Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Volba???

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Alda 35
Hifi obsluha


Založený: 08 marec 2014
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: So marec 08, 2014 22:08:08    Predmet: Volba??? Odpovedať s citátom

Ahoj,
mám doma shany e 520 a známý mě přesvědčuje ať si od něj vezmu s malým doplatkem shany a 350. Je tu zde někdo zainteresovaný(ideálně Velký Bob apod...Smile ) kdo by mě mohl poradit zda si polepším...případně za co lepšího, když už?(Stačí nástřel...dyna ..aurum cantus)Hraji na Denon 1500r a multimediální centrum s převodníkem místnost 25 m, repra jsou dost u zadní zdi, asi 17 cm. Poslouchám všehochuť výjma jazzu, folku a vážné hudby. Děkuji
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So marec 08, 2014 22:09:37    Predmet: Odpovedať s citátom

To je problem zbehnut k tomu znamenu a presvedcit sa na vlastne usi?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Alda 35
Hifi obsluha


Založený: 08 marec 2014
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: So marec 08, 2014 22:21:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
To je problem zbehnut k tomu znamenu a presvedcit sa na vlastne usi?


Včera jsem byl u něj, ale měl tak odlišnou akustiku místnosti a řetězec, že jsem nebyl schopen určit jestli to bylo horší, nebo lepší...asi bych musel vzít jeho repro ke mě a to on nechce z důvodu možného poškození...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2343
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So marec 08, 2014 22:32:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Alda 35 napísal:
...asi bych musel vzít jeho repro ke mě a to on nechce z důvodu možného poškození...

To v každým případě.
Jestli nechce, tak to nekupuj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Alda 35
Hifi obsluha


Založený: 08 marec 2014
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: So marec 08, 2014 22:40:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Alda 35 napísal:
...asi bych musel vzít jeho repro ke mě a to on nechce z důvodu možného poškození...

To v každým případě.
Jestli nechce, tak to nekupuj.


Je mě jasný, že to nejsou tak profláklý bedny, aby někdo jen tak od boku řekl které jsou lepší(ale kdo ví), ale jedno vím jistě 520 jsou hezčí Smile co jsem poslouchal tak ty 350 lezou trošku níž ale zdálo se mě tam dost středů a trošku ostřejší výšky oproti sametovým 520...ono idealní by bylo vedle sebe přepínat,co?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 10:48:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Shan Apollo 350 byla základní řada, používala levnější měniče Seas. Zvuk jste popsal sám - model 350 je laděn do větších místností nad 40 m2, má důraznější basy, ale ne tak konkrétní, plechové a relativně směrové výšky.

Emotion E 520 jsou o dva levely výše co se týče kvality měničů. Verze MKI používala středobas a výškáč Focal high-end řady. Méně povedená verze MKII středobas ScanSpeak.

Dvoupásmové E 520 jsou vhodné do menších - středních místností, verze s Focal středobasem byla živá, v celém spektru perfektně rozlišená, frekvenčně vyrovnaná, výšky detailní a zároveň hedvábně jemné, otevřené do prostoru. Verze MKII pomalejší a více nabasovanější.

Každopádně E 520 za A 350 bych neměnil Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 10:55:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel som ze toto bude jasne kazdemu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Alda 35
Hifi obsluha


Založený: 08 marec 2014
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 17:55:43    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz napísal:
Shan Apollo 350 byla základní řada, používala levnější měniče Seas. Zvuk jste popsal sám - model 350 je laděn do větších místností nad 40 m2, má důraznější basy, ale ne tak konkrétní, plechové a relativně směrové výšky.

Emotion E 520 jsou o dva levely výše co se týče kvality měničů. Verze MKI používala středobas a výškáč Focal high-end řady. Méně povedená verze MKII středobas ScanSpeak.

Dvoupásmové E 520 jsou vhodné do menších - středních místností, verze s Focal středobasem byla živá, v celém spektru perfektně rozlišená, frekvenčně vyrovnaná, výšky detailní a zároveň hedvábně jemné, otevřené do prostoru. Verze MKII pomalejší a více nabasovanější.

Každopádně E 520 za A 350 bych neměnil Wink


Děkuji moc za vyčerpávající odpověď..mám mkI a vím že je to vyšší řada než 350, ale nejnižší model a známý tvrdil že si polepším, ale nějak jsem tomu moc nevěřil a moje uši také ne Smile a proto jsem se zeptal zkušenějších. Té směrovosti výšek jsem si taky všiml a je to trošku nepříjemný...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut marec 11, 2014 19:19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Vymen kamarata, je to spekulant. Chce si polepsit na tvoj ucet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist