Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Renovácia systému BASF

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Št august 23, 2012 22:54:43    Predmet: Renovácia systému BASF Odpovedať s citátom

Po dlhšom čase som sa rozhodol skompletizovať a dať do poriadku staručký minisystém BASF D-66xx. Najväčším problémom je pre mňa renovácia kazeťáku D-6635. Nedostupná dokumentácia, to by sa ešte dalo prežiť, horšie je ale to ale s rozpadnutými gumovými remienkami. Sú tam celkovo 3 kusy s hranatým prierezom a jeden, alebo dva ploché remienky /neviem presne, lebo boli zhúžvané a zlepené do guličky/. Budem vďačný, ak by niekto mal informácie, kde by sa dali zohnať nové. Na eBay.xx som to už skúšal, nula bodov...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 333

PríspevokZaslal: So august 25, 2012 08:34:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevies aspon orientacne urcit ich rozmery? Ak by si to vedel, pozri sa na avelmak... maju tam vselijake gumicky, pripadne mozno aj niekto z nas by nieco doma vyhrabal.
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: So august 25, 2012 14:30:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem Ti za upozornenie, ja som na Avelmak.sk aj bol a nakupujem tam vcelku pravidelne, ale nenašiel som tam žiadne gumičky. Až dnes po Tvojom upozornení sa mi otvorili oči a fakt ich tam majú požehnane.
No s tým meraním je to horšie, sú už dosť vyťahané a tá plochá je z podstatnej časti zničená, ale ako tak sa ich podarilo všetky premerať a nájsť aj ich približné ekvivalenty. Ešte že pre nás blbších, ktorý kazeťák ešte neopravovali je na Avelmaku aj návod, ako takú gumičku vôbec správne zmerať...
Na 100 percent by mali pasovať rozmery 50,5x1x1 a 64x1,5x1,5, horšie je to s najmenšou hranatou, ktorá má originálny rozmer 22x0,8x0,8 a najväčšou, plochou, ktorá má cca. 118-126x3x0,5. Ale aj za tieto som objednal náhrady a uvidím teda, ako a či mi budú pasovať.
Inak na nemeckom eBay je jeden predajca, ktorý predáva celé sady asi originálnych gumičiek do nespočetného množstva prístrojov, ale tie ceny... A navyše do môjho D-6635 sadu neponúka, ale má na predaj typ D-6535. Neviem práve zistiť, aký je medzi nimi rozdiel, predné panely sú skoro rovnaké. Napísal som mu teda, či by mi mohol poslať rozmery, takže uvidím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist