Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

IRF520

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
peter_spx
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 844
Bydlisko: Slovakia

PríspevokZaslal: Št október 09, 2014 19:29:08    Predmet: IRF520 Odpovedať s citátom

Objednaval som nejake mosfety mimo ineho aj IRF520NPBF International Recitifier.
Prisli vsak v nejakom divnom puzdre.Popis mi tiez nejak nesedel. Ked to porovnam s povodnymi IRF 520N od IR,tak bolo puzdro uplne ine.Lot Code nebol napisany podla datasheetu a povrchova uprava bol matny cin a nie nikel. Inak to si uz vsimam aj u inach vyrobcov. Obr. c 1
Znak IR tam bol,ale aj tak som si nebol isty.Napisal som do IR,nech sa mi vyjadria.
Odpoved bola,ze to co mam su originaly. Takze,ak mate niekto podobnu skusenost,tak snad vam toto pomoze.

Obr. c.2 su starsie IRF v puzdre s povrchovkou nikel.

tu su odpovede od IR.

Poslal som foto mosfetov a chcel som vediet ci ide o origos,alebo fake.

kód:
Hello Peter,

Both the parts are original parts.

Lot code (3rd line on the part) : M3OU, H9LP are both genuine lot codes. They come up in my internal database.


2. Moja druha otazka bola,ze preco teda nezodpoveda puzdro tomu,co maju v datasheete.

kód:

This part is made at 4 different manufacturing locations , each has its own bill of materials. It is very common that parts do differ in size and shape.
That is the reason if you open the datasheet we give min and max for dimensions of the part.



Ako posledna priloha su prevedenia (materialy)TO220 od IR.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist