Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

digitalny zosilnovač, ktore firmy ich robia ?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
makak
Hifi obsluha


Založený: 04 apríl 2011
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2011 15:58:23    Predmet: digitalny zosilnovač, ktore firmy ich robia ? Odpovedať s citátom

Zdravím,
kamarát mi dal úlohu, ktorá sa neplní bohvieako ľahko, aj keď som bol presvedčený o opaku. Chce si kúpiť stereo zosilňovač s čo možno najvyššou účinnosťou. Tak som mu povedal, že za také sa považujú digitálne. A on , že - tak mi nejaký pozri do 700 €. A ja teraz netuším ako hladať. Po dlhom pátraní som našiel Onkyo a to bolo tak všetko.
Poradte mi prosím nejakých výrobcov.
ďakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2011 19:43:17    Predmet: Re: digitalny zosilnovač, ktore firmy ich robia ? Odpovedať s citátom

makak napísal:
Zdravím,
kamarát mi dal úlohu, ktorá sa neplní bohvieako ľahko, aj keď som bol presvedčený o opaku. Chce si kúpiť stereo zosilňovač s čo možno najvyššou účinnosťou. Tak som mu povedal, že za také sa považujú digitálne. A on , že - tak mi nejaký pozri do 700 €. A ja teraz netuším ako hladať. Po dlhom pátraní som našiel Onkyo a to bolo tak všetko.
Poradte mi prosím nejakých výrobcov.
ďakujem

Na túto otázku nie je až taká jednoduchá odpoveď ako by sa zdalo (preto sa zrejme ani nikto zatiaľ neozval). Ono dosť záleží na tom na aký účel ten zosilňovač chce. Či na ozvučenie diskotéky, na verný posluch doma, alebo ako výkonný zdroj jedného kmitočtu na iný účel ako počúvanie (píše sa o tom v inom vlákne). Ale jeden typ mám, pozri sem: http://www.bvaudio.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
makak
Hifi obsluha


Založený: 04 apríl 2011
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2011 22:08:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Moja chyba, to som nespomenul. Mal by to byť klasický obývačkový zosilňovač, len digitálny a mal by sa zmestiť do 700 €.Viac kritérií nemá Smile Našiel som už aj Rotel, ale to je trošku vyššia cenová kategória.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist