Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Quadral Ascent 90
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 16:13:24    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
.... Ale na druhou stranu dát před výškáče a střeďáky bipoláry za 15-50kč je šetření za každou cenu...


Chceš snad naznačit, že v reprosoustavách, o kterých je toto vlákno, jsou ve výhybce elektrolytické kondenzátory ? Shocked

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 16:25:05    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
rovnoměrný a detailní projev, samy mizící z prostoru.


Přiznám se, že právě to mě samotného docela překvapilo. Vzhledem k rozměrům reprosoustavy, počtu repro a poslechového místa blízko reprosoustav jsem to nečekal. "Navázání" (subjektivní) je vzorné, měniče nejsou lokalizovatelné v tom smyslu, že zvuk není roztrhaný do jednotlivých měničů. Což, v případě jiných reprosoustav podobné velikosti, není až tak pravidlem. Zřejmě konstruktér věděl, co dělá, a měl k dispozici patřičné nástroje pro vývoj a ověření výsledku.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 16:33:47    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
v kombinaci s oběma pre a koncem


1. preamp byl CFP bipolární, bez celkové NFB, THD pod 0,001%, slew rate >1500V/us (pro příznivce parametrů)

2. preamp lampy, bez celkové NFB, THD pod 0,01% (pro příznivce parametrů, typicky 0,005%)

Konec první prototyp PA4, >2 x 250W/4 ohm

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 16:36:07    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
N.A. napísal:
.... Ale na druhou stranu dát před výškáče a střeďáky bipoláry za 15-50kč je šetření za každou cenu...


Chceš snad naznačit, že v reprosoustavách, o kterých je toto vlákno, jsou ve výhybce elektrolytické kondenzátory ? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 16:41:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak já už fakt ničemu nerozumím. Sad
V předzesilovači vadí poyesterový kondenzátor na pozici "vazební" tedy bez procházejícího proudu. Lepší je PP, ale nejlepší je žádný.
A v reprosoustavách, kde prochází velké proudy na malých impedancích je elektrolyt O.K.
Tak fajn, asi to zbytečně moc prožívám, třeba to ničemu nevadí.

_________________
Cui bono ?


Naposledy upravil opa dňa Pi november 16, 2012 18:17:56, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 16:47:01    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Tak já už fakt ničemu nerozumím. Sad
V předzesilovači vadí poyesterový kondenzátor na pozici "vazební" tedy bez procházejícího proudu. Lepší je PE, ale nejlepší je žádný.
A v reprosoustavách, kde prochází velké proudy na malých impedancích je elektrolyt O.K.
Tak fajn, asi to zbytečně moc prožívám, třeba to ničemu nevadí.


Tak nějak. A to se nebavme o indukčnostech, nebo že by dokonce výrobce fázově navázal měniče.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 17:19:01    Predmet: Odpovedať s citátom

No dovoľ! Tie meniče určite fázovo nadviazané sú. Ale tak, že poskytují dokonale vykreslenou scénu, rovnoměrný a detailní projev, samy mizící z prostoru. To som si dovolil zacitovať Perysa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 17:22:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Bolo by pekné pokračovať v "bortení mýtov" a pripojiť k tomu nejaký digitálny zosilňovač.... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 19:15:33    Predmet: Odpovedať s citátom

...nebo LAMPOVÝ zesilovač Very Happy
_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2012 20:01:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Digitální zesilovač nemám Smile . To by s ním musel přijet boxer Smile . Ale ono to není úplně jedno, co se připojí. Mám 3 koncové zesilovače, s PA4 je to jasně nejlepší. Změna preampů zase ovlivňuje čistotu a rozlišení.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
marcin
Hifista - pokročilec


Založený: 30 september 2008
Príspevky: 341
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: So november 17, 2012 04:57:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohol by p. Macura ukázať aj meranie s vyhladením 1/12oct.?
Mohol by p. Macura štandardizovať merania a uvádzať podmienky, ktoré sám tak preferuje, nech netápu iní v hmlách a jeho nových normách?
Ten absolutne nič nehovoriaci obrázok interprerujete ako? Dúfam, že nie ako celkom dobrý akustický priestor (ako ste nedávno napísali). Prosím už sa v tejto oblasti neprejavujte, zbytočne zavádzate.

Elektrolyty vo výhybke: tak snáď záleží aj na pozícii kde sú použité a či je to bipolár, alebo polarizovaný, na čo sa tiež hojne hreší. Napríklad taký bipolár v kompenzácii impedancie v stovkách uF, ktorá sa dnes velmi málo používa, je myslím OK aj z dlhodobého hladiska. Tak isto paralelný bipolár v basových sekciách výhybky nie je kritický. Zmena kapacity v jednotkách % v čase má malý vplyv na funkčnosť. Iné je to pri kondenzátoroch v sérii s meničom, kde by som určite nepoužil bipolár kvôli stálosti parametrov (nie kvôli počutelnosti bipolár vs fóliový). Tie však žiadny výrobca neuvádza. Môžem sem hodiť skromné porovnania v čase.

btw: tá výhybka je hnus, aj keby to boli ideálne meniče.

_________________
......Casea Deneb, DRC Preamp, DSP PA2, DPA 380, 2way OSWG, SW 15''


Naposledy upravil marcin dňa So november 17, 2012 15:31:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12735

PríspevokZaslal: So november 17, 2012 12:21:58    Predmet: Odpovedať s citátom

marcin, přeji pevné nervy Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So november 17, 2012 14:23:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Stále je tu veselo.

PMA predsa netvrdí, že tie Quadraly sú "state-of-art", len že to hraje dostatočne dobre.

Až bude PMA chcieť ísť vyššie, tak dá napríklad MaBatovi (3.5*1500+3000)=5250Kč, ten mu zmerá reproduktory a navrhne ideálnu výhybku. Pridá ďalších 5000Kč na súčiastky, zloží, zapojí a bude mať o 2-3 levely lepší zvuk...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marcin
Hifista - pokročilec


Založený: 30 september 2008
Príspevky: 341
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: So november 17, 2012 14:34:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale veď tu nejde ani tak o tie bedne, ako skôr o to, čo tu PMA predvádza.
Keby som v sekcii predzosilňovače napísal napríklad, že ten môj diy má o rád nižšie skreslenie ako Macurov, tak bude prvý, kto sa do toho obuje. A bude skúmať ako zle som ho meral, že jedno číslo nič nehovorí bez grafického zobrazenia spektra, prípadne spochybní počutelnosť tohto pozitíva, atď... To je však OK a mal by pravdu. Preto sa to vyžaduje aj tu.

Pre názornosť, tu je obrázok bední s vplyvom miestnosti s oktávovým vyhladením v mizerne akusticky upravenej miestnosti, prd z toho vidno samozrejme, ale ku podivu je to lepšie ako celkom dobrá posluchovka PMA. Pýtam sa, kde spravili soudruzi chybu? (obrázok je bez skreslenia vyššími harmonickými, ide o staršie dáta, kde nebol použitý swept sine a teda analýza skreslenia sa nedá použiť).

_________________
......Casea Deneb, DRC Preamp, DSP PA2, DPA 380, 2way OSWG, SW 15''
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12735

PríspevokZaslal: So november 17, 2012 15:30:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Změřit smysluplně bedny doma je obecně opravdu problém, v tom má PMA pravdu. Každý, kdo jsme se o to někdy pokusili, to víme a jsme si vědomi omezení a nedostatků (a zároveň známe různé způsoby, jak se s tím aspoň trochu vypořádat). To je ovšem také vše, v čem se s ním dá v tomto vlákně věcně souhlasit, zbytek jsou neskutečný plky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po november 19, 2012 13:59:14    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Dnes som si všimol, že hľadanie repro s nízkym skreslením začalo už dávnejšie. Na tieto Quadraly bol nejaký tip, alebo sa našli +/- náhodou?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po november 19, 2012 20:46:08    Predmet: Odpovedať s citátom

+/- nejen náhodou.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Po november 19, 2012 21:10:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevšiml jsem si, že by Quadraly měly nějak nízké zkreslení, je to standart, existují lepší.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po november 19, 2012 21:21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, je to +/- normální, ale některé bedny zkreslují víc na basech zvlášť při větších hlasitostech. Mimochodem, ty máš nějaký set měření, Martine? Tedy nemyslím Arta <shift><F12> při sweepu. Já jsem si pořád nevšiml, že byste se někdo zabýval IMD rozdílovým dvojtónem, například. HD je pro repro ne moc zajímavé.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Po november 19, 2012 21:43:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jistě, ale to je argument typu, lampy zkreslují více, tak je jakýkoliv tranzistorák lepší.
Zkreslení, které jsem zde ukazoval, je měřené ve Steps, stepped sine, frekvenční rozlišení 1/48 oktávy - 480 bodů, žádné vyhlazení, časy minimálně 200/200/50/50, takže to měření trvá pár minut.
Použitelnost měření HD je jenom o jeho preciznosti. Tedy málo měřících bodů měřených krátkým signálem, vyhlazené a ještě zobrazené jenom některé harmonické ... jak jsi to zobrazoval zde ... to je opravdu k ničemu.
Z mého měření si můžeš IMD, nebo multitone odvodit, tady nejsou žádné zpětné vazby. Drtivou většinu informace o zkreslení poznáš už z impedanční charakteristiky měniče.
IMD a Multitone s HD se můžeš naučit číst například na těchto stránkách:
http://www.audioheuristics.org/measurements/measurements.htm
http://www.zaphaudio.com/
Spoustu měření mám na webu i já.

Tvoje Quadraly mají malé zkreslení na basech, protože basy nehrají.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2012 11:28:46    Predmet: Odpovedať s citátom

I toto je zaujímavé: http://audioheuristics.org/primers/primers.htm

Napríklad testovanie trojtónom F, F-10%, F+10%:
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1321
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St november 21, 2012 08:25:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked Tak to je sila. Osem strán a o konkrétnom výrobku možno prvé tri príspevky na prvej strane. Zbytok o meraniach. Netvrdím že tam nie je súvis, ale tie meračky by snáď mohli mať svoje vlastné vlákno. Mňa (a možno aj iných) by skôr zaujímalo niečo z praxe - to jest aké žánre im svedčia, ako si poradia s menej kvalitnou nahrávkou, možné úskalia umiestnenia v priestore, zladenosť s ostatkom reťazca a podobne. Toto sú reproduktory, ktoré sú už cenou viac-menej dostupné aj pre menej majetných ludí, a preto by nebolo od veci nejak toto vlákno (ak je to vôbec možné) sprehladniť, nech si tu aj obyčajný (nemerajúci záujem sa rýpať v meraniach a parametroch) môže nájsť nejaké zaujímavé informácie. Prelúskavať sa ôsmymi stranami či tam nie je okrem meračiek aj niečo konkrétne je pomerne otravné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St november 21, 2012 13:14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

To J. Tak ja som spokojný. Toto nie je hifimagazín, ale hififórum. Informácie, ktoré požaduješ si predsa hravo vygoogliš, aj keď zrejme nebudú v slovenčine. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1321
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St november 21, 2012 13:30:10    Predmet: Odpovedať s citátom

godz: OK. To bol len taký výkrik do tmy ......
Je mi jasné že recenziu si môžem prečítať (aj som si prečítal) na Hi-fi voice na ktorú je odkaz hneď v prvom príspevku, ale niet nad osobné skúsenosti v domácich podmienkach a tie sú tu spomenuté naozaj okrajovo. A určite je pre mňa (a verím že nie som sám - či?) výpovednejšie ak uznávaný člen tohoto fóra napíše že napr. výmenou nejakého káblika a posunutím reprákov o pol stupňa dosiahol nirvánu, resp. že mu tie repráky odhalili zlú kvalitu dvoch tretín photéky, ako sedemstranová debata o grafoch. Tá je v poriadku, len by si asi zaslúžila vlastné vlákno. Ale to len tak na okraj. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St november 21, 2012 16:27:22    Predmet: Odpovedať s citátom

To už je údel všetkých diskusií, že to niekedy skončí aj mimo je fakt Crying or Very sad Ale na druhej strane, keby sa nediskutovalo, neboli by nové nápady a nič by nevznikalo. Diskusia o QA sa rozvinula do tejto podoby preto, lebo ich vlastník PMA je renomovaný konštruktér a zverejnil tu zopár meraní, ktoré na nich vykonal. Na to sa strhla búrlivá diskusia o tom ako merať a čo by sa malo merať. Kto si z toho čo odnesie je už jeho vec. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ut február 19, 2013 23:03:25    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Doplnění o měření v trochu jiném žargonu v krátkosti s vynecháním detailů.
Bassreflex otáčí akustickou fázi na rezonančním kmitočtu o 180°. Typický průběh frekvenční charakteristiky bassreflexu je pásmová propusť 12/12dB. Nad rezonančím kmitočtem je BR ve fázi s měničem, pod rezonančním kmitočtem je v protifázi a tedy v akustickém zkratu. Elektrodynamický měnič je pásmová propusť 12/12dB nebo na horním konci strmější. Akustický tlak v blízkém poli neroste do nekonečna, měnič i BR se chovají pístově.
Uzavřeme-li reprosoustavu do Gaussovy krabičky musí veškerý měřený akustický tlak protéct stěnami krabičky. Frekvenční charakteristika v blízkém poli lze tedy sečíst z charky měřené v BR a charky v měniči. Předpokladem je, že relativní hladiny tlaku na frekvenci pod rezonancí BR jsou si rovné. Měření jedné charky je proto nutné vhodně korigovat konstantou. Z předpokladu akustického zkratu gausovou krabičkou nic neproteče, takže modul akustického tlaku v BR pod rezonancí se musí rovnat akustickému tlaku na měniči až na fázi.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št apríl 18, 2013 07:06:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Po půl roce stráveném s těmito bednami mohu konstatovat, že to byla velmi dobrá volba - což i konstatují - často dost překvapení - hifističtí návštěvníci Smile
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št apríl 18, 2013 08:19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Původně jsem plánoval, že vám nabídnu poslech reprosoustav Totem 100, které jsem si postavil podle originálního schematu od MaBat, aby jste (po mírném konfliktu, který v tomhle vláknu proběhl) měl jasnější představu o jeho filozofii při návrhu reprosoustav.
Ale včera jsem se dozvěděl z důvěryhodného zdroje, že by to pro vás nemělo žádný zvláštní přínos, vzhledem ke zvukové kvalitě vašich reprosoustav.
Přeju hodně hodin spokojeného poslechu HUDBY !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št apríl 18, 2013 09:04:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji, poslech hudby mi opravdu neuvěřitelně pomáhá.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Št apríl 18, 2013 10:24:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano po včerejší návštěvě mohu potvrdit, že zvuk Quadralů Ascent 90 byl pro mě velkým překvapením. Rozhodně bych nikdy neřekl, že takto mohou hrát reproduktory za 30 tisíc. Popravdě se mi to zdálo lepší i než u mě doma na 801 Matrix. Nadruhou stranu PMA má na extrémně vysoké úrovni koncový zesilovač i preamp (nyní pasivní regulátor DACT), takže to hraje také velkou roli ve výsledném zvuku. Stejně jako akustika.

Nejvíce mě zaujalo podání prostoru nahrávky a to i přes to, že jsem dlouho seděl mimo ideální místo v poslechovém trojůhelníku. Basy umí jít subjektvně hluboko a mají razanci.

V neposlední řadě jsou, dle mě, designově tyto Quadraly určitě větší potěchou pro oči než některé známé domácí diy projekty. Ze zde uveřejněných fotografií to nejde poznat, je nutno vidět naživo. Určitě nevyplatí podceňovat jen kvůli cenovce.

_________________
REPRO: ATC SCM40mkII, sub B&W Nautilus ASW 825, AMP: 2x MF 550K, DAC: Hegel HD30, spoustu drátů a jiné snake oily...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Ďalšia
Strana 8 z 20

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist