Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

B&W MATRIX
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne apríl 29, 2007 15:30:01    Predmet: B&W MATRIX Odpovedať s citátom

Prosím majitele těchto legendárních modelů o názory, zvukové vlastnosti, dojmy, měření, rozdíl mezi verzemi, evolucemi, prostě pište vaše zkušenosti. Do starých strojů se možná ještě tyto repro neřadí, ale čas nekompromisně plyne.

Matrix 800


Matrix 801


Matrix 802


Matrix 803, 804, 805 a centr


Díky za názory a fakta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut máj 01, 2007 08:21:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak 801čky se prý objevily přesně před 20ti lety.

A série se jmenuje Matrix podle podobné struktury příček, které mají všechny modely uvnitř, jako je tato:

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: St máj 02, 2007 09:56:44    Predmet: BW Matrix 801 MK III Odpovedať s citátom

Mám doma nyní tuto bednu bez stojanu a porovnávám ji s Dynaudio Special 25. Zesilovač je Bryston BP25/4B-SST, Cd je Sony 779ES.
Léta jsem byl a jsem stále fandou do Dynaudií (Focus, Aries, C1,3mkII, nyní S25). Nemohu se ale ubránit sílícímu dojmu, že BW801 hraje přirozeněji. Snesu vysokou hlasitost poslechu, téměř u všech žánrů, což se mi někdy při poslechu DA nedařilo. začínám tušit, kde je "zrada". BW nehrají tak otevřeně až agilně na výškách, ale přesto mi v hiudbě nic nechybí, spíše naopak, objevily se některé zvuky/tony, které jsem dříve nezaznamenal. Oproti DA je jasné, že zvuk z 801 má větší dynamiku, razanci, což je dáno jednak plochou měničů, tak rozšířeným spodním pásmem díky velikosti ozvučnice. Zvuk z DA je velice detailní, otevřený na výškách, ale jak jsem psal, po delší době se mi začínal jevit jako agresivnější, než bych si přál. Pravda, že 801 zahrají na výškách taky agresivně, když je takové CD, ale spektrálně je zvuk rozložen přeci jen jinak, než u DA. První dojem můj mi potvrdil kolega, který sám má DA (C1,1) a pravil, že 801 jakoby nehrají výšky. Avšak po půlhodině si dojem upravil a potvrdil mi můj pocit že jichc je menší množství, ale nic nechybí a jsou jaksi reálnější. O středech mohu říct to, že se mi krásně poslouchají vokály, jsou nádherně rozvrstvené, přehledné, nic bych asi nekritizoval. Na basech )ve srovnání s DA) je jasný obrovský rozdíl - autorita 12´´ basáku je cítit hned a je zajímavé, že u DA S25 mnou někdy kritizované bučení/hučení při vysoké hlasitosti, jsem u BW zatím nezaznamenal. Basa a basová kytara nevyčnívý (což by se mohlo zdát s ohledem na poměr průměru basáku a středů), mají důraz,ale josu krásně čitelně. Velký buben, tympán nebo ten barabánm co používá Mike oldfield (ten veliký, svislý), to je radost. Všechny čest, DA S25 jous bezesporu obrovsky vydaření a super bedny, přeci jen velké 801 mají v něčem jasnou převahu, která pramení z koncepce (3 pásma versus 2 pásma), velikost basové sekce a další, což by jistě dokázali vysvětlit techncic jako Dr. Sýkora podobně.
Závěr: 801 jsou "ve zkušební době", ale začínm uvažovat, že s nimi sepíši kontrakt ne dobu neurčitou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St máj 02, 2007 15:35:58    Predmet: Odpovedať s citátom

M801 jsem slyšel několik v několika místnostech/aparátech a opravdu je potřeba pořádně pořešit jak akustiku,tak řetězec.Počítejte s drahým a výkoným zesilovačem.OSOBNĚ bych si domů M801 nepořídil z několika důvodů:
A)Je to velké...
B)Má "svůj zvuk"...
C)Není to MŮJ zvukový ideál(právě ty výšky)...
D)Je potřeba kvalitní(a drahý) řetězec...

N801 už se mi na výškách líbí víc,ale basy mě nenadchly,zřejmě aparát nebyl dobrý(Denon)...Takže nezbývá,než našetřit na D801-2 Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne jún 10, 2007 12:40:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná, kvůli těm výškám se dávají M 801čky na ten přídavný podstavec. Výškáč je pak mimo osu a není to tak akční. Co myslíte?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matrix
Hifista


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 182
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 08:17:54    Predmet: M800 Odpovedať s citátom

Jakožto majitel jednoho ze 3párů M800 v ČR (mně známých) mám bohaté zkušenosti s tímto "klenotem".

1.
Bedna extrémně náročná na výkon(y) připojeného(ných) zesilovače(ů). Doporučení výrobce 200-800W na bednu má své opodstatnění, osobně doporučuji výkon nad 500W/4ohm/bedna
2.
Bedna velice citlivá na biamp triamp či quadroamp. Při použití slabších zesilovačů (řádově 200W/4Ohm) výrazný posun v kvalitě zvuku při zapojení více kusů siličů.
3.
Bedna bořící mýtus o nevhodnosti umístění velké bedny v malých místnostech. Osobně hraji v místnosti 28m2, kamarád v 18m2 a bez nejmenších problémů.
4.
Bedna nabízející neuvěřitelně dynamický,velký, plný a rozlišený zvuk i při nejvyšších myslitelných hlasitostech.
5.
Bedna poněkud méně výrazná při velmi tichém poslechu. Měniče se prostě musí hýbat, aby hrály.
6.
Bedna, která posouvá dojem z domácího poslechu velice blízko k dojmu z živého koncertu.
7.
Bedna,která i přes svůj věk, stále náleží do nejvyšší ligy pasívních reprosoustav (IRS Beta, Quadral Titan MK5,Wilson Max apod.)
8.
Bedna, která se dá dnes pořídit za cenu kolem 5000,-Eur/pár.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 15:40:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky ohromně krásná...



Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 16:44:14    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 20:47:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 18:10:56    Predmet: Odpovedať s citátom

divíš sa keď majiteľ je (aj keď poriadkumilovný) alkoholik? Laughing
Tk či onak, tie bedne sa mi po dizajnovej stránke hodne páčia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 18:12:40    Predmet: Odpovedať s citátom

stephunk napísal:
divíš sa keď majiteľ je (aj keď poriadkumilovný) alkoholik? Laughing
Tk či onak, tie bedne sa mi po dizajnovej stránke hodne páčia.


Jakej alkoholik?! Jamesonem má vylitou basovou část a Jagermeisterem středovýškovou. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 19:52:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie Matrixove 800 su nadherne.

Konecne B&W neznamena iba Bowers&Wilkins , ale i Black & White ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Woodgrouse
Nádejný hifista


Založený: 22 december 2006
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 20:03:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych je postavil raději do obýváku, než do kuchyně Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Johm370
Hifi obsluha


Založený: 27 máj 2007
Príspevky: 28
Bydlisko: Benešov u Prahy(Postupice)

PríspevokZaslal: Pi júl 13, 2007 21:38:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo ty bedny se mi taky páčí.Takové bedny mám rád-velké bedny-dostatečná dynamika-žádné lítání membrány na spodních kmitočech u malých budek.Ale na ně tak hned nevydělám.
_________________
Než něco řekneš,zamysli se ve finále z toho může být pěkná blbost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mac
Hifista - zaslúžilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 572
Bydlisko: Znojmo, ČR

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 07:21:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Viděl jsem i M800 se středovýškovou sekcí d´Appolito, je v tom nějaký zvukový rozdíl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 13:40:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty seš fakt debil, Coffee... Matrix má tu nejlíp udělanou místnost, jakou jsem kdy slyšel, však vzadu ze bednami můžeš vidět pohlcovací panely, též je má na stropě a na dalších stěnách, investoval do toho dost peněz a dělala mu to profi firma, a takovej klid a pohodu, jakou má v místnosti on, nemá nikdo jinej, u koho jsem za celý roky byl, projevuje se to nejen při poslechu, ale i při normálním hovoru, navíc tam má díky tomu krásný měkký ticho, zkrátka naprostá bomba. Jakmile budu mít hotový jiný záležitosti, tak si od té firmy nechám též navrhnout poslechovku.
Kdybys šel radši dělat něco užitečnýho než furt vysírat s koupelnama, že ti to není už blbý.

Jak máš udělanou cimru ty? Máš kobereček na stěně nebos koupil záclony z ikeje?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 13:41:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ad design M800: Jsou to jediné bedny, které jsou vystaveny v Guggenheimově muzeu umění v New Yorku. Jejich design je ohromující, velmi těžko zachytitelný na fotkách (proto tolik lidí vykládá, že jsou hnusné), ale naživo je to úplně jiné, najednou to zapadá a funguje. Fakt asi neznám krásnější bednu. Snad se Matrix nebude zlobit, když uveřejním celou stránku s fotkama M800, jsou tam líp vidět. Nakonec už byla v trenkách.

Jinak ty d'Appolito M800 jsem viděl pouze v malém reklamním rámečku v nějakém starém Stereoplay v takové té černobílé sekci uprostřed, a nemyslím si, že to je finální verze. Spíš nějaký prototyp, od kterého nakonec upustili a udělali to takhle. Nikdy se mi nepodařilo zjistit proč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 16:58:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Som si istý že keby coffee mal možnosti, urobil by si to prinajmenšom s rovnakým ak nie s lepším výsledkom..u mňa to s tými možnosťami platí raz tak, náš 1izbový byt sa jednoducho nedá len tak upravovať, kde by som dal svoj bordel-pracovný kútik..je to kruté Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 18:17:47    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 20:47:34, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 18:26:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík

Kdyby jsi nafotil i ostatní strany,strop a popsal kde co je dodělané.Takto toho je fakt vidět minimum.Když je to tak super,tak by to chtělo více inspirativních detailů,aniž by se ukradlo knowehowe firmě,co to prováděla.
Jinak flašky,co doporučoval VB by neměly být naležato?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 18:47:05    Predmet: Odpovedať s citátom

coffee napísal:
..., pokud tedy zbytek co není na fotkách je zadělanej celej.

Víceméně zbytek je zadělanej celej, včetně celého stropu. Aspoň co si tak matně vybavuju z nedávné návštěvy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 19:10:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava
Takže na velkých plochách jsou umístěny tyto "děravé" panely a mezi nimi a vlastní stěnou je ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 22:03:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som tie panely bral-lenže potom sa mi rozmery miestnosti zmenšia o meter na šírku a pol metra na výšku..potom by som nemal kde dať mamu..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ne júl 15, 2007 00:40:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Coffee: Ještě si to hovno namatlej do vlasů a bude to dokonalý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiophill69
Hifi obsluha


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 7
Bydlisko: Púchov

PríspevokZaslal: Ne júl 15, 2007 17:01:54    Predmet: MATRIX Odpovedať s citátom

Ja som vlastnil Matrix 802 S3 v rokoch 1996-2001. Po tom, co som mal predtym to bol sokujuci posun vpred. Tiez si vyzaduju pevny (s dobrym tlmenim) zosilnovac, s lampacom mi to moc neslo. Pouzival som ich s DPA380, cd som mal vtedy Sony XA5ES, analog Revox B77Mk2. A dojmy? Pre mna neuveritelne realne podanie stredov a priestoru. Vtedy som mal z kazdych inych sustav dojem, ze hraju mono. Ono to vysadenie vyskaca na vrch bez ozvucnice a posuny korenov vzhladom na basak mali nieco do seba. Ked som pustil mono nahravku, bolo to hned citit, zvuk isiel z prostriedka a nikam neulietal so zmenou frekvencie-vyborne vyberane menice s minimalnymi toleranciami. Pocuvat napr. Wish you were... od Floydov znamenalo pre mna zhmotnenie D. Gilmoura aj s jeho gitarou. Stacilo zavriet oci. Spodne pasmo mi doma vtedy az tak dobre neslo ako v posluchovke pri kupe. Mal som vtedy dost roznych basovych modov a to bolo poznat s kazdymi sustavami. Najvrchnejsie pasmo bolo podavane jemne. Celkovo som nerad zvuk nejko pitval na jednotlive pasma. Celkovy dojem bol prirodzeny prejav pre niekoho mozno az prilis obycajny. Clovek prisiel na to kolko informacii a farieb sa nachadza prave v strednom pasme a kolko sustav ich vlastne decentne utajuje alebo ignoruje?
Vlastne by som s nimi bol spokojny dodnes keby... sa neobjavili Nautilusy.
A este mam Matrix 805. Tie pouzivam prave v zostave s krasnymi starymi strojmi kde sice nejdu na hranicu svojich kvalit ale dobre prezradia slabiny kazdeho komponentu najma zosilnovaca. Zaujimave v porovnani s 802 aj ked nie priamom mam dojem, ze vysky su o trochu detailnejsie. Zase vyborne stredy a priestor. Basy idu pomerne hlboko ked maju pripojeny silny a pevny zosilnovac akurat sa to nesmie prehanat s hlasitostou.

PS Matrixy aj Nautily su navykove. Aj ked v niektorych detailoch sa mozno daju najst sustavy, ktore ich lepsie zvladaju, celkovy prejav je aspon pre mna velmi vyvazeny. Z hladiska priestoroveho podania a zhmotnovania hudobnikov v posluchovke su aspon pre mna naj a to z absolutneho hladiska. Firemne "Listen and you`ll see" je trafene vyborne.

PS2 Prosim nechytat za slovicka, popisat zvuk slovami je naozaj tazke. Cest audiorecenzentom a ich kvetnatym prirovnaniam, ktorym aj tak obcas nikto nerozumie Wink

_________________
U aparatúry ma zaujíma hlavne výkon - umelecký, anglicky presne povedané PERFORMANCE.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Po júl 16, 2007 10:11:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Coffee,
máš nějaký důvod předpokládat, že Ing. Šťastný (Matrix) je výrazně hloupější než Ty? Když někdo po letech hledání pořídí špičkovou sestavu a nechá si za nemalé peníze profesionálně upravit místnost, co udělal špatně? Co měl udělat jinak?
Machalík už nesčíslněkrát psal, že celej byt přestavuje, nemá ještě nábytek. Toho sis vážně ještě nevšiml?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Audio
Hifi obsluha


Založený: 26 september 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 07:18:35    Predmet: BW Odpovedať s citátom

Tak opět nám brňenští rádoby rádci svými "odbornými" kecy zrušili téma. Myslel jsem, že frajírci ve starých vytuňených šrotech už dají pokoj a ono ne. Pořád si melou ty svoje píčoviny a večer se k nim modlí v hospodě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 07:39:21    Predmet: Odpovedať s citátom

lol
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 07:57:41    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
M801 jsem slyšel několik v několika místnostech/aparátech a opravdu je potřeba pořádně pořešit jak akustiku,tak řetězec.Počítejte s drahým a výkoným zesilovačem.
B)Má "svůj zvuk"...
C)Není to MŮJ zvukový ideál(právě ty výšky)...
D)Je potřeba kvalitní(a drahý) řetězec...

N801 už se mi na výškách líbí víc,ale basy mě nenadchly,zřejmě aparát nebyl dobrý(Denon)...Takže nezbývá,než našetřit na D801-2 Smile


M801 matrix series II jsem před cca 4 lety poslouchal ve spojení s několika zesilovači. Jeden z nich byl class A PM-A1, 2 x 33W/8ohm, 2 x 60W/4ohm. Zvuk M801 byl jasně nejlepší s tímto zesilovačem. Přirozený, výborné basy a velmi, velmi čisté výšky. Jedna z nejlepších kombinací komponentů, jakou jsem kdy poslouchal.

ad "má svůj zvuk" - to má každá bedna. M801 je v tomto ohledu jedna z nejlepších, toho "vlastního" zvuku je zcela přijatelně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 08:53:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak na slabém A-čku jsem to slyšel taky...A byla to nejhorší kombinace komponent jakou jsem slyšel Laughing (Pochopitelně nebyl o d tebe,ale od jiného českého konstruktéra)
Jak jsem psal hodně se mi to líbílo na monoblocích ML.
Z toho pramenilo ta moje "rada" Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 09:33:31    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Tak na slabém A-čku jsem to slyšel taky...A byla to nejhorší kombinace komponent jakou jsem slyšel Laughing (Pochopitelně nebyl o d tebe,ale od jiného českého konstruktéra)
Jak jsem psal hodně se mi to líbílo na monoblocích ML.
Z toho pramenilo ta moje "rada" Wink


Petřík je úplně jiný zesilovač Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist