Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

www.audiality.cz
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 11:21:05    Predmet: www.audiality.cz Odpovedať s citátom

Tak jak bylo párkrát na fsportu proklamováno od uživatele Y... (a teď už si zaboha nevzpoměnu ten nick, něco jako Yengwie?), vznikl nový audio web www.audiality.cz

Nakonec jedna perlička ze zákulisí ... jakmile se Y... na fsportu zmínil o tomto novém audio webu, kde je mimo jiné i diskusní fórum, dostal od Martina v mžiku ban, snad aby nedělal konkurenci ... Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 13:19:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Magazín vítám. Jen mne trochu zaráží ta reklama na Elektro Špalíček na první stránce. Že by se kucí nějak nedohodli? Wink
Ale že u magazínu musí být zase další hi-fi fórum??? Huh No
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 17:41:22    Predmet: Odpovedať s citátom

To je přece očekávaný další z webů PC tuningu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 18:32:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim Yradak.
Ten , co tvrdil, ze zohnal sponzora na novy web.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 18:55:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Myslim Yradak.
Ten , co tvrdil, ze zohnal sponzora na novy web.


Byl to Yngwie. Yradak je někdo jiný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Ne jún 24, 2007 21:41:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, yradak je solídne bezvýznamná nula. Yngwie je pravdepodobne P.Štefek, redaktor PCT, bývalý majiteľ Xavian sústavy.
_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 07:27:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Yngwie ... áno, to je on. Když jsem psal ten můj první příspěvek v tomto vlákně, snažil jsem se na fsportu dopátrat nějakého jeho příspěvku, abych si ten nick správně opsal, ale ... kde nic, tu nic, po Yngwie ani památky ...
Zase tam řádila černá ruka ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 09:55:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, tak jsem udelal konecne registraci. Pokud se tyka mojeho noveho webiku...nebudu zapirat mam s nim velke ambice, ale cekam momentalne na dve zasadni veci:

a) profi redakcni system (mooooc penez Crying or Very sad )
b) schvaleni investice (bez penez ani kure nehrabe) + domluva s medialkou, ktera bude tento projekt propagovat.

Chci komercni projekt, to nebudu popirat...rad bych pripadnym autorum totiz za jejich snazeni mel z ceho zaplatit (preci jen se pak lepe pise). Nechtel bych se dostat do faze, kdy bude tento web reklamni platek.

V soucasne dobe je to provizorni. Privitam kazdou pomoc ci rady nad metodikami testu pro libovolne pristroje. Privitam rovnez kazdeho, kdo bude mit co napsat. Tento projekt je hodne ojedinely a tak neexistuje ani pripadny vzor, kde se da inspirovat.

Vyresene mame zatim jen metodiky pro testy LCD TV, kde se bude pouzivat merici sonda, ktera se vyuziva na pctuningu i pro testy LCD.

P.S.- Admin z eho byvaleho oblibeneho fora mi dal ban na IP...bohuzel mam dynamickou adresu, takze Twisted Evil Nechapu jeho chovani, ale on byl vzdycky tak trosku jiny.

Spalicku jsem dal reklamu, protoze Jirka Mahdal mi docela pomaha, a tak neni duvod mu to touto drobnosti neoplatit.

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:05:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby to testování mělo v komunitě váhu a nebylo to jen slohové cvičení, musí metodiku vymyslet a realizovat profíci, nezbytné je i měření.

Rady odsud za korunu jsou k ničemu. Doporučuju oslovit Velkého Boba a domluvit si s ním konzultaci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:09:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Bud to lze pojmout jako v papirovych casopisech, coz by nebyl nejlepsi napad Twisted Evil ...a nebo tak jak rikas Ty. Bohuzel nevim, kdo je velky bob. Dovedu si predstavit mereni LCD, ale s merenim frekvencniho rozsahu napr. reprosoustav nemam ni zadne zkusenosti.
_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Velký Bobo = http://hifi.slovanet.sk/bb/profile.php?mode=viewprofile&u=187 , viz také http://hifi.slovanet.sk/bb/viewforum.php?f=51

Ta zmínka o Špalíčku nebyla míněna špatně, jen mám poslední dobou pocit, že Špalíček (a jeho sortiment) na mě kouká odevšad Wink Na druhou stranu se není čemu divit, když vede skoro všechny cenově dostupné značky. Předpokládám, že pod pojmem komerční projekt si nemáme představit projekt, kde si prodejci kupují výsledky recenzí nebo je před zveřejněním schvalují/připomínkují...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:16:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Yngwie napísal:
Bud to lze pojmout jako v papirovych casopisech, coz by nebyl nejlepsi napad Twisted Evil ...a nebo tak jak rikas Ty. Bohuzel nevim, kdo je velky bob. Dovedu si predstavit mereni LCD, ale s merenim frekvencniho rozsahu napr. reprosoustav nemam ni zadne zkusenosti.


rndr. bohumil sykora, k nalezeni zde, na lopuchu a vsude kde se neco deje Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

len tych for je uz na webe nejako privela - zachvilu kazdy hifista v CZSK bude mat vlastne forum ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:17:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Psal jsem "Nechtel bych se dostat do faze, kdy bude tento web reklamni platek." ... potom by me to nebavilo. Jakozto byvaly sefredaktor PCT si rad do vyrobcu rypnu..delal jsem to a delat to budu Razz
_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Yngwie napísal:
Psal jsem "Nechtel bych se dostat do faze, kdy bude tento web reklamni platek." ... potom by me to nebavilo. Jakozto byvaly sefredaktor PCT si rad do vyrobcu rypnu..delal jsem to a delat to budu Razz


Pak by mě tedy zajímaly podrobnosti obchodního modelu, zejména příjmové stránky Wink Ale tímto nechci začínat flamewar. Držím palce a těším se, něco takového tu chybí jak sůl. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:19:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tak, to s tím dalším diskusním fórem je podle mě dosti nešťastné, jak kdyby jich tu nebylo už víc než dost ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
len tych for je uz na webe nejako privela - zachvilu kazdy hifista v CZSK bude mat vlastne forum ...


Forum je fajn...rad bych pripadne pak s nejakym forem fuzoval..nechtel bych vytvaret nove. Jde o to, aby forum bylo zcela mimo pusobeni magazinu, ale zaroven bylo jeho soucasti...svym zpusobem neovlivnitelne. Pokud zajem ze strany nejakeho fora bude, tak mu zajistim jednak komfort v podobe vlastniho serveru a kvalitniho systemu.

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:22:03    Predmet: Odpovedať s citátom

vsak sa dohodni s trotonom
stacilo by snad aj prelinkovanie, netreba to hned prehadzovat na server ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:24:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Merk napísal:
Yngwie napísal:
Psal jsem "Nechtel bych se dostat do faze, kdy bude tento web reklamni platek." ... potom by me to nebavilo. Jakozto byvaly sefredaktor PCT si rad do vyrobcu rypnu..delal jsem to a delat to budu Razz


Pak by mě tedy zajímaly podrobnosti obchodního modelu, zejména příjmové stránky Wink Ale tímto nechci začínat flamewar. Držím palce a těším se, něco takového tu chybí jak sůl. Thumbs up


Obchodni model je vyreseny...klicem je nebyt zavisly na reklame z oboru, kde mohou vyrobci lobovat za sve zajmy. Jinac krom tohoto, ze to ted vypada ten web desne, tka je pripravene celkem dobre.

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:27:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Když už by se testovaly nějaké přístroje, bylo by dobré u nich zveřejňovat i nějaká měření, třeba jak jednu dobu bývalo zvykem v HER, nejlépe i s popisem co z měření vyplývá ... protože nějakých pouhých představení přístrojů, toho je plné S&V, HER a web ...

PS: Na čem se bude vůbec testovat? Snad ne na XN125 ... ??? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 10:34:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Jezis neee Laughing ...ty si myslis, ze jsem uplne natvrdly Smile). Budou referencni pristroje z mnohem vyssi kategorie...nakoupeny (jeste presne nemam jasno, co to bude). Xavy mam pro domaci poslech Twisted Evil

Pro testik DVD prehravacu jsem vyuzil napr. Denon AVC-A1SR + B&W 7ky ...ale zkousel jsem i ve stereu na domacim vybaveni.

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 11:41:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Yngwie napísal:
Jezis neee Laughing ...ty si myslis, ze jsem uplne natvrdly Smile).

Ale né, jen popichuju Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 11:49:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Z Panasonicu mame napriklad zapujcene testovaci plazmy a lcd z nejnovejsich rad, takze mame sanci testit i blu-ray a HD-DVD a podobne nesmysly.

Pokud se vam bude chtit udelejte nejake navrhy na referencni pristroje (prosim ne hardcore za 500 tis. ks).

Stereo
1)Zesilovac + CDP do 50 (prozatim NAD C352+C54)
2)Zesilovac + CDP do 150 (prozatim NAD Master Series)

Multikanal
1)do 70
2)do 200 (prozatim Denon DVD-3930 + AVR)

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 12:04:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Všakovaké recenzie albumov sa nechystajú ? Nechcem sa vtierať, ale mám dostatok voľného času, analytický prístup a vzhľadom k veku som na momentálnom vitálnom vrchole. + nezameniteľný zmysel pre českú gramatiku a konfliktný, jednoznačne zaujatý prístup k hudbe...
_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 12:20:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Yngwie napísal:
Pokud se vam bude chtit udelejte nejake navrhy na referencni pristroje (prosim ne hardcore za 500 tis. ks).

Stereo
1)Zesilovac + CDP do 50 (prozatim NAD C352+C54)
2)Zesilovac + CDP do 150 (prozatim NAD Master Series)


No můj tip je jednoznačný - Audionet SAM V2 + Audionet ART G2, ostatně oba jsou vidět i na reklamě Špalíčku. S oběma jsem měl/mám tu čest a jsou to excelentní přístroje, pravda v nových cenách je za 150 oba nekoupíš, ale oprostíš-li se od nové ceny, koupíš. A tím nastavíš laťku opravdu hodně vysoko ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 12:43:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Yradak napísal:
Jo, yradak je solídne bezvýznamná nula. Yngwie je pravdepodobne P.Štefek, redaktor PCT, bývalý majiteľ Xavian sústavy.


Sorry, moja chyba Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 12:55:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
Yngwie napísal:
Pokud se vam bude chtit udelejte nejake navrhy na referencni pristroje (prosim ne hardcore za 500 tis. ks).

Stereo
1)Zesilovac + CDP do 50 (prozatim NAD C352+C54)
2)Zesilovac + CDP do 150 (prozatim NAD Master Series)


No můj tip je jednoznačný - Audionet SAM V2 + Audionet ART G2, ostatně oba jsou vidět i na reklamě Špalíčku. S oběma jsem měl/mám tu čest a jsou to excelentní přístroje, pravda v nových cenách je za 150 oba nekoupíš, ale oprostíš-li se od nové ceny, koupíš. A tím nastavíš laťku opravdu hodně vysoko ...


Chystam se na nej do spalicku na test Very Happy . Slysel jsem ho jednou a musim rict, ze je to nejlepsi integrac jaky jsem mel moznost slyset. Opravdu chutna mi moc Very Happy

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 12:58:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Yradak napísal:
Všakovaké recenzie albumov sa nechystajú ? Nechcem sa vtierať, ale mám dostatok voľného času, analytický prístup a vzhľadom k veku som na momentálnom vitálnom vrchole. + nezameniteľný zmysel pre českú gramatiku a konfliktný, jednoznačne zaujatý prístup k hudbe...


Mam predbezne domluvene sekce jako car audio a tvuj napad je pekny...pokud mas moznost si nove desky tesne po vydani sehnat budes vitan s otevrenou naruci. Mam zkusenost, ze recenze cd vyzaduji opravdu profika, ktery se dokaze povznest nad svuj vkus. Ja jsem zkousel jednu dve napsat a prilis mi to neslo...mozna i tim, ze jsem hraval na kytaru a nemam rad jednoduchou hudbu.

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 13:23:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Yngwie napísal:
Chystam se na nej do spalicku na test Very Happy . Slysel jsem ho jednou a musim rict, ze je to nejlepsi integrac jaky jsem mel moznost slyset. Opravdu chutna mi moc Very Happy

Já jej měl nějakou dobu doma a vidím to stejně jak píšeš ... nejlepší integráč jaký jsem měl možnost slyšet. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yngwie
Hifi obsluha


Založený: 25 jún 2007
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 14:48:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
Yngwie napísal:
Chystam se na nej do spalicku na test Very Happy . Slysel jsem ho jednou a musim rict, ze je to nejlepsi integrac jaky jsem mel moznost slyset. Opravdu chutna mi moc Very Happy

Já jej měl nějakou dobu doma a vidím to stejně jak píšeš ... nejlepší integráč jaký jsem měl možnost slyšet. Thumbs up


Na prvni poslech neuchvati ani basy ani nejakou prehnanou energicnosti,a le cim vice ho clovek posloucha tim vice ho chce. Problem je snad jen ta cena...je to takovy navykovy zvuk, ze se clovek uz nechce zabyvat nejakym sledovanim vysek a presnosti basu. Vse hraje tak, ze netreba hledat zadne chyby Very Happy

_________________
EQ for life: NAD C542+C352+Xavian XN125II, LCD Panasonic 32", BMW 328Ci
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist