Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pioneer CT-F600 - oprava

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ivanb_cko
Hifista


Založený: 08 júl 2010
Príspevky: 119

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 10:49:05    Predmet: Pioneer CT-F600 - oprava Odpovedať s citátom

zdravim priznivce analogu, ktere zde zadam o pomoc!

Pred casem jsem si poridil tape deck Pioneer CT-F600 abych si mohl prehrat stare kazety co mam a bohuzel pristroj neni v nejlepsi kondici(opticky ovsem ano) Zvuk z pristroje leze zahuhlany a s ruznymi vykony na kanal. Ja osobne s tim nejsem schopen udelat nic a tak shanim nekoho kdo mi pristroj opravy(na cene se jiste domluvime) pripadne alespon poradi na koho se obratit pokud se na tomto foru nenachazi.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 13:55:28    Predmet: Re: Pioneer CT-F600 - oprava Odpovedať s citátom

ivanb_cko napísal:
zdravim priznivce analogu, ktere zde zadam o pomoc!

Pred casem jsem si poridil tape deck Pioneer CT-F600 abych si mohl prehrat stare kazety co mam a bohuzel pristroj neni v nejlepsi kondici(opticky ovsem ano) Zvuk z pristroje leze zahuhlany a s ruznymi vykony na kanal. Ja osobne s tim nejsem schopen udelat nic a tak shanim nekoho kdo mi pristroj opravy(na cene se jiste domluvime) pripadne alespon poradi na koho se obratit pokud se na tomto foru nenachazi.



Skus najprv skontrolovat stav hlav - v pripade potreby vycistit a bolo by dobre aj demagnetizovat.

Ak by si bol z okolia BA ( co urcite nie si) , spravil by som ti ho.

_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ivanb_cko
Hifista


Založený: 08 júl 2010
Príspevky: 119

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 14:28:37    Predmet: Odpovedať s citátom

zeptam se asi hloupe, ale presto...vycistit cim? (staci lih a vaticka na cisteni usi?) A demagnetizovat cim?

Jinak do Bratislavy cestu mit v blizke budoucnosti mit nejspis budu, tak by nemel byt problem stroj pripadne predat k oprave...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 18:54:25    Predmet: Odpovedať s citátom

ivanb_cko napísal:
zeptam se asi hloupe, ale presto...vycistit cim? (staci lih a vaticka na cisteni usi?) A demagnetizovat cim?

Jinak do Bratislavy cestu mit v blizke budoucnosti mit nejspis budu, tak by nemel byt problem stroj pripadne predat k oprave...


Staci cistym liehom pomocou vatovych tyciniek na cistenie usi.

Kludne to mozes priviest, ja sa venujem repasu starej vintage elektroniky

uz dlho...hlavne RtoR stroje a za posledny rok som spravil asi 30 kazetakov, mozno aj viac.

_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ogrgel
Hifi obsluha


Založený: 06 január 2009
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Št máj 24, 2012 20:46:39    Predmet: Odpovedať s citátom

tiez mam tento kazetak ako doplnok k SA-608, TX-608 (krasna zostava na moje pomery a moznosti). prehravanie je podla mojho ucha v pohode. ale mam problem:
Ked nahravam na kazetu tak niekedy sa stane ze motor ako keby narazil na nejaky vyssi odpor a zastavi sa to. ked to trosku pretocim (myslim, ze staci len na cast otacky dat play) a pustim nahravanie znova tak to ide. Pri samotnom PLAY sa mi to este nestalo myslim.
Mate niekto skusenosti s takouto zalezitostou? Dikes

_________________
Keď sú páni aj zbojníci musia byť!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ivanb_cko
Hifista


Založený: 08 júl 2010
Príspevky: 119

PríspevokZaslal: Pi máj 25, 2012 11:31:13    Predmet: Odpovedať s citátom

to terasky: mas mail Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist