Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

signálne konektory

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaHo
Hifi obsluha


Založený: 10 november 2010
Príspevky: 2
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut august 23, 2011 11:10:58    Predmet: signálne konektory Odpovedať s citátom

Dobrý den

Neviem na ktoré forum to dať, ale asi to bude najlepšei sem, kedže by ma zaujimnala odpoved od PMA

aký je najvhodnejší druh konektora pre signálový kábel, používam teraz káble z RG62 ukončené cinch konektormi, teraz so sa postil aj do DIY a mozem si vybrat konektora aké chcem. Na viacerých miestach som čítal kritiku na cinch. Takže čo použiť?

napadá ma cinch, BNC /75Ohm alebo 50Ohm/, XLR zapojený iba na 2 žily alebo niečo iné

Vopred Dakujem za odpoved
Martin
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St august 24, 2011 19:17:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Audio je bohužel pořád v zajetí mýtů a tradic na jedné straně, na druhé katování kostů.
V profi se používají XLR, částečně i jacky 6,3, v měření se hodně používají BNC, relativně okrajově se používají SMA, SMB a SMC. Dobré řešení na tlustší kabel je asi BNC, pži nejhorším se dá použít redukce BNC/RCA.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist