Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Šroll (Lyric mini)
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 15:42:43    Predmet: Šroll (Lyric mini) Odpovedať s citátom

Zakládám zde nové vlákno, protože po delší době, koncem loňského roku, přišel Luděk Šroll s novým integrovaným zesilovačem a také s DA převodníkem. Nejedná se prý o vylepšení předešlého modelu Lyric, ale o zcela nové zařízení. Výkon je přibližně 2 x 150 W/4 Ohm. DAC, který tentokrát není vestavěný v zesilovači, má zatím jen USB vstup pro připojení počítače. Další informace jistě doplní výrobce. První série zesilovačů je již mezi lidmi, další se připravuje. Já jsem slyšel nový Šroll s pracovním názvem "Lyric mini" v několika sestavách a zvuk se mi moc líbil. Popsal bych ho jako extrémně přesný, dynamický a rozlišený, ale zároveň neagresivní a neúnavný. V závislosti na zdroji signálu a připojených reprosoustavách je tento dojem pouze více, nebo méně patrný. V porovnání s některými zesilovači, které považuji za velmi dobré, byl zvukový náskok nového Šrolla tak velký, že mi to připadalo skoro divné. Nejde o to, že by "Lyric mini" hrál úplně jinak, jako to bývá v případě podivných konstrukcí s x procenty zkreslení, které dokáží některé posluchače zaujmout právě tou jinakostí. Charakter zvuku je stejný, jako u jiných kvalitních tranzistorových zesilovačů, pouze ve všech ohledech lepší. Nejsem ostatně sám, kdo nový "vynález" Luďka Šrolla slyšel, tak snad ještě někdo svoji recenzi přidá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 16:00:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Luděk je ochoten tady říci víc? Určitě by to řadu z nás zajímalo.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 16:16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Doufám, že ano. Schéma sem asi nedá, ale prý budou nějaká měření a jistě i fotky. Ale hraje to fakt až podezřele dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 16:52:44    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.sroll.com/cz/produkty-cz.html
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 17:02:23    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.vyda-bazen-jujky.cz/
Stránky v rekonstrukci, to vypadá nedějně, zřejmě se Luděk už zase věnuje elektronice.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 17:20:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano. V poslední době na 110 %.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 17:29:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal som tú možnosť na pár hodín porovnať proti môjmu stávajúcemu zosilovaču, vďaka Syčákovi. Najviac ma ohromilo skvelé podanie hĺbky hudobnej scény, oprostené od akejkoľvek digitálnej agresivity. V tomto ohľade som podobný silič doma ešte nemal.

Hádam, že cena bude podobná Lyricu, čo bude asi jediné negatívum tohoto prístroja. Inak by to bol jeden z horkých kandidátov na upgrade. Bohužiaľ, zatiaľ len z ríše snov. Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
csaba
Hifista


Založený: 26 október 2009
Príspevky: 200

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 17:54:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Citácia z popisu zo stránky http://www.sroll.com/cz/produkty-cz.html

"Má extrémně krátké signálové cesty."
"Průměrná hustota osazení v signálové části je 35 součástek na centimetr čtverečný."

Question Headbang

_________________
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 18:01:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Srandu si z toho sice dělat můžeš, nicméně Luděk je v chápání audio problematiky výjimečný, i když nesleduje zaběhanou linii.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Antony
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2007
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Št január 22, 2015 23:42:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Stal jsem se jedním z majitelů nového zesilovače značky SROLL, současně vlastním také nový DAC SROLL. Oba tyto přístroje jsou z první výrobní série, jejich provedení, které následně popíšu, nemusí být tedy definitivní.
Integrovaný zesilovač má vzadu 4 RCA signálové vstupy, šroubovací terminály pro jeden pár reprobeden, vstup pro síťový napájecí kabel. Přední panel má uprostřed otočný regulátor hlasitosti sloužící také jako přepínač vstupů (krátký stisk), současně jím lze přístroj zapnout a vypnout (delší stisk). Vlevo je přijímač DO, vpravo jsou 4 kontrolky vstupů, které také indikují případnou limitaci.
DAC má vzadu kolébkový vypínač, vstup pro USB B a pro napájecí síťový kabel, plus pár výstupů RCA. Vepředu je jen kontrolka zapnutého stavu.
Přístroje působí vcelku nenápadně, tím větší překvapení přinesou ve zvuku. Jsem prostý posluchač hudby, hifismem se nezabývám, jen chci tu muziku mít doma co nejlépe reprodukovanou. Původně jsem chtěl komponenty Sroll pouze ze zvědavosti slyšet, jak se projeví na mých bednách. S dosavadní sestavou byla spokojenost, nebylo v plánu něco měnit. Jenže způsob, jakým dokáže Sroll podat hudbu, je tak mimořádný, že jsem si ho musel pořídit. Teď mám zhruba měsíc posluchačskou zkušenost, kterou se pokusím popsat.
Vždycky, když se něco dříve měnilo v hifi, byly změny po malých krocích, zkoumalo se, jestli je to vůbec přínos, jestli to spíš neotravuje, a tak. První zásadní poznání u Sroll je, že okamžitě hmatatelně slyšíte, jak je úplně odlišný od čehokoli ostatního. Je to skoková změna k lepšímu úplně ve všem. Posun je tak velký, že Sroll vytváří vlastní kategorii, s ničím nesrovnatelnou. Nahrávka má vysloveně 3D prostor, který je zaplaven dříve neslýchaným množstvím detailů, mikrodetailů, zvukových rovin. Vše je čistě a přesně definováno, odděleno, nic se neslévá, nezapatlává. Každý tón má svůj nástup, průběh, strukturu, doznívání. Nástroje mají tělo, jasné rozmístění v prostoru, jsou tak reálné, jak si jen lze představit. Nástupy jsou ultra rychlé, dynamické, údery do bubnů, drnkání strun, každé ťuknutí klavíru, cinknutí perkusí, všechny akustické nástroje jsou pravdivé, jak je znám ze skutečnosti, podané s lehkostí a grácií.
Poslouchám poměrně rozličné hudební žánry, nikde Sroll nezklamal, naopak, všude přinesl transparentní otevřenost, dynamiku, živost, obrovské rozlišení, podrobně popsanou hudební scénu. Jako náročný posluchač jsem si při poslechu různých aparatur říkal, že jsou hodně dobré, ale dokonalé to není. Kurňa, jak hraje Sroll, to překonává všechny moje dosavadní představy, a že byly neskromné.
Hudbu přehrávám ve formátu FLAC z HDD, přes Intel NUC se software vyvinutým a upraveným firmou Casea. Kabeláž používám AudioQuest a Sroll, repro Quadral Montan. Během různých pokusů jsem zjistil, že každý použitý komponent se na zvuku významně podílí. A to ve smyslu, že jde jedině o to, aby ze správného zvuku co nejméně ubral. Aby každý kablík, konektor, přístroj, zpracovávaný a přenášený signál, co nejméně pokazil. Tohle se podařilo neočekávaně dobře. Netušil jsem, jak může běžný CD formát být pozoruhodně skvěle reprodukovaný. Myslím, že veškeré dosavadní výhrady ke zvuku CD byly způsobeny neschopností záznam plnohodnotně přehrát. Teď se ukazuje, jaký je v CD potenciál. Žádná pára, syntetičnost, digitální chlad. Nic takového tam není. Jen čistá a živá muzika.

Měl jsem možnost porovnat s modelem Sroll Lyric. Nový Sroll je mnohem dál, charakterově jinde. Těžko popsat, je tam prostě všeho víc. Zajímavé je, že čím víc ve zvuku informací přibývá, tím je hudba méně agresivní, neunavuje, chce se ji poslouchat dál a dál. Mnohokrát jsem zažil poslechové testy, kdy toho mají všichni po pár minutách dost. Teď probíhají mnohahodinová poslechová posezení, Sroll je velmi návykový. A moc blbě se z něj vrací k jiné aparatuře.

_________________
Žiju, poslouchám hudbu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 01:32:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Byla by slušnost Toníčku, sdělit případným zájemcům alespoň nejzákladnější parametry, nejenom počet tvých poslechových orgasmů, plus parametr nejdůležitější, tj. cenu....či je i ona, jak je tomu u tohoto výrobce zvykem, tajná či snad něčím nezvyklá ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Antony
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2007
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 09:22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Pavle. Technickými parametry nemohu sloužit, neb je neznám, žádné technické údaje nemám k dispozici. Šlo o pár ověřovacích kusů přístrojů, které už nejsou v prodeji. Parametry, ostatně i cenu, bude muset zájemcům sdělit prodejce/výrobce Sroll. Já k komu nejsem kompetentní. Ve výrobě je další série, která bude od mojí odlišná, jako cenový etalon může sloužit třeba původní Lyric.
_________________
Žiju, poslouchám hudbu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 13:26:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, jako obvykle, plácnutí prknem vo vodu... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 13:37:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Antony: planujes casom vymenit tie Quadral Montan za nieco lepsie? aky je to model?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 13:54:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Antony: nic si z toho nedělej. I kdybys ukázal čísla, tak z toho stejně nikdo nepozná, jak to hraje.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 13:55:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Antony napísal:
Technickými parametry nemohu sloužit, neb je neznám, žádné technické údaje nemám k dispozici. Šlo o pár ověřovacích kusů přístrojů, které už nejsou v prodeji. Parametry, ostatně i cenu, bude muset zájemcům sdělit prodejce/výrobce Sroll.

Na stránkách je zaváděsí cena 165 000,-.
Pokud vím, tak výkon je 150W/4.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Antony
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2007
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 14:11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Antony: planujes casom vymenit tie Quadral Montan za nieco lepsie? aky je to model?


Je to typ Montan Mk VIII , jsou půl roku nové. Měnit je nehodlám, vyhovují mi, jsem spokojený. Se Sroll se velmi osvědčují.

_________________
Žiju, poslouchám hudbu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 14:23:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Tal jak nemáš 2 DIY značky beden, tak jsi mimo hru Laughing
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Antony
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2007
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 14:48:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsem nakažený Quadralem pro změnu od od jiného klanu, brněnská klika, blahé paměti... Smile
_________________
Žiju, poslouchám hudbu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 14:54:24    Predmet: Základní info Odpovedať s citátom

Dostal jsem info o založení tohoto vlákna. Nejsem internetový čtenář, a už vůbec ne diskutér. Ty časy už u mne pominuly. Nemám pročtena ani vlákna o mých výrobcích. Dal jsem si už před lety nějaký cíl, kam se chci s vývojem audio dostat. Už 15 let se tomu vývoji věnuji na plný úvazek. Šly stranou moje ostatní koníčky a z velké části i normální život. Čím více se rozšiřuje mé poznání v tomto oboru, tím více si uvědomuji, jak těžký cíl jsem si zadal. Ale vymýšlení technických řešení mne velmi baví a naplňuje. Tak jsem vydržel až do cíle, kdy i já sám jsem s výsledkem spokojen. Nejde však dělat vše najednou, chtěl jsem si taky výsledek ještě v tomto životě užít. Proto jsem postupně odfiltroval všechny ostatní činnosti. U tohoto nového zesilovače jde o velmi dlouhou návrhovou práci, která se s novými nápady a dostupnými technologiemi stále měnila a upravovala. Návrh byl nejsložitější asi před 3 lety, kdy schéma obsahovalo asi 3000 součástek. Dle mých zkušeností je nutné vyřešit mnoho různých druhů poškození audio signálu. Dokonale zesilovat sinusovku už uměly některé zesilovače před 30 lety. Ale audio signál je o dost něco jiného. Na něj nestačí řešení typu výkonový operační zesilovač. Takže jsem se v posledních letech zařídil tak, abych nebyl pod tlakem, kdy to bude hotové. A protože vymýšlím v jednom kuse, tak v posteli, ve vaně, na WC i za volantem postupně docházely nápady jak jednotlivé obvody zjednodušovat při současném zlepšení funkčnosti. Nakonec je většina obvodů jednoduchá. Je jich však stále hodně, a tak jeden kanál stále obsahuje více součástek než původní Lyric. Ale technologie jsou úplně jiné, a většina součástek zabírá i s pájecími ploškami plochu menší než 1mm2. Díky tomu, plus díky menšímu výkonu může být zesilovač významně levnější. I když oživování a ladění byla náročná práce pod mikroskopem. Zesilovač je kvalitativně řešen z hlediska absolutního, tedy pro konkurenci v kategorii nad milion Kč. To že tolik nestojí, je dané velkým technologickým skokem. Myslím že na signálové DPS není kromě relé jediná součástka která by byla na trhu před rokem 2010. Pro přirovnání například mobily. Dnes to jsou počítače, co stojí pár tisíc, a mají větší výkon, než staré ultimátně řešené počítače z diskrétních součástek které zabraly dům a stály miliony, jestli ne miliardy. Srovnatelné s tímto příkladem je to proto, že i u analogových audio zesilovačů se do dnes používají technologie, které se moc neliší od těch před 30 lety. Vývoj postupuje nepatrně, proto i dnes mohou některé 30 tileté zesilovače konkurovat. Technologický vývoj se vrhl spíš na spínané zesilovače a to vývoj analogových skoro zastavilo. Díky poměrně závažným problémům analogových zesilovačů se je daří těm spínaným i porážet. Ale z mého osobního pohledu jsou spínané zesilovače pro nejvyšší kvalitu poslechu slepá ulička. Nejde ale dělat vše najednou, a proto byl nejdříve dokončen vývoj audio části. Je škoda dále ztrácet čas, a proto se tato technologie zabalila do běžné plechové skříně s jednoduchým ovládáním. V této verzi je prodejní cena 165 000 Kč. Je to zaváděcí verze určená pro ČR, než se dokončí vývoj finálního designu s jiným ovládáním. To pak bude konečná verze, i designem a ovládáním odpovídající kategorii, pro kterou je to určeno. Cena není ještě určena, ale nebude pod 200 000 Kč. Celý projekt je časově náročný, a tak nemám v úmyslu zapojovat se tu do diskuzí. Občas nakouknu pro inspiraci, jaké informace vám chybí a dám je spíš na stránky. Jsou sice ještě staré, tedy provizorní, ale info budou alespoň na jednom místě. Tady mohou zapadnout v hromadě nedůležitých příspěvků. Když bude prostor pro poskytnutí více informací, ozvu se i tady. Jinak finální technické parametry a vlastnosti budou zveřejněny po dokončení série, která bude kompletována v únoru. Bude tam větší transformátor, takže se upřesní výkon.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 14:58:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Antony: dik za doplnenie, som si povodne myslel ze mas nejaky nizsi model, a tiez, ze ten lyric mini je v cene povodneho, tzn. za 3x viac... tak som bol zvedavy :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zeus
Hifista


Založený: 25 december 2013
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 15:28:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Po přečtení, člověk ať chce či nechce, nabude pocitu, že ostatní produkty čs hifi subkultury stojí za opravdové hovno. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 16:50:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeus napísal:
Po přečtení, člověk ať chce či nechce, nabude pocitu, že ostatní produkty čs hifi subkultury stojí za opravdové hovno. Smile


tak, tak, ...vysoko racionálna úvaha toto Thumbs up
... a z hľadiska samotného „filozofického“ prístupu ku konštrukcii špičkových audio zariadení je situácia úplne v prdeli

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 17:06:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Po letech znovu na fóru...
Potvrzuji, že nový, malý Šroll je absolutorium. Slyšen na dvou velkých bednách (ACR RP-400, B&W Matrix 800) a v obou případech hrál fantasticky. Bohužel lépe i než původní Lyric, v což jsem soukromě tak trochu doufal, že se nestane, ale co už. Jsem zvědavý na finální produkt s vyšším výkonem.
J.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 17:12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Luďku, děláš něco víc, než

Vout = A x Vin

kde A se blíží v limitě konstantě?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 17:40:37    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Luďku, děláš něco víc, než

Vout = A x Vin

kde A se blíží v limitě konstantě?


Ne, dělám jen toto, s tím že A se dost slušně blíží konstantě. Dříve jsem si nebyl jistý, ale dnes pro sebe už považuju za ověřené že líbivé zkreslení neexistuje. I když některé sestavy může oživit.


Naposledy upravil Sroll dňa Pi január 23, 2015 18:49:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 18:31:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Co jsou mázlý sestavy ? Tenhle termín nepatří k běžně užívaným....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 18:52:07    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Co jsou mázlý sestavy ? Tenhle termín nepatří k běžně užívaným....


Pokud termím mázlé sestavy, myšleno rozmazané zapatlané není používán, tak jsem ho z mé věty vymazal. Nebyl důležitý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 18:55:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem to myslel malinko jinak, než přidávat zkreslení. Ale nechme to raději, jestli se někdy potkáme. Toto není nejlepší prostor, kde to řešit.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 19:01:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Bude si možné Lyric mini vypočuť na hifi výstave v Prahe?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 1 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist