Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Desktop PC jako zdroj signálu
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 09:54:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimochodom, pred časom sa objavili dosky Intel LittleValley, na domáci musicserver absolútne ideálne, cenou a výkonom niekde inde, než ViaEpia
Celeron 1.2GHz, SiS662 - D-Sub, 2xSataI,1xIDE, Lan, 2xPS/2, 2xUSB2,0, 1xPCI, 1xDDRII Ram do 533MHz - všetko za 1450Kč
Existuje aj verzia z S-Video out



http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51118

http://www.silentpcreview.com/article780-page1.html

_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Majco
Hifista


Založený: 09 január 2007
Príspevky: 183
Bydlisko: Liptovský Mikuláš <-> Praha

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 10:22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Dik za tip, cena ma naozaj prijemne prekvapila Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 18:32:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové,
mám dotaz.Bo se mi nedaří zprovoznit Windows přes USB (teda daří,ale je to nepohodlné řešení-vyskakují různá okna a instalace driverů je více než problematická),rozhodl jsem se zakoupit 2.5" HDD.Ale jelikož nemám absolutně žádné zkušenosti s těmito HDD,chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti.Jsou opravdu tak tiché všechny 2.5" ?

KOnkrétně WD SCORPIO 80GB 2,5'' SATA 8MB 5400 ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 19:47:02    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Jsou opravdu tak tiché všechny 2.5" ?


2.5" disky su naozaj podstatne tichsie. V praxi moj prenosny 2.5" disk (v AL krabicke) po zapnuti z 1 metra vobec nepocut. Treba si dat ale pozor na vibracie v bedni.

Ku konkretnym typom - Fujitsu su zname svojou tichostou. Popripade pozri nejake review tu / tu, popripade niekde na tej stranke.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 20:03:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky,spíš mi šlo o osobní zkušenost.Měl jsem doma malý USB disk WD passport a ten,kromě malých vibrací,byl velmi tichý.S tou katastrofou od samsungu se to nedalo absolutně srovnat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 20:38:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohu jen potvrdit, že Intel LittleValley je za tu cenu naprosto super...Máme z nich postavených cca 10 malých počítačů na školení.
Nějaký malý case, vrazit do toho tichý disk a Julinu... a pak už jen
hrát Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11180
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 20:56:12    Predmet: Odpovedať s citátom

To je fakt zajímavé, jakým se to krmí zdrojem?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 21:04:51    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
To je fakt zajímavé, jakým se to krmí zdrojem?

Máš pravdu, všetko je to pekné, všetko bežne dostupné sériové výrobky, ale ešte by to chcelo aj taký bežne dostupný malý display...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11180
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 21:14:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Nových 17" LCD kolem 4 tisíc je celá řada. Z druhé ruky by mohl být třeba za polovic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 21:17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

opa: klasika ATX.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mimoklepes
Nádejný hifista


Založený: 03 apríl 2007
Príspevky: 74

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 21:43:16    Predmet: Odpovedať s citátom

kecinot napísal:
opa: klasika ATX.


a bude to pasovat aj do ATX case?

a mate niekto link na obchod (ceskoslovensko), kde by mali verziu s s-video vystupom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 21:58:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Bude, akorát bude skoro prázdná.


Dle informací na
http://www.intel.com/products/motherboard/d201gly2/index.htm
je s-video "optional" příslušenství.


Koupit se dá třeba na:
http://www.alza.cz/zakladni-deska-intel-d201gly2-little-valley-2-d83561.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 22:16:53    Predmet: Odpovedať s citátom

škoda že ta little valley má jen D-SUB, na LCD by bylo vhodnější DVI. To jediné mě odrazuje. Radši počkám na AMD 780G čipset, má mít v idle pár wattů
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 22:31:20    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
S tou katastrofou od samsungu ....

To vsak neplati pri 3.5" diskoch, osobne mam niekolko samsungov 500GB a su to najtichsie disky co som v poslednej dobe mal (a nizkou vyhrevnostou, oproti napr. SEAGATE, ktore som mal predtym a popredaval som ich, lebo to bolo strasne - hlavne seeky).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 22:52:10    Predmet: Odpovedať s citátom

No jo no,já mám vždycky stěstí na nějaký blbý kus Mad Skoro vibruje tak,že chodí po stole Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Št február 07, 2008 23:54:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mas pravdu, niekedy doslova zavisi kus od kusu.

Ja som mal doma problem s tym, ze sa mi vibracie prenasali na CASE. Skusal som inak uchytit, gumene podlozky, skoro vsetko.

Nakoniec som disk zavesil do priestoru v PC a mam pokoj (bez priameho dotyku s akoukolvek pevnou castou skrinky).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 12:20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja hudbu pocuvam na primerane zvratenej kombinacii hardveru a softveru, ktoru si vymenil za klasicky Cd prehravac.

Ako audio centrum mi sluzi malicke 600mhz PC od Fuj.Siemens, ktore som zbavil vsetkych ventilatorov. V nom je usadena zvukova pci karta a pocitac je kablom pripojeny k wifi routru, aby bol zpristupnitelny pre vsetky PC v dome. Z karty vediem digitalny signal do ext. prevodniku.

Na pocitaci bezi linuxovy system na ktory sa pripajam z laptopu, cize nijaky zbytocny monitor navyse. Mimoto pocitac mozem ulozit kde potrebujem, trebars do spajzky.
Pre prehravanie muziky pouzivam hlavne dva prehravace, konzolovy MOC a sluzbu MPD, ktora bezi na pozadi ako server a ma niekolko klientov (web/macosx/linux atd).
MPD ma jedinu nevyhodu, zatial neprehra hires muziku.

Vsetko to vyzera nakoniec ako na obrazku.
Objavil som pekny klient pre MPD do Firefoxu, klient sa pripoji na PC s Lynx kartou, ktore potom vzdialene ovladam.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 12:37:12    Predmet: Re: Desktop PC jako zdroj signálu Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Z transportu dvd/SACD Pioneer dv656+APvanity hires do počítače,zde zequalizovat mých problematických 35hz a poslat to opět digitálně hires do externího D/A převodníku...
Je to takhle možné?Jsou nějaká úskalí tohoto propojení?Dá se to označit jako "nekompromisní" Question

A proč do toho řetězce nezařadíš přímo digitální ekvalizér s autokorekcí poslechového prostoru?
Transport dvd/SACD Pioneer dv656+APvanity hires do EQ, zde zequalizovat nejen problémových 35 Hz a odtud digitálně do externího D/A převodníku (anebo využít rovnou D/A převodníku v EQ).
Počítač mi tam přijde trochu komplikované řešení, neboť a) ekvalizace bude probíhat jak? od oka? jak to vyjde? b) podle mě zbytečně komplikované alokovat celý PC jen kvůli tomu, že chci něco vřadit do aparátu.

Jinak co se týče digitálních zdrojů signálu, já už začínám mít asi jasno - součástí aparatury se brzy asi stane MSI Wind, který bude sloužit jednak pro stahování hudby z Rapidshare + prostřednictvím Foobaru se na něm bude přehrávat (už umím i HiRes DVD-A / SACD přes Foobar, heč). Jen mě teď v hlavě visí otázka, jestli má ještě vůbec smysl pálit alba na placky ... ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 15:06:09    Predmet: Re: Desktop PC jako zdroj signálu Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
dhfool napísal:
Z transportu dvd/SACD Pioneer dv656+APvanity hires do počítače,zde zequalizovat mých problematických 35hz a poslat to opět digitálně hires do externího D/A převodníku...
Je to takhle možné?Jsou nějaká úskalí tohoto propojení?Dá se to označit jako "nekompromisní" Question

A proč do toho řetězce nezařadíš přímo digitální ekvalizér s autokorekcí poslechového prostoru?
Jen mě teď v hlavě visí otázka, jestli má ještě vůbec smysl pálit alba na placky ... ?


Je to skutečně velice komplikované. Sám jsem se o toto řešení pokoušel a nakonec jsem spokojeně skončil u Alesis DEQ230D, který má analogové i digitální vstupy. Mám tedy PC připojeno na coax S/PDIF a gramo budu mít přímo na analogový vstup, kde mám teď tuner. Výstup používán analogový, ale scháním dobrý externí DAC.Má triviální ovládání (doslova pro lamy), oba kanály nastavitelné samostatně, takže je s ním možno i vyrovnat nesymetrické postavení reprobeden a poslechového místa v prostoru. Very Happy Mám jej nastaven podle Hunecke.de a jednoho excelového prográmku, protože měřící mikrofon mi tento týden došel po 3 měsících čekání (inu, český internetový prodej) Headbang . Je tedy nastaven pouze teoreticky, doslova od oka, ale již dnes nedokáži pochopit, že jsem bez něj mohl něco vůbec poslouchat. Mám totiž poslechové místo naprosto nesymetricky, umístěné v pravé polovině místnosti 4x3,2 metru !!! Co to udělalo se zvukem, to nikdo nepochopí... Dnes tvrdím, že kvalita poslechu je z 80% dána kvalitou poslechového místa a možná, že je to ještě více...
Ten Alesis DEQ230D je vlastně Low-end (a hodně Low-end) takového Accuphase DG-28 Very Happy a dá se sehnat velmi lacino (já jsem jej koupil za 5000 SK), jinak stojí asi od 7000 Kč výše (dle provedení).
Alba na placky nepálím, mám v PC 1 TB hard disku (2 disky, jeden pouze na hudbu) a připojit vnější úložiště není přece problém... Very Happy

Poznámka nakonec: Poslechem pomocí PC jako primárního zdroje zvuku laboruji cca 8 let a dnes (po moha letech) se vracím k LP... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 16:04:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Poznámka nakonec: Poslechem pomocí PC jako primárního zdroje zvuku laboruji cca 8 let a dnes (po moha letech) se vracím k LP...

Kazdy sveho stesti strujcem. Navic nevim k cemu dneska ten alesis je dobry, kdyz ve foobaru funguji vsti pluginy ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 16:30:17    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
Poznámka nakonec: Poslechem pomocí PC jako primárního zdroje zvuku laboruji cca 8 let a dnes (po moha letech) se vracím k LP...

Kazdy sveho stesti strujcem. Navic nevim k cemu dneska ten alesis je dobry, kdyz ve foobaru funguji vsti pluginy ?


Je to mnohem jednodušší. Tak dokonalý vsti plugin, aby fungoval jako Alesis jsem a) nenašel Sad , b) a musel bych schánět pro gramo, tuner (a cokoliv jiného) ještě A/D převodníky, nebo kartu s těmito převodníky Sad , c) cestou omylů - pokusů jsem došel k názoru, že ta nejjednodušší cesta je i ta nejlepší Very Happy , d) Původně jsem také snil o tom, že v PC rovnou vyřeším elektronickou výhybku, ale... nakonec jsem došel k závěru, že klasická, dobře navržená výhybka je stále optimální (začti se v tomto fóru, myslím že i mocní tohoto fóra dospěli ke stejnému názoru) Very Happy , e) nakonec mi začla scházet ta předehra poslechu (je to jako v sexu = předehra je mnohdy lepší než výsledek) Very Happy Very Happy Very Happy PC jsem nezavrhl = hraje neustále, ale protože hraje neustále, mám pocit že poslouchám rozhlas po drátě, a večer chci tu předehru..., no a na tu je gramo a LP optimální. Tím nechci pochopitelně říci, že zavrhuji poslech z CD, je to jako u žen: Jeden má rád blondýnky, druhý tmavovlásky, třetí brunetky, další chlapečky... Sad Sad Sad a všechny dávají stejné požitky, ale každá jinak. A tak to má být.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 16:38:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne...Provozovat vyhybku pod Widlema bych videl jako nejlepsi moznost jak oddelat repraky. PC mam rad, a od doby co jsem poridil misto hracek LYNXe ho mam jeste radsi -)))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 17:18:36    Predmet: Odpovedať s citátom

xxx

Naposledy upravil Pasul dňa Pi marec 20, 2009 17:58:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 18:22:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Už to není aktualní...
btw.VST pluginů je plná prdel.Stačí je najít a vyzkoušet popř. si měřením v digitálním loopu ověřit,jestli to nedělá nějaké zásadní fičury.
Nakonec jsem to vyřešil posunutím poslechového místa do středu pokoje,což je sice krapet bizardní,ale funguje to.Ono totiž,když to srovnáte do rovné cháry,to hraje tak nějak nezáživně Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 19:35:50    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Nakonec jsem to vyřešil posunutím poslechového místa do středu pokoje,což je sice krapet bizardní,ale funguje to.Ono totiž,když to srovnáte do rovné cháry,to hraje tak nějak nezáživně Laughing Laughing Laughing Laughing Wink


Souhlas - když to jde. Very Happy Když nemůžeš, tak ti nic jiného než EQ nepomůže. Sad Tady pak nejde o to srovnat do stejné a rovné cháry, tady jde o to seřídit L a R každou dle potřeby. Každá (podle umístění v prostoru) hraje totiž jinak, protože je ovlivňována umístěním v prostoru. A na to byl Alesis DEQ230D nejjednodušší...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 20:50:12    Predmet: Re: Desktop PC jako zdroj signálu Odpovedať s citátom

aleska napísal:
Je to skutečně velice komplikované. Sám jsem se o toto řešení pokoušel a nakonec jsem spokojeně skončil u Alesis DEQ230D, který má analogové i digitální vstupy. Mám tedy PC připojeno na coax S/PDIF a gramo budu mít přímo na analogový vstup, kde mám teď tuner. Výstup používán analogový, ale scháním dobrý externí DAC.Má triviální ovládání (doslova pro lamy), oba kanály nastavitelné samostatně, takže je s ním možno i vyrovnat nesymetrické postavení reprobeden a poslechového místa v prostoru. Very Happy Mám jej nastaven podle Hunecke.de a jednoho excelového prográmku, protože měřící mikrofon mi tento týden došel po 3 měsících čekání (inu, český internetový prodej) Headbang . Je tedy nastaven pouze teoreticky, doslova od oka, ale již dnes nedokáži pochopit, že jsem bez něj mohl něco vůbec poslouchat. Mám totiž poslechové místo naprosto nesymetricky, umístěné v pravé polovině místnosti 4x3,2 metru !!! Co to udělalo se zvukem, to nikdo nepochopí... Dnes tvrdím, že kvalita poslechu je z 80% dána kvalitou poslechového místa a možná, že je to ještě více...
Ten Alesis DEQ230D je vlastně Low-end (a hodně Low-end) takového Accuphase DG-28 Very Happy a dá se sehnat velmi lacino (já jsem jej koupil za 5000 SK), jinak stojí asi od 7000 Kč výše (dle provedení).


Vidíš, já si naopak dnes myslím, že to je docela jednoduché. Už se několikrát na tomto fóru psalo o DEQ2496. A stejně si myslím, že jej od té doby málo kdo (jestli vůbec někdo) vyzkoušel. I když, ruku na srdce, mě kdyby jej Coques tehdá nepředvedl přímo na mé sestavě, taky bych nad tím jen mával rukou.
Jak píšeš - oba kanály nastavitelné samostatně, všeljaká zpoždění a pičičmundy s tím jdou dělat, máš-li navíc už měřící mikrofon, pak je to jen plus, protože si umí změřit poslechové místo a podle toho nastavit korekční křivku, se kterou pak můžeš navíc libovolně hýbat a upravovat ji, má to jak analogové, tak digitální vstupy, výstupy, DAC 24/96, atd.
Navíc to nestojí o moc víc než ručně nastavitelný Alesis DEQ230D. Jak říkáš, se zvukem to dělá divy ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 21:03:44    Predmet: Odpovedať s citátom

DEQ2496 ten uli je vevnitr dost humus, ale pokud ma digitalny vystupy ( na zadnim panelu nejsou) mohla by to byt velmi dobra hracka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 21:20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
ten uli je vevnitr dost humus

Ach ten češtin zase? Koukám že se tu toho za 1/4 roku moc nezměnilo, aneb co chtějí někteří svými příspěvky vyjádřit mi bývá dosti záhadou. Když neumíš česky, proč píšeš na česko(-slovenské) fórum? Vole.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 21:28:11    Predmet: Odpovedať s citátom

DEQ2496 - ten Uli je vevnitr dost humus, ale pokud ma digitalny vystupy ( na zadnim panelu nejsou) mohla by to byt velmi dobra hracka.

uz je to lepsi, vole ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 21:41:00    Predmet: Odpovedať s citátom

DEQ2496 samozrejme digitalne vstupy aj vystupy ma, len som si nie isty ci aj nieco ine ako AES.
Analogovemu eq za 10k by som moc neveril, ale v digitalnej domene tato hracka toho az tak moc nezkurvi, ako sa zda. Sam som tomu neveril, kym som ho nestrcil medzi PC a DAC.
Analogove vystupy a prevodnik su znacne osidene. Holt za analog sa v nasej digitalnej dobe plati.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 3 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist