Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Šroll (Lyric mini)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1286

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 16:56:47    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
To načapání na švestkách, ani nic, co by tak působilo, jsem nějak nenašel. Zato jsem si letmo prolétl tvoje příspěvky a objevil následující, docela zajímavou reakci

Je to možné, dawsaa znám osobně ze stměláčů a tehdy mi (nejspíš) přišlo pitomý, že ho dawsoo nevydejchal a přestane přispívat. Dál to taky pokračuje v tom smyslu, viz junglist. Marcel samozřejmě člověka dokáže snadno vytočit, servítek si moc nebere, ale to je možná dobře.
Jinak kdybys nebyl..ehm, nedůsledný, kulantně řečeno, našel bys tam i ty švestky Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 19:04:20    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
A Xavy a Audiomat se merily, pred nakupem? Nebo se postupovalo jen podle usi?


...

Tehdy pred lety jsem postupoval jen usima, ale roli hralo i to ze jsem nemel penize a mel jsem lacine male hifi, taky jsem nemel ani svuj barak, nemel jsem auto.....nemel jsem tehdy ani cas /mnoho casu jsem venoval letadlum/.

WaVe ale dnes bych urcite pred koupi drahych beden jako napr ACR400 chtel vedet co a jak je tam technicky udelano a jak to vyslo na mereni. Inu dnes je dnes a pred 10 lety je minulost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 19:07:55    Predmet: Odpovedať s citátom

No hlavně že víš, co měl někdo jiný udělat před 8 lety. Ty snad nemáš sebemenší sebereflexi, Bartoli.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 19:14:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale pane Macuro, kdyz ja pred 10 lety nemel nic tak Makovice uz mel leta doma oproti mne 10x lepsi a drazsi hifi, auto...atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 19:38:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Marcel samozřejmě člověka dokáže snadno vytočit, servítek si moc nebere, ale to je možná dobře.
Takže mám tomu rozumět tak, že teď už MaBat kokotem není ? Za zmínku stojí také skutečnost, že na Audiowebu jsi tehdy o nějakém "načapání na švestkách" dvou výsostných odborníků (Dawsooa a Pistoleho) nedrápnul ani čárku. Já jen, abych se v těch tvých názorových veletočích trochu zorientoval..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 20:55:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Ale pane Macuro, kdyz ja pred 10 lety nemel nic tak Makovice uz mel leta doma oproti mne 10x lepsi a drazsi hifi, auto...atd.


Vzdyt ti musi byt jasne, ze ta argumentace neobstoji(a to pomijim, ze Solfege stoji min 50, to neni rozhodne studentskej zesik) Smile Me je to fuk, ja bych si uzil muziku klidne i na tech Xavech a lampach. Jen zkus pochopit, ze neexistuje jedine dobre reseni a ze rozhodne ty prece nejsi "Hifi Buh", aby jsi si byl svym resenim ted tak arogantne jisty a do vsech ostatnich se jenom povysene sral. Nic vic, at ti to hraje Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 21:27:03    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
Prosim nemazat, je prece zrejme, ze si kazdy z diskuteru stoji za tim, co napsal. presun do offtopic vlakna bude lepsi reseni.

Samozrejme, ze som myslel presun, nie mazanie.
Ale fakt sa mi uz teraz nechce, na dnes stacilo BV MAX vlakno. Zapocuval som sa teraz do starej dobrej hudby (Beatles/Stones/a pod. v tomto momente len PC sluchatka, aj ked slusnejsie a tie emocie su v hudbe aj tak, divne ... ) a nemam chut si kazit naladu citanim a nahananim 0.1dB kade tade Smile


Naposledy upravil Troton dňa St jún 24, 2015 21:30:17, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 21:28:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
cough napísal:
Prosim nemazat, je prece zrejme, ze si kazdy z diskuteru stoji za tim, co napsal. presun do offtopic vlakna bude lepsi reseni.

Samozrejme, ze som myslel presun, nie mazanie.
Ale fakt sa mi uz teraz nechce, na dnes stacilo BV MAX vlakno. Zapocuval som sa teraz do starej dobrej hudby (Beatles/Stones/a pod. v tomto momente len PC sluchatka a tie emocie su v hudbe aj tak, divne ... ) a nemam chut si kazit naladu citanim Smile


Amen Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 22:08:38    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Zorg napísal:
Marcel samozřejmě člověka dokáže snadno vytočit, servítek si moc nebere, ale to je možná dobře.
Takže mám tomu rozumět tak, že teď už MaBat kokotem není ?

Asi si na to Zorg iba zvykol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 22:38:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Opa vás nádherně vytrollil :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St jún 24, 2015 23:07:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Opa vás nádherně vytrollil Smile

Já se Tě zastávám a ty na mě takhle ? To jsi kamarád ?! Laughing
Když představa, jak vy dva mafiáni držíte MaKa pod krkem byla tak živá a fascinující, že jsem to nemohl nechat bez komentáře... Ashamed

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 08:26:04    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
Bartoli napísal:
Ale pane Macuro, kdyz ja pred 10 lety nemel nic tak Makovice uz mel leta doma oproti mne 10x lepsi a drazsi hifi, auto...atd.


Vzdyt ti musi byt jasne, ze ta argumentace neobstoji(a to pomijim, ze Solfege stoji min 50, to neni rozhodne studentskej zesik) Smile Me je to fuk, ja bych si uzil muziku klidne i na tech Xavech a lampach. Jen zkus pochopit, ze neexistuje jedine dobre reseni a ze rozhodne ty prece nejsi "Hifi Buh", aby jsi si byl svym resenim ted tak arogantne jisty a do vsech ostatnich se jenom povysene sral. Nic vic, at ti to hraje Smile


...

Ja teda tehdy pred lety mel myslim zesilovac NAD304 za 4500CZK ale to je fuk. Ani ten solfege teda nebyl za 50 ale to je taky fuk. Jen jsem tim chtel rict ze jsem drive k hifi pristupoval dle svych tehdejsich znalosti a dle tehdejsich velmi omezenych fin moznosti.

Co se tyka tve myslenky ze neexistuje jedine dobre hifi reseni....tak vpodstate souhlasim. Uz jsem to psal ze napr co se tyka reprosoustav jsou dve cesty ke kvalitni reprodukci - 1. cesta je velke 4 pasmo s kalotou jako jsou napr Vivid G1 a jine kvalitni kalotove bedny + existuje 2. cesta - kvalitni kompresni driver v co mozna nejvice nejlepe konstantne directivity zvukovodem (napr JBL M2, 1518).

Jine cesty ke konstrukci reprobedne nepovazuji za dobre a jiste napr cesta s paskovymi menici 10cm je technicky extremne spatne reseni. Za absolutne spatne reseni pak povazuji elektrostaty martin logan.

Co se zesilovacu a DACu tyka tam zastavam nazor cim lepsi to ma mereni tim je zesilovac lepsi.

Jinak jsem milovnik hudby a aby to nevyznelo ze jsem technicko/technologicky purista tak na sebe prasknu ze mam doma asi 500 LP desek a gramofon s kvalitni MC prenoskou a hresim na LP zkresleni....a uzivam si ten analogovy zkresleny LP zvuk a vubec se u toho nestydim Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1286

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 09:23:18    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Zorg napísal:
Marcel samozřejmě člověka dokáže snadno vytočit, servítek si moc nebere, ale to je možná dobře.
Takže mám tomu rozumět tak, že teď už MaBat kokotem není ? Za zmínku stojí také skutečnost, že na Audiowebu jsi tehdy o nějakém "načapání na švestkách" dvou výsostných odborníků (Dawsooa a Pistoleho) nedrápnul ani čárku. Já jen, abych se v těch tvých názorových veletočích trochu zorientoval..
Ale kulový, dawsaa i pistoleho jsem bral jako součást komunity, fóra, který jsem měl rád, než tam přišli vypatlanci, co řešili morálku a osobní rovinu aniž by měli něco k tématu (srovnej si). Všechno je v tom vlákně, pokud nejsi vyloženě hloupej, tak to z toho pochopíš (viz junglist), ale to už jsem tu psal. Kolikrát to chceš ještě zopakovat?
Nechceš si taky ukájet nad tím, proč jsem tam dostal ban? Kdyžtak ti dám odkaz, kdybys to nemoh dohledat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 10:45:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Minulý týden, jsem si byl na pozvání u N.A. poslechnout Lyric mini.
Zvuk samotného zesilovače moc hodnotit nemůžu, protože se s ničím jiným neporovnával a nevím jak hraje zbytek řetězce s jiným zesilovačem.
Co ale subjektivně hodnotit můžu, je zvuk kompletní sestavy.
Hrálo se přes CD Lindemann CD1SE, prototyp reprosoustavy netradiční koncepce (víc možná napíše N.A.) a nějaké ty "kabeli".
Musím říct, že to hrálo velmi dobře. Rozlišení, detaily, prostor, nikde nic nevyčnívalo, ani nechybělo. Teda až na nejhlubší basy, ale ty jsou zatím provizorní a věřím, že ve finálu budou lepší. Rád si finální bedny přijedu poslechnout.
Díky za příjemně strávené odpoledne. Wink


NA měl/má? dlouho Parasound JC-2 preamp a A21 konce. Žádné srovnání x Šroll neproběhlo?

Nebo názor NA.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 13:35:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Rád bych se k tomu vyjádřil, ale jako nohsled bez názoru, na to žádnej názor nemám... Confused
Nebo se vyjádříš k tomuhle a budeme se chovat jako lidi?
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=237013#237013
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 13:47:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstle, vyjádři se prosím. Mě by to také zajímalo a u mě, jak dobře víš, nohsled v žádném případě nejsi..Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 13:58:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobře tedy. Smile
N.A. má ještě pořád Parasound, ale k porovnání bohužel nedošlo.
Pro sebe si to samozřejmě zkoušel, a něco mi i říkal, ale bylo by lepší, kdyby se k tomu vajádřil on sám.
Každopádně si myslím, že Lyric mini je výborný zesilovač.
Jediný co mi kromě levnějšího provedení vadilo, je to, že není vidět hlasitost.
Hmatník se netočí a displej to nemá, což je podle mne chyba.
Nevím, jestli si pamatuje nějakou základní hlasitost, nebo zůstane navolena ta poslední.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 15:28:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Pamatuje si to zakladni hlasitost, posledni navolena pred vypnutim nezustava.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 15:35:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je ale závažný nedostatek. U levné číny (bedničky Genius apod) bych to akceptoval, ale tady? Shocked
Pevně věřím že to do budoucna bude ošetřeno, to řešení vyžaduje investici asi 30 korun a pár řádků v kódu řídícího procesoru...

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 15:44:58    Predmet: Odpovedať s citátom

K cemu kdo potrebuje ciselne vyjadreni hlasitosti? Vy zesilujete podle cisel na displaji, nebo podle usi? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 15:55:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Uživatel by měl vždycky mít možnost nějakým způsobem ověřit jakou hlasitost má nastavenou. U mechanického poťáku je to jasnačka a když je řízení digitální, mělo by to být taky někde vidět a možnost nastavit výchozí hlasitost.
Stejně hloupě to je vyřešené třeba v levné hifivěži Schneider ze začátku 90. let kterou mám v kuchyni na zvukovou kulisu. A dost mě to sere, protože defaultní hlasitost je zvolená dost vysoko (respektive jsou tam taky hodně citlivé bedny) takže když si ji zapne někdo večer a zapomene na to že honem musí ztlumovat, začne to řvát a probudí všechny doma... Mě to nepřijde moc praktický.

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 15:56:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Přece k tomu, aby ti první nota nebouchla do ticha třeba v noci, když náhodou manželka odpoledne vypne zesilovač v pozici hodně zhlaseno. Mít indikaci je lepší než ji nemít.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 15:57:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je celkem jedno, jestli to jsou čísla na displeji, nebo vidíš polohu na hmatníku.
Tady ale není nic.
Při regulaci hlasitosti relátkama, by měl displej být povinnou výbavou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 15:59:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Za mne velký nedostatek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 16:00:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky. Indikace je nutnost.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Št jún 25, 2015 17:58:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Přece k tomu, aby ti první nota nebouchla do ticha třeba v noci, když náhodou manželka odpoledne vypne zesilovač v pozici hodně zhlaseno. Mít indikaci je lepší než ji nemít.


Ale jo, ja jen rikam, ze ten zesilovac se zapina vzdy do stejny hlasitosti, ktera je velmi primerena(nizsi)... Konkretne me je tohle jedno, ale chapu vase poznamky, v teto cene zesilovace zvlast, mate pravdu. Pardon Smile
Ted jeste vymyslet, jak by ta indikace mohla zabranit sousedovi, aby mi prestal psat SMS, ze nic neslysi, at si to ztisim Smile))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut júl 14, 2015 11:50:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejsem už objektivní, zesilovač jsem si totiž koupil.

I když to nemá velký výkon, nemá to trafo a filtraci jako pořádné koncáky, má jen dva výkoňáky na kanál a vůbec je to podivná konstrukce hraje to výborně a to i velmi nahlas. Je to čisté, pevné a bez syntetičnosti.
K hlasitosti, ta je po zapnutí nastavená na bezpečnou úroveň, display bude mít chystaná luxusnější verze. Toto je pravděpodobně jediné, co může někomu nevonět, ale jde o zvyk.
Víc zde psát nehodlám, rychlobruslařská trať vede i sem.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 14, 2015 12:14:23    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A.: gratulujem! :-) mozes este napisat ake dalsie zosilnovace si zvazoval? dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut júl 14, 2015 21:11:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Žádné jiné jsem nezvažoval, páč jsem měl delší dobu Parasoundy, které jsem zkoušel proti několika konkurentům a věděl jsem tedy proč mam právě je. Byl jsem s nimi doposud spokojen, proto jsem nehledal náhradu. Objevil se nový Sroll, byl již za obdobnou cenu mých Parasoundů tak jsem si ho ze zvědavosti půjčil. To je celé.
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1286

PríspevokZaslal: Ut júl 14, 2015 21:56:35    Predmet: Odpovedať s citátom

A máš k němu i odpovídající kabely?
Byla by škoda, kdyby tak hmatatelně expresivní a neslýchaně přesně definovanou mikrodynamiku, která je precizně oddělena od všech zvukových rovin bez slévání či zapatlávání, něco v půli cesty mezi komponenty zabíjelo, jako uzel na hadici, kterou nemůžou projít jednotlivé tóny a zacyklují se zpět přes induktantnost nevhodného kabelu. Nemyslíš?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 35 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist