Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Tristania Rubicon

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Heavy metal
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ZIM
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 275

PríspevokZaslal: Po máj 23, 2011 17:01:53    Predmet: Tristania Rubicon Odpovedať s citátom

Tak jsem si pořídil "nové" album od této skupiny, netušíc jak moc se složení za posledních pár let změnilo.
Jelikož nejsem žádný skalní fanoušek této skupiny a prostě si jen rád poslechnu jejich muziku, tak mě taková změna ani nějak extra nepocuchala nervy Very Happy.
Hned při první písni jsem věděl, že toto bude žánrově trochu jinde než jsem slyšel na předchozích albech (Znám Widow's Weeds, Beyond the Veil, World of Glass..... Ashes a Illumination mě minula)
http://www.youtube.com/watch?v=rVhFPiRBqLk

Ale to vlastně ani nevadí, první skladba se mě líbí a to je hlavní. To, že to zní trošku jak Lacuna Coil mně ani moc nevadí. A tak bych mohl pokračovat v podstatě až do poslední skladby. Mám totiž trošku pocit, že byla snaha oslovit širší publikum takže skladby nejsou moc složité na poslech a hudba se tak trošku přiblížila k takovému populárnímu metalu.

Jenže on tu ten poslední song je "Illumination"
http://www.youtube.com/watch?v=rVhFPiRBqLk
Co je na něm tak špatného? Právě že nic, ten song je skvělý a klidně si mě ukamenujte, sežerte a pak vyplivněte, ale dle mého je to jeden z nejlepších songů co Tristania vyprodukovala a v tom je ten problém. Tato píseň totiž neukazuje jak mohlo, ale jak by mělo vypadat celé album!
Po poslechu tohoto songu mě přijde zbytek alba moc přímočarý a jednoduchý a hlavně tam postrádám tu temnost jako vytyčil poslední song.

Takže by mě zajímal váš názor na toto album, jestli to někdo cítí podobně a nebo třeba úplně naopak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: St máj 25, 2011 10:38:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tymto albumom som sa dostal k danej skupine, ale okrem neho ma viacej nenadchlo nic. Isto zaujimava muzika, ale v mojom rebricku je dost nizko. Moj nazor Smile
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Heavy metal Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist