Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

JBL TI 250
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jupol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 marec 2011
Príspevky: 807
Bydlisko: KE, SVK

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 09:46:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes Nono
_________________
Accuphase Laboratory, Focal Electra Be,
Casea Orion, Pro-Ject, Benz Micro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 10:08:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Přímo na solar Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 10:47:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
No je spis zajimave ze hned muj prvni projekt je referencni superbedna 1518. To je myslim silne neobvykle aby kdokoliv zacal hned prvni projekt absolutni spickou.

Bartoli, ty si vůbec nevidíš do huby. Projekt 1518 je jistě úctyhodný, stejně jako projekt B2. Ale to jsou po stránce konstrukce projekty MaBata. Ty na nich funguješ jen jako investor a dělník. Na každý sebemenší detail se ptáš MaBata. Nic, co se zvuku týče není v těchto projektech z tvé hlavy. Jediné tvoje know how na těch bednách je truhlařina a i zde jen realizuješ cizí zadání.

Takže, pokud někomu radíš v truhlařině, je to OK. To ostatní je jen nadrzlá arogantní povýšenost, která není ničím podložená. Je to podobné, jako když se člověk, který na ministerstvu zahraničí vytírá chodby, začne považovat za experta na mezinárodní vztahy.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 11:35:17    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Bartoli napísal:
No je spis zajimave ze hned muj prvni projekt je referencni superbedna 1518. To je myslim silne neobvykle aby kdokoliv zacal hned prvni projekt absolutni spickou.

Bartoli, ty si vůbec nevidíš do huby. Projekt 1518 je jistě úctyhodný, stejně jako projekt B2. Ale to jsou po stránce konstrukce projekty MaBata. Ty na nich funguješ jen jako investor a dělník. Na každý sebemenší detail se ptáš MaBata. Nic, co se zvuku týče není v těchto projektech z tvé hlavy. Jediné tvoje know how na těch bednách je truhlařina a i zde jen realizuješ cizí zadání.

Takže, pokud někomu radíš v truhlařině, je to OK. To ostatní je jen nadrzlá arogantní povýšenost, která není ničím podložená. Je to podobné, jako když se člověk, který na ministerstvu zahraničí vytírá chodby, začne považovat za experta na mezinárodní vztahy.


Ty jsi nepoctivy v argumentaci protoze mi podsouvas neco co jsem netvrdil a netvrdim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 11:43:46    Predmet: Odpovedať s citátom

To, ze nieco netvrdis, neznamena, ze tvoje prispevky tak na ludi neposobia. Ale s tebou je zbytocne sa vobec o niecom bavit Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 11:45:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

Aspon teda kdyz koukam jake jebky delali a delaji jini diy a jak jen splachuji penize a cas do zachodu pri tvorbe tech svych zazraku se scanspeaky atd.

Osobne to povazuju ze veliky uspech ty 1518. imho je to nejlepsi projekt beden siroko daleko a za minimum penez (material cca 50000).

Jestli to nebude tím, že zatímco ostatní dříve ty "jebky" stavěli, ty jsi je kupoval... Very Happy
Já jsem svoje 1. bedny postavil v roce 1993. Nějaký TVM 2pásmo. Potom následovaly budky dle návrhu VB s měniči Seas(modrý Amáro).
Pak bylo několik verzí větších beden, až jsem se dostal k RpM.
Nechceš mi snad tvrdit, že tvoje 1. bedny v životě jsou 1518. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 11:49:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Bartoli napísal:

Aspon teda kdyz koukam jake jebky delali a delaji jini diy a jak jen splachuji penize a cas do zachodu pri tvorbe tech svych zazraku se scanspeaky atd.

Osobne to povazuju ze veliky uspech ty 1518. imho je to nejlepsi projekt beden siroko daleko a za minimum penez (material cca 50000).

Jestli to nebude tím, že zatímco ostatní dříve ty "jebky" stavěli, ty jsi je kupoval... Very Happy
Já jsem svoje 1. bedny postavil v roce 1993. Nějaký TVM 2pásmo. Potom následovaly budky dle návrhu VB s měniči Seas(modrý Amáro).
Pak bylo několik verzí větších beden, až jsem se dostal k RpM.
Nechceš mi snad tvrdit, že tvoje 1. bedny v životě jsou 1518. Cool


To je rozumny vyvoj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 11:56:32    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
...

Takže, pokud někomu radíš v truhlařině, je to OK. To ostatní je jen nadrzlá arogantní povýšenost, která není ničím podložená. Je to podobné, jako když se člověk, který na ministerstvu zahraničí vytírá chodby, začne považovat za experta na mezinárodní vztahy.

Jako když tady ty komentuješ práce Tooleho a dalších. Lépe bych to nenapsal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 11:59:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

To je rozumny vyvoj.

To asi jo.
Zkus nastínit ten svůj. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:20:01    Predmet: Odpovedať s citátom

No napsal jsi to vystizne ...zatímco ostatní dříve ty "jebky" stavěli, ja je kupoval.

Napsal jsi to kratce a vystizne. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedneho dna ta z cista jasna osvietilo a postavil si najlepsie bedne na svete. Tomu hovorim vyvoj Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:25:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
Jedneho dna ta z cista jasna osvietilo a postavil si najlepsie bedne na svete. Tomu hovorim vyvoj Laughing


Dluzim mi odpoved, jake mas doma bedny?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:42:44    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
kryton napísal:
...

Takže, pokud někomu radíš v truhlařině, je to OK. To ostatní je jen nadrzlá arogantní povýšenost, která není ničím podložená. Je to podobné, jako když se člověk, který na ministerstvu zahraničí vytírá chodby, začne považovat za experta na mezinárodní vztahy.

Jako když tady ty komentuješ práce Tooleho a dalších. Lépe bych to nenapsal.

Já nekomentuji Tooleho práce, ale nekorektně zobecňující výklad těchto prací.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.


Naposledy upravil kryton dňa Ut marec 01, 2016 12:44:29, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:44:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Aniž bys je četl. Osobu Tooleho jsi komentoval ještě v době, kdy jsi ani netušil, kdo to je. Věděl jsi jen, že teď vystupuje jako "konzultant Harmanu". To ti stačilo, abys jeho celou práci shodil - aniž bys ji četl. Víc k tobě nemá smysl psát. A krom toho zase lžeš. Pro mě je tohle hifi kavárna nejhrubšího zrna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:48:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli --> Ja ti nic nedlzim.

Mozno za cas, aky si sa naucil citovat prispevok, objavis funkciu hladania a naucis sa ju pouzivat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:48:14    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Aniž bys je četl. Osobu Tooleho jsi komentoval ještě v době, kdy jsi ani netušil, kdo to je. Věděl jsi jen, že teď vystupuje jako konzultant Harmanu. To ti stačilo, abys jeho celou práci shodil - aniž bys ji četl. Víc k tobě nemá smysl psát.

Shazuji výhradně jen Tooleho zbožštělý obraz, který v tomto fóru vytváříš. Nemám rád modly.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:49:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak znova - aniž bys byl s těmi pracemi vůbec seznámen. A nepodsouvej mi neustále něco, co nedělám. Je to neslušné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Tak znova - aniž bys byl s těmi pracemi vůbec seznámen. A nepodsouvej mi neustále něco, co nedělám. To děláš neustále a je to neslušné.


Všechno co zde bylo odkazované jsem přečetl nebo shlédl. Bylo to zajímavé. I tu reprosoustavu pro domácí kino doporučovanou jako vrchol možného jsem si vyhledal. Ty práce mají výhodu v tom, že je píše člověk nad věcí, který nepotřebuje vést intifádu na internetových fórech jako entita MaBartoli.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 12:59:18    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Všechno co zde bylo odkazované jsem přečetl nebo shlédl.

Pokud zrovna nelžeš, tak to bylo až potom, co jsi to shodil (mohu dohledat). Tím jsi se u mě definoval. Dál to už jen opakovaně potvrzuješ.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:03:16    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
kryton napísal:
Všechno co zde bylo odkazované jsem přečetl nebo shlédl.

Pokud zrovna nelžeš, tak to bylo až potom, co to shodil (mohu dohledat). Tím jsi se u mě definoval. Dál to už jen opakovaně potvrzuješ.

Jestli máš na mysli to, že práce financuje Harman a tudíž nejsou nezávislé, tak k tomu se samozřejmě hlásím i nyní. To je z definice pravda a byla by to pravda, i kdyby je financovala jiná komerční audio firma.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:11:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
Bartoli --> Ja ti nic nedlzim.

Mozno za cas, aky si sa naucil citovat prispevok, objavis funkciu hladania a naucis sa ju pouzivat.


Mohl jsi ode mne obdrzet recenzi, naposledy si to pochvaloval blesk-)

Jinak ja jsem prejici clovek a nevadilo by mi ani kdybys mel doma martin logany, takovy ja jsem konciliantni Laughing

PS: delas na me dojem hifisty co ma doma drahe hifi a citi se nejisty. Takovy ten hifianalfabet co si nemuze byt jisty jestli treba ty jeho bedny doma - za ranec penez - nejsou vlastne jen nalestene mrdky. Ale nerad bych ti krivdil, protoze nevim co mas doma, kazdopadne k technickym problemum pokud vim nic nepises, zatim vidim z tve strany osobni utoky a spekuluji jen proc to delas Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
MaBat napísal:
kryton napísal:
Všechno co zde bylo odkazované jsem přečetl nebo shlédl.

Pokud zrovna nelžeš, tak to bylo až potom, co to shodil (mohu dohledat). Tím jsi se u mě definoval. Dál to už jen opakovaně potvrzuješ.

Jestli máš na mysli to, že práce financuje Harman a tudíž nejsou nezávislé, tak k tomu se samozřejmě hlásím i nyní. To je z definice pravda a byla by to pravda, i kdyby je financovala jiná komerční audio firma.

To jakýkoliv výzkum uznáš až když ho bude financovat církev, nebo jak? Uvědomuješ si, co to tady žvaníš?

Nezmiňuji fakt, že polovina těch prací vznikla na akademickém poli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:18:00    Predmet: Odpovedať s citátom

A co tak si radsej nieco precitat o historii JBL a Harmanu?

http://test.audioheritage.org/Web_Pages/02_History/02_History_and_Legacy_of_JBL/06_Second_Harman_Era/SHE_Frame.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
kryton napísal:
MaBat napísal:
kryton napísal:
Všechno co zde bylo odkazované jsem přečetl nebo shlédl.

Pokud zrovna nelžeš, tak to bylo až potom, co to shodil (mohu dohledat). Tím jsi se u mě definoval. Dál to už jen opakovaně potvrzuješ.

Jestli máš na mysli to, že práce financuje Harman a tudíž nejsou nezávislé, tak k tomu se samozřejmě hlásím i nyní. To je z definice pravda a byla by to pravda, i kdyby je financovala jiná komerční audio firma.

To jakýkoliv výzkum uznáš až když ho bude financovat církev, nebo jak? Uvědomuješ si, co to tady žvaníš?

Nezmiňuji fakt, že polovina těch prací vznikla na akademickém poli.

Já jen napsal, že pokud práce financuje firma s komerčními zájmy ve stejném segmentu trhu, tak práce není Z DEFINICE nezávislá. To nutně neznamená, že je lživá. Je jen třeba to mít na mysli, když to člověk čte.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:24:10    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
MaBat napísal:
kryton napísal:
MaBat napísal:
kryton napísal:
Všechno co zde bylo odkazované jsem přečetl nebo shlédl.

Pokud zrovna nelžeš, tak to bylo až potom, co to shodil (mohu dohledat). Tím jsi se u mě definoval. Dál to už jen opakovaně potvrzuješ.

Jestli máš na mysli to, že práce financuje Harman a tudíž nejsou nezávislé, tak k tomu se samozřejmě hlásím i nyní. To je z definice pravda a byla by to pravda, i kdyby je financovala jiná komerční audio firma.

To jakýkoliv výzkum uznáš až když ho bude financovat církev, nebo jak? Uvědomuješ si, co to tady žvaníš?

Nezmiňuji fakt, že polovina těch prací vznikla na akademickém poli.

Já jen napsal, že pokud práce financuje firma s komerčními zájmy ve stejném segmentu trhu, tak práce není Z DEFINICE nezávislá. To nutně neznamená, že je lživá. Je jen třeba to mít na mysli, když to člověk čte.



Ok, vedecky vyzkum na poli reprosoustav by tedy meli financovat pestitele cukrove repy a nebo chovatele skotu.

Pak by to bylo pro Krytona nezavisle a skot i plechova hlava by si to asi cetli pri dojeni Laughing

To je plechova hlava, je vzdy intelektualne svezi. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:25:13    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
MaBat napísal:
kryton napísal:
MaBat napísal:
kryton napísal:
Všechno co zde bylo odkazované jsem přečetl nebo shlédl.

Pokud zrovna nelžeš, tak to bylo až potom, co to shodil (mohu dohledat). Tím jsi se u mě definoval. Dál to už jen opakovaně potvrzuješ.

Jestli máš na mysli to, že práce financuje Harman a tudíž nejsou nezávislé, tak k tomu se samozřejmě hlásím i nyní. To je z definice pravda a byla by to pravda, i kdyby je financovala jiná komerční audio firma.

To jakýkoliv výzkum uznáš až když ho bude financovat církev, nebo jak? Uvědomuješ si, co to tady žvaníš?

Nezmiňuji fakt, že polovina těch prací vznikla na akademickém poli.

Já jen napsal, že pokud práce financuje firma s komerčními zájmy ve stejném segmentu trhu, tak práce není Z DEFINICE nezávislá. To nutně neznamená, že je lživá. Je jen třeba to mít na mysli, když to člověk čte.

Takže jen kavárenské kecy o hovně. Napiš to vždy narovinu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:26:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Ok, vedecky vyzkum na poli reprosoustav by tedy meli financovat pestitele cukrove repy a nebo chovatele skotu.

Na to ti už odpověděl Mabat:
MaBat napísal:
Nezmiňuji fakt, že polovina těch prací vznikla na akademickém poli.



Zpátka k tématu vlákna, tedy k JBL250

Bartoli a spol tady nedočkavě volají po měření, aby mohli dokázat jaká je JBL250 mršba, což se jim samozřejmě nemůže nikdy podařit. Protože o tom, co je a není mršba rozhoduje zákazník, respektive jeho většinový názor. To je primární arbitr.

A ten je naprosto jasný. JBL250 je prověřená bedna prodávaná přes 10 let v desítkách tisíc kusů a to i přesto, že nebyla zrovna laciná. I po 20 letech si drží vysokou cenu na second hand trhu. Zkušenosti zákazníků jsou statisticky výrazně pozitivní.

Pokud měření odhalí, že nějaký jednotlivý parametr není ideální, pak to jen bude důkaz toho, že tento parametr nemá pro subjektivní hodnocení velký význam. Bartoli tím tak vyvrátí sám sebe.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 13:41:06    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Zpátka k tématu vlákna, ted k JBL250

Bartoli a spol tady nedočkavě volají po měření, ...

Můžeš blíž specifikovat, kdo je myšlen tím "a spol"? Třeba mně je měření těch beden úplně u prdele, krom toho si to dokážu představit. Takže koho tím myslíš? Napsal jsi to, tak tím asi někoho myslíš. Nebo zase jen lžeš a podsouváš? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 14:38:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
zatim vidim z tve strany osobni utoky a spekuluji jen proc to delas Cool
Obcas sa treba mrknut do zrkadla a zamysliet sa nad sebou samym. Ja sa povazujem za tolerantneho cloveka - ale co je moc, to je moc Wink

A BTW na recenziu od teba nie som zvedavy. Je mi jasne, ze pre teba by to bola mrdka. Ja nepotrebujem mat nic od teba "schvalene". Mam vlastny rozum Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut marec 01, 2016 15:15:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja se priznam ze by me mereni tech spatnych 250 zajimalo z nekolika duvodu.

Se svymi znalostmi sice vim ze je to hodne spatny setup - 90mm menic na 5kHz je omyl hrubeho zrna, ale jelikoz nemam takove mnozstvi mereni za sebou tak treba by me zajimalo jak spatne to konkretne bude, jestli ta vykonova dira uz bude zacinat na 1,5 kHz nebo jestli to zacne az na 2 kHz? atd....ze tam bude utes dira/propast mimo osu od 3-5kHz to jen cekam ze mereni musi ukazat...ale jestli uz to pujde do haje od 1kHz, to by me zajimalo.

Nebo abych to zasadil do kontextu jinych spatnych beden, napr drive diskutovane BV audio max, taky vim ze jsou to spatne navrzene bedny, ale jelikoz nemam tak velke zkusenosti s mnoha merenima spatnych beden tak bych treba spatne 250 vedle spatnych bv audio videl na mereni rad a porovnaval je a ucil se.

Vpodstate kazde mereni spatnych beden mi dava predstavu jak konkretne jsou spatne a co vadi moc a co vadi malo na setupu bedny....to je podle me uz vyssi znalost a nejde to udelat jinak nez merit mnoho spatnych reprosoustav a porovnavat je mezi sebou.

Paradoxne temer dokonale 1518 uz z hlediska mereni nejsou tak zajimave.

+ zajimava diskuse by asi u kalotovych 4p. beden top kategorie mohla byt - napr dva rozdilne pristupy, dejme tomu superkvalitni revel ultima saloon2 s "velkym" stredackem na 2,3 kHz versus imho instinktivne lepsi reseni vivid s 50mm kalotou do 3,5 kHz....rozebrat treba vyhody a nevyhody setupu.

To me zajima a premyslim o souvislostech vysledky mereni a setup bedny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Ďalšia
Strana 19 z 20

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist