Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ultimátna DIY reprobedna? Dlhodobý projekt,pls rady
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 20:15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

jeste bych dodal, vyssi stredy ( ktere jsou v hudbe dulezitejsi a ucho je vnima citlive ) budou vykoupeny lepsim basem (kde nejake to zkresleni nehraje pro ucho takovou roli, obvlast kdyz uz volime mezi menici nad 25cm)

p.s. ja volim ale taky 12" bas, protoze chci casem rozsirit na 4pasmo, a to pujde nejsnadneji vlozenim 30mm vyskace na vyssi stredy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 20:40:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Rob: 30 mm je na 4p málo použij kdyžtak 50 mm a bude to echt !
BTW teď jsem si teprv všimnul že na tý fotce nejsi ty ale emocucnutej Rimmer Thumbs up

Umbriel: až budeš mít něco konkrétního se ozvi zatím je to akademická debata . teď se věnuji zesilovačům tak na bednové poradenství nemám moc čas...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut jún 26, 2007 21:00:40    Predmet: Odpovedať s citátom

jj, podoba tam sice trochu je, ale je to Rimmer jako ujetej trhlouš Cool moje oblibená scénka v Červeném Trpaslíkovi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: Pi november 23, 2007 12:30:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ako si pokročil od júna?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 09:13:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokrocil i nepokrocil, reproduktory su uz vyse troch mesiacov objednane a zaplatene, len ich dodavka akosik viazne. Objednal som ichu pana mengel252. Bud mam ja a ten pan velke "stastie" na dopravcov, poskodenu zasielku, ktoru nemohol prevziat a musel poslat spat, a podobne, alebo sa len vykruca. Prave dnes sa snazim s nim dohodnut na konecnom termine dodavky , takze uvidim. Zatial nechcem na jeho adresu hovorit ani nic v dobrom, ani v zlom, mozno to naozaj nieje jeho chyba, a nerad by som mu kazil meno, ( najme kvoli jeho ustretovosti , nadsení a ochote poradit a pomôct na zaciatku) a naozaj ma momentalne len krutu smolu. V najblyžších dnoch uvidim, ako sa to vyvŕbi.

Osadenie reproduktormi som nakonie jemne zmenil, ale len vo výškovej časti, podrobný UPDATE Smile napíšem len čo si najdem trochu viac času.

Aurum Cantus G3 Ribbon Tweeter v ciernom prevedeni,
Accuton - Thiel & partner C90-T6 (c173n-t6-90),
Eton 12-680/50 HEX,

Zatial som si nasimuloval vsetky výpočty, navrhol ozvučnicu, a zhánam na nu material.Takisto som v jednani s firmou Acon ohladne aktivnej vyhybky.

_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .


Naposledy upravil Umbriell Sattory dňa Ut november 27, 2007 09:59:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 13:52:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamarád objednal na audium reproduktory Seas, část i pro mne. Poslal bohužel už i peníze a teď nemáme ani reproduktory ani peníze. Problém je žeprej v dodavateli reproduktorů pro audium, který dostal peníze, avšak repro nezaslal. Myslel jsem, že jen Seas, ale vidím, že je toho víc. Tak uvidíme jak to dopadne. Doufejme že dobře.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mengel252
Nádejný hifista


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Po november 26, 2007 23:37:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Verte mi, že v tomto čase nie ste jediní. V obidvoch prípadoch robím, čo sa dá, aby sa to dosriešilo k spokojnosti zákazníkov.

EDIT / Karfíku, od kamaráda sme prevzali len zálohu, nie celú čiastku. Ak sa dobre pamätám, už si odo mňa nakupoval a bolo to myslím bez problémov.

Nemám dôvod nedodať tovar, ktorý si ľudia objednajú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2007 09:34:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Pan mengel, moj predchadzajuci post bol napisaný este pred naším včerajším rozhovorom a dohodou.Az potom sme sa telefonicky dohodli na koniec buduceho tyzdna. Nechcel som a ani nechcem vam robit zle meno, vas prístup sa mi od zaciatku pacil, kiezby bolo viacej takých ochotných obchodníkov ako vy, nadsencov.Ten post bol len odpoved na Frakanovu otazku a bolo v nom este prilis vela nervozity. Mal som z tej dlhej doby a neskutocných protivných a kopiacich sa náhod zlý pocit, a prestaval som doverovat. Ale beriem, ze ked i ked sa clovek najviac snazi, su veci ktore neovplyvní, a ked sa nieco zacne "srat", tak potom uz vsetko, a poriadne.
Tu nervozitu ste rozptýlili, a dufam ze nabuduci tyzdento aj dovediete do zdarneho konca. S pozdravom Juraj.

_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .


Naposledy upravil Umbriell Sattory dňa So apríl 17, 2010 10:16:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
mengel252
Nádejný hifista


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2007 10:05:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Váš post je pravdivý a na Vašom mieste by som bol určite menej trpezlivý, ako Vy. Problém je v tom, že niektoré veci možno riešiť, ale ovplyvniť len v malej miere. V miere, v ktorej mi je to umožnené, robíme maximum.
Ja verím, že už nepotrvá dlhý čas a túto časť tohto vlákna bude možné zmazať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2007 13:18:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Proč neobjednáváte repro z USA? Konkrétně SEAS dorazí brzy a levně. Na Amplionu a podobně se dělají hromadné objednávky, ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2007 17:13:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Proč neobjednáváte repro z USA? Konkrétně SEAS dorazí brzy a levně. .


presne tak - napr. www.zalytron.com (pre porovnanie cien)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 260
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Ut november 27, 2007 20:38:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by mal niekto chuť zorganizovať objednávku zo Zalytronu, tak by som sa pridal. Ponúkajú zvyšky Focalov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 21:34:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Proč neobjednáváte repro z USA? Konkrétně SEAS dorazí brzy a levně. Na Amplionu a podobně se dělají hromadné objednávky, ...


no již se to nevyplatí, již neprokloune ani myš, takže si připočtěte 19% DPH a clo, to nevím přesně kolik, ale málo to nebude...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 22:02:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, že se všechno tohle platilo a stejně to vyšlo levně.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi apríl 25, 2008 11:37:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Clo bude někde kolem 20-30%, takže k ceně nutno připočíst cca 45% a dopravu, to už nemůže vyjít levněji...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi apríl 25, 2008 17:43:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Při větší objednávce dostaneš i 20% slevu.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Pi apríl 25, 2008 22:12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Blbost ! clo je 4%
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So apríl 26, 2008 07:59:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jinak, doporučuji obrátit se na někoho, kdo má s objednáváním repro z USA zkušenosti, oproti cenám v ČR se dá ušetřit mnoho tisíc. Hromadné objednávky jsou samozřejmě ještě výhodnější.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So apríl 26, 2008 18:04:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Oprava, clo opravdu není tolik, podle toho co jsem zjistil, je to zřejmě jak píše pistole. Každopádně, když se připočítá DPH a doprava tak při malém odběru si moc nepomužem....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne apríl 27, 2008 07:10:25    Predmet: Odpovedať s citátom

4 repro vyjdou možná na stejno, 10 repráků už je ale výrazně levnější záležitost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po marec 29, 2010 17:09:38    Predmet: Po dlhej odmlke.. Odpovedať s citátom

Dobrý deň. Po naozaj dlhom čase odmlky (v majoritnej väčšine však nie zavinenej mnou) sa pomaly dostávam znovu ku stavbe mojej vysnívanej sústavy.

Tato dlhá odmlka bola spôsobená hlavne :

1.Problémamy s dodaním, respektíve nedodaním mnou objednaných meničov, viazanosťou peňažných prostriedkov v nedodanej objednávke (skoro necelé 2 roky), a tým nemožnosťou uskutočnenia inej objednávky z iného zdroja.

2.Dokončovaním doktorandského štúdia, meraní a hlavne dizertačnej práce, (Tá ešte chvíľu potrvá, ale aspoň sa to blíži ku zdarnému (teda aspoň dúfam že zdarnému Very Happy )koncu.

3.A tomu najsmutnejšiemu, a najťažšiemu, nečakanej smrti môjho otca.....

S pozdravom Juraj

_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .


Naposledy upravil Umbriell Sattory dňa Ne apríl 04, 2010 20:41:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 11:48:21    Predmet: Meniče Odpovedať s citátom

Kurnik, ako sa tu vkladaju obrazky?


Aha, už som na to prišiel. Musia spĺňat podmienky veľkosti a rozlíšenia Very Happy



P1010157.JPG
 Description:
Pri týchto streďakoch ma vždy, keď ich zoberiem do ruky, prekvapí ich hmotnosť, najme s ohľadom na ich veľkosť.
 Filesize:  53.22 KB
 Viewed:  519 Time(s)

P1010157.JPG



P1010154.JPG
 Description:
 Filesize:  35.37 KB
 Viewed:  486 Time(s)

P1010154.JPG



P1010152.JPG
 Description:
Basáky. Nezdajú sa, ale sú to beštie, a ťažké
 Filesize:  44.94 KB
 Viewed:  554 Time(s)

P1010152.JPG



_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 13:39:11    Predmet: Aktívne výhybky Odpovedať s citátom

Aktívne výhybky


P1010162.JPG
 Description:
 Filesize:  75.01 KB
 Viewed:  487 Time(s)

P1010162.JPG



P1010160.JPG
 Description:
Výhybka firmy ACON
 Filesize:  78.41 KB
 Viewed:  495 Time(s)

P1010160.JPG



P1010158.JPG
 Description:
 Filesize:  29.92 KB
 Viewed:  494 Time(s)

P1010158.JPG



_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 13:48:46    Predmet: Zosilňovače Odpovedať s citátom

Zosilňovače a nábehové ochranné obvody.


P1010165.JPG
 Description:
Plošné spoje zosilňovačov DPA 222 MK2 originál od Pavla Dudka
 Filesize:  59.12 KB
 Viewed:  666 Time(s)

P1010165.JPG



_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 16:47:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak když vidim ten matroš, tak slintám Smile Jen to všecko neposrat Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
warezo
Hifista


Založený: 14 júl 2009
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 17:41:45    Predmet: Odpovedať s citátom

tak tak, aj ja slintam, nieco podobne by som chcel, no nieje cas a zatial ani peniazky. dak drzim pevne palce, nech sa to uspesne podari, budem to pozorne sledovat 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 18:57:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď to vidím mám chuť si niečo postaviť Smile Písal si že to bude trojpásmo a vidím 8 kanálov DPA 222. Ako to? Foto výškáča nemáš?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 19:28:59    Predmet: Ach Ten Čas... Odpovedať s citátom

JJ, aj mňa štve, že nemám teraz toho voľného času trochu viac.... Takže to celé bude ešte stále dlhodobý projekt, tak ako som aj na začiatku počítal, avšak nečakal som, že sa to až tak posunie. Ale niektoré veci v živote človek neovplyvní, viď dôvody hore, prečo sa to tak pretiahlo. A ani dopredu nemôže vedieť, či je ten ktorý dodávateľ spoľahlivý, najmä, ak sa dovtedy zdal, a neboli s ním predtým žiadne veľké problémy.

Musím dopísať dizertačku, z ktorej som už na nervy, zháňam si robotu, starať sa o mamu, ktorá už ledva chodí, dom si takisto začína pýtať svoj diel starostlivosti, čiže všetko je na mne...... a tak. Plus ešte moje ďalšie koníčky, ktoré sú tiež žrútom času. Stále viac a viac závidím deťom, vtedy sme mali toľko času... Wink

Som rád ak si nájdem chvíľu času sa trocha pohrať z reproduktormi a meraním.

INAK UPDATE: Nakoniec som Ten čas aspoň použil na ďalšie štúdium problematiky (a mám z nej ešte väčší hokej ako predtým Very Happy ) ale samozrejme som si vyberal LEN témy priamo sa dotýkajúce LEN možných problémov ktoré vyvstanú pri mojej sústave, a na základe toho, a mnohých dobre mienených rád, aj z tohto fóra, to nakoniec budú 4pásmovky.

Týmto skladám poklonu Veľkému Bobovi, (ale aj všetkým, ktorý sa v tom vyznajú) mať fyziku a najme akustiku v hlave na takej úrovni ako on, to nie je sranda. Človek nikdy nepochopí koľko je tam úskalí, problémov a záľudností, kým sa tomu sám nezačne venovať aspoň trochu hlbšie. A to do toho vidím len o trochu viac ako slepý Embarassed .
S pozdravom Juraj.

_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 19:55:06    Predmet: Zosilňovače Odpovedať s citátom

8 DPA bolo pôvodne pre 3pásmo, kde som zamýšľal použiť dve DPA v mostíku na basy. Stále ale uvažujem, že na basy pôjde namiesto toho HYPEX UDC700 alebo UDC400, digitálny zosilňovač. Bavili sme sa o tom aj s Coffem, a ten ma uisťoval, že na basoch nie je prípadné skreslenie zosilňovača tak dôležité. A Hypex ho má i tak veľmi malé, myslím že zrovnateľné s DPA. Takže ešte uvidím, čo pôjde na basy. Trápi ma však trochu iný problém. Aktívna výhybka je len 3pásmová, ( a žiadnu dostatočne kvalitnú 4pásmovú som nenašiel) takže niektoré pásmo bude musieť byť za zosilňovačom ešte rozdelené pasívnou výhybkou. A neviem či by bolo lepšie rozdeliť takto stredové pásmo, kde by jeden zosilňovač napájal 2 streďáky, 6,5 palcový a 2 palcový, alebo by 6,5palcovy zostal sám, a pasívnou výhybkou by bolo rozdelené pásmo pre menší streďák a výškač. A poprípade po čase vymeniť ACON výhybku za CLC, ktorá môže byť i 4pásmová. Tak či tak, Vždy by boli v reprosústave tri zosilňovače, a to buď 1xHYPEX+DPA+DPA alebo 2xDPA+DPA+DPA.
S pozdravom Juraj

_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .


Naposledy upravil Umbriell Sattory dňa Ut marec 30, 2010 21:44:20, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Umbriell Sattory
Nádejný hifista


Založený: 13 jún 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 19:55:59    Predmet: Streďák a výškač. Odpovedať s citátom

Menší streďák bude nakoniec ACCUTON C50-8-044,

http://www.accuton.de/drivers/detail.php?driver=7&matID=4&appID=2

a o výškači stále uvažujem... (Ach jaj, ja a výškače, ja si z nich nikdy neviem vybrať. Pritom streďáky sú omnoho viac dôležitejšie, a tie som mal vybrané skoro hneď. Páskače som nakoniec zavrhol, kvôli ich prílišnej smerovosti, a nechcem držať hlavu stále v jednej výške bez pohnutia . čiže i to zdržanie a problémy s dodávateľom boli nakoniec na niečo dobré, aspoň som mal možnosť si zopár páskačov vypočuť. Zvuk super, skoro som sa zaľúbil, a najme ak to bola AMT technológia a nie ribbon, ale tá smerovosť. Ach jaj. A takisto, aspoň zatiaľ prišli na trh nové výškové reproduktory.)

Mám vyhliadnutý ETON 26HD1/A8 Symphony ,

http://www.madisound.com/catalog/product_info.php?cPath=45_229_250&products_id=8513

ktorý použil VB na Aragornovi, a veľmi si ho pochvaľoval (a má naozaj veľmi dobré vlastnosti), ale takisto ma opantáva SS d3004-664000 Pán The BE Very Happy

http://www.madisound.com/catalog/product_info.php?cPath=45_229_250&products_id=8713


Tak isto som zvažoval i o AMT ETON ER-4

http://www.madisound.com/catalog/product_info.php?cPath=45_229_236&products_id=235

Ale ten som nepočul, narozdiel od iných páskačov) a kvôli smerovosti sa ho bojím, hlavne keď počítam s tým, že sústava bude zošikmená do zadu.

S pozdravom Juraj

_________________
Štvrťvzdelaný poloanalfabet Embarassed .


Naposledy upravil Umbriell Sattory dňa St marec 31, 2010 16:49:23, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 2 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist