Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Slovakia - fotky a názory
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
csaba
Hifista


Založený: 26 október 2009
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2012 15:02:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Stručne a subjektívne...best of HES - Acon, Tannoy a Solfegio
_________________
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne október 28, 2012 18:20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Viac ma štve že som zase nič nevyhral Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
p4f
Hifi obsluha


Založený: 05 február 2007
Príspevky: 24
Bydlisko: Harmanec

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 10:12:43    Predmet: Reakcia k prispevkom „michala misheka“ Odpovedať s citátom

Ospravedlnit by si sa mal hlavne cloveku, ktory stoji za Solfegio loudspeakers, pretoze to, co tu predvadzas je fakt hrube zrno!!! Sam si priznal, ze si nevidel ani nepocul tie boxy, preco teda tak prizemne kydas na ich konstruktera?! Hoci Ta ini prispievatelia usvedcili z cieleneho klamstva, aj tak si neodpustis a just si este rypnes (ze inzinieri z Klipschu a JBL)?! Nevsimol si si, ze tento model (vlastne cela modelova rada) od Solfegio loudspeakers ma meno VINTAGE (z anglickeho klasicky, starodavny, starobyly) a je teda priamou odvolavkou na tradiciu boxov z 50-tych a 60-tych rokov min. storocia (a to plati vseobecne a dozaista nielen pre Klipsch ci JBL)?! Konstrukter sa teda nikdy netajil tym, ze je to taka reinkarnacia klasickeho dizajnu typickeho pre boxy z tohto obdobia, avsak uz z jeho konstrukcneho pohladu a pri sucasnom stave techniky! Su to teda bezpochyby uplne nanovo vyvinute boxy s uplne odlisnou vnutornou strukturou, uplne odlisnymi menicmi, hornami a teda aj uplne odlisnymi vyhybkami! Napokon, technicke parametre to aj dokazuju. Jediny spolocny znak su snad len tie siroke celne panely (aj to kvôli rozmernym menicom a hornom)! Ak by si mal aspon zakladne znalosti elektroakustiky, tak by ti to malo byt uz len z pohladu na ne jasne! Tvoje odborne znalosti vsak na takej urovni zrejme nie su a jedine, co dokazes, je primitivne ohovaranie a ociernovanie ineho (uspesnejsieho) konstruktera, ktory sa neboji ist s kožou na trh! Moja dobre mienena rada pre Teba: chod si popozerat a vypocut nejake Klipsche, ci JBL na ktore sa odvolavas (tak ako som to urobil ja a zopar dalsich) a potom Solfegio loudspeakers radu Vintage..ak nie si slepy a hluchy, tak pochopis!!
_________________
Solfegio loudspeakers Alliante prime, PrimaLuna Dialogue Premium, Tesla MC902, Marantz TT15, Jolida JD9, Akai GX600D-PRO, Technics RS 1500, Technics RS-BX828, Technics RS-B965, Technics RS-TR555, Pioneer CT-S920S, Nakamichi CR-7A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
michal mishek
Hifista - pokročilec


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 344
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 10:59:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozrejme sa ospravedlňujem aj človeku, ktorý stojí za Solfegio loudspeakers.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 12:02:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám najmenší dôvod sa zastávať Misheka, ale tie bedne sú plagiát. O zvuku nehovorím ani ň.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cambion
Hifista


Založený: 10 február 2012
Príspevky: 183
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 16:50:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj mna viac stve ze som nic nevyhral Sad
_________________
Denon DCD-510,Creek 4330mkII,VMA II 3p, Sansa clip+ >KPP
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MakcuPikcu
Hifista


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 151
Bydlisko: Brezno

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 18:11:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Cauko Mirec.Tak to si si dal namahu s napisanim reakcie.Ale chapeme.Podla mna sa tu ale riesi uplne zbytocna ŽABOMYŠACINA a michal mishek sa urcite len pomylil a unahlil s napisanim prispevku.

Tak podme radsej dalej.Pocuvali ste niekto aj Solfegio Alliante Prime MKII ?Ako sa vam pozdavali?Je to uplne novy model dokonceny tesne pred vystavou a nemal som este moznost ich pocut.Rad si teda aspon precitam vase postrehy a dojmy.

_________________
PrimaLuna ProLogue Premium - Solfegio Loudspeakers Alliante Prime - Vincent CD-S4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 18:13:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Co keby si konecne autor a manager Selfifina vytvorili vlastne vlakno a "ucvrkaval" by si nad nimi tam? Bolo by to na kope a nie rozhadzane kade-tade po fore.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MakcuPikcu
Hifista


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 151
Bydlisko: Brezno

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 18:15:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Zase sa opakujes a pleties do toho,do coho ta nic.Uf,premohol som sa a odpisal som.Ehm.
_________________
PrimaLuna ProLogue Premium - Solfegio Loudspeakers Alliante Prime - Vincent CD-S4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 18:18:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja sa prihováram za samostatné vlákno v ktorom by som rád videl aj nejaké merania.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
man.earth
Hifista - pokročilec


Založený: 02 február 2009
Príspevky: 277
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 20:25:14    Predmet: Odpovedať s citátom

skoda len, ze iba nejake merania nestacia na to, aby si vedel, ako sustavy hraju... chara z osi nepovie vela. A rosiahlejsie merania suabsolutnou vynimkou. V pripade solfegio sa tohoto asi nedockame, kedze ide o DIY forum a zaujmy predajcu s tym nie su kompatibilne.
_________________
SCAN SPEAK 26W+SEAS W18NX+SCAN SPEAK 2904/9800 DIY 3 WAY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 21:08:13    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin ich na výstave počul
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 21:12:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen poznámka:
"...typický "retro" zvuk stredového tlakového driveru (skreslenie kompresného drivera..)" je mýtus.

Zkuste si zopakovat experiment popsaný zde:
http://www.gedlee.com/downloads/AES_subjective.pdf

Ve zkratce, týkal se subjektivního vjemu nelineárního zkreslení kompresních driverů, to dé doby celkem přirozeně podezíraného za onen typicky zkreslený zvuk, jaký všichni asi známe obecně z beden se zvukovody. Nicméně vyšlo najevo, a další práce to potvrdily a potvrzují, že za ono zkreslení nemůžou drivery jako takové, ani jejich nelineární zkreslení. Jak ukazuje tento experiment, způsob, jakým nelineárně zkreslují, nehraje při subjektivním hodnocení roli. Za "zkreslení" v tomto případě mohou nevhodně udělané horny a spolu s tím (nelineární) způsob, jakým ucho vnímá lineární zkreslení (difrakce, aj.), které takové horny generují, zejména se zvyšující se hlasitostí.

Drivery v moderních zvukovodech (což ovšem není případ Solfegio, které má krom toho ještě další problémy) nijak subjektivně nezkreslují, naopak jde celkově o velmi čisté zdroje zvuku, což jistě potvrdí každý, kdo už takovou bednu měl příležitost slyšet.

Je snadné hodit zodpovědnost za zkreslení na první příhodný objekt, ale někdy je realita evidentně mnohem překvapivější...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 29, 2012 21:50:11    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat:
Zkusím si to pro sebe přeložit:
Dobré horny v dobré bedně možná trochu zkreslují, ale způsobem, který není slyšet a tudíž to nevadí.
Dobrá, v čem tedy spočívá jeich výhoda oproti klasickým reproduktorům (dobrým v dobré bedně), které zkreslují méně (a také to není slyšet) ?
Pozor, to není provokace nebo polemika. Pouze zvědavá otázka.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 07:15:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Mabat
Počul som to, mal som pocit že hrá DCR100 alebo ARB6808, a tie skresľovali "fest"...Nehovorím že je to dané princípom (určite to ide aj lepšie) ,ale použitými komponentmi (aj zvukovodmi) s vlastnosťami z doby pred viac ako 25rokmi. Preto to "retro" a typický zvuk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 07:22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

opa:
Výhody
1) Možnost s dostatečně velkým zvukovodem udělat bednu od dostatečně nízkých frekvencí prakticky konstantně a především úzce směrující. To s jiným reproduktorem nejde - přímovyzařující reproduktory jsou vždy s rostoucí frekvencí více a více směrující, což se dohání navazováním většího počtu pásem vedle sebe, což jednak také není bez problémů, navíc tím typicky vzniká naopak široká směrovost, kterou je pak teba složitě tlumit a rozptylovat v místnosti, má-li být výsledek stejně dobrý (nezabarvení zvuku brzkými odrazy, omezení jejich vlivu na přesnost fantomového zdroje, aj.). S velkým zvukovodem stačí pásma dvě a rozumně udělané to tak může být od nějakých 600 - 800Hz prakticky ideálním zdrojem zvuku pro poslech v malých místnostech, tedy tam, kde jsou tzv. brzké odrazy velký faktor pro výsledný vjem.

2) Citlivost (a současně tedy podstatné snížení dopadu ztrátového tepla) jako bonus. Zatím se spekuluje, že to je ona oblíbená "dynamika" hornů s drivery.

BV:
V konkrétním případě je jistě možné, že tam je špatně víc věcí, neslyšel jsem to, jen viděl ty zvukovody a vůbec řešení bedny na fotkách, a z toho zmínil minimálně to, co je z toho každému "z oboru" zřejmé ("hlavní" zvukovod je tam vertikálně příliš malý, atd.).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
p4f
Hifi obsluha


Založený: 05 február 2007
Príspevky: 24
Bydlisko: Harmanec

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 12:04:49    Predmet: Reakcia k príspevkom BV a MaBat Odpovedať s citátom

Toľkoto všeznalcov a všeodborníkov, koľkými sa to tuná len tak hemží..proste
jeden sa nestačí diviť, prečo sa táto (ale i susedná) krajina ešte doposiaľ nestala
nejakým „svetovým technologickým lídrom“, keď je tu takýto obrovský mozgový
potenciál..ehm.

Na Slovensku sa úspech neodpúšťa, však pán konštruktér BV z Trnavy..viete,
je zaujímavé, že väčšina ľudí to vidí a hlavne počuje úplne ináč ako Vy! A silne
pochybujem, že by to bola len otázka vkusu, medzi nimi je totiž nemálo skúsených
audiofilov i znalcov problematiky.. Podľa Vašich komentov mi vychádza, že tí všetci
sú zrejme hluchí a zaostalí?! Nuž neviem..

Pán MaBat, škoda, že Vaše vecné (aj keď prebraté a všeobecne známe) tézy na
tému driver-horn zakaždým zaklincujete nejakým silne subjektívnym „odborným“
dojmom, ktorý u Vás (čuduj sa svete) vzniká už z prostého pohľadu na fotku!
Človeku sa až nechce veriť, s akou „genialitou“ má tu česť.. Predsa len, neskúsili
by ste si to kritizované dielo najprv vypočuť a až následne potom nás obšťastňovať
Vašimi „odbornými“ posudkami?!

_________________
Solfegio loudspeakers Alliante prime, PrimaLuna Dialogue Premium, Tesla MC902, Marantz TT15, Jolida JD9, Akai GX600D-PRO, Technics RS 1500, Technics RS-BX828, Technics RS-B965, Technics RS-TR555, Pioneer CT-S920S, Nakamichi CR-7A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 12:15:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Iste potom nebude problem zalozit vlastne vlakno, predstavit tam svoje portfolio produktov, zverejnit filozofiu znacky, zakladne technicke informacie, osadenie jednotlivych modelov a par merani.

Naposledy upravil Odar dňa Ut október 30, 2012 12:18:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 12:15:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuž všetky pochybnosti sa dajú vyvrátiť zverejnením nejakých meraní a komentárom k nim. Ja som totiž na nete okrem velebiacich kecov nenašiel na tému Solfegio vôbec nič Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MakcuPikcu
Hifista


Založený: 14 november 2011
Príspevky: 151
Bydlisko: Brezno

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 12:54:49    Predmet: Odpovedať s citátom

No nejake merania ani necakaj.A uz vobec nie vlakna on pana Barillu.Proste je to clovek,ktory sa nepoddal dnesnemu trendu vychvalovat svoje vyrobky po forach na internete.Kto ma naozaj zaujem si tieto produkty vypocut,zdvihne zadok a venuje tomu kusok zo svojho volneho casu.No a bud sa bude pacit,alebo nie.


Tieto dristy po forach su dost unavujuce a maju absolutne nulovu vypovednu hodnotu.

Ale naozaj ma bavi,ze skromny obycajny typek z vychodu zostrojil v "dielnicke za domcekom" par svojich produktov a nasiel tu odvahu ich ist ukazat svetu na prestiznu vystavu High End.A co sa nestalo?Vsetky renomovane prestizne znacky tam rozsekal s prstom v nose.Len tak dalej!

Headbang2

_________________
PrimaLuna ProLogue Premium - Solfegio Loudspeakers Alliante Prime - Vincent CD-S4


Naposledy upravil MakcuPikcu dňa Ne november 04, 2012 09:48:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 13:07:08    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:

Dobré horny v dobré bedně možná trochu zkreslují, ale způsobem, který není slyšet a tudíž to nevadí.
Dobrá, v čem tedy spočívá jeich výhoda oproti klasickým reproduktorům (dobrým v dobré bedně), které zkreslují méně (a také to není slyšet) ?
Pozor, to není provokace nebo polemika. Pouze zvědavá otázka.


Pokud jde o měnič pro střední a vysoké frekvence, tak možnost použít velmi lehkou membránu a vytvořit měnič s nízkým zkreslením, rychlou impulsní odezvou bez zákmitů - diferenciální elektrostatický princip - např. podle patentu prof. Merhauta. Je tu ale otázka navázání z membrány do zvukovodu, která není triviální.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 13:08:10    Predmet: Odpovedať s citátom

godz napísal:
Nuž všetky pochybnosti sa dajú vyvrátiť zverejnením nejakých meraní a komentárom k nim.


... ze kterých se ale posoudit zvuk nedá, poslechový test je nedílná součást hodnocení.
Navíc - komentář může být zavádějící a měření provedené "pěkné" pro oko.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 13:18:07    Predmet: Odpovedať s citátom

To PMA To nie, ale napr. polárny graf o vlastnostiach sústavy povie veľmi veľa aj bez toho aby ju bolo nutné počuť. Vôbec ma nezaujíma vyleštená charakteristika meraná v ose. Aj keď meranie harmonického skreslenia nemá plnú vypovedaciu hodnotu, veľmi by ma zaujímalo, aké skreslenie tie horny majú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 13:20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě také, zejména intermodulační zkreslení s použitím 2 tónů, kde jeden je na spodku kmitočtového rozsahu horny a druhý v horní části kmitočtového rozsahu.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 13:38:26    Predmet: Odpovedať s citátom

pf4
Bol som tam, počul som to a mám svoje uši, vlastný názor, aj nejaké skúsenosti s boxami a viem čo je možné, a čo nie... To je zakázané? Že sa to nehodí "fanklubu" ? Je mi ľúto, ale preto sa mi uši nezmenia. Nakoniec, v tomto vlákne je podobných názorov od tých , čo to počuli viac, nielen môj. Podobných konštrukcií boxov som si užil dosť tak pred 20-30rokmi a som rád, že sú dnes lepšie meniče..
A že sa to ľuďom páčilo? Ano, rovnako ako lampy, je to "trend" a nostalgia, ale s verným (presným, neutrálnym) zvukom to má pramálo spoločného, je to "relikt",podobne ako spústa nezmyselných predsudkov z "hóchendu". Pár výstav som "preskákal" ,rovnako som si užil aj podobných reakcí, aké sa vám teraz nepáčia. Viete čo je na to najlepšie? Nevšímať si to , robiť ďalej, lepšie veci a hlavne, zverejniť objektívne fakty a zavrieť tým všetkým "kecalom" ústa. Chápem, že to je v tomto prípade problematické...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 14:28:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím, nechci do toho kecat (protože nejsem nic než kecal) konstruktérům , ale to co jsi napsal je podle mne problém všech konstruktérů, těch dobrých i špatných. Nejde, nemít žádnou zpětnou vazbu, hrnout jen vše po svém dopředu! Jednak můžeš jít do slepé uličky a druhak obvykle se zkušeností přicházíš na chyby, které děláš a vždy si je dělal, proto třeba nedáš do prodeje věci, které by ostatní chtěli, protože tomu sám ještě nevěříš.

Chci jen říct, že nevšímat si okolí je blbost.

Existuje nějaká externí kontrola dodržování norem v hifi?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 15:56:11    Predmet: QRVA Odpovedať s citátom

výstava je určená pre tích "exhibicionistov", ktorí chcú niečo ukázať (p@nis, komponenty z import alebo vlastnú výrobu). konštruktér solfegia miestnosť zaplatil, priniesol svoj výrobok, ukázal všetkým, niktorí to vypočuli, niektorí nie.

na základe "demončtrácie" si môže urobiť každý svoj názor na zvuk. niektorím sa páčia, niektorím nie. Možno tí, ktorí, sa páčia, investujú peniaze do týchto reproduktorov. Tí, ktorím sa nepáčia, investujú do niečo iného (alebo neinvestujú).

celú problematiku "solfegio na výstave" hodnostím pozitívne:

ad1). konštruktér izbu zaplatil (pravdepodobne)
ad2). svoj výrobok ukázal
ad3). niektorím sa páčili
ad4). niektorí to budú kupovať

takže "ciel výstavy" resp. účasť solfegio na výstave "bol dosiahnutý".

bez práce nie sú koláče resp. kto neposlúcha, nech nerozpráva
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 16:04:37    Predmet: kontrolní otázka :-) Odpovedať s citátom

zaujíma ma názor ludí na naše reprá XTZ 100.33 (positiv aj negative)

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=14918

okrem užívateľa "kornel" nemá nikto žiadny názor?

aspoň hodnotte pomer kvalita/cena
alebo opodstatnenosť konštrukcie d´apolito pre menšie miestnosti

akceptujem aj negatívnu kritiku... fakt ma zaujímajú názory návštevníkov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 16:05:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre zaujímavosť, bolo by možné zverejniť nejaký hrubý odhad, koľko $$$ sa platí za účasť na takejto výstave. Sú to tisíce, desatisíce či ešte viac?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Ut október 30, 2012 23:59:46    Predmet: Solfegio áno, či nie? Odpovedať s citátom

Sranda je, že "konštruktérovi z východu" hrajú aj tie malé búdky, takže ono to zas taký hlupák nebude...Som zvedavý kedy príde aj ne, čo je tam zlé, kde sú merania. Áno chlap si zaplatil miestnosť, prezentoval svoje produkty, zdá sa dokonca, že úspešne. Niektorí nezaplatili, ani tam neboli, ale štípu od počítaču ostošesť. Obvyklý scenár.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 3 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist