Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Praha 2011
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 14:18:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkom sa bavím pri čítaní názorov, fakt má každý z nás iný pohľad na vec.
"Zaujaly nás (mimo různých, různě efektních) Ktemy od F. Serblina. Nenápadný zvuk, kde naprosto nic nescházelo a když se poodstoupilo ke zdi, tak naskočily i velmi dobré basy. Asi by se daly hodně dlouho poslouchat. P. Žaloudek říkal, že umějí i Rock, ale samozřejmě hrál se nějaký Folk. A taky si myslím, že bych jim pomohl lepším kabelem, než na co hrály."
Pán predajca povedal že to zahrá aj rock, ale neodvážil sa ho pustiť.
Bedne hrajú aj basy..... pri stene.

"...tak stojánek s DPA111+114(Ovládání hlasitosti obsluhou na trčící tyčince potenciometru s knoflíkem z GME byl nezapomenutelný zážitek), převodník TT od RI audio a dvě Modushop krabičky alá DPA 222. Což jsem měl velké podezření, že poslouchám. Za mě hrozné."
Hifista počúva hlavne očami, mne bolo zle aj zo zvuku v stánku Audioego. Pri pohľade na hrdzavé závitové tyče.... tfuj.

Repro Ante "....nepostavitelné do běžných místností..."
To by bol zážitok sledovať ako to chce niekto vopchať do výťahu a potom cez 90cm dvere do obývačky Smile

Pár mojich fotiek
http://www.edisk.cz/stahni/48250/HighEnd_Praha_2011.zip_21.6MB.html


Naposledy upravil bubuxin dňa Ut február 22, 2011 14:20:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
drd
Hifi obsluha


Založený: 04 január 2009
Príspevky: 12
Bydlisko: Zlín

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 14:19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Od Brněnského podzimu 08 přes HE 10 a nyní, kdy jsem měl možnost slyšet pořádné velké reprosoustavy se potýkám s problémem na spodních kmitočtech. Zajímalo by mě, jestli je to dáno špatným poslechovým prostorem nebo nezkušeností posluchače. Snad jediné velké co mi doposud sedly jsou JBL 4345.
Výstavu jsem letos absolvoval se známým - já i jako bastlíř, on čistě z designového a poslechového hlediska.
Z toho co jsme měli možnost slyšet se našim favoritem stal Elac FS 247 ( malá a docela levná soustava, ale překvapila čistota projevu a vzhledem k velikosti hodně basů), nicméně neustále se mi připomíná mohutnost ANTE úplně naspodu. Reprosoustavy skvělé po všech stránkách, já jsem si je (všechny) díky problému "ubučenosti" neužil.
A už vůbec mi nevadilo, že zesilovače byly údajně v modushopu - mnohy lepší jak přemrštěný, témeř bez vkusu do očí bijící highendový design. Je lepší modrá rozostřující nebo taky nepříliš pěkná červená ledka ? Ale když už je toho na drahém přístroji tolik, proč to není alespoň sladěné...

_________________
Nehraju za funclub, nejsem proti němu.


Naposledy upravil drd dňa Ut február 22, 2011 14:50:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 14:23:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové, na webu nemůže být nic jiného, než virtuální "realita". Realita byla v sobotu a v neděli, a každý jsme si názor udělal, zajímavé je, že ne vždy takový, jaký se potom prezentuje ve virtuální realitě.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 15:38:48    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Pánové, na webu nemůže být nic jiného, než virtuální "realita". ....

Nějak tomu nerozumím Exclamation

Virtuální realita = lež ?

Jsou-li podle tebe zdejší příspěvky většinou lží, potom jedinný pravdivý příspěvek sem dal cough, když napsal:
citácia:
Reakce na vsech 3 forech spise vypovidaji daleko vice o hodnotitelich samotnych nez o predmetu hodnoceni... da se rici, ze ta hodnoceni byla zcela jasne predikovatelna....

Kde předpokládám, že mluví o tomto fóru, dále o HiFinázorech.cz a HighEnd Forum.
Off topic ! V tomto případě se nemohu ubránit pocitu, že tvé příspěvky příspěvky v tomto vlákně byly pouhou přípravou na vstup do HighEnd Fóra, kde jsou z pochopitelných důvodů vítány. Konec konců slova "duchovního otce" tohoto fóra mluví za vše:
citácia:
Co se týče zvukového hodnocení, tak koukněte se na slovanet. Zase jsem píchnul do vosího hnízda. Tak se tomu radši budu už vyhýbat. Ti kterých se týká má jednoznačná kritika, zde nejsou registrovaní a tak si to nechám pro sebe. Shrnul bych výstavu jednou větou. "Opět žádné překvapení...."

A jiná pravda se tam nepřipouští, nebo je to též "pouhá virtuální realita" Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 15:44:29    Predmet: Re: Vystavka dostizenij narodnovo chozjajstva Odpovedať s citátom

cough napísal:
Ale nic neni pouze cernobileho: kdyby tak slo spojit to dobre ze zvuku Ante/DPA a Sroll/Vivid, tak by to byl suverenne nejprirozenejsi zvuk vystavy... Takto oboji s vyhradami, ale stale pred zbytkem peletonu.... ono je k tomu clovek kritictejsi protoze na tom slysel vlastni nahravky, coz u mnoha jinych expozic neslysel a na s. jazzu se leccos "schova"... Wink

A ked to porovnas s tvojim zvukom doma ? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 21:42:57    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA:
Já ten citát od Wericha znám v malinko odlišné podobě.
S blbostí se bojovat musí, sice bez naděje na vítězství, ale bojovat se musí, jinak nás ta blbost sežere.
A já už měl namále. Wink
Ty rozporuplné dojmy z výstavy (Ante) a další věci okolo mě na jednu stranu mrzí.
Na druhou stranu to ale přispívá k vyjasnění celé situace tady na Slovanetu (a vlastně i jinde). I když to není vždycky veselé, zase je o trochu jasnější, kdo je kdo a proč má ten či onen postoj.

A taky je jasně vidět, jak relativní a nejednoznačné je každé subjektivní hodnocení zvuku a co všechno jej může ovlivňovat.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 21:58:58    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA: citát se liší podle konkrétní hry (reprízy), on to neříkal pokaždé stejně. Dokonce i na různých záznamech na deskách Supraphon najdeš různé texty u stejné hry.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 22:21:42    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil boxer dňa Ut február 22, 2011 23:12:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 23:08:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton: Cool
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 23:37:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Výsledky asi ešte na stránke nie sú, ale keď si požičiam citát z iného vlákna "s drtivou většinou vyplněných hlasů vyhrála - za nejlepší zvuk a expozici.." (Ante) tak na čo sa všetci hráme? Až sa to niekomu nepáčilo, tak určite dal hlas iným. Už veľa ľudí predo mnou napísalo že sa nedá hodnotiť zvuk na výstave. Mne expozícia Tannoy znela dosť ujačane (bolo to nahlas, alebo nahrávkou?), môj spolucestujúci si pochvaľoval. Ďalší tunajší člen s ktorým som sa zoznámil v Nedeľu bol prekvapený z rozdielneho zvuku v expozícii Ante. Vraj to v Nedeľu hralo oveľa lepšie ako v Sobotu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 23:47:41    Predmet: Odpovedať s citátom

To ti vysvětlím, Lubošu : v neděli jsme asi trochu líp vybírali nahrávky, bylo míň lidí, proto jsme to tak netavili ( tím pádem v tý holý cimře bylo míň odrazů ) a " sundali " jsme poněkud basy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St február 23, 2011 00:39:29    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin - Jseš opravdu velice trpaný manipulátor. Tvé vytažení mého psaného textu, který byl pouze k designu(vzhledu) přístrojů v pokoji firmy Ante, je víc než úsměvné. Což jsi pěkně zmanipuloval ve svůj prospěch. Ale zde se tomu opravdu nedivím. Jen tak dál. Držím palce. Zde to značka Ante určitě dotáhne hodně daleko.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St február 23, 2011 10:14:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
bubuxin - Jseš opravdu velice trpaný manipulátor. Tvé vytažení mého psaného textu, který byl pouze k designu(vzhledu) přístrojů v pokoji firmy Ante, je víc než úsměvné. Což jsi pěkně zmanipuloval ve svůj prospěch. Ale zde se tomu opravdu nedivím. Jen tak dál. Držím palce. Zde to značka Ante určitě dotáhne hodně daleko.... Laughing

Uz zacinam mat fakt dost takychto prispevkov. Pretoze toto je ukazka MANIPULACIE a nie bubuxinovo vytrhnutie 2 viet, kde mimochodom je aj zmienka o zvuku "Což jsem měl velké podezření, že poslouchám. Za mě hrozné.". Ked uz sme pritom, v tom kompletnom povodnom trexte si zdrbal aj zvuk (okrem subjektivneho-inak to nejde-hodnotenia dizajnu), takze vsetko je v poriadku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dejl
Nádejný hifista


Založený: 13 máj 2008
Príspevky: 74

PríspevokZaslal: St február 23, 2011 13:32:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel jsem, že jsem nikdy nic nenapíšu, ale po posledním příspěvku pana Pasula si musím ulevit. Pasule pozorně, ale pozorně si přečti co jsi všechno napsal, snad ti svitne.
Mně už připadá že ani nejde o značku ante, ale o to jak si zastřelit svýho Dudka a čím víc ten ptáček zpívá, tím víc bročků do peříček. Ach ta povaha česká.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St február 23, 2011 17:10:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton - To hrozné jsem myslel opravdu a jen k designu. A ne ke zvuku. Což bohužel při psaném textu může vyznít i jinak.

Ale nechte to být. Máte oba pravdu. Není třeba to jakkoli dál řešit. Vše již bylo řečeno a já mám v tom naprosto jasno. Díky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 12:43:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo poviete na zvuk Absolute Audia (Focal a Mark Levinson)? Podľa mňa to hralo celkom v pohode. Koncák Nº 53, SACD Nº 512, preamp Nº 326S, bedne Stella Utopia EM.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 14:18:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro mě to bylo ve výběru sestav, které se mi na výstavě zvukově docela líbily.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 14:46:56    Predmet: Odpovedať s citátom

taktiez by som dal focal do mojej Top5
_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 19:35:54    Predmet: O něco málo hezčí Ante... Odpovedať s citátom

Věřím, že design Ante je teprve ve vývoji, prozatím má příchuť 80. let Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 21:13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, tak já je dokopu k tomu, aby z toho vyhodili ty dva basáky, ten 10" určitě na basy stačit bude stejně dobře, přidali trochu kompozitních materiálů a bude! A aby to bylo opravdu IN, bude to green a pouze z recyklovaných materiálů.

Takže žádný prozatím. Může se líbit a nemusí.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 21:30:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel jsem pouze barvičky..... nemocniční čistě bílá se k těmto tvarům IMHO nehodí. Názor veřejnosti se taky hodí, ne? Nic víc za tím nehledejte Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 22:26:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Design a barva je něco podle mě trochu jinýho.. neni problém to udělat s prakticky jakoukoli barvou...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 22:43:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Funkční stránku potažmo geometrii jsem bral jako hotovou věc. To byla předpokládám piplačka, tam by nemělo být co přizpůsobovat oku. Možná se nechápeme...nevadí. Prostě se těšim na nějakou zajímavou povrchovou úpravu či nějaké průzory apod., aby si taky oči přišly na své, když už je zvuk tak blízko k dokonalosti..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 22:51:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Černé nebo v přírodní upravě je má každý, bílé málokdo..navíc když je postavíš do prostoru nevypadají tak mohutně. Celočerné, to by bylo jak rakev..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 23:04:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Já si je docela dobře dokážu představit ve vínově červěné Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 23:07:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Jojo,vaginální červeň by byla super.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 23:39:23    Predmet: Odpovedať s citátom

junglik napísal:
....či nějaké průzory apod.....

a do nich modré LEDky blikajúce v rytme hudby.
boxer: v klavírnom laku by to bolo celkom zaujímavé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mongol
Hifista


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 196

PríspevokZaslal: Pi február 25, 2011 07:38:21    Predmet: Odpovedať s citátom

jsou to mohutné objekty, proto při dnešním stupni technologie, kdy stojíš na louce a koukáš se do hlavně tanku a nevidíš ho, ani 50dalších, pouze tu trávu na louce, bych neřešil povrchovku beden pasivně, ale aktivně. Pro zájemce do reprezentativní místnosti v soukromém automotodromu bych projekcí a nasvícením stylizoval ANTE jako špice ferary předjíždějící redbul, pokud by byl zájemce rakušák, tak opačně, pro šejka by bedny byly nasvícené jako přesně vybroušené safíry apod. Koukněte se, jaké klientele dodává sestavy Burmester
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Pi február 25, 2011 12:42:00    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
junglik napísal:
....či nějaké průzory apod.....

a do nich modré LEDky blikajúce v rytme hudby.
boxer: v klavírnom laku by to bolo celkom zaujímavé.

... dalo by se vymyslet i něco rozumného.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Foxy
Hifista


Založený: 16 január 2008
Príspevky: 169

PríspevokZaslal: Pi február 25, 2011 12:50:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta plocha by u nás jistě lákala místní umělce zkoušejíc svou kreativitu na betonových i jiných plochách.Pakáž...počmárali mi včera garáž Twisted Evil No nic,jen sem si ted ulevil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Ďalšia
Strana 8 z 15

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist