Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Výstava HIGH END Košice 2013
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: Ut február 19, 2013 14:40:17    Predmet: Výstava HIGH END Košice 2013 Odpovedať s citátom

Pekný deň všetkým. Okrem tradičnej oktobrovej vystavy HIGH END Slovakia bude tento rok aj hifi vystava v Košiciach, HIGH END Košice 2013.

20. apríl 2013, hotel DoubleTree by Hilton Košice.
Viacej info na http://www.highendslovakia.sk/blog/251-Vystava-HIGH-END-Kosice.html

Vystava v Bratislave, HIGH END Slovakia bude 19. a 20. oktobra 2013.

_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: St február 20, 2013 12:01:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako príjemná správa, mňa potešila. Prijal by som len jednu výstavu v BA, kde by bolo omnoho viac vystavovateľov. Radšej jednu poriadnu výstavu kde sa oplatí ísť ako dve výstavy o ničom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: St február 20, 2013 12:15:45    Predmet: Ano, ale... Odpovedať s citátom

Košice sú dosť vzdialené od Bratislavy - 5hod cesty. Samozrejme vítaní sú všetci, hifi študia z Košíc tam majú svoju klientelu.
_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St február 20, 2013 13:00:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež si myslím, že je to krok správnym smerom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2013 12:42:37    Predmet: Odpovedať s citátom

chystam sa na HI end v KE, mal by som mat VIP listky, takze budem referovat co sa mi pacilo a co nie.
_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Št apríl 18, 2013 21:36:39    Predmet: Parasound Odpovedať s citátom

Okrem iných značiek bude vystavená aj PARASOUND

Parasound CD1 prehrávač + Parasound P3 predzosilňovač + Parasound A23 výkonový zosilňovač a reproduktorová zostava Thiel SCS4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
soundgarden
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2012
Príspevky: 18
Bydlisko: Slovakia

PríspevokZaslal: Ne apríl 21, 2013 21:50:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Premiéra dopadla veľmi dobre Najlepší vystavovateľ : jednoznačne Bis Audio !!! Najlepší Zvuk : Platan- repro LEGACY Audio : Aeris, CD WADIA, zosil. Jeff Rowland, cable CARDAS !!!!!!!!!!! Prekvapenie : CANOR ( Prešov ) + Stark speakers ( Košice ) !!! Prepadák : Ketos, od profi HiFi štúdia som čakal viac !!! teším sa na ďalšie ročníky, Ďakujem a držím palce
_________________
HEGEL ---> ELAC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 09:49:27    Predmet: Fotoreportáž HIGH END Košice 2013 Odpovedať s citátom

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151360813687283.1073741832.179375432282&type=1&l=61bce196d9
_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
csaba
Hifista


Založený: 26 október 2009
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 15:12:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Bol som, videl som, počul som. Čo sa mi páčilo, že to nebolo preplnené ako v Blave, kde sa v niektorých miestach nedalo ani pohnúť.
Môj subjektívny názor :
Platan - najlepší zvuk, avšak len v mieste sweet spot, už o jedno miesto do L alebo P boli výšky trocha agresívnejšie, celkovo plný vyvážený dospelý zvuk
Bis Audio - kombinovaná prezentácia stero/dk, kvôli veľkosti miestnosti nemohli predviesť reálne kvality B&W ani Klipsh, avšak vzhľadom k tomuto nedostatku celkom dobre hrali, Devialet sa mi nejako nehodí k B&W
Ketos - tentokrát veľké sklamanie
Kohutaudio - Pekný zvuk regáloviek + analóg,
Canor - pekné spracovanie, repro Stark na čom predvádzali v čase návštevy stojanovky basy ako zo subíka v aute, proste prebasované až moc
Britishaudio - zostava Parasound + stojanovky Thiel ma nenadchli, nechali to napospas mladej deve, ktorá sa veľmi do toho nerozumela, skôr bola na okrasu ako na predvádzanie prístrojov, nevedela nám povedať žiadne info ohľadom použitých káblov
Nagual - aj vzhľadom na nedostatok miesta a akusticky neupravenej miestnosti celkom slušný zvuk a príjemný majiteľ, avšak zvuk len do tej chvíle pokým sme nezistili cenu repro 7-8t€,
Celkový dojem bol veľmi dobrý, len tak ďalej a na budúci rok dúfam prilákate viac vystavovateľov. High-endu zdar.
Na záver čerešnička na tortu. Čo ma zarazilo je, že podľa mňa drvivá väčšina návštevníkov asi ani nevie čo počúva, a to možno aj niektorí z vystavovateľov. Podstate išlo o to, že som si zo sebou doniesol tri cd s nahrávkami, ktoré poznám veľmi dobre. V Kohutaudio, Britishaudio a Nagual som musel dávať prehadzovať L-R signálové alebo reprokáble nakoľko už po pár sekundách nahrávky mi to hralo nejako divo, hudobníci sa nejako premiestnili z jednej na druhú stranu miestnosti, proste to mali opačne zapojené. U Kohúta mi ešte aj tvrdil, že to má odskúšané atď avšak po prekontrolovaní prišiel na to aj sám. No aj to sa môže stať profesionálom Very Happy

_________________
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Po apríl 22, 2013 18:06:55    Predmet: to Csaba: bec@ph@tod Odpovedať s citátom

Aj vystavovatelia sú ludia. Majú svoje potreby občas Smile a nechajú v izbe DÁMU... a možno urobia aj chyby - hlavne vtedy, ked je fofr,... sedia v posluchovke deviati návštevníci, okamžite musíš zapojiť do zostavy DAC, ktorý uvidel návštevník položený na zem atď, atď... MEA CULPA... s pozravom: Tibor
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
csaba
Hifista


Založený: 26 október 2009
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Ut apríl 23, 2013 08:16:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Na margo vystavovateľov som to nemyslel ako mínus, veď aj majster tesár sa niekedy utne. Avšak som sa čudoval, že to predo mnou nikto nezbadal. Preto som uviedol, že asi väčšina návštevníkov ani nevie čo počúva a ako to má hrať. Very Happy
_________________
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pink panter
Hifista


Založený: 23 máj 2010
Príspevky: 141

PríspevokZaslal: Ut apríl 23, 2013 09:37:10    Predmet: Odpovedať s citátom

csaba napísal:

Nagual - aj vzhľadom na nedostatok miesta a akusticky neupravenej miestnosti celkom slušný zvuk a príjemný majiteľ, avšak zvuk len do tej chvíle pokým sme nezistili cenu repro 7-8t€,
Very Happy


A cena reproduktorov pokazila ten zvuk ?? Rolling Eyes
Mali ste tomu príjemnému pánovi dohovoriť a navrhnúť mu cenu svoju, napríklad 1234 €, uvideli by ste, ako by vás príjemne poslal do pi...
Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Ut apríl 23, 2013 12:07:06    Predmet: Odpovedať s citátom

pink panter 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brokee
Hifista - pokročilec


Založený: 12 júl 2011
Príspevky: 369
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: Št apríl 25, 2013 07:41:38    Predmet: Odpovedať s citátom

zdravim, chlapci v podstate zhodnotili co som chcel napisat, mne sa pacil Kohut audio a PRimaLuna, takisto Canor a Stark audio boli slusne, inak celkom pohodova vystavicka, dobre ze nebolo tolko ludi ako na HI ende v BA, bol som celkom spokojny.
_________________
Denon DN 951FA, Luxman C02+M02 , vsetky kable by bubuxin Very Happy, Usher BE 718 Tiny Dancer (beryliovy vyskac)
HTPC, Sony MZ RH 10, Denon D2000,ipod 5.5mod,ray samuels p-51 mustang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št apríl 25, 2013 08:10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejaké fotečky by neboli? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Št apríl 25, 2013 21:41:04    Predmet: re:fotky Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:
Nejaké fotečky by neboli? Very Happy


našu uverejňujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: Pi apríl 26, 2013 10:49:25    Predmet: Výsledky ankety... Odpovedať s citátom

http://www.highendslovakia.sk/stranka/280-Vysledky-navstevnickej-ankety-HIGH-END-Kosice-2013.html
_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi apríl 26, 2013 12:02:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Kolik přišlo návštěvníků?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: Pi apríl 26, 2013 21:18:03    Predmet: Odpovedať s citátom

V sobotu prišlo vyše 500 navstevnikov.
_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
csaba
Hifista


Založený: 26 október 2009
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Po máj 06, 2013 15:44:17    Predmet: Odpovedať s citátom

High End napísal:
V sobotu prišlo vyše 500 navstevnikov.

Vzhľadom na to koľko ľudí tam bolo, tak z členov fóra sa ozval len minimálny počet, alebo sa nechce nikto vyjadrovať čo sa komu páčilo a naopak. Veď sa za to nestrieľa. Svoj názor si môže každý povedať. Už nežijeme v čase komunizmu. Tak hor sa do toho! Drums

_________________
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Drtikoul
Banned


Založený: 25 apríl 2013
Príspevky: 17
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po máj 06, 2013 16:54:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale žijeme. Možná ne už na Slovensku, ale zde ano. Obrovská část starších lidí jsou komoušové (ne všichni), za války tu každý druhý kolaboroval, práskal a lhal. I ti, kteří na komouše nadávají, se jako komouši chovají a mají vymyté hlavy naplněné demagogií. Naučili se hulit a flákat za fabrikou, nadávat na všechno, na co nedosáhnou z vlastní neschopnosti. A přenáší se to i na mladší generace.
Omluva za text mimo téma, ale...

_________________
Nemám rád dětské hračky, už jsem velkej kluk.
Transrotor Apollon TMD+Van Den Hul Grasshoper+Nagra VPS, Pass Labs XA160.5 + XP-20, German Physiks PQS-202 MkII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1317
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 07:08:42    Predmet: Odpovedať s citátom

csaba napísal:
Veď sa za to nestrieľa. Svoj názor si môže každý povedať.

Našťastie že sa nestriela. Ale tu už musí byť človek velmi opatrný vo vyjadreniach, inak sa na ňom začnú odbavovať kadejaký ... . Všimni si kolko ludí už začalo vo svojich príspevkoch zdôrazňovať že je to čisto jeho subjektívny názor, sú to jeho uši, jeho aparatúra a pod. . Opatrnosti nie je nikdy dosť Very Happy . Hlavne keď nemáš chuť sa s niekým hádať a dookola stále niečo vysvetlovať, nedajbože dokazovať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 09:15:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Všimli jste si kolik lidí už nepíše vůbec nic? Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
csaba
Hifista


Založený: 26 október 2009
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 17:42:11    Predmet: Odpovedať s citátom

J napísal:
csaba napísal:
Veď sa za to nestrieľa. Svoj názor si môže každý povedať.

Našťastie že sa nestriela. Ale tu už musí byť človek velmi opatrný vo vyjadreniach, inak sa na ňom začnú odbavovať kadejaký ... . Všimni si kolko ludí už začalo vo svojich príspevkoch zdôrazňovať že je to čisto jeho subjektívny názor, sú to jeho uši, jeho aparatúra a pod. . Opatrnosti nie je nikdy dosť Very Happy . Hlavne keď nemáš chuť sa s niekým hádať a dookola stále niečo vysvetlovať, nedajbože dokazovať.

Tak taký nech sa ide odbavovať do p... Hammer To, že niekto zdôrazňuje, že je to jeho subjektívny názor je OK. Podstate aj môj názor je subjektívny a je to v poriadku veď každý z nás počuje ináč a taktiež má rád niečo iné. K tomuto ešte len toľko, že ja počúvam to, čo sa mne páči a nie, to čo sa páči iným aj keď môže byť, že to čo počúvam je ďaleko od skutočnosti alebo naopak. Zober si, koľko snobov má doma aparát za pár mega skombinované káblami z najvyššej ligy a nevie ako to má hrať ale páči sa mu to lebo sa mu to musí páčiť a mať to z prestíže. No toto už nie je subjektívny ani objektívny názor ale len opičiaci sa po ostatných snoboch aby nevybočil z ich rady. Takýto mi môžu Ass kissing a nenechám sa nikým rozladiť.
PS : Na objektívne posudzovanie potrebuješ viac ľudí a to sa nie vždy dá. Objektívny názor vzniká z viacerých subjektívnych.

_________________
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 19:33:01    Predmet: Odpovedať s citátom

csaba napísal:
Objektívny názor vzniká z viacerých subjektívnych.


Ak by to tak bolo, tak ešte dnes pálime čarodejnice a Zem je stred vesmíru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
csaba
Hifista


Založený: 26 október 2009
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 20:00:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
csaba napísal:
Objektívny názor vzniká z viacerých subjektívnych.


Ak by to tak bolo, tak ešte dnes pálime čarodejnice a Zem je stred vesmíru.

Ale v porotnom súdnictve v USA to predsa funguje, alebo nie? Dnes je celkom iný svet ako kedysi.

_________________
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 20:39:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Herdek, to je fofr.

Stačí pár příspěvků a z Košic jsme v USA.

Všimli jste si kolik lidí už nepíše vůbec nic?

Divíš se?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
perys
Hifista - pokročilec


Založený: 04 marec 2011
Príspevky: 401

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 21:06:36    Predmet: Odpovedať s citátom

takže v Košicích se (taky) konalo Vítězné tažení Lamp?
_________________
vždyť vlastně o nic nejde.
CaryAudioCD300-SupraSwordAnniversary / AudioGd-OehlbachXXL1 / PerJadisJA30-OehlbachAirBlue5star-ShanSněhulákManII-MojeUcho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut máj 07, 2013 22:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Kedz še na buduci rok budze vystava volac Horny Koňec Košice, ta možno pridze i vecej ľudzi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St máj 08, 2013 10:35:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Drtikoul napísal:
Ale žijeme. Možná ne už na Slovensku, ale zde ano. Obrovská část starších lidí jsou komoušové (ne všichni), za války tu každý druhý kolaboroval, práskal a lhal. I ti, kteří na komouše nadávají, se jako komouši chovají a mají vymyté hlavy naplněné demagogií. Naučili se hulit a flákat za fabrikou, nadávat na všechno, na co nedosáhnou z vlastní neschopnosti. A přenáší se to i na mladší generace.
Omluva za text mimo téma, ale...


...ale - za vojny išlo o krk a práskal "každý druhý", čo si ho chcel zachrániť, keď si ho pozvalo na koberec gestapo, ty si mal možno šťastie, že si bol "každý prvý" a nebol si pozvaný.
Flákať za fabrikou ťa naučí aj status nezamestnaného, keď ťa z nej pre tvoju "neschopnosť" po 30 rokoch s podlomeným zdravím vylejú...tá sa pochopiteľne prenesie aj na tvoje neschopné deti, keďže nemajú za čo (do)študovať. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist