Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

400W monoblok - Hypex NCore NC400 - Class D
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St apríl 18, 2018 09:23:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Měřil jsem ten odpor 1 ohm v děliči 50ohm výstup generátoru + 82ohm (metalfilm) / 1ohm dráťák, na 450kHz dráťák přidal +1.3dB proti "dolnímu" rovnému pásmu. Zanedbatelné to není, ale co se týče toho měření do výškáče to ani nic nemění na výsledku. Jestli von to nebude metaloxid Laughing
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa St apríl 18, 2018 09:45:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St apríl 18, 2018 09:26:04    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:


Z hlediska odrušení jsou na dráty, které vedou ze zařízení, kladeny také nějaké požadavky.


Ale nemyslím si, že by je Hypex řešil, nebo myslíš, že zkouší FCC v nějaké zkušebně? Smile

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St apríl 18, 2018 15:53:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže přece jen něco. Není nad to použít "klasické" přístroje.

Hypex nemá dostatečně vyřešený anti-alias filtr dolní propust na vstupu. Pokud se na vstup dostanou kmitočty poblíž Fs (460kHz) nebo 2Fs (920kHz), do audio pásma na výstup se dostane rozdílový kmitočet Fs - Fin nebo 2Fs - Fin, a to v nezanedbatelné amplitudě. Na vstup jsem přivedl z generátoru cca 21mVrms sinusovku v okolí 920kHz a na výstupu byly naprosto jasné rozdílové kmitočty v celém audiopásmu, podle hodnoty kmitočtu 2Fs - Fin. Amplituda p-p na výstupu cca 56mV. Vypadá to viz fotka, ten průběh je zastavený v paměti. Všimněte si analogového filtru na vstupu osciloskopu pro odříznutí nosné, aby byl vidět audio kmitočet.
Takže zdroj signálu s výrazným VF spektrem na výstupu může s tím zesilovačem vytvořit slyšitelné nežádoucí produkty v audio pásmu.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St apríl 18, 2018 18:30:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc by mě zajímalo ( relativně ), co v tý digitální mršbě hledáte... nebo je to jen snažení do foroty, abyste mohli v budoucnu říct, " my to už dávno víme " ? Myslíte si, že vaše já bude mít satifakci z báječnejch odstupů, když to objektivně hraje z prdele ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St apríl 18, 2018 18:38:07    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: to by muselo preliezt niekde z DA prevodniku ... co sa samozrejme stat moze ... a teda mozno by nebolo odveci tomu pridat na vstup este nejaky pridavny LP filter

kazzatel: PMA uz zrejme z kazdej strany premeral vsetky svoje zosilnovace... :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St apríl 18, 2018 20:54:34    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Moc by mě zajímalo ( relativně ), co v tý digitální mršbě hledáte... nebo je to jen snažení do foroty, abyste mohli v budoucnu říct, " my to už dávno víme " ? Myslíte si, že vaše já bude mít satifakci z báječnejch odstupů, když to objektivně hraje z prdele ?


Hledám, jak se co chová, protože všechno má svou příčinu. Třeba i to, když mi tu na stole vyhořela polovina tranzistorů v jednom zesilovači po vytažení měřicí šňůry z výstupu, přičemž autora zapojení příčina vůbec nezajímala a zřejmě ani nezajímá.

Mimochodem, slovní spojení "objektivně hraje" je protimluv. Mě by docela zajímalo, jak bys uspěl v některém ze slepých testů, ať už na datech, nebo v reálu. Jsem ochoten si tipnout, že přesně tak, jako kdokoliv jiný.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St apríl 18, 2018 21:49:56    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
PMA: to by muselo preliezt niekde z DA prevodniku ... co sa samozrejme stat moze ... a teda mozno by nebolo odveci tomu pridat na vstup este nejaky pridavny LP filter



Ten by to tedy opravdu chtělo, protože jev vybudí už milivolty VF signálu na vstupu. Nejhorší je to kolem 920kHz. U těch 460kHz to je podstatně menší. A co je třeba na trojnásobku Fs jsem nezkoušel, na to nemám dost stabilní generátor s vhodnou malou amplitudou. Připomínám, že na vstupu karty mám 2xRC dolní propust k odříznutí VF z Hypexu.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št apríl 19, 2018 07:48:34    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Moc by mě zajímalo ( relativně ), co v tý digitální mršbě hledáte... nebo je to jen snažení do foroty, abyste mohli v budoucnu říct, " my to už dávno víme " ? Myslíte si, že vaše já bude mít satifakci z báječnejch odstupů, když to objektivně hraje z prdele ?


Co lidi hledaji v D class zesilovacich?

Perfektni zvuk, vynikajici cenu, technologicky naskok, vykon a spolehlivost - nic se nezahriva takze se taky nic nepokazi.

Napriklad ten nas maly slepy test se srovnanou hlasitosti zesilovacu probehl u kamarada takto: naslepo se prepinal Vincent SV238 (cena cca 80 000Czk) a D class zesilovac crown XTi 1002 za 13 000 CZK.

https://www.crownaudio.com/en/products/xti-1002

Ten D class se naslepo se srovnanou hlasitosti uchem nepozna od vincenta sv 238, ktery stoji i z druhe ruky 3x nasobek ceny toho crowna.
Cena noveho Vincenta je pak cca 6x nasobkem ceny crowna.

Navic ma tenhle crown uvnit DSP vyhybku.

D class samozrejme ztraci na zajimavosti kdyz se bavime o drahem hypexu, tam je to o nicem, protoze to stoji ranec penez.

PS: Ten vetrak v CrownXTi 1002 D class se doma pri beznem provozu vubec nesepne, takze je to perfektni reseni i pro poslech na doma, ze to ma 500W/4 ohm je taky super a ta cena a provedeni je bezvyhrad, zvuk perfektni, u me palec nahoru.

Slepe testy, musite se slepym testum venovat - to je zaklad Kazzateli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št apríl 19, 2018 08:11:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ad slepé testy – musel jsem k tomu dojít dost dlouhým vývojem, kdy jsem preferoval klasické hifistické SSST (simple sighted subjective test). Argumenty typu “řetězec dost nerozlišuje atd.” (na to říkám možná, ale pak si zkuste test na datech a máte ten svůj, dokonalý řetězec).

Před pár dny tu byl malý slepý ABX test (DAC1NG x DacMagic+) prakticky v ideální konfiguraci slepého testu, výstupy obou DACů se liší jen o 0,07dB, přivedené do 2 vstupů preampu, oba DACy současně buzené z jednoho zdroje přes S/PDIF, jeden přes koax, druhý přes optiku. Možnost okamžitého bezešvého přepnutí, možnost změnit výslednou hlasitost, jelikož změna hlasitosti fungovala pro oba testované komponenty stejně. Výsledek? Přesně podle očekávání, tedy mého očekávání.

V těch testech by měla být možnost změny hrajícího komponentu bez prodlení, podobně jako ve Foobar ABX.

Hrozně moc záleží na víře. Pokud člověk “věří”, tak jsou v SSST velké rozdíly ve zvuku, v ABX rozčarování. Pokud je “bezvěrec”, tak rozdíly zmizí i v SSST.

Na druhou stranu, "věřit" je krása. "Bezvěrec" přijde o kouzlo rozdílných zvuků a těch úžasných debat okolo Wink

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št apríl 19, 2018 13:34:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono to obecne s temi zesilovaci zkratka neni moc ucho akusticky horke/slysitelne.
I kdejaky ultralow cost produkt D class proste hraje velmi, ale velmi dobre, tedy pokud je navrh reprobedny akusticky aspon trochu kompetentni.

Napriklad jsem poslouchal aktivni monitory JBL 308 za 200 euro pultovka:
http://www.jblpro.com/www/products/recording-broadcast/3-series/lsr308#.WtiLti5ua70

Uvnitr to je ultralowcost, odhadem D class na kanal cca za 10 euro:
http://noaudiophile.com/JBL_LSR308/

Jsou tam D class moduly 56W + DSP a ty ultralowcost monitory hraji zrovinka ty vejsky bezproblemove dobre.

Takze fakt bych dementoval nejake nepodlozene vzkazky jak ty D class hraji spatne a ze maji problemy na vejskach.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
orhore
Hifista


Založený: 21 február 2010
Príspevky: 117
Bydlisko: Moravskoslezský kraj

PríspevokZaslal: Št apríl 19, 2018 13:45:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Jenže co dlouhodobý poslech? Nebude právě digitál v tomhle v nevýhodě?
Možná někteří si na to prostě zvyknou a někteří to nevydrží ani pár minut. Každý člověk má poněkud odlišné vnímání zvuku.

Takový příklad - při jedné soukromé akci kde se pouštěla hudba z digitálního zdroje až po (pro mě neznámý) D zesilovač si všichni libovali jak kvalitně to hraje. Po několika hodinách se mě mírně unavený kamarád zeptal: "Nenecháme je ať si počítají ty svoje jedničky a nuly a nepůjdem si poslechnout někde normální zvuk?" Ano, z tohoto příkladu nelze udělat obecný závěr. Ale v ten okamžik mě to docela pobavilo.

PMA napísal:
Na druhou stranu, "věřit" je krása. "Bezvěrec" přijde o kouzlo rozdílných zvuků a těch úžasných debat okolo Wink

Asi raději budu bezvěrec, který bude nakonec přesvědčen, než slepě věřit Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št apríl 19, 2018 15:22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdepak to funguje presne naopak, ucho si po delsim case proste jen zvykne.
Pokud uz neco uchem srovnavat tak jen kratke ukazky, aby se ucho neunavilo.

BTW ale od teoretizovani k praxi, je to vlastne dobra zprava ze tyhle mikromonitory s DSP v aktivu + D class ampy za 10 euro tak slusne hrajou.

Je to dukaz ze i v komerci za 200 euro muzes koupit technologicky solidni produkt.

Uplne se nabizi otazka jak by dopadlo slepe ucho srovnani se srovnanou hlasitosti u takovych lowcost JBL monitoru v DSP + D class vs jina komerce, napriklad klasicke male 3p. bedny a kvalitni amp (typicky neco podobneho jako ma doma PMA a jini).

To me zkratka neprestava bavit na HIFI, ten fakt ze kdyz se postavi treba ty quadraly za 20 000 + zesilovac za dalsich 20 000 proti DSP D class JBL a ty JBL jsou jen za 4800 CZK - ze se pak zjisti ze reseni za 4800 je pro ucho lepsi nez reseni za 40 000.

Takhle nejak se muzeme na to podivat kdyz jde o zvuk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 08:49:30    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
miero napísal:
PMA: to by muselo preliezt niekde z DA prevodniku ... co sa samozrejme stat moze ... a teda mozno by nebolo odveci tomu pridat na vstup este nejaky pridavny LP filter



Ten by to tedy opravdu chtělo, protože jev vybudí už milivolty VF signálu na vstupu. Nejhorší je to kolem 920kHz. U těch 460kHz to je podstatně menší.


Jen pro zajímavost, napsal jsem o problému na tech. podporu Hypex, odkud nepřišla odpověď, a potom dnes ráno přímo osobně B.P. Velmi obšírná odpověď od B. přišla skoro obratem a přesně potvrdila to, co jsem naměřil i to, že nejcitlivější oblast je kolem dvojnásobku spínací frekvence. B. o tom píše jako o jediné horší vlastnosti NC proti UcD. Takže, pokud se toho chtějí vlastníci NC400 zbavit, měl by stačit LPF filtr na vstupu zesilovače.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 08:58:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky za info i pracu s tym! :-)

Zo SMPS600 ktore pouzivam dava i pomocne napajanie +/-18.6V. Myslis, zeby slo pouzit na ten filter, alebo urcite radsej extra linearny zdroj?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:02:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Mělo by to jít, možná bys mohl přidat malou stabilizaci třeba se 78L15/79L15 (nebo 78L12/79L12), pokud to budeš řešit aktivním filtrem s OZ. Ale i pouhý RC nebo dvojitý RC filtr by asi pomohl.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:13:31    Predmet: Odpovedať s citátom

uvidime, viac ma laka filter s nejakym peknym symetrickym operakom, to by slo potom pouzit i na meranie inych veci :-)

i vyberat IC je z coho: lme49724, opa1632, ths4131, max44205, ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechci se opakovat, ale ten LME49724 je prokazatelně citlivý na RFI. OPA1632 je lepší volba.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:22:24    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:

Ten by to tedy opravdu chtělo, protože jev vybudí už milivolty VF signálu na vstupu. Nejhorší je to kolem 920kHz.


Takže poblíž vysílače Rádio Slovenia by jim to trochu pískalo a možná i hrálo http://ok1sb.cbmonitor.cz/mw_radio/index.php Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:27:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Srandičky si klidně dělejte pánové, ale výstupy některých DAC mají opravdu velmi nepěkné spektrum. Je to otázka jak korektně je udělaná výst. analogová filtrace. Pak jsou tu i NOS DACy. V tom os. mailu je informace, že o tom vědí a dávají OEM výrobcům instrukce, že ten problém existuje. Hlavně je dost snadno řešitelný - to je poznámka za mě.
Já jsem s NC400 zkoušením skončil a už k tomu nemám dál co dodat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:27:52    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Nechci se opakovat, ale ten LME49724 je prokazatelně citlivý na RFI. OPA1632 je lepší volba.

Jasne, dakujem! Najnovsi a podla udajov asi i najlepsi bude ten od Maximu z roku 2014.

EDIT: ale uz ho aj prestali vyrabat...


Naposledy upravil miero dňa Pi apríl 20, 2018 09:49:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:39:19    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Srandičky si klidně dělejte pánové


Já to myslel úplně vážně, není důvod, aby to nechytlo silné vysílání na středních vlnách.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2018 09:44:07    Predmet: Odpovedať s citátom

dustin napísal:


Já to myslel úplně vážně, není důvod, aby to nechytlo silné vysílání na středních vlnách.


OK, sorry Smile

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
marcin
Hifista - pokročilec


Založený: 30 september 2008
Príspevky: 340
Bydlisko: Pezinok

PríspevokZaslal: So apríl 21, 2018 21:25:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Vysielanie na stredných vlnách ešte funguje?
_________________
......Casea Deneb, DRC Preamp, DSP PA2, DPA 380, 2way OSWG, SW 15''
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2018 08:36:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Kedze mi jeden modul NC400 prestal fungovat, zistoval som podmienky opravy u Hypexu a po zaslani serioveho cisla moduli mi odpisali nasledujuce:
citácia:
Yes, it is eligible for repair but we need to check it first to see whether it is actually repairable. Fixed repair price is € 30,- ex. VAT and parts.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Hifista


Založený: 15 december 2006
Príspevky: 128
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2018 20:57:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Všechno je opravitelné Very Happy
Co s tím budeš dělat,pošleš to tam?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2018 21:47:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne - vyzera, ze oprava bude lacnejsia nez kupovat novy modul :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2018 22:33:31    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Nechci se opakovat, ale ten LME49724 je prokazatelně citlivý na RFI. OPA1632 je lepší volba.

To by mě docela zajímalo, co u těch LME na vstupu posrali Very Happy

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2018 23:00:22    Predmet: Odpovedať s citátom

30€ je, že se na to podívají, 50€ bude materiál, 20% VAT, 10€ poštovný, takže budeš rád, když zacvakakáš něco málo přes 100€.
_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So jún 16, 2018 17:02:34    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
PMA napísal:
Nechci se opakovat, ale ten LME49724 je prokazatelně citlivý na RFI. OPA1632 je lepší volba.

To by mě docela zajímalo, co u těch LME na vstupu posrali Very Happy

http://www.ti.com/lit/ds/symlink/lme49724.pdf
strana 23 - Demo Board
Do zpětné vazby dávají 1000pF, možná vědí proč. Wink

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: So jún 16, 2018 18:00:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
... ty JBL jsou jen za 4800 CZK - ze se pak zjisti ze reseni za 4800 je pro ucho lepsi nez reseni za 40 000.

Těch 4800 CZK je cena za kus - tak jak je to u studiových monitorů a PA beden obvyklé:

https://www.audiotek.cz/jbl-lsr308-31525.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Strana 7 z 8

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist