Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

JBL 250Ti Jubilee
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 12:27:56    Predmet: Odpovedať s citátom

No, chlapi, pokud to bude tak jak to je, tak to tak dopadne. Svoji paní mám rád, ale ona nedává tu barvu, tvar ani velikost jí až tak nevadí. Rozhodně chci profi práci, napíšu jak to dopadlo. Už jsem tu někde viděl potažení mikroplyšem...
_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 13:17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

RedBaron napísal:
No, chlapi, pokud to bude tak jak to je, tak to tak dopadne. Svoji paní mám rád, ale ona nedává tu barvu, tvar ani velikost jí až tak nevadí. Rozhodně chci profi práci, napíšu jak to dopadlo. Už jsem tu někde viděl potažení mikroplyšem...


Samozrejme nič ma do toho nie je, ale znehodnotiť zachovalý pôvodný profi lak iným profi lakom, či mikroplyšom na želanie manželky.... Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 15:48:59    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:
svätokrádež na poctivom klavírnom laku ... Vintage má mať úctu

prehanas, tie bedny nie su umeleckym dielom.

i ked zaujimavejsie by mohlo byt prestriekanie Bartoliho mini 1518 vytvoru...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 17:59:26    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
palipol napísal:
svätokrádež na poctivom klavírnom laku ... Vintage má mať úctu
...prehanas, tie bedny nie su umeleckym dielomu...


To netvrdím, naopak , dizajnovo i konštrukčne sú jednoduché, ich umením je zvuk. Zastávam názor, že vintage má zostať v pôvodnom stave ak má mať historicky výpovednú hodnotu. JBL 250 je už pokročilá, vyše 30 ročná história.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 19:02:52    Predmet: Odpovedať s citátom

RedBaron napísal:
No, chlapi, pokud to bude tak jak to je, tak to tak dopadne. Svoji paní mám rád, ale ona nedává tu barvu, tvar ani velikost jí až tak nevadí. Rozhodně chci profi práci, napíšu jak to dopadlo. Už jsem tu někde viděl potažení mikroplyšem...

Nech sa rozhodneš, ako rozhodneš, je to na tebe, len to prosím nedaj robiť pánovi B. Very Happy

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 19:54:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Kebyže mám veľa času, tak by som sa pohral so 6dB/okt vyhybkou u mojich 250Ti po vzore Jubilei so strmším delením. Meniče majú minimálne rozdiely v týchto dvoch sústavách. Odlišuje ich hlavne vyhybka.

Mali ste ich možnosť niekto navzájom v rovnocenných podmienkach porovnať?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 20:17:58    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Nemáš pravdu ani v jednom bodě. To jen pro úplnost.

Naoproti agresívnemu prístupu a extrémnym tvrdeniam Bartoliho to bola vo všetkom pravda, aj keď by som za tie prirodzené nedostatky takýto systém s WG bezhlavo neodsudzoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 20:31:30    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak jinak -

jmd napísal:
Tebou jediný preferovaný a dogmaticky odporúčaný koncept s OSWG má problémy vo vertikálnej osi. Použiješ veľký reprák na spodku a veľký zvukovod hore. Takze ich osi sú tak vzdialené a deliaca frekvencia tak vysoko.

Nesmysl, je to naprosto běžná situace; ne-li lepší, než běžná. Pak má "problémy" 99,9% reprobeden. Nauč se počítat.
citácia:
Zároveň prudko až skoro skokovo smerom k nižším kmitoctom nastane vsesmerove vyžarovanie v protiklade s tým riadeným na hore.

Naprostý nesmysl. Podívej se na dostupná měření a nauč se je interpretovat. Pak zjistíš, že opak je pravdou.
citácia:
Spolu s prirodzenými akustickými vlastnosťami miestnosti nastane aj prudký neprirodzeny nárast akustického výkonu oproti pásmu hore.

Nesmysl. Dtto.
citácia:
Okrem toho aby ti ten veľký basák pracoval kultúrne aj na 1kHz tak už v kompromisoch mu nezostáva priestor na konštrukčne prvky pre veľmi nízke kmitocty. Rovnako to platí aj na hornom pásme len opačným smerom.

He?

Žvanit vám ale stále jde. By mě zajímalo, kdo ti tohle všechno nakukal. A ničí agresivita nemá nic co dělat s tím, jestli jsou tohle žvásty. Fuj, tady to je pořád stejně připitomělý. Jen jsem pokládal za férové tohle dodat, když už jsem na to narazil - ani nevím, jak mě napadlo to tu zase číst. Protože Bartoli už nemůže (což je mu jistě hrozně líto Laughing ).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St júl 19, 2017 21:28:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Som tu na mt, tak doplním text do citovanej zložky

MaBat napísal:
No tak jinak -

jmd napísal:
Tebou jediný preferovaný a dogmaticky odporúčaný koncept s OSWG má problémy vo vertikálnej osi. Použiješ veľký reprák na spodku a veľký zvukovod hore. Takze ich osi sú tak vzdialené a deliaca frekvencia tak vysoko.

Nesmysl, je to naprosto běžná situace; ne-li lepší, než běžná. Pak má "problémy" 99,9% reprobeden. Nauč se počítat.

Nebudem to hľadať ale Bartoli nezmyselne vyzdvihoval v tomto parametre jeho systém nad ten donedávna štandardný priamo vyžarujúci. Pritom je to na podobnej úrovni, akurát ten starší sa snaží byt vsesmerovy čo najvyššie v kHz ako sa len dá a ten jeho kontrolovane čo najnižšie čo to dá v stovkách Hz.

citácia:
Zároveň prudko až skoro skokovo smerom k nižším kmitoctom nastane vsesmerove vyžarovanie v protiklade s tým riadeným na hore.

Naprostý nesmysl. Podívej se na dostupná měření a nauč se je interpretovat. Pak zjistíš, že opak je pravdou.

Vnimam to tak, že v podstate 2/3 prenášaného pásma meničom na spodku sú všesmerové. Na hornom konci sú zas kontrolované do menej ako 15kHz a potom sa správajú z pohladu smerovosti ako klasická piestova kalota.

citácia:
Spolu s prirodzenými akustickými vlastnosťami miestnosti nastane aj prudký neprirodzeny nárast akustického výkonu oproti pásmu hore.

Nesmysl. Dtto.

Na basoch až stovky Hz to neprinutime v jednom ani druhom systéme kontrolovane smerovať pokial nemáme viac meničov v danom pásme a pripadne ešte DSP.

citácia:
Okrem toho aby ti ten veľký basák pracoval kultúrne aj na 1kHz tak už v kompromisoch mu nezostáva priestor na konštrukčne prvky pre veľmi nízke kmitocty. Rovnako to platí aj na hornom pásme len opačným smerom.

He?

Tak univerzálny basák nepoznám, no možno mám len omedzeny rozhľad.

Žvanit vám ale stále jde. By mě zajímalo, kdo ti tohle všechno nakukal. A ničí agresivita nemá nic co dělat s tím, jestli jsou tohle žvásty. Fuj, tady to je pořád stejně připitomělý. Jen jsem pokládal za férové tohle dodat, když už jsem na to narazil - ani nevím, jak mě napadlo to tu zase číst. Protože Bartoli už nemůže (což je mu jistě hrozně líto Laughing ).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 04:54:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Všesměrové znamená DI = 0, a to tam skoro nikde není. Podívej se, jak to reálně vypadá u různých konstrukcí, namísto pocitů - to je to, co už jsem navrhoval. Základní přechod (u monopóu) je z nuly na cca 6 dB, což dělá samotná ozvučnice, u všech beden - podle toho, jak jsou velké. A v modálním pásmu to jaksi ztrácí na významu (přirozeně), takže podstatné je právě to, co se děje od několika stovek Hz výš. Srovnej si skutečné průběhy DI, a vůbec vyzařovací diagramy 300 Hz - 15 kHz pro různé konstrukce a pak sem piš něco o "prudkých až téměř skokových" změnách.

Mimochodem i u JBL samozřejmě ví, jak příhodné má taková konstrukce výsledné (psycho)akustické vlastnosti*, tedy pokud se nezmrví příliš malým/nízkým zvukovodem (argument se vzdáleností měničů je zcela absurdní - ve výsledku je to pak přesně naopak), a proto taky dnes mají M2, což je v základu totéž. A taky proto jsou na tu bednu náležitě a po právu pyšní. Ale už to nedělal Timbers (kterého navíc vyhodili), tak to jistě bude stát za zlámanou grešli...

A přestaňte už laskavě s tím "jediný preferovaný a dogmaticky odporúčaný koncept". Je to lež.

* A tím myslím opravdu psychoakustické, nikoliv to, co si hifista představuje pod slovem psychoakustika.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 05:50:09    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Takže nikdy. Lidská úroveň.

Říkám fuj! A to je taky to poslední, co tady říkám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 06:08:10    Predmet: Odpovedať s citátom

OK.

- A díky, žesi mi to připomněl.


Naposledy upravil MaBat dňa Št júl 20, 2017 07:57:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 07:25:46    Predmet: Odpovedať s citátom

altea i dalsi: verim, ze ste odbornici vo svojich oboroch, ale budte trochu sudni a neserte sa do zaujimavej debaty. a ak vam vadi Mabat, alebo i ja, tak mozete ist ku coughovi na hififorum.sk, kde su vsetci v synergii...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 07:59:13    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
altea i dalsi: verim, ze ste odbornici vo svojich oboroch, ale budte trochu sudni a neserte sa do zaujimavej debaty. a ak vam vadi Mabat, alebo i ja, tak mozete ist ku coughovi na hififorum.sk, kde su vsetci v synergii...


Dobrá rada nad zlato, i když trochu hloupá.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 08:06:40    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Jedná se o velkou dvoupásmovou konstrukci s 15" středobasovým a 1" tlakovým driverem v konstantně směrujícím zvukovodu o průměru cca 18".


JMD má samozřejmě pravdu s nevhodností 15" měniče pro pásmo až někam do 700 - 1000 Hz. A není to žádný středobas, na středy se 15" absolutně nehodí. Ten "středobas" pracuje minimálně v celé jedné oktávě (350 - 700Hz) velmi suboptimálně. Je to z nouze ctnost a stálo by za to to v čistě technické diskusi přiznat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 08:10:29    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
A není to žádný středobas, na středy se 15" absolutně nehodí.

A jsi schopen předložit jediný technický důvod, proč?

citácia:
Ten "středobas" pracuje minimálně v celé jedné oktávě (350 - 700Hz) velmi suboptimálně.

Jak se to pozná? Jak by pracoval optimálně? Jsi schopen doložit jediný objektivní technický důvod?

Nejsi samozřejmě ani omylem, a bylo by fér to v téhle všechno jen né technické diskuzi konečně přiznat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 09:37:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Je možné absolutně nesouvisející technickou debatu o dvoupásmu s 15" basem a OSWG přesunout do jiného vlákna mimo téma JBL 250Ti? Fakt se pisoáry nemusí probírat v jednom každém vláknu o jiných reprosoustavách.
_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 10:08:24    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:

JMD má samozřejmě pravdu s nevhodností 15" měniče pro pásmo až někam do 700 - 1000 Hz. A není to žádný středobas, na středy se 15" absolutně nehodí. Ten "středobas" pracuje minimálně v celé jedné oktávě (350 - 700Hz) velmi suboptimálně. Je to z nouze ctnost a stálo by za to to v čistě technické diskusi přiznat.


Možno práve v schopnosti LE 14 H1 ísť lineárne až do 800 Hz a jej uplatnením v návrhu výhybky je založený celý "zázrak" otvorenosti zvuku JBL a ich drajvu - nielen modelu 250, ale všetkých, ktoré používajú meniče s veľkým priemerom, tuhým závesom, nízkym zdvihom a ešte akceptovateľným skreslením v strednom pásme. Používať ich výlučne na stredy....možno v nejakom PA systéme...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 10:58:43    Predmet: Odpovedať s citátom

A možná, že voda teče z kopce, protože naše koza žere lupení u potoka. Je ještě akceptovatelně zelené, ale výlučně na jídlo leda tak v nějakém westernu Laughing


- Vzhledem k tomu, že se tu PMA posledně zcela vážně ptal i na to, jestli tam ten 15" reprák na 800 Hz už náhodou nesměruje (sic, a myslel to samozřejmě jako autoritativní kritiku), nedělám si iluze už o ničem. Je to ale srandovní pozorovat, zvlášť, když vždycky může zůstat ticho. Jenže to nikdy nevydrží. Ticho je vždycky až po následné otázce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 16:24:37    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
A možná, že voda teče z kopce, protože naše koza žere lupení u potoka. Je ještě akceptovatelně zelené, ale výlučně na jídlo leda tak v nějakém westernu Laughing.


Ja o voze a ty o koze. Tebe ani nejde o nejakú diskuziu o JBL, ale o to, aby si v každom vlákne zhasínal posledný. Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 16:55:51    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:
Ja o voze a ty o koze.

Nedokážu posoudit, o čem jsi mluvil, tak ti věřím, že o voze.

A můžeš klidně zhasnout, mně to nevadí. PMA bude jen rád, že už nikdo neuvidí, že opět neodpověděl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 17:19:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ale otazky to boli dobre, mozno zalozim vlakno "zaujimave otazky" nech sa da nad tym nerusene zamyslat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: Št júl 20, 2017 21:42:55    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat

Jsem rad, ze jsi zpet.
Vedel jsem, ze to nemuzes dlouho vydrzet Very Happy
Rad se zase neco priucim - tvoje myslenkove pochody jsou vskutku Sherlockovske...👍
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: So júl 22, 2017 07:09:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby ses něco přiučil, musel bys přimět PMA k odpovědi. Já už ti nic neřeknu Smile

(Možná, že stále studuje a snaží se něco najít. Tak mu dej ještě chvíli...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So júl 22, 2017 09:18:09    Predmet: Odpovedať s citátom

To akože altea je zodpovedný za správanie PMA ?
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: So júl 22, 2017 09:54:00    Predmet: Odpovedať s citátom

To nevím, ale začíná to připomínat čekání na Godota Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So júl 22, 2017 10:05:24    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd a MaBat napísal:
Okrem toho aby ti ten veľký basák pracoval kultúrne aj na 1kHz tak už v kompromisoch mu nezostáva priestor na konštrukčne prvky pre veľmi nízke kmitocty. Rovnako to platí aj na hornom pásme len opačným smerom.

He?

Tak univerzálny basák nepoznám, no možno mám len omedzeny rozhľad.


Prosim ta máš nejaký aktuálny tip na univerzalny 15"? Ak sa mi ho podarí cez mobil tu v horách preštudovať, tak sa potom môžeme o nom konkretne pobaviť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: So júl 22, 2017 10:22:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Takhle to nefunguje, chlapci. Vy jste tu vznesli jakési velmi vágní (ovšem o to kategoričtější) námitky, a to jak vůči existujícím řešením, tak i ve zcela obecné rovině (15" je absolutně nevhodný), tak je tu laskavě nejdřív konkrétně technicky vysvětlete.

Člověk by tedy čekal, že když už něco takového píšete, už v tu chvíli máte něco zcela konkrétního na mysli (!?). Jenže to by člověk chtěl asi moc.


Naposledy upravil MaBat dňa So júl 22, 2017 15:06:02, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tom1981
Hifi obsluha


Založený: 14 máj 2014
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: So júl 22, 2017 10:34:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Konečne zase zaujímavá debata na tomto fóre.
Chcem sa spýtať, kedy sa už považuje zmena DI od frekvencie za skokovú?
Teoreticky, možno považovať zmenu DI u repráku osadeného v nekonečnej doske za skokovú?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: So júl 22, 2017 10:38:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepovažuju se za odborníka na skokové změny DI, tak v tomto přenechávám odpověď povolanějším. Nejlépe to bude znát asi nějaký malohorňák Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 4 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist