Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Koupili by jste si kvalitně nahrané SACD, kdyby znovu vyšly?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Koupili by jste si kvalitně nahrané SACD, kdyby znovu vyšly?
ANO
41%
 41%  [ 21 ]
NE
58%
 58%  [ 30 ]
Celkom hlasov : 51

Autor Správa
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 20:24:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
...Proč to prostě nenavrhnou jen teoreticky podle pouček a programů a rovnou nám to neprodají tak jak to je, když jsme takový lamy hluchý.

Protože tak by to dělal jen úplný diletant. Oni dobře ví, co dělají, jen je to často něco jiného, než jim jejich zákazníci věří, že dělají...
Jaksi chtějí vydělávat v první řadě. Dnes tedy spíš uživit se. A zřejmě jim to lidi i za ty peníze koupí. A všichni můžou být spokojeni Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 20:33:37    Predmet: Odpovedať s citátom

A nie je to náhodou tým, že chcú vyrábať štíhle ako je to teraz v móde?

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 20:39:23    Predmet: Odpovedať s citátom

A proč jim to tolik lidí na celým světě dobrovolně kupuje? Proč jim projde rukama 5,10,15 typů beden od malých po velké, od levných po drahé a nakonec skončí u nich? Dobrovolně a podle uší? Proč?
Proč si nekoupí jiné? To fakt stačí říct jeden slogan?
Já teda na kecy moc nedám. Já zkouším a poslouchám + se opírám o měření a zase poslouchám a pak kupuju.
A nikomu neberu jeho vkus, nebo jeho výtvor. Naopak obdivuju ty dobrodruhy, kteří do toho jdou. A když jsou spokojení, tak jen dobře.
Já se jen bránil útokům některých jedinců, že jsem v podstatě úplný blb, když jsem si koupil drahou bednu od top výrobce a místo toho nebastlil doma imaginární bednu o které ví asi 10 lidí na planetě a já o ní slyšel prvně až tady.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 20:45:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to snad víš nejlíp sám, proč jsi to koupil. A proč to kupují ostatní, je mi už úplně neznámo, mohu se jen domnívat.

Mokrouš napísal:
Já zkouším a poslouchám + se opírám o měření a zase poslouchám a pak kupuju.

Tys měření C2 viděl? Kdybys bydlel poblíž, klidně bych to zajel přeměřit, aspoň bys viděl, jak se to má s tím jejich DDC (oni ti to, jak sis všiml, neukážou). Když už tedy zmiňuješ to měření. Nebo ty stále věříš, že to funguje tak, jak to popisují? Chápu ale, že člověk v něčem, do čehož nevidí, snadno sedne na lep. Funguje to tak všude. Navíc, jak už zde bylo psáno, hi-fi je především módní byznys, bez valné racionality ze strany kupujících.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 21:47:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak třeba na stereophile je měření fůra. Tam jsem čerpal u C1 a C4 tam jsou taky. C2 asi neměřili. Na ty jsem si jen přečetl pár nadšených recenzí, jak testérů po světě a také majitelů a pak jsem vycházel z letitých zkušeností s C1 a z osobního srovnání C1 Sign. s C2 Sign. na jednom místě a ve stejný čas a ve 3 lidech a všichni jsme se shodli, že jsou o velký kus dál. Navíc jsou předělané, jak uvnitř, tak i zvenku. Ano je to předražené, je to značka, platí se i design a ano, mě se ty bedny hrozně líbí.
http://www.enjoythemusic.com/magazine/equipment/0403/dynaudioc2.htm
Tady je jedna z mnoha recenzí, kde jsou aspoň základní údaje původní verze. Nová je lepší o fous a dražší o moc, ale tak je to dnes se vším.
Škoda, že tam nejsou grafy, nevím, kde jsem je kdysi viděl, jen vím, že byly OK.
A pokud se pamatuju, tak ta impedance 8,9 byla na 20kHz a jinak až do nějakých 30-40Hz lízala 4 ohmy. Pak to vyletělo nahoru jako obvykle. Takže pro kontrolu spodků při vyšších hlasitostech se hodí pár wattů navíc, ale údaje o dostatečném příkonu v tabulce fakt nejsou zcestné. Fakt jim to stačí.
Bass by jistě mohl být ještě o fous lepší, ale co je dnes dokonalé. Já ocením víc středy a výšky a to, že když jdu hodně nahlas, není cítit zadýchání menších dvoupásem. Prostě si hrajou dál, zcela v klidu.
Jen to chce je dobře postavit a nedělat ukvapená rozhodnutí Smile

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 22:00:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Pride mi, ze u merani C4 na Stereophile tam JA slovami nadsenia trosku setri...

http://www.stereophile.com/content/dynaudio-confidence-c4-loudspeaker-measurements
http://www.stereophile.com/content/dynaudio-confidence-c4-loudspeaker-2007-measurements
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 22:06:43    Predmet: Odpovedať s citátom

A navíc mi skoro nikdy nikdo nedá žádnou odpověď na konkrétní dotaz.

Zajímalo by mě, co bych byl, kdybych si koupil novej zesák od Accuphase, třeba E460.


No byl bys majitelem zesilovače Accuphase.



Jinak Mokrouši.

M, po tom co to tak čtu, přijde, že máš před sebou napsaný otázky, o kterých nevíš ale vůbec zhola nic a ptáš se.

A když dostaneš odpověď, tak místo abys byl ochoten o tom něco zkoumat, položíš další.
Ale protože si nepamatuješ, jak to šlo, tak skáčeš po nich jak ti zrovna oko napoví.

To je pallmall, jakej tu dlouho neb(l)yl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 22:16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

No u C4 byla už boule na basech a k tomu ta cena...
Do velkého prostoru ano, ale v menším bytě jedničky a nebo dvojky.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 22:27:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že zkoumám celkem dost. Dostanu-li odkaz na materiál, nastuduji ho a vyvodím z něj závěr, který tu předložím a položím k tomu logickou doplňující otázku, na kterou už se neodpoví a nebo jsem odkázán na další samostudium.
Stále jen obecné teze a shazování a nic konkrétního.
Pomalu už ani nevím proč tu vlastně jsem.
A trošku mi uniká, k čemu toto fórum vlastně je.
Trošku mi to připadá, že tu každý má svého Ježíše, Krišnu, Ra, Odina, Mohameda, Dia... A každý hrne jen toho svého.
Nikdo nenapíše, mě se na Dyn. nelíbí konkrétně toto a toto a naopak se mi líbí tato a tato značka a tyto modely protože... A nenapíše aspoň 2-3 typy.
Prostě jen ty moje jsou na houno a je to.
Kašlu na to, je to tu na pár dní a jinak ztráta času podobně jako Facebook a jiné ptákoviny. Čas se dá trávit i jinak.
Tak "díky" za pokec.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 23:03:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Je třeba pochopit, že těm "velkým výrobcům" (ostatně i malým) jde především o kšeft. A základním principem marketingu není maximalizovat kvalitu, nýbrž zisk, a za tímto účelem je nutné především něčím zaujmout, i kdyby to z technického hlediska byla sebevětší hovadina. O kvalitě pak diskutují "odborníci" na stránkách časopisů, žijících z inzerce výrobků, které současně recenzují. Bohužel neexistují a ani existovat nebudou žádná jednoznačná nebo absolutní kritéria kvality, takže tahle diskuse nikdy neskončí, ostatně se dávno stala především platformou pro prosazování ega zúčastněných - viz i toto vlákno. Kde chybějí argumenty, nastupují invektivy.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 23:05:58    Predmet: Odpovedať s citátom

P.S. Nemám nic proti Dynaudiu, opravdu se mi líbily jejich profesionální bedny.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 00:29:37    Predmet: Odpovedať s citátom

...človek si len na chvíľu odskočí do práce... a nestíha sa diviť koľko múdrostí z úst tých najpovolanejších tu zas pribudlo...


miero napísal:
bacil2: prestan trepat nezmysly... VB i MaBat maju za sebou nie len reci, ale i vysledky.. Ak mas zaujem, urcite najdes niekoho ochotneho kto ti nimi navrhnute reproduktory predvedie.

...v časoch keď som sa audiu venoval ešte trochu aktívnejšie, pri stredoeurópskej premiére modelu Evidence cca v r.1998-9 v BA, mi (a vtedy nie len mne) jeden týpek od dynaudia podrobnejšie čo-to predviedol a vysvetlil ... možno preto nie som až tak priposratý z názorov niektorých miestnych celebrít (ich zásluhy im samozrejme neberiem...môžu si ich pokojne ponechať)

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 00:47:41    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2, reagoval som primárne na tento tvoj výrok...

bacil2 napísal:
...a ty si tu akože odborník na čo? ...na marketing? :happydance:


je mi jasné, že každý sa riadi v prvom rade svojou skúsenosťou. akurát skúsme byť tolerantný aj k tej cudzej a snáď to tu bude ešte lepšie ako je tu teraz ;-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 06:18:06    Predmet: Odpovedať s citátom

miero: ty by si sa tu hlavne nemal hrať na moderátora... pôsobíš pri tom totiž ako rektálny alpinista
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 06:36:47    Predmet: Odpovedať s citátom

a ty ako virus Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 06:37:10    Predmet: Odpovedať s citátom

nj, moze to tak vyzerat. tak dik :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 06:41:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
...Trošku mi to připadá, že tu každý má svého Ježíše, Krišnu, Ra, Odina, Mohameda, Dia... A každý hrne jen toho svého.
Nikdo nenapíše, mě se na Dyn. nelíbí konkrétně toto a toto a naopak se mi líbí tato a tato značka a tyto modely protože... A nenapíše aspoň 2-3 typy.
Prostě jen ty moje jsou na houno a je to....


Všetko by mohlo byť inak ak by si tu takmer všetci nevytvárali nejaké domnienky a nebrali si príspevky iných osobne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 06:50:30    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
...v časoch keď som sa audiu venoval ešte trochu aktívnejšie, pri stredoeurópskej premiére modelu Evidence cca v r.1998-9 v BA, mi (a vtedy nie len mne) jeden týpek od dynaudia podrobnejšie čo-to predviedol a vysvetlil ... možno preto nie som až tak priposratý z názorov niektorých miestnych celebrít

Tak schválně, bacile, nebuď priposratý a vysvětli tu, jak to funguje.

Držme se čistě technické roviny a bavme se tedy o tom, co se dá reálně dělat se dvěma cca 1" kalotami, umístěnými 12cm nad sebou (nebo kolik to je), ve vertikální rovině. Jak se to chová akusticky při zapojení paralelně, téměř všichni víme - tam není o čem se bavit. Jak to tedy lze dál vylepšovat?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 07:16:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Například jedna kalota může být atrapa a nastaví se to, jako by tam byl jen jeden výškáč. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 07:46:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pochopil bych, kdyby se jim povedlo namířit (co nejširší) díry ve vertikálním vyzařovacím diagramu směrem prvních odrazů k podlaze a stropu. Což by muselo vycházet i z nějaké typické geometrie poslechového uspořádání. Ale to IMHO nejde udělat pro dostatečně široké frekvenční pásmo. Ono to tedy z pohledu psychoakustiky (vliv na zabarvení zvuku, aj.) nejspíš bude hrát v jistém pásmu roli větší, než v jiném, ale stejně. Ono to tedy není věc jen těch výškáčů, v okolí dělící frekvence to bude složitější. Pokud je za tím něco opravdu sofistikovaného a podepřeného výzkumem, rád si o tom přečtu. Marketingové materiály Dynaudia k tomuto žádnou relevantní informaci nenabízí, spíš naopak.

- Nakonec, kdyby se Mokroušovi chtělo, může tu výhybku zdokumentovat. Osobně bych si od toho ale moc nesliboval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 08:24:45    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:

Tak schválně, bacile, nebuď priposratý a vysvětli tu, jak to funguje...


...prečo by vírus môjho typu tu mal odborníkom niečo vysvetľovať? ...a za "know-how" sa platí ...zadara býva len veľké "hovnow"
...inak Kuba uvažuje logicky... nikto netvrdí, že tie kaloty sú identické

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 08:26:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Za know-how se platí a tobě ho věnovali za vstupneku na výstavu Laughing
Boha jeho...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 08:28:26    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som na tú výstavu nepotreboval vstupenku Wink
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 08:32:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže zadarmo.

Mokrouši, odkud jsi? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 08:43:19    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
...inak Kuba uvažuje logicky... nikto netvrdí, že tie kaloty sú identické

Pokud ale to, co napsal Kuba, je uvažování správným směrem, tak mi to stačí...

"Hele, máme tam už ty dvě kaloty a chová se to fakt blbě, co s tím budem dělat? No, tak z toho uděláme dvě pásma. Sice to bude na dvě věci, ale pořád lepší, než nechat je paralelně. Být tam dvě musí, musíme se něčím odlišit. Jednu nezapojit by nám asi nesežrali."

A naprostá chuťovka je pak ten centr k tomu

- Jako reprobedny jsou to všechno na pohled krásný, nic proti tomu.


Naposledy upravil MaBat dňa Pi máj 23, 2014 09:32:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
exaudio
Hifista


Založený: 09 december 2013
Príspevky: 218

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 09:32:46    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:

3. Hlavním průserem SACD je, že poctivě udělaných nahrávek je dost málo, z toho, co zatím vyšlo, tak nanejvýš polovina - zbytek jsou prachsprosté transfery z CD formátu. Kupodivu velmi dobře vycházejí transfery z analogu - analyzoval jsem jich tisíce, takže vím, co píšu.


Prosím tě, mohl bys eventuelně vyzradit dvě tři špičkově udělaná SACD, která jsou dnes dostupná?
Celkem bych to vyzkoušel, pokud je to stereo. Dnes jsou už možnosti přehrávat SACD i přes externí DAC a tím odpadá limitace kvalitou interního DACu přehrávače.

_________________
Náš e-shop: hifina.cz - iFi Audio, Thrax, AURALiC, AudioSolutions, PerfectSound, Chisto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 11:02:03    Predmet: Odpovedať s citátom

2bacil
citácia:
zadara býva len veľké "hovnow"

To je asi to, čo ti predviedol a vysvetlil ten "týpek" z DA...A ty to baštíš. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 11:49:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady jsou SACD co se mi doma velmi libi, dle meho jsou to skvele kousky nejenom vynikajici interpretaci ale i vynikajicim zvukem SACD.

http://www.amazon.com/Mozart-Clemenza-Tito-Hybrid-SACD/dp/B000ETQSA8

http://www.sa-cd.net/showreviews/3307

http://www.sa-cd.net/showtitle/2966
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 16:14:06    Predmet: Odpovedať s citátom

A tady je asi vrchol jak nejlepe jde udelat zvuk CD

http://www.amazon.com/Berg-Beethoven-Violin-Concertos-Alban/dp/B0062QFZ10

Stoji to za pozornost tim jak to jasne sere na vyskach, housle jsou hodne vepredu (zvukar to tak chtel) takze ty problemy hodne vyhreznou.
Je to imho velmi dobre sejmute CD a presto limity CD formatu vynikaji velmi pekne a muze to hrat na sestave za milion (hral jsem to CD i v Nemecku na Focal Utopia BE + velmi drahy LINN CD a bylo to tam to povestne syceni(para na vyskach) jako vidle)....nemecky majitel utopii si hnedle opisoval EAN aby vedel co si ma koupit, vynikajici CD jak umelecky tak zvukove.

Takhle vypada CD zvuk, lepe to nejde.


Naposledy upravil Bartoli dňa Pi máj 23, 2014 21:08:19, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 23, 2014 16:28:18    Predmet: Odpovedať s citátom

V těch písních od Poulence znějí i housle? Domnívám se, že jde o skladby vokální s klavírním doprovodem. Jinak, s výroky typu "lépe už to nejde" bych byl opravdu opatrný.
_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Ďalšia
Strana 10 z 22

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist