Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zosilňovač HYPA A400
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št január 05, 2012 23:03:28    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA : kdybys místo " rozkrejvání " druhejch radši makal na svým, bylo by to užitečnější...

Naposledy upravil kazzatel dňa Pi január 06, 2012 00:36:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št január 05, 2012 23:43:16    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
OPA : kdybys místo " rozkrejvání " druhejch řadši makal na svým, bylo by to užitečnější...

Vyslovil jsem určitý názor, netvrdím, že mám pravdu, mohu se mýlit.
Ale odpověď není k obsahu příspěvku. Jenom okřiknutí, abych držel hubu. Wink

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: St január 11, 2012 10:07:08    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
To i já, Davide...ale když jsem viděl tu dychtivost a touhu po prosazení i za cenu neojektivních podmínek a jen a jen to, přesto že tam bylo vše pro to, aby se to slušně objektivně udělat dalo, poznal jsem, že to dělat nelze...poslouchat hodnocení, když zazní druhý výrobek, " to hraje z prdele, to je syntetický "a tak podobně, jenom proto, že to hraje TROCHU jinak, tak to mě už nebaví...
A ještě něco: neobjektivita podobných srovnání je patná ještě z jednoho příkladu. Každý výrobek může mít svou skupinu sympatizantů a pak záleží, kolik se jich na test momentálně sejde, podle toho pak dopadne hlasování, příště pak ale může dopadnout zcela naopak. Objektívní hodnocení a případný popis zvuku ( a to já nemám rád ) může dělat nezaujatý člověk a ne kdekdo, kdo přijde z ulice. Já tuhle zkušenost mám ( a mnozí jiní taky, ale NE všichni ), jasně slyším rozdíly a přesto mnohdy váhám, abych rozhodl, co je lepší...a co jsem tak četl, i jinde jsou firmy, které do testů svoje věci nedávají, protože vědí, kolik je faktorů, který mohou výsledek ovlivnit...

Plně souhlasím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: St január 11, 2012 10:10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

jivina napísal:
Vážení. Kolega a kamarád , co mi občas shání z Polska vyhlédnuté audio mi několikrát říkal. Kup si pořádný konec a uvidíš. Já pořád špekuloval se zdrojem signálu a s bednama. Takže Sirius synchro od pana Vrány a JBL 250 Ti a 10 TiK , protože mám trošku větší místnost. A bláhově jsem si myslel, že dva NAD 218 v monobloku a Bryston 4 BSST to musí zvládnou bez ztráty kytičky. Ale přesto jsem schválně zavolal panu Strankovi, zdali nechce vyzkoušet svoji novou HYPU 400 ve slušném prostředí. On souhlasil a přijel , za což mu děkuji. Nejdříve jsme poslechli naše nahrávky na Nadech a následně jsme přepojili na český silič. A rozdíl, který jsem na vlastní uši slyšel byl tak jasný a srozumitelný, že jsem okamžitě pochopil, co měl na mysli kamarád z Polska. 250 Ti byly pod tak absolutní kontrolou, že jsem jenom zíral. Hrály v naprosté pohodě i v nízkých hlasitostech. A to NAD 218 není žádné ořezávátko. Ale na tak hladové bedny prostě nestačil a jeho primární konstrukce na home cinema asi taky nepřispívá ke kvalitě v nízkých úrovních. Prostě jsem dostal naprosto srozumitelnou informaci a to téměř beze slov. Zesilovač je velice důležitý prvek jakékoliv sestavy. A neradno to podceňovat. Nebudu vás unavovat kecama o prostoru, rozlišení nástrojů a kde se nacházel který umělec. Prostě to hrálo jako nikdy. A to je
to , kvůli čemu to vlastně celé děláme. Abychom večer po zpropadeném dni sedli k našim mašinkám a mohli si říct , že nám to hraje. A proto se rád budu domlouvat s tím mladíkem, který mi tu předváděl svůj výrobek, na který byl právem pyšný, za kolik mi ho tady nechá aby mi po večerech přinášel pohodu.

Gratuluji. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: St február 08, 2012 17:23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Tímto si Vás dovoluji informovat, že začínám pracovat na plné obrátky na restech, které vznikly po dobu příprav na ukončení studia.

Vy kteří máte seriózní zájem slyšet kombinaci předzesilovače HYPA300SE a zesilovače HYPA A400 se mi prosím ozvěte na email: pavel.stranka(z@vinac)gmail.com

Po dobu výstavy High End Praha(10-11.3. 2012) bude taktéž možnost tyto komponenty slyšet u Martina Vitvara alias checka v Horních Počernicích a také u Hynka v Kostelci nad Černými Lesy.

Další informace budou průběžně doplňovány na našem webu.

Budu se těšit na shledanou.

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ne február 19, 2012 19:43:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Rád bych upozornil na plánovanou poslechovou akci viz: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=13692

Jak jsem již v mém příspěvku výše zmínil, bude možné komponenty SPaudio slyšet u kolegy Hynka v Kostelci nad Černými Lesy na sestavě: HTPC se zvukovou kartou ESY Juli@, předzesilovač HYPA300SE, zesilovač HYPA A400 a reproduktorové soustavy B&W Matrix 801

Vy kteří máte seriózní zájem slyšet naše komponenty se mi prosím ozvěte na email: pavel.stranka(z@vinac)gmail.com

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 15:31:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezůstaneme jen u slibů Wink




_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 15:42:56    Predmet: Odpovedať s citátom

...to jste měli brigádníky? Wink
_________________
"Máma vždycky říkala, že člověk má mít jen tolik, co potřebuje. A zbytek je jen na vychloubání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 15:50:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Hodili by se.

82kg živé váhy...

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 15:55:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale kdo to pájel?
_________________
"Máma vždycky říkala, že člověk má mít jen tolik, co potřebuje. A zbytek je jen na vychloubání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 15:58:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdo myslíš? Wink
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 15:59:47    Predmet: Odpovedať s citátom

přítelkyně Wink jste borci....!
_________________
"Máma vždycky říkala, že člověk má mít jen tolik, co potřebuje. A zbytek je jen na vychloubání."


Naposledy upravil junglik dňa Št február 23, 2012 16:06:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 16:01:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro tu to jsou malé továrny s komíny Laughing
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2631
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št február 23, 2012 16:36:15    Predmet: Odpovedať s citátom

A bude to hrat s temi stribrnymi srobky? Very Happy Jinak nadhera
Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Ut apríl 17, 2012 14:47:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Kombináciu zapojenia A400 a 300SE som mal možnosť počuť počas HE 2010 u Hynka. Avšak tejto pocty sa mi dostalo aj v mojich domácich priestoroch v klasickom 3 izb. byte s nie bohvieakou akustikou, ale zato na malých špuntoch Dynaudio Audience 52 (miestonosť cca 20m2).
Po zapojení aparátu som sa začal tak trochu usmievať... . Aj napriek tomu, že boli dozvuky krásne (žiaľ na škodu) počuteľne, tak tie bedničky začali hádam konečne prvý krát aj hrať. Dokonca manželka neprotestovala, že je to hlasnejšie ako býva zvykom...., to asi preto, že to skutočne hralo a nie len "huhlalo a cinkalo".
Kontrola basového pásma, a neúnavná presnosť a jemnosť stredov a výšok bola pre mňa opäť prekvapujúca, že to aj na takých malých bedniach krásne počuť. Tento pocit sa umocnil keď sme dali všetko na oddeľovacie trafo. Tu sa bedne ako keby stratili a bolo to jasne identifikovateľné pri prehodení s aj bez oddeľovacieho trafa. To oddeľovacie trafo s filtrami odporúčam každému, respektíve minimálne tým ktorí bývajú v paneláku.

Inak hrali sme cez ESI Julia - analógový výstup (všetky možné žánre - hires) a nakoľko nie som v pravom slova zmysle hifista, tak boli použité jednoduché prepojovacie káble Tasker T40 a nejaké 2x2,5mm reprokáble, zn. si už nepamätám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 18, 2012 20:51:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímavý příspěvek napsal kazzatel na "konkurenčním" fóru audioweb.
http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=245403#p245403

Cituji:
.... Tenhle zesilovač je špičkový výrobek a Bob Cordell, který je jeho ideovým otcem, to má v hlavě srovnaný. I já jsem si ho v době jeho publikování okamžitě zamiloval a pokoušel se ho také postavit, ale tehdejší silně omezená součástková základna, nedostatek měřících přístrojů a proč to neříct i nedostatek zkušeností, mi neumožnili vše dotáhnout dokonce. Psal se rok 88, tady ještě blbnul bolševik, dnes jsme skoro o dvacetpět let dál.... díky měřícímu vybyvení, který si Zbyněk prozřetelně pořídil, jsou základní parametry dobře odladěný, takže cesta, po který hoši kráčejí je dobrá a nalajnovaná, což je dobře. Dnes už i já mám měřící zařítení k dispozici, takže i já bych mohl sednout a rozvinou tuhle ideu a věřte, že bych to dokázal stejně dobře, už jen proto, abych dokázal, jak je takovýhle " měření ptáků " zbytečný...Nicméně i Borbelyho cesta je dobrá, budu proto pokračovat v ní a v podobě TYA jí dál rozvedu...to je tedy zatím vše, víc prozrazovat nehodlám....

Celý příspěvek v souvislostech s ostatními je na výše uvedeném odkazu.

Takže Cordell... inu, myslel jsem si to. Zase jsme o krůček dál. Wink

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2012 09:05:50    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA-> a ty sis opravdu celou dobu myslel, že jenom kopírují Dudka ?

Nejde přece o to, že nic nového nevymysleli (to asi ani není možné), jde o to, že tu myšlenku skvěle dotáhli do konce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2012 09:11:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemal niekto moznost porovnavat HYPA A400 s Big Brotherom od PMA?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2012 11:22:38    Predmet: Odpovedať s citátom

To by mě také zajímalo..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2012 12:12:06    Predmet: Odpovedať s citátom

A ta cena?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2012 19:18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Všechny potřebné informace, až budou známy, budou zveřejněny i zde.
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2012 20:51:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar a Sekal : vy snad mládenci vážně uvažujete o koupi ? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2012 20:57:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Big Brothera som uz pocul (s dvomi roznymi bednami) u znameho. Zaujimalo by ma, ako je na tom Hypa400 v porovnani s koncom od PMA.

kazzatel --> Momentalne nie, ale ako sa hovori, clovek nikdy nevie Cool Navyse, stale cakame na Vasu TYU. Ta by mohla kartami este zamiesat Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
scream
Hifista - pokročilec


Založený: 05 február 2009
Príspevky: 399
Bydlisko: Most, ČR

PríspevokZaslal: So august 04, 2012 13:16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

na druhou stranu proč ne? mít ty peníze volný, na nic bych nečekal. Hraje to výborně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: So august 04, 2012 19:41:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
Big Brothera som uz pocul (s dvomi roznymi bednami) u znameho. Zaujimalo by ma, ako je na tom Hypa400 v porovnani s koncom od PMA.

kazzatel --> Momentalne nie, ale ako sa hovori, clovek nikdy nevie Cool Navyse, stale cakame na Vasu TYU. Ta by mohla kartami este zamiesat Wink


Existuji Jen 3 kusy konecne verze BB. Prvni na Slovensku (ten znate), druhy ve Studiu Eso a treti je v Italii. Muj kus je predchozi pokusny vzorek s horsimi parametry i zvukem.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 z 14

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist