor píše „u takových zařízení obyklé“ je logické. Tento zesilovač totiž patří bezesporu do oblasti tzv. high-endu, o čemž svědčí celá řada vysoce pochvalných testů z renomovaných světových časopisů a jako takový si zaslouží podobně kvalitní kabel. Nakonec dále pan Zajíc píše, že jím preferovaný kabelový favorit stojí stejně tolik co samotný přístroj(ek) a není tedy logicky možné, aby výrobce jednoduše opravdu dobrý kabel do krabice zdarma přiložil, anebo urážel „er á jedničku“ standardní tkaničkou. Mimochodem vynikajících výsledků se nechá dosáhnout s poměrně novým kabelem AudioQuest King Cobra v ceně necelých pěti tisíc za půlmetrový pár…
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
carolina
Hifi obsluha


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 22:35:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Faktom zostava oko som uz spominal ze dany preamp predstavuje vsade na svete zvukovu referenciu samozrejme sa ospravedlnujem zabudol som to ze existuju "borci", ktory dokazu za 20 min. sklepat nieco co jelepsie ako cokolvek.
A ako som pisal v bode 1 mojho prveho prispevku o neskusenostiach a diletantstve a to podotykam ze som nechcel nikoho urazit ani som neregoval na niekoho prispevky, pravdou ostal fakt ze ked som si pozrel v predstaveni clenov co vlastne kolega FERENC doma riesi tak my to bolo hned jasne same
DIY projekty.... ? Zas sa nechcem nikoho dotknut ale kto by priznal ze si doma postavil nejaky komponent a je to len nejaka atrapa a brak. Ja som kedysi tiez staval zosiky a bedne a tiez som vsade tvrdil ze vsetko ostatne je nanic. Pocas mojej 15 rocnej praxe v obchode s hifi a high end elektronikou sa s DIY vyrobkami stretavam takmer kazdy den a verte JE TO TAKMER VZDY ZUFALE - CEST VZACNYM VyNIMKAM .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 22:38:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Odkud se ti klauni porad berou?
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
elp
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2009
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 23:22:04    Predmet: krautwire Odpovedať s citátom

Ano je smutne ze ako som si prave odsledoval vlakno KRAUTWIRE tak sa na prispevok Caroliny pre uzivatela zdeno1 namontoval ihned Ferenc a vlastne tuto nezmyselnu debatu doviedol tam kde skoncila. Skoda je ze sa casto na tomto fore riesia taketo stupidnosti ako su nejake konfrontacie ,narazky ....a to sa musim zastat Caroliny - ma v podstate pravdu nemalo by sa vsetko hned znesvecovat a na vsetkom hladat negativa(Ferencova reakcia( . Cheers
_________________
elp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 23:35:51    Predmet: Re: krautwire Odpovedať s citátom

elp napísal:
Skoda je ze sa casto na tomto fore riesia taketo stupidnosti ako su nejake konfrontacie ,narazky ....a to sa musim zastat Caroliny - ma v podstate pravdu nemalo by sa vsetko hned znesvecovat a na vsetkom hladat negativa(Ferencova reakcia( . Cheers


carolina napísal:
Nech si pisu "borci" co chcu vsetky ich reakcie typu kup si radsej lepsie bedne , zosik ...na tuto problematiku svedcia len o ich diletatnstve a absolutnej neskusenosti s posluchom dobre vyladenej zostavy


takze kto je tu konfrontacny ???
btw. ty si ak sa nemylim predajca (aj) kablov, je to tak ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
elp
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2009
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: Pi január 01, 2010 23:45:24    Predmet: krautwire Odpovedať s citátom

Ja so do vasej debaty s Carolinou nemienim montovat, a to ze sa na fore nemaju riesit taketo debaty za tym si stojim.

A mimochodom ano ja som kedysi kable okrem ineho predaval - v Bis Audio Banska Bystrica ako Jaroslav Kiss. A netusim na co narazas.

ELP jaro kiss

_________________
elp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 03:34:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Carolina, Záhoranský..., ohľadom káblov - na www.czechaudio.com je v niektorom Audio Amatérovi článok RNDr. Sýkoru o kábloch. Dá sa to odtiaľ voľne stiahnuť. Osobne sa s tým stotožňujem.

Čo sa týka toho headampu GRADA - je to základné zapojenie OZ (a s lacným operákom), obdobné zapojenia sa používajú ako sluchátkové výstupy na lacných CD playeroch, dokonca také čosi (aj s takmer rovnakým operákom) mám v Marantz SA 7003 ako sluch. výstup a presne tak, aká je konštrukcia toho výstupu (lacná) to aj hrá (lacno).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 10:27:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Bez toho aby tu človek vnášal konfrontačný tón, je treba povedať, že u toho sluchátkáča Grado naozaj funguje psychoakustika, a že je to jeden veľký podvod na kupujúcom. Urobí sa bedňa z dreva aby to pôsobilo high-end dojmom a do vnútra sa napchá šunt. Nekvalitný potenciometer, mizerný operák, prevedenie a spájkované spoje na úrovni 12-ročného školáka v elektrokrúžku, absolútne nevyhovujúca kabeláž s najlacnejšími konektormi.
Ale k takémuto "vytvoru" si treba kúpiť kábel za minimálne 500 EUR a máte doma "pravdepodobne najlepšiu aparatúru na svete". Tak tomuto sa hovorí marketing.

_________________
Tam, kde leží Little Big Horn ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 10:28:22    Predmet: Odpovedať s citátom

A to vraj Grado pripravuje s pánom "F" nový sluchátkáč v kartónovej krabici.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 11:35:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Kua chlapi, ste si to nechavali na novy rok ? Smile

carolina napísal:
pravdou ostal fakt ze ked som si pozrel v predstaveni clenov co vlastne kolega FERENC doma riesi tak my to bolo hned jasne same
DIY projekty.... ? Zas sa nechcem nikoho dotknut ale kto by priznal ze si doma postavil nejaky komponent a je to len nejaka atrapa a brak

Faktom je, ze ziadny co len trochu pokrocily DIY-er sa zakladnym ucebnicovym zapojenim smejdoveho opampu zaoberat vobec nebude, lebo to nestoji za namahu.

citácia:
Pocas mojej 15 rocnej praxe v obchode s hifi a high end elektronikou sa s DIY vyrobkami stretavam takmer kazdy den a verte JE TO TAKMER VZDY ZUFALE - CEST VZACNYM VyNIMKAM.

Toto kompletne vysvetluje tvoj pohlad, bez toho , ze by som to nejak hodnotil...

Su diy vyrobky (deti z aukro a pod.) a profi overene DIY vyrobky ...

Radsej sa vratte ku kabelazi, lebo budem musiet grado presunut prec.
P.S. V kartone bol vykonovy koniec Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 14:27:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem odkiaľ je carolina, ale pozývam ju do ZH na posluch čo také trošku lepšie DIY dokáže. Pozývam aj elp, voľakedy som sa v Bis-e motal od Zvolena a po striebornú. Možno si spomenieš na ksicht. Zober Jula (JX) a príďte na návštevu.
Aby som nebol celkom OT, aj káble mám DIY Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
elp
Hifi obsluha


Založený: 23 február 2009
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: So január 02, 2010 17:53:31    Predmet: krautwire Odpovedať s citátom

servus bubuxin,
ako som skoncil pracovat vo "fachu" tak sa nejako extra o pripadne TESTOVANIA a posluchy aparatov neinteresujem , ale popocuvat pri dobrej kave dobru muziku mozem kedykolvek. Ca sa tyka DIY komponentov sam mam doma DIY repro kabel, ktory sme este s byvalymi kolegami nejako mozno aj trochu nahodou stvorili a mozem povedat ze cele roky nenasiel konkurenciu samozrejme v istej cenovej kategorii. Hravali sme casto na nom v posluchovke na striebornej ul. a aj na par vystavach v BA a.... Dokonca este kde tu si ho od kolegu poniektory co to svojho casu mali pozicane chcu dat spravit. Takze posli cez SS kontakt a niekedy ked budem mat cestu tak zavolam a mozeme pri kave prepocut na tvojej aparature aj moj kabel.

jaro kiss Wink

_________________
elp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist